View Single Post
stare 26-05-2010, 16:10   #37 (postlink)
Sildre
Nałogowiec
Otrzymane medale: 2
Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 385
Podziękowania otrzymane: 98
Sildre jest diamentem wśród kamieniSildre jest diamentem wśród kamieniSildre jest diamentem wśród kamieniSildre jest diamentem wśród kamieni
Odp: Bezpłatny Kurs Stylizacji Paznokci Wrocław 

Szkoda, że ja przegapiłam kurs ze stylizacji u mnie :/ Ale teraz zastanawiam się, bo sierpniu ma być nabór na kosmetyczki... nie wiem, może się mylę, ale wydaje mi się że kurs kosmetyczny jest zbyt obszerny, nawet jeśli trwa kilka miesięcy, żeby wszystko przekazać w nim. Ale nie wiem... w sumie z drugiej strony poznałabym szerzej chociaż podstawy i zawsze to inaczej jak ktoś tłumaczy niż jak się czyta samemu z książki.
Co o tym myślicie? Warto się zapisać, czy znowu filować na kurs ze stylizacji z PUPu? :/
Teoretycznie zbieram na kursik w Gdańsku, ale... chyba trochę czasu minie.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
" Podjęcie próby to pół sukcesu, a bycie dobrej myśli to 3/4 sukcesu..."
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Sildre jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem