View Single Post
stare 25-02-2011, 22:53   #20 (postlink)
ducek07
Nałogowiec
Otrzymane medale: 4
Wstążka Prezent Konkursowy Pączek 

Podziękowania wysłane: 174
Podziękowania otrzymane: 180
ducek07 to imię znają wszyscyducek07 to imię znają wszyscyducek07 to imię znają wszyscyducek07 to imię znają wszyscyducek07 to imię znają wszyscy
Odp: Czy Gabinet kosmetyczny na wsi ma sens? 

Nie mieszkam na wsi, jedynie na weekendy jeżdżę. Szczerze to nawet nie słyszałam o pomyśle otworzenia gabinetu kosmetycznego na wsi, ale może dlatego, że za mało po świecie chodzę Jak dla mnie to możesz się nawet popytać na wiosce jakby się taki pomysł podobał (tylko zrobić to sprytnie, żeby Cię żadna nie ukradła Ci pomysłu ). Jeżeli dojdziesz do wniosku, że faktycznie byś miała klientów, interes by się kręcił no to jak najbardziej, ale to wszytko to jest kwestia ludzi, którzy tam mieszkają, bo wiadomo jeżeli to jest wioska z filmu "Ranczo" to już widzę jak taka Pani Michałowa albo Solejuk idzie do salonu Tam gdzie jeżdżę na wioskę to salon fryzjerski nie zdał egzaminu. Ale zawsze też można zaryzykować i akurat. Wszystko zależy od tego kto tam mieszka..

Jestem pośrodku wydaje mi się, że może być ciężko, ale też może się udać
Trzymam kciuki i pisz jakie postanowienia
ducek07 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem