View Single Post
stare 20-10-2011, 23:48   #2 (postlink)
wercia
Nałogowiec
Otrzymane medale: 1
Prezent 

Podziękowania wysłane: 71
Podziękowania otrzymane: 68
wercia jest diamentem wśród kamieniwercia jest diamentem wśród kamieniwercia jest diamentem wśród kamieni
Odp: Londyn - kursy, szkoły 

Fajnie ze masz mozliwosc jechac, ja tez mam tate siostre tam i sama z checia bym z tad wyparowala ale niestety siostry mam na glowie zapytam siostry jutro to dam ci znac. Ale wydaje mi sie ze tak. Tam nawet w domu zarobisz na robieniu pazurkow, z fryzjerstwem to chetnie bym sie zamienila, ja niestety musialam rzucic szkole (wlasnie fryzjerska) i dopiero teraz robie liceum. Jako fryzjerka tam tez mozesz zadzialac, moja siostra robi w domu paznokcie i masaze. I bardzo dobrze na tym wychodzi. A z paznokciami nie dawno zaczela a Ty robisz cudenka. Pozazdroscic uciekac z tej Polski jak najdalej

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
"Pozwól każdemu dniu stac się tym najpiękniejszym..."

wercia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem