View Single Post
stare 22-10-2011, 21:19   #4 (postlink)
Giordani
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 21
Podziękowania otrzymane: 11
Giordani wkrótce będzie sławna
Odp: Londyn - kursy, szkoły 

Ja jestem za granica i mieszkam w Liverpool.Zalozona mam firme i robie pazurki w domu. Z tego co ja wiem to nie slyszalam o polskim studium kosmetycznym....zeby byc kosmetyczka w Wielkiej Brytani idzie sie do Collegu i robi sie to w 3 lata (3 level).jezeli sa jakies osoby ktore szkola to pewnie dostajac certyfikat nie jest to certyfikat z collegu i klapaw Angli jest tak ze oni chca tutejszego systemu czyli tych level'ow....ja interesowalam sie w kwesti paznokciowej i ide w kierunku bycia nauczycielka w collegu.Ja mam kilka certyfikatow z paznokci bede musiala zdac ten level 3 pomimo ze ten poziom pewnie mam .Generalnie poziom paznokci jest bardzo niziutki tutaj!i pomimo ze mam certyfikaty (ktore teraz oddalam do NARICU (oni tlumacza twoje dyplomy) pewnie bede musiala zrobic tutaj angielski poziom 3 (level 3).Ty mozesz tez sprobowac tlumaczyc dyplomy i z nimi uderzeac ale moim zdaniem zrob szkole kosmetyczna w polsce bo wedlug mnie to tutaj jakos mi sie to nie widzi.u nas sa piopularne szkolenia , robisz kurs w 3 dni, potem egzamin i juz a tutaj trzeba isc do szkoly...ale jestem w trakcie dowiadywania sie szczegolowo i tez wszystkiego nie wiem.....moze ktos cos wiecej bedzie wiedzial?

---------- Dodano o godzinie 19:19 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:17 ----------

acha w Angli popularny jest akryl!zel niestety one uwazaja ze jest zlyjedna angielka mi powiedziala ze pewnie tak gadaja bo po prostu nie umieja zelu robic hihihih a widzi moje zelowe i nie moga sie nadziwic ze to zel hahahahah naprawde

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
color="indigo">
Giordani jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem