View Single Post
stare 21-11-2011, 16:47   #12 (postlink)
hersa
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 2
Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 733
Podziękowania otrzymane: 546
hersa ma reputacje ponad wszystkiehersa ma reputacje ponad wszystkiehersa ma reputacje ponad wszystkiehersa ma reputacje ponad wszystkiehersa ma reputacje ponad wszystkiehersa ma reputacje ponad wszystkiehersa ma reputacje ponad wszystkiehersa ma reputacje ponad wszystkie
Odp: Kolor włosów - dylemat 

Też w tamtym roku miałam dylemat, bo czekoladowy kolor zaczął mnie drażnić, chciałam mieć taki jak modelka na pierwszym zdjęciu które wrzuciłaś, ale wyszedł jaśniejszy i czuję się super, tylko to farbowanie jest upierdliwe, chociaż z natury mam średni mysi blond to przy jasnych włosach ten odrost wydaje się bardzo ciemny, teraz planuje lekko przyciemnić blond, na taki słomkowy. Moim zdaniem super wyglądasz i w brązie i w rudych i w jasnym blondzie, także o to się nie martw, wybierz taki w którym będziesz się dobrze czuć i w zależności od tego jak często planujesz farbować odrosty myślę, że jak na rudy/brąz zrobisz dużo jasnych czy miodowych pasemek to też będziesz super wyglądać. Może idź do sklepu z perukami i przymierz kilka kolorów

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
hersa jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
natuss2707 (21-11-2011)