View Single Post
stare 21-07-2013, 23:08   #31 (postlink)
kasiulka81
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 3
Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 773
Podziękowania otrzymane: 990
kasiulka81 ma reputacje ponad wszystkie
kasiulka81 ma reputacje ponad wszystkiekasiulka81 ma reputacje ponad wszystkiekasiulka81 ma reputacje ponad wszystkiekasiulka81 ma reputacje ponad wszystkie

Ok, też tak zrobię dziękuję Wam wszystkim za pomoc
I proszę, paznokieć prawie jak nowy
A tak na poważnie to wiem, że szału nie ma bo nie jest zrobiony idealnie, pierwszy raz coś takiego robiłam i starałam się jak mogłam, postępowałam następująco:
- natłuściłam paluch oliwką
- starałam się zrobić ten zaczep, ale nie chciał się odczepić od skóry więc po prostu "przeleciałam" żele po skórze, ze 3 cieniutkie warstwy clear (nic nie piekło)
- podważyłam i wtedy bez problemu całą długość nadlanego pazurka odeszłła od skóry
- potem trochę opracowałam ten "szkielecik" i na to 2 warstwy pastelowego żółtego
- a z tej radości to aż z kwiatkiem zaszalałam
- no i oczywiście finich i bezbarwny lakier do paznokci
Dziękuję Wam kochane za cenne rady, bardzo mi pomogłyście i wywołałyście mega uśmiech na mojej buzi Jutro zakładam oczywiście do pracy SANDAŁKI
A tak to wygląda:

MOje kochane jestem zmuszona odświeżyć temat
Znowu konkretnie zabalowałam jakiś miesiąc temu i odrastający pazurek ponownie ucierpiał, to co odrosło gdzieś połowa płytki, podeszło krwią (najpierw był siniak) i musiałam znowu wyciąć go do gołej skóry. Moje pytania są następujące, czy mam z tym iść do jakiegoś specjalisty? Pazurek przy skórce jest jeszcze trochę zasiniaczony, czy mam cierpliwie czekać aż zacznie rosnąć? Czy ewentualnie mogę jakieś środki zastosować żeby szybciej pojawił się nowy? Nie będę już tam żelem paprać, bo całe szczęście mamy jesień i chodzimy w pełnych butkach. Bardzo Was proszę o radę

Proszę o odpowiedź na pytanie zamieszczone powyżej, co mam z tym pazurkiem nieszczęsnym zrobić, jak mu pomóc Pomóżcie proszę kochane
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg DSC00751.jpg (57.8 KB, 35 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC00756.jpg (69.2 KB, 35 wyświetleń)

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Ostatnio edytowane przez natalia268 ; 11-11-2013 o 22:21
kasiulka81 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem