View Single Post
stare 11-12-2009, 22:44   #48 (postlink)
dzoana
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 8
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 337
Podziękowania otrzymane: 434
dzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkie
Odp: Sposoby na płaski brzuch 

Cytat:
Napisał wercia Zobacz post
Ja robilam po 120 brzuszkow dzien w dzien przez kolo 6 miesiecy i nic mi brzuch nie spadl nawet nie mialam zakwasow dlatego nie wierze ze brzuszki cos daja chyba po ciazy mi sie wszystko tam porozciagalo jak mozna uzyskac plaski brzuch lub zeby nie byl taki odstajacy POMOCY
Ja po ciąży bardzo szybko schudłam, a wręcz wyglądam lepiej niż przed ciążą... Mój sposób był taki...
Dowiedziałam się będąc w ciąży, że miałam kamienie w pęcherzyku żółciowym i musiałam przejść na dietę (bo jak nie to straszliwe kolki wątrobowe, przez które wręcz umierałam)
No i moja dieta ograniczyła się- szczególnie nie jeść nic smażonego, nic tłustego, wszystko gotowane lub pieczone, ewentualnie duszone, również nie mogłam owoców-tylko banany, ponieważ większość owoców jest pestkowa, więc ciężkostrawna, ale gdybym mogła, to na pewno włączyłabym owoce, bo są bardzo zdrowe i mają witaminy. I ta dieta bardzo dużo mi dała, w porównaniu z tym jak jadłam wcześniej. No i przede wszystkim jeść regularnie, więcej mniejszych posiłków niż 3 duże, raczej 5 małych. no i karmienie piersią, w 3 tygodnie po porodzie miałam plaski brzuch i ani śladu po ciąży... jak mnie widzą ludzie,którzy mnie nie znają, mówią "coooo?! Ty byłaś w ciąży?! niemożliwe!" także da się, jak się tylko chce jeśli nie karmisz piersią, to zdecydowanie ćwiczenia do diety trzeba dołączyć. Życzę powodzenia!

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Zapraszam
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
dzoana jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem