View Single Post
stare 09-01-2010, 17:37   #21 (postlink)
kobietazpazuremWzorki Club
Wzorki Club
Otrzymane medale: 10
Uznanie Sponsor Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 651
Podziękowania otrzymane: 1 842
kobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkie
kobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkie
Błyskotki czyli cyrkonie kamienie i inne świecidełka 

Ja znalazłam kilka fajnych przykładów, no i parę swoich :

Pierwsze zdjęcie pochodzi z blogu : agatkapazurki.pinger.pl od pewnego czasu jestem jej wierną fanką i co kilka dni odwiedzam jej bloga aby czerpać troszkę inspiracji, co więcej z tego co tam wyczytałam, dziewczyna nie ma ukończonego kursu a czyni takiecuda, że śmiało wzbudza we mnie zazdrość takiej inspiracji i wyobraźni. Wzory ma proste ale powalają swoją prostotą, pięknem i perfekcyjnością .Oto kilka z nich:

Kod:
Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Ostatnio edytowane przez plushak ; 03-03-2010 o 00:48
kobietazpazurem jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
4 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
Andziapl1 (05-08-2010), farbstift (09-01-2010), kasiasssss (09-01-2010), Lili (21-04-2010)