Odpowiedz
stare 21-10-2017, 16:20   #126 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 1
Podziękowania otrzymane: 0
szponka jest początkujący
Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa 

Depilacja laserowa jest rewelacyjnym rozwiazaniem pod warunkiem ze jest prawidlowo wykonana i przez doswiadczonego i wyszkolonego pracownika. Tacy znajduja sie w klinice Miracki w Warszawie, polecam poczytac sobie Epilacja/depilacja/usuwanie owłosienia - Vectus Warszawa Stosuja laser ktory chlodzi po zabiegu wiec pacjent nie odczuwa zadnego bolu ani dyskomfortu. Naprawde polecam. Bedziecie zachwycone
szponka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 31-10-2017, 10:11   #127 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 0
piteksa jest początkujący

Hejka! Właśnie doczytałam o tej depilacji i jestem zapisana już na pierwszy zabieg. Nie boję się w sumie niczego, bo nic nie tracę hehe. Moja psiapsióła była na depilacji nóg i pach, więc w sumie mam już wyrobioną opinię o tym. A jeszcze natrafiłam tutaj na artykuł - https://clinicacosmetologica.pl/arty...ilacja-bikini/
piteksa jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-11-2017, 01:09   #128 (postlink)
Wczytuje się

Zosia Samosia jest początkujący

Ja depiluje nogi depilatorem już 10 lat i niestety, depilator też ma swoje wady - wrastające włoski. Moje włosy na nogach sa już rzadkie i cienkie i depilator ich wszystkich nie lapie dlatego często muszę poprawiać maszynką. Gdybym miala więcej kasy to chętnie bym skorzystala z depilacji laserowej, ale niestety nie jest to wcale taka tania impreza. Gdyby to jeszcze było jednorazowo, ale zabiegi trzeba kilka razy powtarzać co juz generuje dość znaczny koszt.
Zosia Samosia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-11-2017, 13:16   #129 (postlink)
Wczytuje się

Mariiika58 jest początkujący

Ja korzystam z zabiegów depilacji laserowej w gabinecie kosmetologii (http://gorlickakruk.pl/depilacja-laserowa/). Długo zmagałam się z niechcianym owłosieniem ale postanowiłam zaryzykować i poddać się zabiegowi. Z pewnością nie żałuję. Seria zabiegów przebiegła bez żadnych komplikacji, a teraz cieszę się gładką skórą bez problemu wrastających włosów, z jakim zmagałam się podczas tradycyjnych sposobów depilacji.
Mariiika58 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-11-2017, 09:32   #130 (postlink)
Rozkręcanko

AlaYork jest początkujący

Mnie osobiście taka trwała depilacja marzy się już od dawna. Niestety korzystanie z depilatora zdecydowanie nie jest zabiegiem dla mnie. Dlatego też rozważam, wybranie się do http://skinlogica.pl , we Wrocławiu. Można tam wykonać wiele zabiegów, a co więcej dodatkowo często dostępne są różnego rodzaju promocję. W związku z czym oferta tam wydaje mi się tym bardziej kusząca.
AlaYork jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-11-2017, 12:37   #131 (postlink)
Debiutantka

Polkas22 jest początkujący

Ja bardzo długo biłam się z myślami, czy zdecydować się na laserową depilację bikini. Ale przy ciągłym koleniu maszynką non stop miałam podrażnienia na skórze i kiepsko to wyglądało. Zdecydowałam się na depilację bikini w Częstochowie w Laser Delux. Mają tam świetny laser i przede wszystkim szybko zobaczyłam efekty. Pai kosmetolog cierpliwie odpowiedziała na wszystkie moje pytania.

Najbardziej bałam się bólu, ale okazało się że nie było tak strasznie. Zobaczcie sobie może Wam pomoże przy wyborze
Polkas22 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-02-2018, 09:53   #132 (postlink)
Wczytuje się

dusia13 jest początkujący

Ja też tak jak koleżanka wyżej , chodzę do salonu Skinlogica tyle, że w Lesznie Świetne miejsce, a zabiegi depilacji laserowej przeprowadzane są w bardzo komfortowych warunkach. Pracują na dobrej klasy laserze diodowym. Ja mam za sobą już 3 zabiegi, podejrzewam, że zostało jeszcze 3-4 by zakończyć serię i raz na zawsze pozbyć się zbędnego owłosienia
dusia13 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-02-2018, 10:12   #133 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 7
Podziękowania otrzymane: 1
cass jest początkujący

Depilacja laserowa to pewien wydatek, ale jeśli podliczycie dziewczyny ile wydajecie na te wszystkie golarki, pianki do golenia to wychodzi,ze nie jest to wcale taki duży koszt. Poza tym oszczędzacie czas i nie spotka Was żenująca sytuacja kiedy na jakiejś imprezie orientujecie się, że nie dogoliłyście do końca swoich pach ( kiedyś tak miałam i nie życzę temu nawet najwiekszemu wrogowi ).

Zastanówcie się nad depilacją IPL, seria zabiegów daje trwałe efekty .W Warszawie możecie się zapisać na zabieg do easywaxing na Grzybowskiej. https://easywaxing.pl/pl/zabiegi/zab...odepilacja-ipl

Ostatnio edytowane przez cass ; 26-02-2018 o 08:16
cass jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-03-2018, 11:52   #134 (postlink)
Debiutantka

Polkas22 jest początkujący

Korzystam z zabiegów depilacji laserowej bikini w Krakowie w Laser Delux. To sprawdzone miejsce również przez moje koleżanki i faktycznie wszystkie miałyśmy świetne rezultaty. Ja depilowałam bikini moja koleżanka depilowała sobie nogi.
Polkas22 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
depilacja, ipl, laser, laserowa, or ipl, owłosienia, stałe, stałę, usuwanie

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania