Odpowiedz
stare 10-04-2010, 17:43   #1 (postlink)
INM & RaNails Educator EF
Otrzymane medale: 17
Złoty medal Diament Kreatywność Wstążka Prezent 

Podziękowania wysłane: 2 124
Podziękowania otrzymane: 1 831
asia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkie
asia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkie
czy to humor czy porazka 

Pilnie poszukujemy Kosmetyczki do Salonu Urody na Bródnie - Praca Fryzjerki Kosmetyczki Manicure - Gumtree Warszawa

velure.jpg

pkt 6 wymagań.... nie no... az brak mi słów...

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
asia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-04-2010, 18:26   #2 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 267
Podziękowania otrzymane: 399
unita jest profesjonalistkąunita jest profesjonalistkąunita jest profesjonalistkąunita jest profesjonalistkąunita jest profesjonalistkąunita jest profesjonalistkąunita jest profesjonalistką
Odp: czy to humor czy porazka 

to jest chyba brak elokwencji u wlasciciela

milczenie jest zlotem
unita jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-04-2010, 21:52   #3 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 2
Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 733
Podziękowania otrzymane: 546
hersa ma reputacje ponad wszystkiehersa ma reputacje ponad wszystkiehersa ma reputacje ponad wszystkiehersa ma reputacje ponad wszystkiehersa ma reputacje ponad wszystkiehersa ma reputacje ponad wszystkiehersa ma reputacje ponad wszystkiehersa ma reputacje ponad wszystkie

nie wiem co o tym myśleć. Dla mnie "umieć sprzedać siebie" to potrafić sie wypromować, żeby ludzi zachęcić itp (tzn. nie dla mnie tylko tak pomyślałam ze właścicielowi o to chodziło). bardziej zainteresował mnie punkt "szybka". Rozumiem że większość właścicieli woli babki które robią na białych tipsach frencz w 30 min (o ile tak się da) ale moim zdaniem powinno w jednym punkcie byc napisane że potrzebuje kogoś kto robi w takim konkretnym czasie ale porządnie. O ile potrzebuje stylistki, bo kosmetyczka jeśli robi jakiś zabieg to sobie nie wyobrażam żeby to jakimś magicznym sposobem przyspieszyła... Maseczki, henna czy inne zabiegi.
hersa jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-04-2010, 21:56   #4 (postlink)
Administrator
Otrzymane medale: 14
Wyróżnienie Wyróżnienie Super Sprzedawca Serce Sponsor 

Podziękowania wysłane: 2 996
Podziękowania otrzymane: 3 276
samaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkie
samaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkie

Całe to ogłoszenie średnio pasuje do "ekskluzywnego salonu"...

samaron jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-04-2010, 22:01   #5 (postlink)
No to..wpadłam
Otrzymane medale: 1
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 14
Podziękowania otrzymane: 30
xena607 ma niesamowite możliwościxena607 ma niesamowite możliwości

No właśnie! Jakoś mało ekskluzywnie mi to zabrzmiało...np. "paznokcie"- w sensie, że co? wyrywają czy jak A to: sprzedać samą siebie?! Ekskluzywny dodatek dla panów?! hehehe Może wymagają, żeby w ten wolny dzień biegać po ulicach i naganiać klientki. SUPER EKSKLUZIV usługi!
xena607 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-04-2010, 22:04   #6 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 5
Wstążka Prezent Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 640
Podziękowania otrzymane: 602
Belunia ma reputacje ponad wszystkieBelunia ma reputacje ponad wszystkieBelunia ma reputacje ponad wszystkieBelunia ma reputacje ponad wszystkieBelunia ma reputacje ponad wszystkieBelunia ma reputacje ponad wszystkieBelunia ma reputacje ponad wszystkieBelunia ma reputacje ponad wszystkie

Bez sensu ! dla mnie to jakaś chyba zasłona dymna a może tu chodzi o jakiś burdelik ? no w końcu ma być reprezentacyjna, szybka no i umiejąca sprzedać się
Belunia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-04-2010, 22:07   #7 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 3
Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 99
Podziękowania otrzymane: 83
aneczka19895 jest diamentem wśród kamienianeczka19895 jest diamentem wśród kamienianeczka19895 jest diamentem wśród kamienianeczka19895 jest diamentem wśród kamieni

Cytat:
Napisał samaron Zobacz post
Całe to ogłoszenie średnio pasuje do "ekskluzywnego salonu"...

Jestem tego samego zdania
aneczka19895 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-04-2010, 22:08   #8 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 6
Złoty medal Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 652
Podziękowania otrzymane: 735
Zuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkie

No niestety niefortunnie ułożono całe to ogłoszenie, nie tylko tę część o "sprzedaży" podejrzewam że chodziło o umiejętność "sprzedania swoich umiejętności" a nie dwuznaczne "sprzedanie siebie"

Zuuzaneczka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-04-2010, 22:10   #9 (postlink)
Moderator
Otrzymane medale: 11
Złoty medal Prezent Prezent Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 3 041
Podziękowania otrzymane: 1 469
nanami7 ma reputacje ponad wszystkie
nanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkie

ha ha ha bardzo eskulyzwny salonik

nanami7 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-04-2010, 22:10   #10 (postlink)
No to..wpadłam
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 14
Podziękowania otrzymane: 30
xena607 ma niesamowite możliwościxena607 ma niesamowite możliwości

Zuzaneczka, no raczej tak, ale skoro to taki ekskluzywny zakład, to jeszcze samemu trzeba się lansować? Żart i to w kiepskim stylu
A napisali, że mają swoje stałe klientki.........też ekskluzywne hehe
xena607 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-04-2010, 22:13   #11 (postlink)

asia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkie

hehehe zuzaneczka, tak dokładnie ale baardzo sie uśmiałam..

a salonik to salonik, jeszcze nie burdel

asia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-04-2010, 18:07   #12 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 8
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 337
Podziękowania otrzymane: 434
dzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkie

hehe kiepski dowcip... Rzeczywiście ktoś za bardzo nie ma poczucia taktu

Zapraszam
dzoana jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-04-2010, 19:29   #13 (postlink)
Totalna maniaczka

Podziękowania wysłane: 128
Podziękowania otrzymane: 139
sylwia-p_86 to imię znają wszyscysylwia-p_86 to imię znają wszyscysylwia-p_86 to imię znają wszyscysylwia-p_86 to imię znają wszyscysylwia-p_86 to imię znają wszyscy

przypusczam,że podstawa tak mała i jeżeli laska nie sprzeda samej siebie czyli nie nakreci klietki to za duzo nie bedzie miala no ale czegos takiego nie pisze sie w ogloszeniu..żal ;/
sylwia-p_86 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-04-2010, 19:59   #14 (postlink)
Wzorki Club
Wyróżnienie Serce Prezent Prezent Oskar 

Podziękowania wysłane: 584
Podziękowania otrzymane: 454
Chanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkie

Praca w takim salonie, co w ogłoszeniu ma pkt 6 " UMIEJĄCA SPRZEDAĆ SAMĄ SIEBIE" mnie rozwala na łopatki. Brak wysławiania się szefostwa świadczy o ich inteligencji ha ha ha ja bym podziękowała za pracę w tym ekskluzywny salonie
stare 12-04-2010, 20:08   #15 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 10
Podziękowania otrzymane: 83
nadya188 jest diamentem wśród kamieninadya188 jest diamentem wśród kamieninadya188 jest diamentem wśród kamieninadya188 jest diamentem wśród kamieni

buhahhahaha dobre ogłoszenie. Nie długo będą ogłoszenia że przyjmą tylko kobietę o rozmiarze miseczki C która da się dotykać poniżej pępka, powyżej kolan
Nie oszukujmy się wygląd i "sprzedawanie siebie" coraz częściej jest wymagane
spotkałam się, że do fryzjerki potrzebują a zainteresowanych proszą o CV wraz ze zdjęciem ciała i twarzy. Dla mnie to dziwne bo chyba umiejętności się liczą....a zresztą
nadya188 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-04-2010, 12:21   #16 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 16
Złoty medal Wyróżnienie Wyróżnienie Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 1 060
Podziękowania otrzymane: 1 277
zyza ma reputacje ponad wszystkie
zyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkie

ej ale zobaczcie godziny pracy czy one was tez nie zaskakują? u mnie w spa co prawda pracowalam do 21 ale tylko ze wzgledu na gosci hotelowych bo oni pozno chodzili do sauny... bez kitu jakis mini burdelik
zyza jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-04-2010, 12:28   #17 (postlink)
Naczelny Grafik Forumowy
Otrzymane medale: 2
Uznanie Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 685
Podziękowania otrzymane: 2 037
rudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkie
rudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkie

moglaby ktoras dla jaj isc tam zobaczyc hahahah
ciekawe czy faktycznie to salon...hmmmmm
rudzia1985 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-04-2010, 12:35   #18 (postlink)

salon salon, u mnie na osiedlu (ogłoszenie dorwałam przypadkowo, bo pracy szukam właśnie blisko domu)

asia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-04-2010, 21:18   #19 (postlink)
Totalna maniaczka
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 209
Podziękowania otrzymane: 327
pogodka20 wszyscy jej zazdroszcząpogodka20 wszyscy jej zazdroszcząpogodka20 wszyscy jej zazdroszcząpogodka20 wszyscy jej zazdroszcząpogodka20 wszyscy jej zazdroszcząpogodka20 wszyscy jej zazdroszcząpogodka20 wszyscy jej zazdroszczą

Babka po prostu chciała ladnie napisać, a wyszło odwrotnie i tyle.
pogodka20 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-04-2010, 06:15   #20 (postlink)
Nałogowiec
Prezent 

Podziękowania wysłane: 26
Podziękowania otrzymane: 87
czarnyaniol121 jest diamentem wśród kamieniczarnyaniol121 jest diamentem wśród kamieniczarnyaniol121 jest diamentem wśród kamieniczarnyaniol121 jest diamentem wśród kamieni

dobrze że w wymaganiach nie napisali :
Tania, łatwa i ogólnodostępna"

czarnyaniol121 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-08-2010, 10:31   #21 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 48
Podziękowania otrzymane: 73
evevlina jest diamentem wśród kamienievevlina jest diamentem wśród kamienievevlina jest diamentem wśród kamienievevlina jest diamentem wśród kamieni

W sumie nie wiedziałam do jakiego tematu to dać ale tutaj chyba nadaje się najlepiej bo nie wiadomo czy to śmieszne czy żalosne Ale z pewnością dziwne. Dzisiaj przypadkiem natknęłam się na takie ogłoszenie. Komentarz pozostawiam wam
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg aa.jpg (13.2 KB, 22 wyświetleń)

evevlina jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-08-2010, 10:57   #22 (postlink)
Zabierzcie jej klawiaturę ;-)
Kreatywność Prezent Prezent Prezent Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 3 276
Podziękowania otrzymane: 1 093
farbstift ma reputacje ponad wszystkie
farbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkie

Bardzo często widuję takie ogłoszenia. sama też dostawałam dziwne propozycje, gdy dawałam ogłoszenie typu "szukam pracy". Faceci potrafili pisać, że po co mam się przemęczać i pracować jak mogę np. pojechać z nim na wakacje i on mi za to zapłaci... Dla mnie to żałosne.

farbstift jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-08-2010, 12:25   #23 (postlink)

eh niestety u nas tez jest duzo takich ogloszen i to nawet bardziej doslownych

asia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-08-2010, 12:34   #24 (postlink)
Zabierzcie jej klawiaturę ;-)
Kreatywność Prezent Prezent Prezent Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 3 276
Podziękowania otrzymane: 1 093
farbstift ma reputacje ponad wszystkie
farbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkie

Ja potem jak dawałam ogłoszenie, że poszukuję pracy, dodawałam dopisek, że wszelkie propozycje matrymonialne będą ignorowane i już mniej napaleńców pisało. często można też spotkać coś w stylu "Szukam miłej, otwartej, osobistej asystentki oddanej firmie i szefowi"...ehhh

farbstift jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-08-2010, 13:10   #25 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 48
Podziękowania otrzymane: 73
evevlina jest diamentem wśród kamienievevlina jest diamentem wśród kamienievevlina jest diamentem wśród kamienievevlina jest diamentem wśród kamieni

ehhh ja nie wiem co sie z tymi ludzmi porobiło

evevlina jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
czy, humor, porazka

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania