Zamknięty Temat
stare 22-12-2011, 19:06   #1 (postlink)
[Konkurs] Konkurs kreatywny ze Zby-Mal
samaron samaron jest nieaktywny 22-12-2011, 19:06
Ocena: (1 votes - 4.00 average)

REGULAMIN KONKURSU:
  1. W konkursie mogą brać udział osoby zarejestrowane na forum przed 31.10.2011, posiadające minimum 7% aktywności oraz co najmniej 30 postów w dniu ogłoszenia konkursu.
  2. Nadesłanie prac konkursowych jest równoznaczne z zaakceptowaniem wszystkich warunków regulaminu. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w regulaminie (nawet w trakcie trwania konkursu).
  3. Tytuł konkursu: "Konkurs kreatywny". Praca konkursowa polega na wykonaniu stylizacji oraz zaproponowaniu nazwy dla nowej linii żeli UV firmy Zby-Mal, sponsora konkursu. Stylizacja musi być spójna z wymyśloną nazwą. Paznokcie mogą być dowolnej długości (mile widziane również użytkowe), jednak bez bogatych zdobień, szczególnie trójwymiarowych.
  4. Stylizacja konkursowa ma być wykonana osobiście, na 5 paznokciach jednej dłoni, paznokcie nie mogą być też przerobione z innych.
  5. Prace należy przesłaćdo 14.02.2012 r do godziny 24.00 na adres: konkurs@wzorki.info. W temacie wiadomości umieścić: "konkurs kreatywny - nick z forum". W treści podać też imię, nazwisko i adres korespondencyjny.
  6. Na konkurs należy wysłać 4 wyraźne i ostre zdjęcia. Rozmiar zdjęć to minimum 1600x1200px, zdjęcia nie mogą być oznaczone, podpisane, ani przerabiane w programie graficznym. Zdjęcia nazywamy zgodnie ze schematem - WAŻNE !
    • zdjęcie artystyczne (kompozycja tematyczna); nazwa: kompozycja - nick
    • zdjęcie budowy - widoczna krawędź boczna; nazwa: budowa - nick
    • zdjęcie tunelu; nazwa: tunel - nick
    • zdjęcie zdobienia (zbliżenie); nazwa: zdobienie - nick
  7. Prace zostaną wystawione z publiczną ankietą dnia 20.02.2012
  8. Ocenę prac przeprowadzi jury w składzie:
    • Małgorzata Tyborska - panokietek1000 - sponsor
    • Zbigniew Dębski - sponsor
    • Plushak
  9. Zdjęć konkursowych stylizacji nie wolno publikować na innych forach, blogach itp (nawet paznokci przerobionych - grozi dyskwalifikacja) do czasu zakończenia konkursu.
  10. Ogłoszenie wyników obrad jury oraz głosowania publiczności nastąpi dnia 26.02.2012
  11. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom, zaprojektowany przez naszych bardzo zdolnych forumowych grafików (w formie elektronicznej) oraz medalik forumowy.
  12. Każdy uczestnik może wysłać KILKA zgłoszeń konkursowych, każde osobno z 1 pracą, kompletem wymaganych zdjęć oraz wymyśloną nazwą dla nowej linii żeli. Nadsyłanie dodatkowych zdjęć grozi dyskwalifikacją.
  13. Prace wyłonione w głosowaniu publiczności zostaną wyróżnione na stronie głównej forum, natomiast 3 zwycięskie stylizacje (jury) otrzymają nagrody ufundowane przed firmę Zby-Mal i będą to zestawy nagród rzeczowych oraz dyplomy.

Nieodłącznym elementem zgłoszenia pracy konkursowej musi być zgoda na wykorzystanie zdjęć paznokci na potrzeby reklamowe firmy Zby-Mal.
Kompozycja tematyczna będzie brana pod uwagę przy możliwości umieszczenia stylizacji na plakacie firmowym, wobec tego przyłóżcie większą staranność do zdjęcia (neutralne tła, dobrze widoczne wszystkie palce, ograniczenie dodatkowych przedmiotów do niezbędnego minimum)

Serdecznie zapraszamy!

Ostatnio edytowane przez samaron ; 24-02-2012 o 11:31.

samaron
Administrator
Otrzymane medale: 14
Wyróżnienie Wyróżnienie Super Sprzedawca Serce Sponsor 
Podziękowania wysłane: 2 996
Podziękowania otrzymane: 3 276
Odwiedzin: 15714
7 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
asiekfr (23-12-2011), idlao (05-01-2012), natalia268 (22-12-2011), rudzielec (24-01-2012), sylwia36 (14-01-2012), sztynka (05-04-2012), trendy77 (27-12-2011)
stare 22-12-2011, 19:14   #2 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 16
Złoty medal Wyróżnienie Wyróżnienie Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 1 060
Podziękowania otrzymane: 1 277
zyza ma reputacje ponad wszystkie
zyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkie
Odp: [Konkurs] Konkurs kreatywny ze Zby-Mal 

no i suuuuuper czy ja tez moge wziac udzial? hyhyhy
zyza jest nieaktywny  
stare 22-12-2011, 19:37   #3 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 65
Podziękowania otrzymane: 97
zlotko87 jest diamentem wśród kamienizlotko87 jest diamentem wśród kamienizlotko87 jest diamentem wśród kamienizlotko87 jest diamentem wśród kamieni

oooo w styczniu beeeede miala duzo czasu (bo pracuje tylko do konca grudnia) to moze w koncu coś zrobię
zlotko87 jest nieaktywny  
stare 23-12-2011, 09:03   #4 (postlink)
Zabierzcie jej klawiaturę ;-)
Otrzymane medale: 26
Złoty medal Wstążka Prezent Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 2 192
Podziękowania otrzymane: 1 683
Evelyn. ma reputacje ponad wszystkie
Evelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkie

A co to za żele Ta nowa linia... Nie wiem na co położyć nacisk przy tworzeniu pazurków...

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować

kocham tą babkę

Evelyn. jest nieaktywny  
stare 23-12-2011, 13:19   #5 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 4
Prezent Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 225
Podziękowania otrzymane: 266
katarynka89 wszyscy jej zazdroszcząkatarynka89 wszyscy jej zazdroszcząkatarynka89 wszyscy jej zazdroszcząkatarynka89 wszyscy jej zazdroszcząkatarynka89 wszyscy jej zazdroszcząkatarynka89 wszyscy jej zazdroszczą

czy pazurki muszą być wykonane żelami

katarynka89 jest nieaktywny  
stare 23-12-2011, 14:26   #6 (postlink)
No to..wpadłam
Otrzymane medale: 5
Wyróżnienie Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 25
Podziękowania otrzymane: 31
murbania ma niesamowite możliwościmurbania ma niesamowite możliwości

konkursik super a jak u mnie teraz z tą aktywnością ?

murbania jest nieaktywny  
stare 23-12-2011, 20:35   #7 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 8
Złoty medal Wstążka Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 888
Podziękowania otrzymane: 704
asiekfr ma reputacje ponad wszystkieasiekfr ma reputacje ponad wszystkieasiekfr ma reputacje ponad wszystkieasiekfr ma reputacje ponad wszystkieasiekfr ma reputacje ponad wszystkieasiekfr ma reputacje ponad wszystkieasiekfr ma reputacje ponad wszystkieasiekfr ma reputacje ponad wszystkieasiekfr ma reputacje ponad wszystkie

fajny konkursik... kreatywny ... ja moze cos wymysle ,jak wroce z urlopiku

I Love This Forum
asiekfr jest nieaktywny  
stare 24-12-2011, 19:13   #8 (postlink)
Rozkręcanko
Otrzymane medale: 2
Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 0
jamarcianka jest początkujący

Ojejku..mnie już tak dawno tu nie było...a tu wciąż takie super konkursy... Skąd brać na to czas>
jamarcianka jest nieaktywny  
stare 24-12-2011, 23:02   #9 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 7
Sponsor Sponsor Sponsor Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 233
Podziękowania otrzymane: 534
paznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
Napisał zyza Zobacz post
no i suuuuuper czy ja tez moge wziac udzial? hyhyhy
pewnie że możesz a dlaczego by nie

---------- Dodano o godzinie 22:57 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:56 ----------

Cytat:
Napisał jamarcianka Zobacz post
Ojejku..mnie już tak dawno tu nie było...a tu wciąż takie super konkursy... Skąd brać na to czas>
zamknąć si e w domku na dobę, powyłączać telefony i tworzyć, haha

---------- Dodano o godzinie 22:57 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:57 ----------

Cytat:
Napisał asiekfr Zobacz post
fajny konkursik... kreatywny ... ja moze cos wymysle ,jak wroce z urlopiku
czekamy, czekamy

---------- Dodano o godzinie 22:58 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:57 ----------

Cytat:
Napisał katarynka89 Zobacz post
czy pazurki muszą być wykonane żelami
nie metoda dowolna

---------- Dodano o godzinie 23:02 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:58 ----------

Cytat:
Napisał Evelyn. Zobacz post
A co to za żele Ta nowa linia... Nie wiem na co położyć nacisk przy tworzeniu pazurków...

nowe żele to te co ostatnio były sprzedawane w próbeczkach,
i to sa te zelki w szklanych opakowaniach tutaj - niestety jeszcze bez większych opisów, bo strona nadal w budowie - przepraszamy

paznokietek1000 jest nieaktywny  
5 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
asia (08-01-2012), Evelyn. (26-12-2011), farbstift (26-12-2011), samaron (25-12-2011), zosia_29 (27-12-2011)
stare 28-12-2011, 22:39   #10 (postlink)
Rozkręcanko
Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 10
Podziękowania otrzymane: 5
olesia88 wkrótce będzie sławna

30 postów w dniu ogłoszenia konkursu? czyli
olesia88 jest nieaktywny  
stare 28-12-2011, 22:48   #11 (postlink)
No to..wpadłam
Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 196
Podziękowania otrzymane: 88
amorek jest diamentem wśród kamieniamorek jest diamentem wśród kamieniamorek jest diamentem wśród kamieniamorek jest diamentem wśród kamieni

Cytat:
Napisał olesia88 Zobacz post
30 postów w dniu ogłoszenia konkursu? czyli
Czyli 22 grudnia
amorek jest nieaktywny  
stare 28-12-2011, 23:44   #12 (postlink)
Rozkręcanko
Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 10
Podziękowania otrzymane: 5
olesia88 wkrótce będzie sławna

czyli jak ja nie miałąm 30 postów 22grudnia to nie mogę brać udziału w konkursie
olesia88 jest nieaktywny  
stare 29-12-2011, 00:08   #13 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 12
Wyróżnienie Wstążka Prezent Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 514
Podziękowania otrzymane: 249
katerina15 wszyscy jej zazdroszcząkaterina15 wszyscy jej zazdroszcząkaterina15 wszyscy jej zazdroszcząkaterina15 wszyscy jej zazdroszcząkaterina15 wszyscy jej zazdroszcząkaterina15 wszyscy jej zazdroszczą

Dokładnie tak Olesia

katerina15 jest nieaktywny  
Za ten użyteczny post podziękowali:
olesia88 (30-12-2011)
stare 29-12-2011, 08:50   #14 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 65
Podziękowania otrzymane: 97
zlotko87 jest diamentem wśród kamienizlotko87 jest diamentem wśród kamienizlotko87 jest diamentem wśród kamienizlotko87 jest diamentem wśród kamieni

Czy jakiś adminek kochany sprawdzi czy miałam 7% aktywności? Ostatnio mało bywam na forum i mało piszę
zlotko87 jest nieaktywny  
stare 29-12-2011, 19:25   #15 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 7
Kasia889 wkrótce będzie sławna

super konkursik
Kasia889 jest nieaktywny  
stare 03-01-2012, 14:37   #16 (postlink)
Szkoleniowiec

paznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkie

i jak tam są już jakieś pomysły? bo ja w sylwestra piłam toasty za wasze pomysły, oby głowy były pełne wizji.

stare 05-01-2012, 09:28   #17 (postlink)
Zabierzcie jej klawiaturę ;-)
Otrzymane medale: 26
Złoty medal Wstążka Prezent Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 2 192
Podziękowania otrzymane: 1 683
Evelyn. ma reputacje ponad wszystkie
Evelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkie

ja mam pomysł... ale zobaczymy jak wykonanie

proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie

kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować

kocham tą babkę

Evelyn. jest nieaktywny  
stare 05-01-2012, 15:07   #18 (postlink)
No to..wpadłam
Otrzymane medale: 1
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 32
Podziękowania otrzymane: 40
idlao ma niesamowite możliwościidlao ma niesamowite możliwości

ulalala ciekawe
idlao jest nieaktywny  
stare 06-01-2012, 18:35   #19 (postlink)
No to..wpadłam
Otrzymane medale: 1
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 41
dianka11 ma niesamowite możliwościdianka11 ma niesamowite możliwości

a jak sprawdzić ten procent aktywnosci?czy ja też mogę?bo jeszcze nie brałam udziału w żadnym konkursie
dianka11 jest nieaktywny  
stare 07-01-2012, 00:25   #20 (postlink)
No to..wpadłam
Wyróżnienie Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 25
murbania ma niesamowite możliwościmurbania ma niesamowite możliwości

ech ja to juz nawet wyslalam, pytanie czy moja praca przejdzie

murbania jest nieaktywny  
stare 08-01-2012, 19:47   #21 (postlink)
INM & RaNails Educator EF
Otrzymane medale: 17
Złoty medal Diament Kreatywność Wstążka Prezent 

Podziękowania wysłane: 2 124
Podziękowania otrzymane: 1 831
asia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkie
asia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkie

ja tez mam pomysł, myślę nad nazwą jeszcze

asia jest nieaktywny  
stare 08-01-2012, 21:33   #22 (postlink)
nie draznić lwa ;)
Wstążka Prezent Prezent Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 2 870
Podziękowania otrzymane: 1 020
tusia ma reputacje ponad wszystkie
tusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
Napisał zlotko87 Zobacz post
Czy jakiś adminek kochany sprawdzi czy miałam 7% aktywności? Ostatnio mało bywam na forum i mało piszę
załapałas sie
tusia jest nieaktywny  
stare 08-01-2012, 22:05   #23 (postlink)
Globalny Moderator
Otrzymane medale: 19
Złoty medal Wyróżnienie Kreatywność Wstążka Prezent 

Podziękowania wysłane: 3 271
Podziękowania otrzymane: 1 885
natalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkie
natalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkie

Czy wymyślona nazwa, ma być nasza własna, która nigdzie nie istnieje? czy mozna np skorzystać z nazw takich które istnieją ? np. czy mogłabym użyć hmm... nazwy TESCO ? ADIDAS? itp.? Oczywiście to takie przykłady, by jasno wyjaśnić o co chodzi i bez problemu zrozumieć.

natalia268 jest nieaktywny  
stare 09-01-2012, 20:12   #24 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 1
Podziękowania otrzymane: 2
Mb45682 jest na dobrej drodze

mi tam jeszcze troche brakuje do spełnienia warunków. Ale mysle że jeszcze troche i tez bedę mogła brac udzuał w konkursach bo bardzo bym chciała Podrawiam i życze powodzenia bedę przeglądała wasze pomysły
Mb45682 jest nieaktywny  
stare 12-01-2012, 15:07   #25 (postlink)
Szkoleniowiec

Cytat:
Napisał natalia268 Zobacz post
Czy wymyślona nazwa, ma być nasza własna, która nigdzie nie istnieje? czy mozna np skorzystać z nazw takich które istnieją ? np. czy mogłabym użyć hmm... nazwy TESCO ? ADIDAS? itp.? Oczywiście to takie przykłady, by jasno wyjaśnić o co chodzi i bez problemu zrozumieć.

dobrze by było jakby nazwa była zupełnie nowa nigdzie nie istniejąca, ale wiemy ze to bardzo trudne, zatem może być nazwą troszkę zapożyczoną, ale nie w 100% taka sama jak gdzieś już istnieje

Za ten użyteczny post podziękowali:
natalia268 (12-01-2012)
Zamknięty Temat

Tagi
konkurs, kreatywny, zbymal

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania