Odpowiedz
stare 17-04-2009, 09:15   #26 (postlink)
Tech admin
Otrzymane medale: 4
Diament Sponsor Sponsor Oskar 

Podziękowania wysłane: 1 623
Podziękowania otrzymane: 2 577
Kamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkie
Kamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkie

no właśnie myślałem o allegro widzę że są 3 sztuki więc chyba będzie najprościej

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
|
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
|
|

Kamis jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-04-2009, 10:04   #27 (postlink)
aga
Nie spamuj bo strzelam :)
Otrzymane medale: 21
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal 

Podziękowania wysłane: 655
Podziękowania otrzymane: 1 035
aga ma reputacje ponad wszystkie
aga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkie

oo właśnie, że też zapomniałam o allegro jest o wiele taniej bo w katalogu nie opłaca się zbytnio kupować perfum

SHINYBOX

aga jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-04-2009, 10:16   #28 (postlink)
Tech admin

Kamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkie
Kamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkie

tylko po allegro czasem podróbki chodzą ale od tego jest system komentarzy i widać sprzedającego mniej więcej

|
|
|

Kamis jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-04-2009, 10:17   #29 (postlink)
aga
Nie spamuj bo strzelam :)
Otrzymane medale: 21
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal 

Podziękowania wysłane: 655
Podziękowania otrzymane: 1 035
aga ma reputacje ponad wszystkie
aga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkie

tak trzeba uważać ale dasz sobie radę

SHINYBOX

aga jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-04-2009, 08:01   #30 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 1
Anu-La jest początkujący

ja też nie lubię Avonu, w ogóle lubię markowe kosmetyki i wolę kupić jeden droższy iż kilka tańszych. Moje ulubione perfumy to Mademoiselle Chanela, z wód zawsze też mam pumę czerwoną fajniutki zapaszek, podkładu używam beztłuszczowego estee lauder tuszu lamcome
jeśli chodzi o cienie to wszystko jedno bo nakładam je na bazę art deco i wszystkie ładnie się trzymają
Anu-La jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-04-2009, 08:25   #31 (postlink)
Tech admin

dokładnie z tymi perfumami to lepiej kupić raz a porządnie tylko gorzej jak komuś się szybko zapachy nudzą

|
|
|

Kamis jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-05-2009, 13:37   #32 (postlink)
Zabierzcie jej klawiaturę ;-)
Otrzymane medale: 14
Kreatywność Prezent Prezent Prezent Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 3 276
Podziękowania otrzymane: 1 093
farbstift ma reputacje ponad wszystkie
farbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkie

W Avonie są fajne zapachy, ale po prawie każdym kosmetyku do pielęgnacji, jaki tam kupiłam miałam uczulenie Wolę Oriflame, jeśli chodzi o kosmetyki z katalogów. A jeśli chodzi o kolorowe to wszystko mnie kusi, jak tylko wejdę do Rosmanna i kupuję wtedy to, co najbardziej mi się podoba np. z Miss Sporty. Do pielęgnacji najlepsze AA i Ziaja

farbstift jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-05-2009, 13:47   #33 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 2
Wyróżnienie Uznanie 

Podziękowania wysłane: 127
Podziękowania otrzymane: 382
donna69 jest profesjonalistkądonna69 jest profesjonalistkądonna69 jest profesjonalistkądonna69 jest profesjonalistkądonna69 jest profesjonalistkądonna69 jest profesjonalistkądonna69 jest profesjonalistką

Cytat:
Napisał Kamis Zobacz post
dokładnie z tymi perfumami to lepiej kupić raz a porządnie tylko gorzej jak komuś się szybko zapachy nudzą
he,he,he,he
i dlatego trzeba miec zawsze Asa w rekawie-czyli odpowiednie Klijetki-----

ja mam jedna kochana Kasienke ktora pracuje w Douglasie,wiec moja polka sie ugina,ale tym szybciej mi sie nudza zapachy i wiecznie szukam czegos nowego.
moim trazniejszym faworytem jest J'adore Diora,Armani Code femme no i oczywiscie moj kochany Alienw ktorym bym sie kapac mogla gdyby nie byl taki drogi!

donna69 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-05-2009, 16:19   #34 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 1
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 581
Podziękowania otrzymane: 278
sloneczko wszyscy jej zazdroszcząsloneczko wszyscy jej zazdroszcząsloneczko wszyscy jej zazdroszcząsloneczko wszyscy jej zazdroszcząsloneczko wszyscy jej zazdroszcząsloneczko wszyscy jej zazdroszczą

Ale masz dobrze a ja strasznie uwielbiam zapach zielonego DKNY

sloneczko jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-05-2009, 16:52   #35 (postlink)
Nałogowiec
Wyróżnienie Uznanie 

Podziękowania wysłane: 127
Podziękowania otrzymane: 382
donna69 jest profesjonalistkądonna69 jest profesjonalistkądonna69 jest profesjonalistkądonna69 jest profesjonalistkądonna69 jest profesjonalistkądonna69 jest profesjonalistkądonna69 jest profesjonalistką

niestety on na mnie brzydko pachnia,mam tylko czerwone,i w sumie to bardzo zadko go uzywalam,ale stoi bo prezent od mojego meszczyzny

donna69 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-05-2009, 19:10   #36 (postlink)
No to..wpadłam
Uznanie 

Podziękowania wysłane: 23
Podziękowania otrzymane: 18
Ewelinaaa ma niesamowite możliwościEwelinaaa ma niesamowite możliwości

też uwielbiam DKNY zielone jabłuszko używam go na codzien, a na wieczór i wyjścia używam EVidence z IvesRocher, jesli chodzi o avon to lubię cienie do oczu i biżuterie, ale chyba tylko ze wzgędu na siostre bo jest konsultantka. ostanio kupiłam boski eyeliner z Gosha tak intensywna zieleń że aż w oczy razi, i trzyma sie bardzo długo. Podkład ostatnio preferuje maxfactora długo sie trzyma i nie robi tapety. A jesli chodzi o balsamy do ciała i żele pod prysznic to kocham z Ives Rocher , są boskie i mają mega intensywny zapach a przy kazdym zakupie dostaje sie fajne gratisy.
Ewelinaaa jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-05-2009, 20:23   #37 (postlink)
Nałogowiec
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 581
Podziękowania otrzymane: 278
sloneczko wszyscy jej zazdroszcząsloneczko wszyscy jej zazdroszcząsloneczko wszyscy jej zazdroszcząsloneczko wszyscy jej zazdroszcząsloneczko wszyscy jej zazdroszcząsloneczko wszyscy jej zazdroszczą

Co do cieni uwielbiam Gosha i naszego Inglota,maskare ostatnio tylko Maxfaktor bo z Gosha mi nie odpowiada chyba ze to ta z dwoma koncami gdzie jeden jest z tego kolorowy,a co do pudru to mam Goscha,Maxfaktor i Clarene to sa moje ulubione.

sloneczko jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-05-2009, 16:32   #38 (postlink)
Totalna maniaczka

Podziękowania wysłane: 128
Podziękowania otrzymane: 139
sylwia-p_86 to imię znają wszyscysylwia-p_86 to imię znają wszyscysylwia-p_86 to imię znają wszyscysylwia-p_86 to imię znają wszyscysylwia-p_86 to imię znają wszyscy

Też lubie Inglota ostanio kupiłam sobie kilka cieni od nich i uważam,że są naparwdę rewelacyjne i długo się trzymają.....maskar do rzęs miałam wiele,ale jedyna która mi odpowiada to Dior niestety kosztuje 120zł ale starcza mi na 6m-c....fluid mam z este lauder wytrzymuję 16h i świtnie pokrywa niedskonałości...polecam też baze pod podklad z soray ...rewelka
sylwia-p_86 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-05-2009, 13:42   #39 (postlink)
Molestantka klawiatury
ban
Uznanie Prezent Szkolenia Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 178
Podziękowania otrzymane: 377
zizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistką

ja kupuję na allegro z avonu. lub u mojej cioci jest konsultantką tej firmy.Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro
zizia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-05-2009, 21:20   #40 (postlink)
Weteran
Otrzymane medale: 6
Wyróżnienie Prezent Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 135
Podziękowania otrzymane: 142
madzialena to imię znają wszyscymadzialena to imię znają wszyscymadzialena to imię znają wszyscymadzialena to imię znają wszyscymadzialena to imię znają wszyscy

a ja jestem wielką fanką kosmetyków garniera świetne są te oczyszczające do twarzy i głęboko nawilżające do ciała
co do kolorowych kosmetyków to cienie z l'oreala i gosha
fluidy, maskary i eyelinery maybeline
perfumy... Calvin Klein - Euphoria mmmmm
miłośniczka akrylu

madzialena jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-05-2009, 08:37   #41 (postlink)
dawniej sylwiakolodziej1985

Podziękowania wysłane: 26
Podziękowania otrzymane: 24
Euphoria ma niesamowite możliwościEuphoria ma niesamowite możliwości

oh ja też kocham Euphorię. ale wczoraj zkaupilam perfumki Currara- Touch and die i też mi się bardzo podobają mają podobne nuty...jak dla mnie
Euphoria jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-05-2009, 11:29   #42 (postlink)
Szkoleniowiec
Uznanie Kreatywność Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 737
Podziękowania otrzymane: 733
nieszkam78 ma reputacje ponad wszystkienieszkam78 ma reputacje ponad wszystkienieszkam78 ma reputacje ponad wszystkienieszkam78 ma reputacje ponad wszystkienieszkam78 ma reputacje ponad wszystkienieszkam78 ma reputacje ponad wszystkienieszkam78 ma reputacje ponad wszystkienieszkam78 ma reputacje ponad wszystkienieszkam78 ma reputacje ponad wszystkie

a ja używam AVON - pasują mi ich kosmetyki
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-08-2009, 11:34   #43 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 17
Podziękowania otrzymane: 20
roksana22 ma niesamowite możliwości
Odp: Ulubione kosmetyki 

Cytat:
Napisał Chanti25 Zobacz post
a ja sie wyłamie , bo NIE LUBIĘ AVONU
ja uwielbiam firme AA oraz L'oreal , a perfumy uzywam najczęscie Coco Chanel Mademoiselle-ten perfum zawsze mam, jest moim cudownym zapachem
Ja też uwielbiam te firmy Lubię też kosmetyki z Clareny Z perfum to najbardziej lubie Naomi Campbell i J'adore )
roksana22 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-08-2009, 11:47   #44 (postlink)
Zabierzcie jej klawiaturę ;-)
Otrzymane medale: 7
Uznanie Prezent Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 356
Podziękowania otrzymane: 916
szpila59 ma reputacje ponad wszystkie
szpila59 ma reputacje ponad wszystkieszpila59 ma reputacje ponad wszystkieszpila59 ma reputacje ponad wszystkieszpila59 ma reputacje ponad wszystkieszpila59 ma reputacje ponad wszystkie

A ja uwielbiam mój podkładzik i tusz do rzęs z Maxfactora Jeśli chodzi o perfumki to nie używam często, ale najabrdziej lubię moje "So Givenchy" i Celine Dion "Notes" a moja mama się w Każdej jakiej ma Chanelce zakochała A dobijają mnie jej dwa lbuiane rzez nia perfumy.. 212 Carolina Herrera i Clinique Sipmly (ten jakoś zniosę : P) Life Esprit kiedyś używałam, ale teraz mi się gdzis zapodział a takie fajne były

szpila59 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-09-2009, 20:52   #45 (postlink)
Nałogowiec
Złoty medal Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 111
Podziękowania otrzymane: 68
Etna jest diamentem wśród kamieniEtna jest diamentem wśród kamieniEtna jest diamentem wśród kamieniEtna jest diamentem wśród kamieni

najpiękniesze perfumki jakie miałam to "Jennifer Lopez- glow after dark" jeżeli ktoś lubi słodziutkie zapachy to polecam gorąco, jest świetny! a teraz mam "miss dior cherie" tez świetny słodkawy zapaszek, jeżeli ktoś gustuje w słodyczach to polecam

Etna jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-10-2009, 21:06   #46 (postlink)
nie draznić lwa ;)
Otrzymane medale: 5
Wstążka Prezent Prezent Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 2 870
Podziękowania otrzymane: 1 020
tusia ma reputacje ponad wszystkie
tusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkie

Ja tak jak Madzialena lubie Euphorie CK, teraz uzywam Bvlgari Rose Essentielle....pieknie pachnie. Błyszczyki to tylko L'oreala Glam Shine i jeszcze balsam miodowy Oriflame w takim małym słoiczku
tusia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-10-2009, 22:03   #47 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 3
Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 36
Podziękowania otrzymane: 36
insane ma niesamowite możliwościinsane ma niesamowite możliwości

Moje ukochane perfumy to Christian Dior Addict. Czarujący, tajemniczy, magiczny zapach.
Nuty zapachowe: liście mandarynki, kwiat pomarańczy, kwiat jamajskiej Królowej Nocy, mimoza, róża, jaśmin, wanilia, drzewo sandałowe, bób tonka.

A dla faceta za perfumy idealne uważam zapach Jean Paul Gaultier Le Male

www.insanenails.blog.onet.pl
insane jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-12-2009, 11:46   #48 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 111
Podziękowania otrzymane: 340
Pati88 wszyscy jej zazdroszcząPati88 wszyscy jej zazdroszcząPati88 wszyscy jej zazdroszcząPati88 wszyscy jej zazdroszcząPati88 wszyscy jej zazdroszcząPati88 wszyscy jej zazdroszcząPati88 wszyscy jej zazdroszczą

ostatnio na zjezdzie moja Pani od zajec praktycznych powiedziala nam taka ciekawostke ze podobno byly badania nad kosmetykami ziaja i stwierdzono ze maja one bardzo podobny sklad so kosmetykow Diora.czy slyszalyscie o tym? szukalam jakiegos artykulu na ten temat ale niestety nie udalo mi sie znalezc...
Pati88 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-12-2009, 12:05   #49 (postlink)
Administrator
Otrzymane medale: 14
Wyróżnienie Wyróżnienie Super Sprzedawca Serce Sponsor 

Podziękowania wysłane: 2 996
Podziękowania otrzymane: 3 276
samaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkie
samaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
Napisał insane Zobacz post
Moje ukochane perfumy to Christian Dior Addict. Czarujący, tajemniczy, magiczny zapach.
Nuty zapachowe: liście mandarynki, kwiat pomarańczy, kwiat jamajskiej Królowej Nocy, mimoza, róża, jaśmin, wanilia, drzewo sandałowe, bób tonka.

A dla faceta za perfumy idealne uważam zapach Jean Paul Gaultier Le Male
Insane, mamy takie same nosy, tylko ja le male też używałam na siebie, a teraz zakochana jestem w nu YSL.
samaron jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-12-2009, 14:45   #50 (postlink)
Nałogowiec
Prezent 

Podziękowania wysłane: 714
Podziękowania otrzymane: 233
total wszyscy jej zazdroszczątotal wszyscy jej zazdroszczątotal wszyscy jej zazdroszczątotal wszyscy jej zazdroszczątotal wszyscy jej zazdroszczątotal wszyscy jej zazdroszczą

Ja mam jakiegoś pecha do kosmetyków co się do jakiegoś koloru szminki ,błyszczyka przyzwyczaje ,to zaraz go wycofują .Ostatnio coraz trudniej mi kupic moje ulubine perfumy Indian Summer Priscilli Presley ,pewnie też kończą produkcję Mam prośbę ,gdyby któraś z Was natrafiła na wysyłkową sprzedaż tych perfum - dajcie mi znać

total jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
kosmetyki, ulubione

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania