Odpowiedz
stare 19-03-2009, 12:31  
Kursy, opinie, doświadczenia
Kamis Kamis jest nieaktywny 19-03-2009, 12:31

poruszmy temat kursowgdzie je ukonczylysmy?jak brzebiegal?czego sie nauczylysmy?ile kosztowal?

Kamis
Tech admin
Otrzymane medale: 4
Diament Sponsor Sponsor Oskar 
Podziękowania wysłane: 1 623
Podziękowania otrzymane: 2 577
Odwiedzin: 84764
Odpowiedź z Cytatem
2 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
luki (05-09-2013), reniusia1002 (28-06-2013)
stare 28-02-2014, 15:42   #601 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 9
Wyróżnienie Uznanie Kreatywność Prezent Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 1 472
Podziękowania otrzymane: 2 172
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie
Odp: Kursy, opinie, doświadczenia 

JaK z belchatowa to polecam age mazur z mistero milano jesli dobrze kojaze jest z belchatowa

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Agnieszka Praska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
agulan82 (03-03-2014)
stare 02-03-2014, 23:28   #602 (postlink)
Nałogowiec
Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 114
Podziękowania otrzymane: 113
katiaa162 jest diamentem wśród kamienikatiaa162 jest diamentem wśród kamienikatiaa162 jest diamentem wśród kamienikatiaa162 jest diamentem wśród kamieni

AGNIESZKA KWIATKOWSKA KRAKOW NOBLE LASHES

Mój BLOG:

katiaa162 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-03-2014, 07:18   #603 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 12
Podziękowania otrzymane: 14
monkas wkrótce będzie sławna

Hehe, a ja właśnie na szkolenia jeździłam z Czewy do Wawy ;-) Odległość nie ma znaczenia, znaczenie ma tylko to, co po tym wszystkim wyniesiesz ;-)
monkas jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-03-2014, 22:08   #604 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 8
Miłosna wkrótce będzie sławna

Przerabiałyśmy to ;-) Chyba dla tej laski kilometry też nie mają znaczenia. Sama sobie obrała miejsce w którym chce się uczyć - wynika z tego że sprawdzone.
Pozostaje jedynie życzyć powodzenia ;-)
Miłosna jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-03-2014, 07:28   #605 (postlink)
Nałogowiec

Dziewczyny, czy któraś z Was robi masaże po samych szkoleniach. Jak reagują klienci? Wracają, czy przychodzą tylko na jedną wizytę?
monkas jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-03-2014, 17:54   #606 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania otrzymane: 8
Miłosna wkrótce będzie sławna

Akurat w tej branży większość panien pracuje po kursach, ewentualni studiach zaocznych.
Na dziennie to nie jest popularny kierunek, bo nie oszukujmy się - to nie jest zawód, który można wykonywać przez całe życie.
Głównie można tak pracować będąc osobą młodą.
Miłosna jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-03-2014, 07:13   #607 (postlink)
Nałogowiec

No właśnie bardzo mnie to ciekawi, bo lista technik masażu na tych szkoleniach jest tak duża że szok. Ciężko powiedzieć czy da się to wszystko łatwo opanować. Tylko czy istnieje bardzo duża różnica pomiędzy poszczególnymi technikami?
monkas jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-03-2014, 23:38   #608 (postlink)
Totalna maniaczka
Prezent Prezent Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 120
Podziękowania otrzymane: 230
dudejla wszyscy jej zazdroszcządudejla wszyscy jej zazdroszcządudejla wszyscy jej zazdroszcządudejla wszyscy jej zazdroszcządudejla wszyscy jej zazdroszcządudejla wszyscy jej zazdroszczą

Witam, bardzo proszę o polecenie szkoleniowca ze Śląska a najlepiej Tychy, Katowice i okolice tych miejscowości

dudejla jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-03-2014, 09:14   #609 (postlink)
Moderator
Otrzymane medale: 5
Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 742
Podziękowania otrzymane: 727
kiwaczek2 ma reputacje ponad wszystkiekiwaczek2 ma reputacje ponad wszystkiekiwaczek2 ma reputacje ponad wszystkiekiwaczek2 ma reputacje ponad wszystkiekiwaczek2 ma reputacje ponad wszystkiekiwaczek2 ma reputacje ponad wszystkiekiwaczek2 ma reputacje ponad wszystkiekiwaczek2 ma reputacje ponad wszystkiekiwaczek2 ma reputacje ponad wszystkie

ale jakiego szkoleniowca? rzęsy, paznokcie czy co?

Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 19-03-2014 o 11:25
kiwaczek2 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-03-2014, 11:38   #610 (postlink)
Totalna maniaczka
Prezent Prezent Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 120
Podziękowania otrzymane: 230
dudejla wszyscy jej zazdroszcządudejla wszyscy jej zazdroszcządudejla wszyscy jej zazdroszcządudejla wszyscy jej zazdroszcządudejla wszyscy jej zazdroszcządudejla wszyscy jej zazdroszczą

O widzisz Kiwaczku, najważniejsza informacje pominęłam szkolenie jak najbardziej pazurków - żelowe.

dudejla jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-05-2014, 20:24   #611 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 21
Podziękowania otrzymane: 13
moncia2209 wkrótce będzie sławna

Dziewczyny poleccie kogoś sprawdzonego na terenie podkarpacia do szkolenia ze zdobnictwa farbkami akrylowymi i akrylem....
moncia2209 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-02-2015, 07:26   #612 (postlink)
Nałogowiec

Jeśli masz możliwość dalszego wyjazdu to na pewno Beauty Lux w Wawce. Moje doświadczenia wyłącznie pozytywne. NIgdy nie robiłam szkoły kierunkowej, wyłącznie szkolenia, a jednak w branży sobie fajnie radzę - już na własnym biznesie.
monkas jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 25-07-2015, 16:06   #613 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 5
Podziękowania otrzymane: 1
klaudia22 jest początkujący

Witam! Staram sie o przyznanie dofinansowania z UP na szkolenie . Poniewaz potrzebuje i na rzesy (przynajmniej 1:1) i paznokcie (przynajmniej motoda zelowa, hybrydy , przydalby sie tez fiberglass i japonski) szukam jakiegos miejsca gdzie mozna oba szkolenia polaczyc . Zalezy mi zeby to byly jak najlepsze kursy . Jestem z okolic Bydgoszczy. Czy moglybyscie mi podpowiedziec gdzie warto isc? Z tego co mowila pani w UP musza to byc osrodki zgloszone do rejestru szkolnictwa.
klaudia22 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-07-2015, 16:32   #614 (postlink)
Redaktor
Złoty medal Wyróżnienie Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 318
Podziękowania otrzymane: 548
Bożena P ma reputacje ponad wszystkieBożena P ma reputacje ponad wszystkieBożena P ma reputacje ponad wszystkieBożena P ma reputacje ponad wszystkieBożena P ma reputacje ponad wszystkieBożena P ma reputacje ponad wszystkieBożena P ma reputacje ponad wszystkieBożena P ma reputacje ponad wszystkie

Osoby zainteresowane szkoleniami ze stylizacji paznokci, manicure i pedicure zapraszamy do mnie! Szkolenia prowadzę w miejscowościach: Oświęcim, Bielsko-Biała, Czaniec, Kęty. Istnieje również możliwość poprowadzenia szkolenia u Was w salonie Wszystkie szkolenia prowadzone są wg programu i na produktach SPN Nails professional

INSTRUKTOR SPN Bielsko-Biała, Oświęcim
Bożena P jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-08-2015, 07:28   #615 (postlink)
Nałogowiec

Ja robiłam takie szkolenie przez Beauty Lux. A nie jest czasami tak, że najpierw musisz znaleźć kogoś kto Cię zatrudni?
monkas jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-01-2016, 14:48   #616 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 1
Podziękowania otrzymane: 3
selvi jest na dobrej drodze

Szukam szkolenia z zakresu stylizacji paznokci metodą żelową w Katowicach i okolicach. Póki co znalazłam szkolenie w Nail & Beauty Center, indywidualne 2 dniowe w kwocie 600zł oraz w Okagami 4 dni za 500zł ale w grupie dwuosobowej... Czy któraś była na takich szkoleniach może?
selvi jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-01-2016, 21:13   #617 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 9
Podziękowania otrzymane: 5
SylVal wkrótce będzie sławna

szukam szkoleniowcow INDIGO rejon Jelenia Gora,ewentualnie Wroclaw
SylVal jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-05-2016, 07:25   #618 (postlink)
Nałogowiec

Pytaj w Beauty lux, ale to Warszawa - jednak poziom bardzo wysokie, przynajmniej w stosunku do tych tematów, jakie dotychczas przerabialiśmy.
monkas jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-09-2017, 10:48   #619 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 6
Podziękowania otrzymane: 1
cass jest początkujący

Sama ostatnio zastanawiałam sie czy wybrac się na jakis kurs kosmetyczny czy do szkoły kosmetycznej....
cass jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-09-2017, 06:43   #620 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 1
Podziękowania otrzymane: 0
jagnam jest początkujący

Jesli nie masz duzego doświadczenia oraz jeśli zalezy Ci na podstawowej i ogólnej wiedzy to zdecydowanie lepiej jest zapisać się do szkoły 2 letniej. Albo przynajmniej rocznej. Dowiessz się tam o wiele więcej informacji niż na kilkudniowym kursie, podczas którego liźniesz jedynie szczątkową wiedzę z pewnej waskiem dziedziny.... Poza tym przed klientem o wiele lepiej jest pochwalić się dyplomem konkretniej szkoły niż jedynie papierkiem poświadczającym ukończenie kursu. Dobry międzynarodowy dyplom dostaniesz po ukończeniu tej szkoły: https://atutszkola.pl/oferta/kursy-i...kosmetycznych/
jagnam jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-10-2017, 14:29   #621 (postlink)
Wczytuje się

AudreyH jest początkujący

Według mnie zawsze warto inwestować w szkolenia, jeśli podchodzimy do stylizacji paznokci na poważnie. Więcej umiemy, wzrasta nasza pozycja na rynku. Tutaj akurat ścisła specjalizacja, tzn. z jednego rodzaju manicure, nie jest najlepszym rozwiązaniem Z takim założeniem wybierałam choćby szkolenie z tytanów Revi. Różne klientki mają różne potrzeby - moim zadaniem jako profesjonalistki jest dobranie najlepszych rozwiązań
AudreyH jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-10-2017, 12:47   #622 (postlink)
Rozkręcanko

olkaFA jest początkujący

w zawodzie kosmetyczki inwestowanie w swoje wykształcenie to podstawa... tyle sie teraz namnożyło tych pseudo salonow ze trzeba byc konkurencyjnym. u mnie ostatnio coraz wiecej klientek pyta i zabiegi podologiczne, wiec zastanawiam sie nad poszerzeniem działalnosci i o takie uslugi. chcialabym przeszkolic caly team i myslalam o warsztatach grupowych z kerpro.pl - wyposazaja mi w sprzet caly salon wiec mam do nich zaufanie. co myslicie o poszerzeniu uslug kosmetycznych o podologiczne?
olkaFA jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
białystok, clarena, dobry, doświadczenia, gdzie, głogów, gÓra, kto, kurs, kursy, legnica, leszno, myślicie, opinie, paznokci, przedłużanie, rzes, stylizacji, szkoelnie, szkolenie, warszawy, wrocławiu, zielona

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania