Odpowiedz
stare 19-03-2009, 12:31   #1 (postlink)
Kursy, opinie, doświadczenia
Kamis Kamis jest nieaktywny 19-03-2009, 12:31

poruszmy temat kursowgdzie je ukonczylysmy?jak brzebiegal?czego sie nauczylysmy?ile kosztowal?

Kamis
Tech admin
Otrzymane medale: 4
Diament Sponsor Sponsor Oskar 
Podziękowania wysłane: 1 623
Podziękowania otrzymane: 2 577
Odwiedzin: 84764
Odpowiedź z Cytatem
2 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
luki (05-09-2013), reniusia1002 (28-06-2013)
stare 19-03-2009, 15:09   #2 (postlink)
hehehehe
Otrzymane medale: 17
Złoty medal Złoty medal Wyróżnienie Wyróżnienie Wstążka 

Podziękowania wysłane: 676
Podziękowania otrzymane: 660
Agusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkie

Ja skończyłam z ramienia EF w Rybniku w hurtowni "Cora"...Robiłam 3 w 1 czyli żel, akryl i zdobienia i kosztowało mnie to 1000 zł. Czy jestem zadwolona...hmmm no cóż..teraz jak na to patrze to wiecej się dowiedziałam z netu i wyćwiczyłam sama dochodząc do różnych rzeczy...a jeszcze do tego mam złe skojarzenia bo byłam w 3 miesiącu ciązy i nie chciejcie wiedzieć co się działo ze mną w autobusie hahaha bo dojeżdżałam ok 1,5 godziny w jedną stronę hahaha Pokaże wam fotke z akrylowego dnia, jak oni mnie mogli tak wypuścić do ludzi...szok same błędy ale według Pani wykładowcy było chyba ok...
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg IMG_0819 (Small).JPG (31.0 KB, 456 wyświetleń)

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Agusia_pa2 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-03-2009, 15:16   #3 (postlink)
No to..wpadłam
ban

Podziękowania wysłane: 6
Podziękowania otrzymane: 19
Marzena ma niesamowite możliwościMarzena ma niesamowite możliwości

wlasnie! tak robia! kase biora i maja to gdzies! ja chodzilam na szkolenia panstwowe,gdzie godzinami wkuwalam teorie i praktyke.Pozniej mialam egzamin panstwowy,jestem bardzo zadowolona,poznalam chorobu,budowe itd.Reszte musialam sie sama wyszkolic,wiadomo ze to lata pracy potrzeba
Marzena jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-03-2009, 18:19   #4 (postlink)
No to..wpadłam
Otrzymane medale: 2
Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 199
Podziękowania otrzymane: 201
ulala10 to imię znają wszyscyulala10 to imię znają wszyscyulala10 to imię znają wszyscyulala10 to imię znają wszyscyulala10 to imię znają wszyscy

Ja ukonczyłam kurs w Opolu na Krapkowickiej u P.Ani ogolnie nie byłozle wiele sie nauczyłam(porownujac poprzedni kurs)jezeli chodzi o zdobnictwo nailart to załuje ze na to poszłam nic ciekawego sie nie dowiedziałam poza malowaniem paznokci lakierem(kurs miałam 3 w 1,czyli zel akryl zdobnictwo+nilart)gdybym miała jeszcze raz wybierac zdobnictwo to wolałabym dołozyc i wziasc bardziej rozszezony.Ale ogolnie POLECAM
ulala10 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-03-2009, 18:54   #5 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 27
Podziękowania otrzymane: 26
kingaaa ma niesamowite możliwościkingaaa ma niesamowite możliwości

Ja robilam kurs w LA FAMME w zakresie zelu, akrylu i fiberglass + normalne lakiery. Jestem srednio zadowolona. Popieram twierdzenie, ze kase trzaskaja na tym, a w gruncie rzeczy i tak trzeba sie douczac. W szkole mialam tez zajecia z tipsow i o wiele lepiej babeczka nam tlumaczyla i pokazywala, niz na tym poprzednim. Podobno w Łodzi robia dobre szkolenia w Nail Beuty czy cos w tym rodzaju.
kingaaa jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-03-2009, 19:01   #6 (postlink)
SuperVIP
Otrzymane medale: 7
Wyróżnienie Kreatywność Prezent Szkolenia Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 414
Podziękowania otrzymane: 734
ivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkie

Kurs robiłam w placówce, która nie wydaje certyfikatów, tylko dokument MEN-III. Było wkuwanie teorii (budowa paznokcia, choroby paznokci i sposoby zapobiegania, przygotowanie stanowiska pracy, dermatologia, zasady higieny, dezynfekcji i BHP, techniki przedłużania i modelowania paznokci, metoda żelowa, akrylowa, fiberglass, metody zdobnictwa paznokci oraz rekonstrukcja paznokci) Do tego zajęcia praktyczne i egzaminy. Najpierw praktyczne ( cztery modelki, na których musiałam zaliczyć dwa razy żel i dwa razy akryl), a porem z teorii. W sumie zajęcia trwały 90 godzin. Za kurs nie płaciłam, bo skorzystałam z dotacji unijnych w biurze pośrednictwa pracy.
ivonna70 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-03-2009, 19:03   #7 (postlink)
No to..wpadłam
ban

wiec ytwoj kurs wygladal tak samo jak moj,ale juz chyba nie ma takich kursow hehe
Marzena jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-03-2009, 10:57   #8 (postlink)
Tech admin

Kamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkie
Kamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkie
kto jest z warszawy? 

czy ktos skonczyl kurs na ul.odolańskiej10?i co o tym mysli?
Kamis jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-03-2009, 11:29   #9 (postlink)
No to..wpadłam
ban

kurs 

moze opowiem o kursach przeprowadzanych na ul.odolanskiejprzychodzi kobieta,placi kupe kasy,zapisuje siepozniej przychodzi na wyznaczony termin,czytaja jej podstawy czyli manicure biologniczny i mechaniczny,czym sie rozni .Pozniej pokazuja jak przykleic tips i go opracowac,nastepnie jak naklada sie zel lub akryl,to wszystko na pojedynczych paznokciachrobi to 5h.Pozniej przychodzi ktos kto ma to ocenic i wystawic certyfikat,jest to np, osoba pracujaca w tej firmie,ktora ma pojecie o sprzedazy kosmetykow(tylko)patrzy jak dana kursantka to robi i czeka na efekt,po czym przekazuje swoje uwagi badz tez nie i wydaje certyfikatpozniej zaprasza po,odbior certyfikatu i wybor produktow ktore sa gratis do kazdego szkoleniatak wyglada kurs! czy ktos ma jakies pytania?
Marzena jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-03-2009, 11:45   #10 (postlink)
Współzałożyciel forum
Otrzymane medale: 3
Oskar Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 730
Podziękowania otrzymane: 1 141
mala ma reputacje ponad wszystkie
mala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkie

ahahhahaha dobre
ja konczylam kurs tu w de gdzie mieszkam.zaplacilam na polskie ok 3300 zl (plus minus zalezy jak euro stoi).jak konczylam wydawalo mi sie ze jestem madra i wiem wzsyskto.w praktyce okazalo sie ze nie wiem nic-to znaczy oczywiscie podstawy znalamal ale paznokcie wygladaly hmmmmmmmmmmm tak jak twoje Agusia po tym kursie co cie wypuscili.dpo tego powiem ze jak babce zadalam jakies pytanie to raz mi odpowiedziala ze juz o tym mowila i powinnamsluchac.ona nam pokazala jakrobic i se poszl a i nas zostawila.zagladala co jakis czas.
najlepsze bylo jak siadla lsobie i mowi do mnie ze ze zlepiluje paznokcia ale nei razcyla wstac i mi pokazac.
dlugo balbm sie isc na drugi kurs ale odwazylam sie.w lutym tego roku mialam doszkolenie z zelu i musze powiedziec ze babka mi dokladnie pokazala co i jak.powiedziala co zle robilam.czasemdrogo nie znaczy dobrze

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
ZAPRASZAM
mala jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-03-2009, 12:07   #11 (postlink)
No to..wpadłam
ban

Cytat:
Napisał mala Zobacz post
ahahhahaha dobre
ja konczylam kurs tu w de gdzie mieszkam.zaplacilam na polskie ok 3300 zl (plus minus zalezy jak euro stoi).jak konczylam wydawalo mi sie ze jestem madra i wiem wzsyskto.w praktyce okazalo sie ze nie wiem nic-to znaczy oczywiscie podstawy znalamal ale paznokcie wygladaly hmmmmmmmmmmm tak jak twoje Agusia po tym kursie co cie wypuscili.dpo tego powiem ze jak babce zadalam jakies pytanie to raz mi odpowiedziala ze juz o tym mowila i powinnamsluchac.ona nam pokazala jakrobic i se poszl a i nas zostawila.zagladala co jakis czas.
najlepsze bylo jak siadla lsobie i mowi do mnie ze ze zlepiluje paznokcia ale nei razcyla wstac i mi pokazac.
dlugo balbm sie isc na drugi kurs ale odwazylam sie.w lutym tego roku mialam doszkolenie z zelu i musze powiedziec ze babka mi dokladnie pokazala co i jak.powiedziala co zle robilam.czasemdrogo nie znaczy dobrze
powiem ci ze wane jest jak trzymasz pilnik to jest wazne! wazne jest to ze nigdy ale to nigdy nie dociskamy pilnika!jesli chodzi o bokli to zawsze prosto!jesli chodzi o zniwelowanie lini laczacej tips i naturalna plytke to nigdy nie dociskamy! nie wiem jak wytlumaczycsa specjane plyny ktore pomagaja w pilowaniu tipsa
Marzena jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-03-2009, 15:30   #12 (postlink)
VIP
Otrzymane medale: 6
Złoty medal Diament Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 945
Podziękowania otrzymane: 547
dzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkie

ja kończyłam kurs z Christrio w Olsztynie ,nie mogę narzekac ,miałam tylko dla siebie prowadzącą kurs, widac że jej zależało żeby czegoś mnie nauczyła, w sumie to sama powiedziała że jak kogoś nie nauczy to nie wypuści bo później Ona się będzie wstydzic,zaje*** miała podejście do wszystiego.Mój kurs trwał 5 dni -żel na tipsie,żel na szablonie,zdobnictwo ,manicure,pedicure. Ale jak robiłm drugi kurs ze szkoły to była masakra ,było nas chyba z 15 i sobie wyobraźcie jak można dobrze nauczyc robic tyle dziewczyn na raz...Wyglądało to tak że pani pokazała jak się robi jednego tpsa i poszła na kawkę... W sumie ja z tym problemunie miałam bo już byłam po kursach ale te laski co robiły pierwszy raz kurs to masakra...
dzidzia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-03-2009, 10:34   #13 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 4
Podziękowania otrzymane: 11
agusiaani wkrótce będzie sławna

w Peggy Sage jestem zadowolona choc żałuje ze sporo kasy wydałam na ich produkty a wcale nie są super-ale człowiek uczy sie na blędach
agusiaani jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-03-2009, 18:11   #14 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 2
Fusil jest na dobrej drodze

skończyłam roczny kurs w studium zdrowia i urody za cały rok zapłaciłam 1600zł , uczyłam się tez od razu makijażu także wyszłam z 2 fachami stylistka paznokci i makijażystka na kursie było bardzo fajnie dużo się nauczyłam
Fusil jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-03-2009, 18:14   #15 (postlink)
SuperVIP
Wyróżnienie Kreatywność Prezent Szkolenia Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 414
Podziękowania otrzymane: 734
ivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkie

Fajnie i niedrogo. A ile godzin zajęć było łącznie? I jak często w tygodniu?
ivonna70 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-03-2009, 18:18   #16 (postlink)
Tech admin

Kamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkie
Kamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkie

Gdzie taki kursik miałaś ? możesz podać jakiś namiar ?

|
|
|

Kamis jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-04-2009, 16:58   #17 (postlink)
Globalny Moderator
Otrzymane medale: 19
Złoty medal Wyróżnienie Kreatywność Wstążka Prezent 

Podziękowania wysłane: 3 271
Podziękowania otrzymane: 1 885
natalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkie
natalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkie

Same złe rzeczy o odolańskiej słyszałam
natalia268 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-04-2009, 19:28   #18 (postlink)
Instruktor Mistero Milano
Diament Uznanie Serce Sponsor Prezent 

Podziękowania wysłane: 1 208
Podziękowania otrzymane: 1 813
Anna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkie
Anna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkie

ja juz chyba pisalam o tej odolanskiej rowniez,chyba ale nie jetem pewnaa,masakra,masakra nigdy czegos takiego wczesniej nie widzialam ja wyszlam po dwoch godzinach stamtad,zrobilam afere po tym jak dziewczyna chciala abym zademonstrowala jej kwiaty akrylowe bo ona nie potrafi a powiem ze bylo to szkolenie z artystycznego zdobienia....chcialy pozniej mnie przekupic bo nie bylo im za wesolo..
Anna Kosińska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-04-2009, 20:38   #19 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 27
Podziękowania otrzymane: 26
kingaaa ma niesamowite możliwościkingaaa ma niesamowite możliwości

O Odolańskiej już takie historie krążą, ze lepiej nie miec z tymi ludzmi nic wspolnego.
kingaaa jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-06-2009, 14:40   #20 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 36
Podziękowania otrzymane: 0
mops jest początkujący

ja konczylam kurs w toruniu w gabinecie kosmetycznym w sumie to laska pokazala mi tylko podstway same a reszte tak jak kolezanka ucze sie z internetu i dowiaduje roznych rzeczy albo z forum tak jak tutaj

mops jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-06-2009, 17:41   #21 (postlink)

Podziękowania wysłane: 61
Podziękowania otrzymane: 276
seqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszczą

Cytat:
Napisał dzidzia19841210 Zobacz post
Ale jak robiłm drugi kurs ze szkoły to była masakra ,było nas chyba z 15 i sobie wyobraźcie jak można dobrze nauczyc robic tyle dziewczyn na raz...Wyglądało to tak że pani pokazała jak się robi jednego tpsa i poszła na kawkę... W sumie ja z tym problemunie miałam bo już byłam po kursach ale te laski co robiły pierwszy raz kurs to masakra...
Takie szkolenia wogóle nie powinny mieć miejsca ...
Widziałam jak to wygląda, porażka, szkoda tylko tych nieświadomych dziewczyn.
Dwie osoby to "tłum" a co dobiero 15 osób
seqoya jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-06-2009, 22:07   #22 (postlink)
Instruktor Mistero Milano
Diament Uznanie Serce Sponsor Prezent 

Podziękowania wysłane: 1 208
Podziękowania otrzymane: 1 813
Anna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkie
Anna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkie

no dwie osoby nie przesadzajmy juz...,ja gora szkole 4 nie wiecej,najlepiej preferuje inwidualne kursy..jesli chodzi o takie wieksze grupy to porazka,nawet nie chce sie wypowiadac na ten temat bo cisnienie Mi sie odrazu podnosi a takich szkolen powstaje coraz wiecej,by nachapac sie wiecej kasy,niestety i to tyle...
Anna Kosińska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-06-2009, 21:51   #23 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 1
Wyróżnienie 

Podziękowania wysłane: 122
Podziękowania otrzymane: 191
Sweet-ka to imię znają wszyscySweet-ka to imię znają wszyscySweet-ka to imię znają wszyscySweet-ka to imię znają wszyscySweet-ka to imię znają wszyscy

Dziewczynki szczerze mowjąc to że na kursie się było to wiecie to tylko pierwsze kroki. Na kursie pokazuję sie odpowiednja technike, jest teoria itp. Ale wychodząc z kursu nikt nie bedzi,,mistrzem". Trzeba cwiczyć aby polepszać tą technikę i tyle. Teraz robjac pazurki dlugo po kursie, kiedy wyciwiczyłyście na swój sposób ręke wydaję się że pazurki są super, ale na to potrzeba bylo czasu by byl postęp. Więc na to też patrzeć trzeba, bo świerzo po kursiku ciężko jest robic super pazurki i czesto w doskonaleniach pomagają doszkolenia. Nasze techniki sie zmieniaja, wzbogacają, każdy ma swoj sposob pracy ktory mozemy poznac przez doszkalanie sie, chodzenie na warsztaty itp. Spokojnie, kazdy uczy sie cale zycie....

Sweet-ka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-06-2009, 23:31   #24 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 2
Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 59
Podziękowania otrzymane: 23
Czarnulka1523 ma niesamowite możliwościCzarnulka1523 ma niesamowite możliwości

ja miałam kurs w La Femme w Gdynie i jestem zadowolona choć szłam juz tam z jakims pojęciem ale i tak i tak dużo mi przekazali informacji...
Czarnulka1523 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-07-2009, 15:44   #25 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 238
Podziękowania otrzymane: 89
ania38 jest diamentem wśród kamieniania38 jest diamentem wśród kamieniania38 jest diamentem wśród kamieniania38 jest diamentem wśród kamieni
Odp: Kursy, opinie, doświadczenia 

Cześć!,po waszych wypowiedziach jestem troszkę poddenerwowana!,w piątek zaczynam kurs La Femme w Kielcach,,wybrałam dwie metody żel i akryl,im bliżej tym mam większego pietra,nie chcę się ośmieszyć.
Moje szkolenie ma trwać 3 dni,a ile trwało wasze?,cenowo też nie mało,ale najbardziej boję się czy to nie strata czasu
ania38 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
białystok, clarena, dobry, doświadczenia, gdzie, głogów, gÓra, kto, kurs, kursy, legnica, leszno, myślicie, opinie, paznokci, przedłużanie, rzes, stylizacji, szkoelnie, szkolenie, warszawy, wrocławiu, zielona

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania