Odpowiedz
stare 26-09-2009, 12:54   #1 (postlink)
SZCZECIN Kurs u p.Agnieszki Futkowskiej
pinusia6 pinusia6 jest nieaktywny 26-09-2009, 12:54

Witam serdecznie
Bardzo mi zależy na opiniach kursów które prowadzi pani Agnieszka zwana Frutą z blogu Może jakieś opinie kursantek Chcę się wybrać do tej pani, ale może jak na razie miała porada Byłabym wdzięczna

Pozdrawiam

pinusia6
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 1
Prezent 
Podziękowania wysłane: 505
Podziękowania otrzymane: 197
Odwiedzin: 8396
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-09-2009, 13:23   #2 (postlink)
Totalna maniaczka

Podziękowania wysłane: 128
Podziękowania otrzymane: 139
sylwia-p_86 to imię znają wszyscysylwia-p_86 to imię znają wszyscysylwia-p_86 to imię znają wszyscysylwia-p_86 to imię znają wszyscysylwia-p_86 to imię znają wszyscy
Odp: Kurs u p.Agnieszki Futkowskiej 

Nie byłam i nic nie słyszała,ale ja patrze na jej pazurki to mi dech zapiera w cyckach
sylwia-p_86 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-09-2009, 13:23   #3 (postlink)
Gość
niezalogowany

Odp: Kurs u p.Agnieszki Futkowskiej 

zapraszam tutaj... Kursy, opinie, doświadczenia
po to jest założony taki temat ogólny, aby nie robić bałaganu... nastepnym razem proszę skorzystać z opcji SZUKAJ (prawy górny róg strony obok opcji NOWE POSTY)

Odpowiedź z Cytatem
stare 18-12-2009, 10:33   #4 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania wysłane: 1
Podziękowania otrzymane: 0
kasiuleklubek jest początkujący
SZCZECIN szukam dobrego szkolenia 

hej dziewczyny mam nadzieje ze mi pomożecie szukam jakiegoś dobrego szkolenia metodą żelową i akrylową w szczecinie albo w okolicach szczecina! szukałam trochę w internecie i natknęłam się na stronkę Nails Paradise, Agnieszka Futkowska, Dyplomowany instruktor i dystrybutor produktów do stylizacji paznokci. czy wiecie coś na temat tych szkoleń?
kasiuleklubek jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-12-2009, 10:41   #5 (postlink)
Tech admin
Otrzymane medale: 4
Diament Sponsor Sponsor Oskar 

Podziękowania wysłane: 1 623
Podziękowania otrzymane: 2 577
Kamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkie
Kamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkie
Odp: szukam dobrego szkolenia w szczecinie 

na 100% można polecić szkolenie u naszej annamon79

http://forum.wzorki.info/kursy-szkol...e-szkolen.html

a tu stronka Centrum Szkoleniowe - "Stylizacja paznokci - Kurs, Pedicure - kursy, Manicure-kurs, Air-brush-kurs"

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
|
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
|
|

Kamis jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
2 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
Anna Kosińska (18-12-2009), kasiuleklubek (18-12-2009)
stare 18-12-2009, 10:47   #6 (postlink)
Współzałożyciel forum
Otrzymane medale: 3
Oskar Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 730
Podziękowania otrzymane: 1 141
mala ma reputacje ponad wszystkie
mala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkie

to samo chcialam napisac
polecam takze anie

ZAPRASZAM
mala jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-12-2009, 11:54   #7 (postlink)
Instruktor Mistero Milano
Otrzymane medale: 7
Diament Uznanie Serce Sponsor Prezent 

Podziękowania wysłane: 1 208
Podziękowania otrzymane: 1 813
Anna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkie
Anna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkie

Zapraszam na stronke tam dowiesz sie wszystkiego jesli masz jakies pytanie pisz smialo odpowiem na kazde pytanie..poniewaz wprowadzilam male zmiany..Agnieszka Futkowska rowniez jest dobrym Instruktorem byla kiedys pracownica naszego Centrum Szkoleniowego..

Nadzieja umiera ostatnia...
Anna Kosińska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-12-2009, 15:30   #8 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 3
Prezent Szkolenia Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 244
Podziękowania otrzymane: 181
PAZURKOMANIA wszyscy jej zazdroszcząPAZURKOMANIA wszyscy jej zazdroszcząPAZURKOMANIA wszyscy jej zazdroszcząPAZURKOMANIA wszyscy jej zazdroszcząPAZURKOMANIA wszyscy jej zazdroszcząPAZURKOMANIA wszyscy jej zazdroszczą

ogladajac prace naszej Ani tez ja moge z czystym sumieniem polecic...po za tym sa na forum dziewczyny ktore znaja ja osobiscie..i bardzo sobie ja chwala...

PAZURKOMANIA jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-12-2009, 22:29   #9 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania otrzymane: 0
kasiuleklubek jest początkujący

dzięki dziewczynki! na pewno zgłosze sie do ani bo to prawdziwa perfekcjonistka
kasiuleklubek jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-06-2010, 10:15   #10 (postlink)
No to..wpadłam
Otrzymane medale: 6
Złoty medal Prezent Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 261
Podziękowania otrzymane: 234
kalaga4 wszyscy jej zazdroszcząkalaga4 wszyscy jej zazdroszcząkalaga4 wszyscy jej zazdroszcząkalaga4 wszyscy jej zazdroszcząkalaga4 wszyscy jej zazdroszcząkalaga4 wszyscy jej zazdroszczą
Odp: SZCZECIN szukam dobrego szkolenia 

Z całego serca mogę polecić Agnieszkę Futowską. Szkoliłam się u niej z metody akrylowej. Agnieszka wkłada bardzo dużo serca w to co robi. Bardzo rzetelnie przekazuje swoją wiedzę. Jestem w 101% zadowolona. Na doszkalanie na pewno pojadę do niej

Centrum szkoleniowe Ani też mogę polecić Wprawdzie uczyłam się tam przedłużania rzęs a nie paznokci, ale spotkałam się z bardzo miłą i fachową obsługą. Moja Pani instruktor była bardzo cierpliwa i co najważniejsze odpowiedziała na każde moje pytanie! Zresztą same widziałyście prace Ani

kalaga4 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-06-2010, 10:25   #11 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 2
Uznanie Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 114
Podziękowania otrzymane: 431
NiCoLa jest profesjonalistkąNiCoLa jest profesjonalistkąNiCoLa jest profesjonalistkąNiCoLa jest profesjonalistkąNiCoLa jest profesjonalistkąNiCoLa jest profesjonalistkąNiCoLa jest profesjonalistką

Ja także polecam naszą Annamon nie znam Ani co prawda osobiście, ale jestem pod wrażeniem jej prac i na pewno wiele się od Niej nauczysz Nawet na forum Ania przekazuje nam wiele cennych rad, a co dopiero osobiście, na kursie
NiCoLa jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-08-2010, 11:29   #12 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 9
Podziękowania otrzymane: 9
ametka wkrótce będzie sławna
Odp: SZCZECIN Kurs u p.Agnieszki Futkowskiej 

Cytat:
Napisał pinusia6 Zobacz post
Witam serdecznie
Bardzo mi zależy na opiniach kursów które prowadzi pani Agnieszka zwana Frutą z blogu Może jakieś opinie kursantek Chcę się wybrać do tej pani, ale może jak na razie miała porada Byłabym wdzięczna

Pozdrawiam

Pinusia ja byłam u Fruty Jechałam 11 godzin pociągiem z Giżycka do Szczecina, ale opłacało się Fruta to rewelacyjna kobitka, bbbbbbb zdolna nie mówiąc już o tym jak bardzo jest cierpliwa :O wyuczy nawet największego że się tak wyrażę 'matołka' salon ma cuuuuuuuuuuuudowny mmmm i umie przekazac wiedze POLECAM

ametka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-01-2013, 21:49   #13 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania otrzymane: 6
Sheril wkrótce będzie sławna

Ja również polecam Agnieszkę Futkowską. Byłam u niej na szkoleniu, wybieram się na kolejne. Jest profesjonalistką w każdym calu, a do tego przemiłą kobietą, z wielką wiedzą. Jej szkolenia prowadzone są na wysokim poziomie, odpowie na każde pytanie, a dodatkowo po odbytym szkoleniu oferuje dalej swoją pomoc Polecam!
Za ten użyteczny post podziękowali:
vmajkav (07-09-2014)
stare 18-07-2018, 08:08   #14 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 16
Podziękowania otrzymane: 14
monkas wkrótce będzie sławna

Beauty Lux polecam - zdecydowanie robi różnicę, ale przede wszystkim tam chodzi o to, że poziom nauczania jest cały czas naprawdę wysoki. Nie ma sensu szukać po lokalizacji. Patrzcie raczej po miejscach, gdzie faktycznie możecie się spodziewać wiedzy. Przecież szkolenie robicie po to, żeby się jak najlepiej przygotować do pracy.
To chyba proste, prawda?
monkas jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
dobrego, futkowskiej, kurs, pagnieszki, szczecin, szczecinie, szkolenia, szukam

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania