Odpowiedz
stare 08-07-2009, 23:07   #1 (postlink)
Kurs Instruktorski Stylizacji Paznokci - Gdzie?
lusill lusill jest nieaktywny 08-07-2009, 23:07

a ja szukam od jakiegoś czasu kursu na instruktora stylizacji....
myślę, że dorosłam juz do tego by szkolić innych..
proszę o pomoc

lusill
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 4
Wyróżnienie Konkursowy Konkursowy Konkursowy 
Podziękowania wysłane: 1 003
Podziękowania otrzymane: 668
Odwiedzin: 29764
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-07-2009, 23:17   #2 (postlink)
Instruktor Mistero Milano
Otrzymane medale: 7
Diament Uznanie Serce Sponsor Prezent 

Podziękowania wysłane: 1 208
Podziękowania otrzymane: 1 813
Anna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkie
Anna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkie
Odp: kurs instruktorski 

hihihi...odrazu go zobaczylam...musialabym zobaczyc Twoje prace i jak masz srednie wyksztalcenie to poziom podstawowy jesli wyzsze rowniez z czasem to zaawansowane szkolenia...

a juz zobaczylam nie moglam skojarzyc prac tyle ich tutaj...pytaj odpowiem co Cie interesuje...

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Nadzieja umiera ostatnia...

Ostatnio edytowane przez Anna Kosińska ; 08-07-2009 o 23:23
Anna Kosińska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-07-2009, 09:08   #3 (postlink)
Tech admin
Diament Sponsor Sponsor Oskar 

Podziękowania wysłane: 1 623
Podziękowania otrzymane: 2 577
Kamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkie
Kamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkie

Myślę że lusill chciała zapytać gdzie taki kurs najlepiej zrobić ?

annamon tutaj galeryjka lusill http://forum.wzorki.info/members/lusill-albums.html

|
|
|

Kamis jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-07-2009, 14:37   #4 (postlink)
Wzorki Club
Otrzymane medale: 8
Złoty medal Złoty medal Wyróżnienie Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 782
Podziękowania otrzymane: 569
goslava ma reputacje ponad wszystkiegoslava ma reputacje ponad wszystkiegoslava ma reputacje ponad wszystkiegoslava ma reputacje ponad wszystkiegoslava ma reputacje ponad wszystkiegoslava ma reputacje ponad wszystkiegoslava ma reputacje ponad wszystkiegoslava ma reputacje ponad wszystkie

mnie rowniez takie szkolenie sie marzy, ale mi jeszcze do niego baaaaaaardzo daleko
goslava jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-07-2009, 14:47   #5 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 1
Wyróżnienie 

Podziękowania wysłane: 122
Podziękowania otrzymane: 191
Sweet-ka to imię znają wszyscySweet-ka to imię znają wszyscySweet-ka to imię znają wszyscySweet-ka to imię znają wszyscySweet-ka to imię znają wszyscy

Zapraszam Cię do nas tylko powiedz jaki rejon Cię interesuję. Jeśli była byś zaintersowana to zapraszam na pm podam namiary do głownej siedziby

Sweet-ka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
nieszkam78 (06-02-2011)
stare 11-11-2009, 11:53   #6 (postlink)
No to..wpadłam
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 47
Podziękowania otrzymane: 180
bluenails to imię znają wszyscybluenails to imię znają wszyscybluenails to imię znają wszyscybluenails to imię znają wszyscybluenails to imię znają wszyscy

a na terenie dolnegośląska jest coś fajnego?
bluenails jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2009, 19:22   #7 (postlink)
Rozkręcanko
Otrzymane medale: 2
Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 0
jamarcianka jest początkujący

mnie interesowałoby, jakie trzeba spełniać wymogi, żeby zostać szkoleniowcem jakiejś konkretnej firmy jak, np.IMS, Euro Fashion itp. Czy trzeba mieć jakieś osiągnięcia w Mistrzostwach, konkursach itd? I jak długo trzeba mieć certyfikat czy wystarczy zaświadczenie MEN-u o ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu ze stylizacji paznokci. Pytam, ponieważ pazurki robię już od ponad oku, ale na kurs dopiero się wybieram, a mam własny salon i w niedalekiej przyszłości chciałabym zająć się szkoleniami. Jeśli ktoś się orientuje, jak wyglądają te procedury, to proszę o odpowiedź.
jamarcianka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2009, 19:27   #8 (postlink)
Szkoleniowiec
Sponsor Sponsor Sponsor Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 233
Podziękowania otrzymane: 534
paznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkie

z reguły takie firmy żądają swojego kursu instruktarzu, na którym szkolą jakie są ich sposoby pracy itp. i po takim kursie stajesz się instruktorem konkretnej firmy i przeprowadzasz szkolenia zgodnie z ich wymogami

paznokietek1000 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2009, 20:03   #9 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 3
Prezent Szkolenia Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 244
Podziękowania otrzymane: 181
PAZURKOMANIA wszyscy jej zazdroszcząPAZURKOMANIA wszyscy jej zazdroszcząPAZURKOMANIA wszyscy jej zazdroszcząPAZURKOMANIA wszyscy jej zazdroszcząPAZURKOMANIA wszyscy jej zazdroszcząPAZURKOMANIA wszyscy jej zazdroszczą

Cytat:
Napisał annamon79 Zobacz post
hihihi...odrazu go zobaczylam...musialabym zobaczyc Twoje prace i jak masz srednie wyksztalcenie to poziom podstawowy jesli wyzsze rowniez z czasem to zaawansowane szkolenia...

a juz zobaczylam nie moglam skojarzyc prac tyle ich tutaj...pytaj odpowiem co Cie interesuje...
kurcze to to wykształcenie tez odgrywa role czyli jak sie go nie ma to nici z bycia instruktorem

PAZURKOMANIA jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2009, 22:11   #10 (postlink)
No to..wpadłam
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 47
Podziękowania otrzymane: 180
bluenails to imię znają wszyscybluenails to imię znają wszyscybluenails to imię znają wszyscybluenails to imię znają wszyscybluenails to imię znają wszyscy

no właśnie o co chodzi z tym wykształceniem?przecież liczy się chyba doświadczenie w branży pazurkowej ?
bluenails jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2009, 22:18   #11 (postlink)
Szkoleniowiec

PAZURKOMANIA wszyscy jej zazdroszcząPAZURKOMANIA wszyscy jej zazdroszcząPAZURKOMANIA wszyscy jej zazdroszcząPAZURKOMANIA wszyscy jej zazdroszcząPAZURKOMANIA wszyscy jej zazdroszcząPAZURKOMANIA wszyscy jej zazdroszczą

tez tak uważam..ale tu sie doczytałam cos o wyksztalceniu i zgupiałam..

Odpowiedź z Cytatem
stare 17-11-2009, 20:48   #12 (postlink)
Molestantka klawiatury
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 337
Podziękowania otrzymane: 434
dzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkie

ja też się dołączam do pytania powyżej
dzoana jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-11-2009, 21:14   #13 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 185
Podziękowania otrzymane: 177
delyszys to imię znają wszyscydelyszys to imię znają wszyscydelyszys to imię znają wszyscydelyszys to imię znają wszyscydelyszys to imię znają wszyscy

ja z tego co sie orientowalam to wymagają średniego wykształcenia minimum a preferują wyższe na instruktora
delyszys jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-11-2009, 21:50   #14 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 5
Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 160
Podziękowania otrzymane: 75
Zgredo jest diamentem wśród kamieniZgredo jest diamentem wśród kamieniZgredo jest diamentem wśród kamieniZgredo jest diamentem wśród kamieni

Cytat:
Napisał bluenails Zobacz post
no właśnie o co chodzi z tym wykształceniem?przecież liczy się chyba doświadczenie w branży pazurkowej ?
Myślę, że doświadczenie jest bardzo ważne, ale należy pamiętać, że instruktor, to twarz firmy, często pierwsza osoba z którą stykają się potencjalne klientki. Firmy maksymalizują prawdopodobieństwo trafienia na odpowiednią osobę.

Oczywiście, są i magistrowie - buraki i osoby bez "papierka", które bez obaw można "wpuścić na salony", ale jeśli zatrudniamy menagera - a kimś takim (po części) jest instruktorka pracująca pod flagą danej firmy, to chcemy mieć pewność, że... nie zrobi z siebie błazna.
stare 17-11-2009, 22:17   #15 (postlink)
Molestantka klawiatury

dzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkie

no w sumie z jednej strony racja...
dzoana jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 25-11-2009, 08:26   #16 (postlink)
Szkoleniowiec

Cytat:
Napisał Zgredo Zobacz post
Myślę, że doświadczenie jest bardzo ważne, ale należy pamiętać, że instruktor, to twarz firmy, często pierwsza osoba z którą stykają się potencjalne klientki. Firmy maksymalizują prawdopodobieństwo trafienia na odpowiednią osobę.

Oczywiście, są i magistrowie - buraki i osoby bez "papierka", które bez obaw można "wpuścić na salony", ale jeśli zatrudniamy menagera - a kimś takim (po części) jest instruktorka pracująca pod flagą danej firmy, to chcemy mieć pewność, że... nie zrobi z siebie błazna.
po czesci racja...ale dla mnie to i tak obłęd wg.mnie brak wykształcenia,nie koniecznie musi wpływac na prezencje oraz siłę przekazu wiadomosci danej osoby..a tym bardziej na znajomosc branzy pazurkowej...
Pod uwagę powinno sie w tym przypadku brac wiedze,umiejętnosci oraz doswiadczenie "x" osoby...

Odpowiedź z Cytatem
stare 27-12-2009, 11:56   #17 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 14
Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 249
Podziękowania otrzymane: 143
Valia to imię znają wszyscyValia to imię znają wszyscyValia to imię znają wszyscyValia to imię znają wszyscyValia to imię znają wszyscy

Polecicie mi jakiś fajny programowo i cenowo kurs w Warszawie?

KAMIS AJ LOF JU

Valia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-12-2009, 15:02   #18 (postlink)
Szkoleniowiec
Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 1
Podziękowania otrzymane: 60
bitt jest diamentem wśród kamienibitt jest diamentem wśród kamienibitt jest diamentem wśród kamieni

Cytat:
Napisał Valia Zobacz post
Polecicie mi jakiś fajny programowo i cenowo kurs w Warszawie?
w Warszawie to nie ale zapraszam na Śląsk

bitt jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-08-2010, 22:06   #19 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 41
Podziękowania otrzymane: 87
justyna nail jest diamentem wśród kamienijustyna nail jest diamentem wśród kamienijustyna nail jest diamentem wśród kamienijustyna nail jest diamentem wśród kamieni
Odp: Kurs Instruktorski Stylizacji Paznokci - Gdzie? 

dziewczyny jak to jest z tymi instruktorami? długo trzeba mieć certyfikat żeby zostać instruktorem? i czy ja jak mam certyfikat z Sun Flower to np. nie mogę zostać instruktorem innej firmy, muszę najpier u nich zrobić certyfikat?może znacie coś w Świętokrzyskim albo gdzieś obok?

justyna nail jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-09-2010, 14:39   #20 (postlink)
No to..wpadłam
ban

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 16
lusia ma niesamowite możliwości

justyna czy dowiedziałaś sie coś na temat tego szkolenia instruktorskiego ?
może jakaś instruktorka coś by podpowiedziała?
lusia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-09-2010, 09:37   #21 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 3
Podziękowania otrzymane: 6
paula211 wkrótce będzie sławna

nie wiem jak to jest dokładnie dziewczyny, ale czasem jest tak że firma wymaga minimum 2 lat stażu pracy, a niektóre nic nie wymagają bo po prostu stawiają na osoby które chcą się rozwijać. Takie szkolenie kosztuje około 1500 zł lub 2000 zł - to pewnie też zależy od firmy, no na szkoleniu weryfikują umiejętności i szkolą jak uczyć innych według programu firmy w której chcemy szkolić, no a czasem jest tak że to firma sama wychodzi z propozycją i wtedy nie wiem jak to wygląda ze zrobieniem kursu instruktorskiego najlepiej dowiadywać się bezpośrednio w firmie dla której chcemy szkolić
paula211 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-09-2010, 10:15   #22 (postlink)
Szkoleniowiec
Złoty medal Uznanie Szkolenia Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 948
Podziękowania otrzymane: 1 355
KaMiLaC. ma reputacje ponad wszystkie
KaMiLaC. ma reputacje ponad wszystkieKaMiLaC. ma reputacje ponad wszystkieKaMiLaC. ma reputacje ponad wszystkieKaMiLaC. ma reputacje ponad wszystkieKaMiLaC. ma reputacje ponad wszystkieKaMiLaC. ma reputacje ponad wszystkieKaMiLaC. ma reputacje ponad wszystkieKaMiLaC. ma reputacje ponad wszystkie

każda firma ma inne "warunki" i wymagania czasem są to nawet wymagania co do wielkości salonu, stażu pracy jako stylistka, czasu jaki nasz salon istnieje itd
zazwyczaj odbywa się to tak, że właścicel marki lub np główny przedstwaiciel danej firmy odnajduje osobe ktora chetnie by widział jako instruktora swojej marki i proponuje mu okreslone warunki wspolpracy
sa firmy ktore doswiadczenie stylistki sprawdzaja ze tak powiem dla zasady byle by było...ale sa tez firmy ktore szkola swojego instruktora, a nastepnie go egzaminuja - teoria z zasadami bhp oraz praktyka - zrobienie 10 pazurkow przy czym trzeba wykazac znajomsc pracy zelem i akrylem oraz elementy zdobien np akrylowych czy nail art
spotkałam sie z czyms takim ze instruktor pokazał swój "palec egzaminacyjny na instruktora" palec w sensie podstawa akryl wykonczenie zel sa 2 metody no są

wazne jest tez podejscie instruktora do pracy stylistki...i do samej kursantki wazne czy umie przekazac i jak przekazuje wiedze

sa tez tacy instruktorzy ktorzy sami sie nimi okreslaja i po prostu biora dystrybucje od jakies firmy i na tej marce szkola, ale to juz inny temat

KaMiLaC. jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-09-2010, 23:39   #23 (postlink)
Szkoleniowiec
Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 1
Podziękowania otrzymane: 70
Asia_Yasmin jest diamentem wśród kamieniAsia_Yasmin jest diamentem wśród kamieniAsia_Yasmin jest diamentem wśród kamieni

są i tacy Kamilka

W naszej firmie zasady sie ciagle zmieniaja z zapotrzebowaniem rynku
Fakt jest taki, że lepiej miec 5 dobrych Instruktorów niz 20 byle jakich.

U nas zasady sa takie
nalezy
wysłac swoje prace sa oceniane
ustalamy warunki współpracy
po podpisaniu umowy dystrybutorskiej Kandydat jest szkolony na Instruktora
wtedy doszkolenie jest bezpłatne, mozna równiez bez doszkolenia, jesli ktos czuje sie na siłach.
Osoba, która zaliczy egzamin ma prawo do przekazywania wiedzy kursantom, jest w tym kierunku przez nas przygotowana.
Instruktor promuje siebie i to dla mnie najważniejsze
Raz lub dwa razy do roku organizujemy szkolenia obowiazkowe dla Instruktorów
w miare potrzeb przekazujemy wiedze na temat nowych produktów oraz szkoleń, dbamy o to by nasi Instruktorzy byli ciagle na poziomie a kursanci zadowoleni.

Zapraszam osoby zainteresowane współpraca z firmą Yasmin kontakt@yasmin.com.pl
wkrótce dodam ogłoszenie na ten temat
równiez nowe zasady dla Autoryzowanych gabinetów

12 marca szkolenie malowane kredkami akwarelowymi
14 Maja Ilona Musik w Tychach Warsztaty
Informacje na temat warsztatów, Pokazów , Promocji
size="2">
Asia_Yasmin jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-09-2010, 08:57   #24 (postlink)
Instruktor Mistero Milano
Diament Uznanie Serce Sponsor Prezent 

Podziękowania wysłane: 1 208
Podziękowania otrzymane: 1 813
Anna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkie
Anna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkie

A u Nas wgląda to tak bardzo duze wmagania ale warto przejść przez coś takiego..poza tm u Nas zostajesz Instruktorem Międzynarodowym niezaleznym..

przechodzac przez szkolenia danej firmy pracujesz tylko dla nich i na ich produktach..wiec kazdy wybiera to co uwaza dla niego najlepsze i najwgodniejsze..

Nasze wymagania odnosnie Instruktora

Wymagania: wykształcenie wyższe (po odbyciu przeszkolenia uprawnienia kursów doprowadzenia na wszystkich poziomach), ewentualnie średnie (po odbyciu przeszkolenia uprawnienia kursów doprowadzenia na poziomie podstawowym)praktyczna znajomość zawodu na poziomie bardzo dobrym

Tylko kursy indywidualne

Zajecia odbywaja sie w Szczecinie i Gdańsku
Program:

specyfika [pracy Instruktora- trenera i potrzebne zasoby zwiazane z ta rolą

wprowadzenie do procesu uczenia sie i nabywania kompetencji

wykorzystanie współczesnych technologii wspomagających pracę Instruktora- trenera

opracowwanie programów szkolen-zajęcia praktyczne

przejście przez wszystkie etapy procesu szkoleniowego

szkolenie jako specyficzny rodzaj wystapienia publicznego

radzenie sobie ze stresem i emocjami podczas prowadzenia szkoleń

zakłócenia w grupie szkoleniowej- jak sobie z nimi radzić

na co zwrócic szczególna uwage szkoląc w zawodzie Stylista paznokci,Wizażysta,Stylista postaci

najczestsze błedy popełniane przez trenerów i sposoby radzenia sobie z nimi

warsztaty praktyczne o profilu zawodowym w tym uzupełnienie wiedzy

czas szkolenia na Instruktora to 70 godzin

Nadzieja umiera ostatnia...

Ostatnio edytowane przez Anna Kosińska ; 07-09-2010 o 09:45
Anna Kosińska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
3 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
dzoana (07-09-2010), goslava (07-09-2010), Lilka (19-01-2011)
stare 07-09-2010, 10:03   #25 (postlink)
Molestantka klawiatury

no wymagania dosc spore ale za to dobre jest to, ze instruktor niezalezny i tez miedzynarodowy.. bardzo bym chciala odbyc taki kurs ale to jeszcze bym musiala troche poczekac zeby zrobic go po studiach

Zapraszam
dzoana jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
gdzie, instruktorski, kurs, paznokci, stylizacji

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania