Odpowiedz
stare 05-06-2009, 11:45  
KRAKÓW Szkolenie w firmie mariposa nail
czarus czarus jest nieaktywny 05-06-2009, 11:45

Czy były by chętne dziewczyny na szkolenie podstawowe I stopniaw firmie mariposa nail oddział Kraków ja bym się wybrała ale nie chce sama szukam chętnych z okolic Śląska a najchętniej Bielsko, Cieszyn i okolice żeby było można pojechać razem

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

czarus
No to..wpadłam
Podziękowania wysłane: 1
Podziękowania otrzymane: 27
Odwiedzin: 15926
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-08-2009, 15:58   #26 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania otrzymane: 2
anaja jest na dobrej drodze
Odp: Kraków-kurs 

No właśnie, teraz ide na kolejne doszkolenia. Mam nadzieje że będzie lepiej Mam być 1 na 1 z instruktorem) i to mnie cieszy.
Oczywiście dam znac jak było
anaja jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-08-2009, 16:48   #27 (postlink)
Szkoleniowiec

Podziękowania wysłane: 57
Podziękowania otrzymane: 87
centerbeauty jest diamentem wśród kamienicenterbeauty jest diamentem wśród kamienicenterbeauty jest diamentem wśród kamienicenterbeauty jest diamentem wśród kamieni

pytam dlatego ze ja szkolenia prowadze tylko i wylacznie indywidualnie a grupy 6-8 mam na warsztatach doszkalajacych

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Instruktor i Główny Dystrybutor NailSecrets na woj. Łódzkie

Zapraszamy do współpracy
centerbeauty jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-08-2009, 17:23   #28 (postlink)
Wczytuje się

Cytat:
Napisał centerbeauty Zobacz post
pytam dlatego ze ja szkolenia prowadze tylko i wylacznie indywidualnie a grupy 6-8 mam na warsztatach doszkalajacych
No właśnie i tak jest najlepiej 1 na 1 , a tu był kurs podstawowy w tak licznym gronie dla mnie to był szok.
anaja jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-08-2009, 22:00   #29 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 36
Podziękowania otrzymane: 37
elinka ma niesamowite możliwościelinka ma niesamowite możliwości

ja ide na ten w kraowie jak nazbieram pieniążki oczywiście ide na indywidualny nie moge się juz doczekać
elinka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-08-2009, 00:01   #30 (postlink)
Wczytuje się

A do jakiej firmy idziesz Do New Nails?
anaja jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-08-2009, 09:40   #31 (postlink)
Nałogowiec

elinka ma niesamowite możliwościelinka ma niesamowite możliwości

Studio Kreacji Paznokci - Start tutaj
elinka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-09-2009, 16:30   #32 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 1
Serce 

mariolak83 ma niesamowite możliwościmariolak83 ma niesamowite możliwości
KRAKÓW Kurs AP Edukacja, Profesja... pomocy 

Kochane dziewczyny!
Mam gorącą prośbę do was czy któraś z was uczęszczała w krakowie do tych szkół na kursy paznokciowe? chciałam się wybrać na taki kursik w krakowie. POMÓŻCIE. a jeśli nie tam to co polecacie w krakowie
mariolak83 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-09-2009, 09:22   #33 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 9
Elena wkrótce będzie sławna

Kursy indywidualne jak igrupowe (2-4) sa rowniez przez nas prowadzone.
Zapraszam.
Elena jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-09-2009, 14:35   #34 (postlink)
Instruktor Mistero Milano
Otrzymane medale: 7
Diament Uznanie Serce Sponsor Prezent 

Podziękowania wysłane: 1 208
Podziękowania otrzymane: 1 813
Anna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkie
Anna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkie

i tak to wlasnie wyglada jak jeden instruktor prowadzi 15dziewczyn ostatnio slyszalam ze jeden prowadzil ponad 20 osobowa grupe co to w ogole jest... ,jest to po prostu nie do przyjecia...ja najbardziej preferuje inwidualne a jesli mam grupe to maxxxxxx 5osob...i tak mozna uczyc...co mozna wyniesc z takiego kursu nie za wiele chyba...raczej chaos tylko pozostaje po takim kursie...
niesmak do nastepnych kursow jak rowniez samego robienia tych paznokci przy minimalnych wiadomosciach...
ja wiem ze new nails lubi prowadzic tego typu szkolenia dlatego jak u nich bylam mialam inwidualny na zdobienia...

Nadzieja umiera ostatnia...
Anna Kosińska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-09-2009, 14:41   #35 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 32
Podziękowania otrzymane: 8
kiniusia01 wkrótce będzie sławna

Ja robiłam kurs w ASP podobnie jak nieszkam ale nie jestem aż tak zadowolona duża grupa ok 10 osób, po kursie mialam duże braki w podstawowych pojęciach itp. W sumie nie było tak żle, mogę powiedzieć, że się wiele nauczyłam ale to nie było chyba to co bym chciała przynajmniej na dzień dzisiejszy bo po kursie byłam bardzo zadowolona bo myślałam, że wszystko wiem hehehe
kiniusia01 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-10-2009, 16:05   #36 (postlink)
No to..wpadłam
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 74
Podziękowania otrzymane: 58
NataliaNY jest diamentem wśród kamieniNataliaNY jest diamentem wśród kamieniNataliaNY jest diamentem wśród kamieni

Ja tez polecam Paule Pastuszak. Wystarczy wejsc na jej strone i zobaczyc zdjecia pozurow zrobione przez ursantki. Stad tez bedziesz wiedziec czego spodziewac sie po ursie u niej.
NataliaNY jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-11-2009, 11:54   #37 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania otrzymane: 0
Blumea jest początkujący

Kursy Manicure i Stylizacji Paznokci w ASP - polecamy!
Blumea jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-11-2009, 14:52   #38 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 4
Uznanie Kreatywność Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 737
Podziękowania otrzymane: 733
nieszkam78 ma reputacje ponad wszystkienieszkam78 ma reputacje ponad wszystkienieszkam78 ma reputacje ponad wszystkienieszkam78 ma reputacje ponad wszystkienieszkam78 ma reputacje ponad wszystkienieszkam78 ma reputacje ponad wszystkienieszkam78 ma reputacje ponad wszystkienieszkam78 ma reputacje ponad wszystkienieszkam78 ma reputacje ponad wszystkie

i ja polecam ASP - robiłam tam kurs w sierpniu i warsztaty akrylowe

---------- Dodano o godzinie 12:52 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:48 ----------

ja poszłam na kurs po tym jak od roku robiłam paznokcie.... nauczyłam się wszystkiego sama - głównie z forum zielonym idącym na kurs współczuję - to tak jakby ktoś poszedł na kurs fryzjerstwa a nigdy nożyczek w ręku nie trzyma ł nawet 5 dniowy indywidualny kurs z takiego ucznia fryzjera nie zrobi...
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-11-2009, 15:31   #39 (postlink)
Kosmetyczka
Serce 

Podziękowania wysłane: 674
Podziękowania otrzymane: 510
RoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkie

Co sądzicie o tym kursie?
Attraction - Stylizacja paznokci Solarium Roll-masaż
RoksiSK jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-12-2009, 22:55   #40 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 8
Wstążka Prezent Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 201
Podziękowania otrzymane: 413
gattina jest profesjonalistkągattina jest profesjonalistkągattina jest profesjonalistkągattina jest profesjonalistkągattina jest profesjonalistkągattina jest profesjonalistkągattina jest profesjonalistką
Odp: Szkolenie w firmie mariposa nail 

Był ktoś może na tym szkoleniu? Obojętnie, która metoda. Chciałam się dowiedzieć, czy się opłaca i jaka atmosfera, podejście i w ogóle. I przypadkiem ktoś nie wie czy w cene wliczone są też produkty, czy nie? Bo na stronie nie mogę nic znaleźć.
gattina jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-12-2009, 01:43   #41 (postlink)
Kosmetyczka
Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 938
Podziękowania otrzymane: 528
barbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
Napisał gattina Zobacz post
Był ktoś może na tym szkoleniu? Obojętnie, która metoda. Chciałam się dowiedzieć, czy się opłaca i jaka atmosfera, podejście i w ogóle. I przypadkiem ktoś nie wie czy w cene wliczone są też produkty, czy nie? Bo na stronie nie mogę nic znaleźć.

hm to zalezy o co ci chodzi... jesli o produkty na ktorych masz pracowac to zazwyczaj kazda firma je zapewnia ... jesli jakies ze tak powiem dodatkowe do kursu "gratisy" to raczej chyba nie ma takie opcji ...

barbara_kawka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-12-2009, 09:55   #42 (postlink)
Molestantka klawiatury
Wstążka Prezent Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 201
Podziękowania otrzymane: 413
gattina jest profesjonalistkągattina jest profesjonalistkągattina jest profesjonalistkągattina jest profesjonalistkągattina jest profesjonalistkągattina jest profesjonalistkągattina jest profesjonalistką

W niektórych ofertach produkty na których będziesz się uczyć nie są wliczone w cene i trzeba dopłacić potem. Tylko, że przeważnie o tym jest napisane, a tu nie ma w ogóle nic.
gattina jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-07-2010, 11:19   #43 (postlink)
Kosmetyczka
Serce 

Podziękowania wysłane: 674
Podziękowania otrzymane: 510
RoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkie
Odp: KRAKÓW kurs 

Wybrałam się w czerwcu do Darii - All4Nails. Jakbym miałam jeszcze raz iść to tylko tam Daria cierpliwie tłumaczyła mi zagadnienia, ma oko na najdrobniejsze niedociągnięcia, chętnie dzieli się wiedzą i pewnymi trikami ułatwiającymi pracę. Jestem bardzo zadowolona i polecam szkolenia u Darii z całego serducha

http://www.all4nails.pl/

RoksiSK jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-07-2010, 13:02   #44 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 34
Podziękowania otrzymane: 153
Darianna_Krak to imię znają wszyscyDarianna_Krak to imię znają wszyscyDarianna_Krak to imię znają wszyscyDarianna_Krak to imię znają wszyscyDarianna_Krak to imię znają wszyscy

Roksik,dziękuję bardzo za taką opinię

Co do Attraction - poleciłabym gdyby szkoliła tam nadal Wiola Głogowska,jednak tak nie jest,pracuje tam teraz tylko Małgorzata Ryba,która niestety ale ma sporo mniejsze umiejętności od Wioli,poza tym nie pracuje(przynajmniej nie pracowała) na akrylu.
Galeria jest także myląca,bo wiele jest tam zdjęć prac Wioli.

Darianna_Krak jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-07-2010, 22:23   #45 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania otrzymane: 1
pina92 jest początkujący

Mimo wszystko paznokcie wyswietlane na stronie głównej pozostawiają wiele do życzenia.
pina92 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-07-2010, 00:24   #46 (postlink)
Szkoleniowiec
Szkolenia 
Avatar AtelierStylizacji Carolla

Podziękowania wysłane: 80
Podziękowania otrzymane: 230
AtelierStylizacji Carolla wszyscy jej zazdroszcząAtelierStylizacji Carolla wszyscy jej zazdroszcząAtelierStylizacji Carolla wszyscy jej zazdroszcząAtelierStylizacji Carolla wszyscy jej zazdroszcząAtelierStylizacji Carolla wszyscy jej zazdroszcząAtelierStylizacji Carolla wszyscy jej zazdroszczą

ja tak jak Daria polecam Wiolę:d która teraz szkoli w niepołomicach koło krakowa:d sświetna dziewczyna, zdolna stylistka i dobry szkoleniowiec
AtelierStylizacji Carolla jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 25-07-2010, 03:13   #47 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 10
Złoty medal Prezent Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 023
Podziękowania otrzymane: 421
sylla jest profesjonalistkąsylla jest profesjonalistkąsylla jest profesjonalistkąsylla jest profesjonalistkąsylla jest profesjonalistkąsylla jest profesjonalistkąsylla jest profesjonalistką

Rozglądam się za kursem odpowiednim dla siebie. Może w Krakowie coś znajdę?
sylla jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-01-2011, 19:22   #48 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania otrzymane: 0
beautystokrotka jest początkujący

Ja robiłam kurs New Nails i zgadzam się , że grupy są zdecydowanie za duże.Nie mam zastrzeżeń co do umiejętności samej instruktorki i przyznam ,że jak na taką ilość osób dość sprawnie kontrolowała postępy każdego kursanta
beautystokrotka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2011, 23:33   #49 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania otrzymane: 32
pazureczek89 ma niesamowite możliwościpazureczek89 ma niesamowite możliwości

Ja również nie polecam ASP koleżanka była i mówiła , że nie ma rewelacji za te pieniądze, gdzie indziej i taniej nauczycie się podstaw. Resztę trzeba i tak samemu w domu wypracowac. Dopiero pózniej warto zrobic dodatkowe kursy jak już będziecie wiedziały co chcecie. Ja byłam w LA FEMME W Krakowie nie polecam Byłam tam 3 lata temu ale lipa...Instruktorka mało pokazuje sama nie jet na czasie nie szkoli sie nie wie nawet co to są zdobienia 3d ;/ ...ODP mi ''to te wypukłe tak?'' To ja czy ona mam wiedziec w koncuona mnie ich miala uczyc... ogólnie lipa. Poleceam golden nails. Byłam ostatnio na warsztatach.
pazureczek89 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-07-2011, 22:31   #50 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 7
Wstążka Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 709
Podziękowania otrzymane: 455
trendy77 jest profesjonalistkątrendy77 jest profesjonalistkątrendy77 jest profesjonalistkątrendy77 jest profesjonalistkątrendy77 jest profesjonalistkątrendy77 jest profesjonalistkątrendy77 jest profesjonalistką

dziewczyy a ja tak z innej beczki czy idzie ktoras z was na piatkowo-sobotnie szkolenia z grupona do MAGETICA do wieliczki?

‎"Kiedy nie miałam już nic do stracenia, dostałam wszystko.
Kiedy o sobie zapomniałam, odnalazłam samą siebie''
trendy77 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
asp, edukacja, firmie, kraków, krakówkurs, kurs, mariposa, nail, paznokci, pomocy, profesja, stylizacji, szkolenie

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania