Odpowiedz
stare 13-05-2012, 12:41   #101 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 19
Podziękowania otrzymane: 6
KATITA wkrótce będzie sławna
Odp: Makijaż ślubny.... 

Evelina ja ten pylek widzialam z inglota,sliczne maja i w roznych kolorach.

mnie mojego J siostra namowila na profesjonalny makeup bo ma jakas tam sprawdzona pania ale koniecznie i to duzo wczesniej wybiore sie do niej na probe bo chcem zobaczyc jak by sobie ewentualnie dala rade z moimi problematycznymi oczkami,bo jak bedzie kiepsko to jednak zamiast soczewek zostana okularki,co mniej mi sie podoba
KATITA jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-05-2012, 18:09   #102 (postlink)
Zabierzcie jej klawiaturę ;-)
Otrzymane medale: 14
Kreatywność Prezent Prezent Prezent Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 3 276
Podziękowania otrzymane: 1 093
farbstift ma reputacje ponad wszystkie
farbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkie

Evelina, ja bym jednak poszerzyła nieco dolną partię buzi. Oczka wyszły super

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

farbstift jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-06-2012, 15:44   #103 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 1
Wyróżnienie 

Podziękowania wysłane: 470
Podziękowania otrzymane: 155
Evelina.J to imię znają wszyscyEvelina.J to imię znają wszyscyEvelina.J to imię znają wszyscyEvelina.J to imię znają wszyscyEvelina.J to imię znają wszyscy

Panna młoda na szyko malowana bo czas juz naglił na zdjecia poniewaz fryzjerka zbyt wiele czasu zajęła.

Nie chciala absolutnie tapety. Byle oczy podkreślic bo mało sie maluje na co dzien. Biżuteria jak widac na szyi kolczyki do kompletu te same rozowe i na pazurach cyrkonie rózowe jej robilam. Stylizacja na jej życzenie z wyraźnymi akcentami różu.

Proszę oceńcie. Mozna bic hehe Kreski eyelinerkiem brakuje bo juz fotograf dzwonil ze wyjezdza a młoda jeszcze do domu suknie ubrac

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

GG 11623381
Evelina.J jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
Iraa (13-06-2012)
stare 13-06-2012, 16:27   #104 (postlink)
Kosmetyczka
Otrzymane medale: 11
Złoty medal Wyróżnienie Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 683
Podziękowania otrzymane: 854
Paulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkie

no pewnie bo i po co jej tapeta, zreszta nie tylko jej hiih bardzo ladnadelikatna buzka wiec do szczescia nie wiele jej potrzeba
pisalam w galerii ale i tu napisze, ja mysle ze jest rewelacyjnie bardzo mi sie podoba ten makijaz i to poleczenie czerni elegancji z kolorkami, swietnie wkoponowane z bizuteria tylko moze ja osobiscie bym ten ciemny kolorek delikatniej wprowadzila, chodzi mi o to ze przy wewnetrznym kaciku oka bardziej bym roztarla zeby nie zaczynal sie tak gwałtownie albo go skorcila ciut...

Paulka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Evelina.J (13-06-2012)
stare 13-06-2012, 16:52   #105 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 1
Wyróżnienie 

Podziękowania wysłane: 470
Podziękowania otrzymane: 155
Evelina.J to imię znają wszyscyEvelina.J to imię znają wszyscyEvelina.J to imię znają wszyscyEvelina.J to imię znają wszyscyEvelina.J to imię znają wszyscy

DZięki za uwagi Nastepnym razem popraię się

GG 11623381
Evelina.J jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-06-2012, 23:53   #106 (postlink)

farbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkie

super te oczka wyszły

Odpowiedź z Cytatem
Evelina.J (17-06-2012)
stare 14-06-2012, 08:23   #107 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 3
Sponsor Sponsor Sponsor 

Podziękowania wysłane: 33
Podziękowania otrzymane: 455
Nysza jest profesjonalistkąNysza jest profesjonalistkąNysza jest profesjonalistkąNysza jest profesjonalistkąNysza jest profesjonalistkąNysza jest profesjonalistkąNysza jest profesjonalistką

Evelina bić nie ma za co, bo mnie również podoba sie ten makijaż .. może rzeczywiście odrobinkę zblendowałabym ten ciemny cień , ale tak tez wygląda zjawiskowo

Zapraszam na mój profil na FB

Nysza jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Evelina.J (17-06-2012)
stare 01-07-2012, 13:27   #108 (postlink)
Totalna maniaczka
Złoty medal Wyróżnienie Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 630
Podziękowania otrzymane: 356
sztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszczą

Evelina bardzo ładna Pani do pomalowania i śliczny makijaż

Moje hobby i pasja

sztynka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Evelina.J (02-07-2012)
stare 17-10-2012, 21:21   #109 (postlink)

Odpowiedź z Cytatem
stare 17-10-2012, 21:50   #110 (postlink)
Kosmetyczka
Złoty medal Wyróżnienie Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 683
Podziękowania otrzymane: 854
Paulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkie

taka łobuziara z tej mlodej w tym makijazu

Paulka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
farbstift (18-10-2012)
stare 18-10-2012, 14:00   #111 (postlink)
Moderator
Złoty medal Prezent Prezent Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 3 041
Podziękowania otrzymane: 1 469
nanami7 ma reputacje ponad wszystkie
nanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkie

Magda kurcze masz dryg ...
podoba mi sie taki mocny makijaz. Panna młoda z pazurem
ja jeszcze nic nie planuje, ale mam wizje siebie w tym dniu

nanami7 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
farbstift (18-10-2012)
stare 02-08-2014, 17:47   #112 (postlink)
Redaktor
Otrzymane medale: 4
Złoty medal Wyróżnienie Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 318
Podziękowania otrzymane: 548
Bożena P ma reputacje ponad wszystkieBożena P ma reputacje ponad wszystkieBożena P ma reputacje ponad wszystkieBożena P ma reputacje ponad wszystkieBożena P ma reputacje ponad wszystkieBożena P ma reputacje ponad wszystkieBożena P ma reputacje ponad wszystkieBożena P ma reputacje ponad wszystkie

Zmogłam się i w końcu napisałam podstawowe, małe co nieco o makijażu ślubnym zapraszam do lektury:

Vademecum makijażu ślubnego - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Sezon ślubny już w pełni. Niewątpliwie sakrament małżeństwa jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Każda przyszła pani młoda marzy o tym, by wyglądać i czuć się idealnie, niemal jak księżniczka. To właśnie w dniu ślubu wszystkie oczy zostaną zwrócone na młodą parę. Jednak uwagę gości przykuje nie tylko suknia, ale również makijaż panny młodej. Nie ma co ukrywać - bez perfekcyjnego makijażu i fryzury, żadna z przyszłych mężatek nie wyglądałaby tak pięknie. Niektóre panny młode chcą malować się same. Niestety nie jest to najlepszy pomysł. Idealnym rozwiązaniem jest perfekcyjny makijaż wykonany przez wizażystkę. Dlaczego? Czy naprawdę warto? Co więcej może zaproponować mi wizażystka? Ile kosztuje taka usługa? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedzi właśnie w tym artykule.

Do kosmetyczki czy wizażystki?

Jak już wyżej wspominałam, wykonanie makijażu ślubnego najlepiej zlecić wizażystce. Osoba specjalizująca się w tej profesji dobierze odpowiedni makijaż, wykona analizę kolorystyczną. Na twarzy stworzy "coś", co perfekcyjnie podkreśli urodę, a ukryje mankamenty. Na dodatek wie, jak pracować na danych kosmetykach, zna wiele tajemnic wizażu, które sprawiają, że makijaż jest wyjątkowo trwały . Ile razy zdarzyło się kupić Wam coś, co nie wiedziałyście jak używać, lub używałyście to nieświadomie źle? Dlaczego gdy malujecie się same, niektóre cienie ważą Wam się na powiekach, a gdy tymi samymi kosmetykami pomaluje wizażystka to potrafią wytrzymać cały dzień? I nie jest to sprawa fixera Oczywiście każda wizażystka na koniec utrwala makijaż, jednak tutaj też należy uważać z ilością nałożonego kosmetyku na twarz.
Tutaj przy okazji chciałam dodać, że jeśli już szukamy profesjonalisty to nie wybierajmy się do kosmetyczki/kosmetologa, chyba, że również specjalizuje się w wizażu, a nie maluje tak tylko od czasu do czasu jak trafi się w salonie klient na makijaż. Dlaczego? Po pierwsze w szkole kosmetycznej uczą tylko podstaw wizażu, zazwyczaj tego, co każdy laik mógłby się nauczyć na jakiejś indywidualnej lekcji makijażu, albo z wielu filmików na youtube Zajęć z wizażu jest naprawdę niewiele, praktycznie wszystko bazuje na jednym schemacie, dziewczyny zazwyczaj ćwiczą na sobie nawzajem, co w konsekwencji sprawia, że później każda już wie co której pasuje, jest wyuczona na pamięć makijażu koleżanki z ławki. Rzadko lub praktycznie w ogóle nie zdarza się przypadkowy model, gdzie nie znając osoby musimy poznać ją podczas pierwszej wizyty, od razu wykonać bezbłędnie analizę kolorystyczną, dostosować makijaż do wieku klientki. (Wierzcie mi, że coś jednak na ten temat doskonale wiem, bo sama studiowałam kosmetologię i wiem, jak wyglądają takie zajęcia). Po drugie u kosmetyczki makijaż nierzadko wykonywany jest na fotelu kosmetycznym, chwała za to jak chociaż w pozycji siedzącej, ale niestety znam osoby, które doświadczyły malowania w pozycji leżącej. O zgrozo! Sorry, ale czułabym się jak nieboszczyk, w końcu w takiej pozycji każdy mógłby mnie oglądać po śmierci. To jednak nie jedyny powód dlaczego nie należy malować na leżąco. "Wizażystka" zmuszona jest wtedy malować klientkę z bocznej perspektywy, lub ewentualnie może próbować swoich sił tuż za głową. Nigdy podczas malowania nie ujrzy przedniego profilu klientki stojąc przed nią face to face, malując kogoś w pozycji leżącej stoimy tylko z jednej strony, patrzymy z boku. Co w rezultacie osiągamy? "Skośny" makijaż. Niestety, ale kiedy klientka wstanie wtedy zobaczymy, że na jednym oku cienie są wyżej, na drugim niżej roztarte. Jak wiemy... każdy ma asymetryczną twarz, więc tą asymetrię korygujemy makijażem, ale tak naprawdę nierówności w proporcji twarzy widzimy dopiero stojąc na przeciw drugiej osoby. Makijaż wykonany u kosmetyczki/kosmetologa, specjalizującego się również w wizażu ma ogromny plus. Dobra kosmetyczka/kosmetolog-wizażystka w razie jakichkolwiek problemów ze skorą zaleci odpowiednią pielęgnację, pomoże dobrać właściwe zabiegi.

Jak znaleźć dobrą wizażystkę?
Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na portfolio, które najlepiej przedstawi co dana osoba potrafi. Odradzam sugerować się opiniami ponieważ często dobre opinie są częścią zleconej kampanii reklamowej, a złe bywają niekiedy dziełem zazdrosnej konkurencji. Zdecydowanie podczas poszukiwań odpowiedniej wizażystki polecam wykonanie makijażu próbnego.

Czy muszę wykonać makijaż próbny?
Jak najbardziej jestem za próbami przed ślubem, ponieważ tak naprawdę tylko wtedy jest czas na dogadanie każdego szczegółu, wypróbowanie wielu wersji makijażu. W dniu ślubu na dodatek bardzo często dochodzi stres i ciężko dogodzić pannie młodej, zwłaszcza gdy dodatkowo jest niezdecydowana jaki chce makijaż, przejmuje się tym, że tak naprawdę nie wie co w ostateczności "wyczaruje" wizażystka. Dodatkowo dochodzi jeszcze spore zamieszanie przed weselem, poganianie np. typu: "za ile będziesz gotowa?", "czy goście już przyjechali?", "a może jednak lepiej czułabyś się z nieco ciemniejszym/delikatniejszym makijażem..." itd...

Z dojazdem do klientki czy w salonie?...
make-up blog: Vademecum makijażu ślubnego - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

INSTRUKTOR SPN Bielsko-Biała, Oświęcim
Bożena P jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-08-2014, 18:22   #113 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 10
Złoty medal Prezent Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 023
Podziękowania otrzymane: 421
sylla jest profesjonalistkąsylla jest profesjonalistkąsylla jest profesjonalistkąsylla jest profesjonalistkąsylla jest profesjonalistkąsylla jest profesjonalistkąsylla jest profesjonalistką

Jestem początkująca w makijażu i dopiero miałam pierwszą Panią Młodą do malowania.
Proszę o ocenę . Dodam tylko że robiłam też próbny i to był wybór klientki spośród dwóch makijaży.
I oczywiście kolory to fiolety ale aparat je zeżarł

sylla jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-08-2014, 00:52   #114 (postlink)
No to..wpadłam
Otrzymane medale: 2
Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 17
Podziękowania otrzymane: 36
sora-imagica ma niesamowite możliwościsora-imagica ma niesamowite możliwości

Cytat:
Napisał sylla Zobacz post
Jestem początkująca w makijażu i dopiero miałam pierwszą Panią Młodą do malowania.
Proszę o ocenę . Dodam tylko że robiłam też próbny i to był wybór klientki spośród dwóch makijaży.

Ładny makijaż, ale przydałoby mu się więcej roztarcia granic pomiędzy kolorami i granicy w załamaniu oka. Polecam pędzel do blendowania z Inglota(jak zapytasz na miejscu pewnie Ci doradzą).
sora-imagica jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
sylla (06-08-2014)
stare 28-08-2014, 20:03   #115 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 4
Noire jest na dobrej drodze

Cytat:

Jesli jestes poczatkujaca, to zapewne jest to bardzo dobry start ciezko go oceniac jesli kolorki byly fioletowe, bo wygladaja na smietankowa biel i golebia szarosc jak dla mnie
ja akurat lubie mocne kontrasty i to, ze nie ma przejscia pomiedzy dwoma odcieniami, o tak roznej barwie, za pomoca trzeciego koloru, wcale nie musi oznaczac, iz cienie nie sa roztarte, w tym przypadku ciezko to ocenic patrzac na jakosc zdjecia

ja bym zwrocila uwage na konturowanie twarzy, bo bardzo mi tego brakuje, oraz na rozjasnianie łuku brwiowego, ktory wydaje sie juz sam w sobie byc dosc wypukly
Noire jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-06-2016, 09:06   #116 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 12
Podziękowania otrzymane: 14
monkas wkrótce będzie sławna

Łapcie namiary - Zabiegi kosmetyczne - Revision Kraków
Ale o wszystkim decyduje budżet jaki macie, oczekiwania. Tutaj prawdziwi fachowcy, ale też na termin chwilę trzeba poczekać. Radzę pytać wcześniej.
monkas jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-10-2016, 11:18   #117 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania otrzymane: 1
wizazija jest początkujący

Najważniejsza jest trwałość makijaż!
Może coś wyczytasz z tego bloga Wizaz, zdrowie, lifestyle ? wizaz-i-zdrowie.pl ? Żyj pięknie, zdrowo i ciekawie!
Tydzień temu byłam na weselu i sie kierowałam tym blogiem! Makijaż trzymał się całą noc!
wizazija jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-10-2016, 20:52   #118 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania otrzymane: 1
jolkusia jest początkujący

Cytat:

Bardzo ładnie, ale skoro te kolory nie są rzeczywiste, to jaki jest kolor ust? Bo jasny róż i fiolet... hmm...
jolkusia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-01-2017, 12:11   #119 (postlink)
Wczytuje się
ban

Podziękowania otrzymane: 0
Luizka jest początkujący

Taki makijaż powinien być trwały, powinien podkreślać urodę Panny Młodej ale też moim zdaniem nie powinien być zbyt wyzywający. Wszystko w granicach jakiegoś smaku.
Luizka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-08-2017, 17:48   #120 (postlink)
Wczytuje się

sili jest początkujący

Dziewczyny tylko jedna rada ode mnie. Makijaż powinien podkreślać urodę, a nie wyglądać jak maska mima. Jak patrze czasem na te ogromne doklejone sztuczne rzęsy, czarne wielkie krechy kredką czy eyelinerem to mam dreszcze. Ja miałam delikatną skromną suknię, naturalny makijaż, zaróżowione policzki, kremowy cień so powiek i lekko różowe soczyste usta. Zrezygnowałam ze welonu, a we włosach miałam mnóstwo polnych kwiatów, w uszach kolczyki ręcznie robione i tak naprawdę to wszystko. Wierzcie mi, że nie należy przesadzać z niczym, ani biżuterią, ani makijażem. Mamy być sobą.
sili jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-09-2017, 13:54   #121 (postlink)
Rozkręcanko

Ozdobna jest początkujący

Zgadzam się z sili, te makijaże powyżej raczej urody nie dodają. Przecież można bardziej delikatnie, bez maski.
Ozdobna jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-01-2018, 13:08   #122 (postlink)
Wczytuje się

justyna99 jest początkujący

Jeśli mogę coś podpowiedzieć, to salon Gnatyshyn na warszawskim Ursynowie jest godny polecenia. Na pewno pomogą Ci dobrać odpowiednią fryzurę, zrobią makijaż i paznokcie. A wszystko w jednym miejscu, bezstresowo i w miłej atmosferze. Personel to wysokiej klasy styliści, którzy są na bieżąco z trendami i nowościami na rynku.
justyna99 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
makijaż, ślubny

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania