Odpowiedz
stare 05-03-2011, 21:33   #1 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 4
Wstążka Prezent Konkursowy Pączek 

Podziękowania wysłane: 174
Podziękowania otrzymane: 180
ducek07 to imię znają wszyscyducek07 to imię znają wszyscyducek07 to imię znają wszyscyducek07 to imię znają wszyscyducek07 to imię znają wszyscy
Suszarki do paznokci 

Czy warto w to inwestować?
P.S.
Niektóre suszarki są na prawdę słodkie
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 1489025809.jpg (28.8 KB, 48 wyświetleń)
ducek07 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-03-2011, 22:36   #2 (postlink)
Moderator
Otrzymane medale: 11
Złoty medal Prezent Prezent Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 3 041
Podziękowania otrzymane: 1 469
nanami7 ma reputacje ponad wszystkie
nanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkie
Odp: Suszarki do paznokci 

ja mam suszarkę w mojej lampie uv i uważam, że nie jest to zbyt przydatne, bo jak lakier jest w miarę świeży, to sam szybko schnie

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

nanami7 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-03-2011, 13:17   #3 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 4
Wstążka Prezent Konkursowy Pączek 

Podziękowania wysłane: 174
Podziękowania otrzymane: 180
ducek07 to imię znają wszyscyducek07 to imię znają wszyscyducek07 to imię znają wszyscyducek07 to imię znają wszyscyducek07 to imię znają wszyscy

Patrzyłam na allegro i można taką suszarkę dostać nawet za 10 zł i dodatkowo dają frezarkę... Właśnie się zastanawiam nad zakupem, ale nie wiem czy to w ogóle zdaje egzamin, a często się spieszę, lakier nie wysycha i zaraz go gdzieś zadrę i jest problem
ducek07 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-06-2011, 11:10   #4 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 1
Podziękowania otrzymane: 1
kasiasyliawal jest początkujący

A ja wam powiem tak :
zakupiłam suszarkę na allegro taką że jak się wkłada ręke to trzeba przycisnąc i dmucha powietrze .
koszt 10 zł
Tandeta straszna!
Ze względu na t że jestem fryzjerką to mam taką pożadną suszarkę fryzjerską i nią susze (ustawiam zimne powietrze) i jest 10 razy szybciej.

A jeśli w cenie 10 zł jest suszarka i frezarka (najprawdopodobniej miniszlifierka) to już wogółe mowię NIEEEEE!
kasiasyliawal jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-12-2011, 10:32   #5 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 4
elarto.pl jest na dobrej drodze

Urządzenie do suszenia lakieru w formie "wentylatorka" nie zda egzaminu. Suszarka powinna być urządzeniem wolnostojącym, pozwolającym na swobodne włożenie rąk do środka - tak aby klientka spokojnie mogła się "dosuszyć" np. w poczekalni kiedy my będziemy przygotowywać stanowisko pracy przed kolejną klientką. Najlepiej, aby zaopatrzona była w dwa duże wentylatory, możliwość ustawienia powietrza (ciepło/zimno), a czujnik ruchu jest już 100% komfortem. Do tego wielkość - ideanie kiedy gabaryty pozwalają na bezinwazyjne suszenie lakieru również na stopach. Osobiście uważam, że suszarka to urządzenie, które ma nam trochę pomóc (szybsze schnięcie wierzchnich warstw), trochę zadziałać na psychikę kientki (nasz Panie dużo czytają o nowinkach) i przede wszystkim zaoszczędzić nas czas (klientka, która przez jakiś czas siedzi w miejscu i kolokwialnie mówiąc nie macha rękami, to klientka której po kilku minutach nie musimy poprawiać rozmazanego lakieru).

Hurtownia Kosmetyków Profesjonalnych

Firmowy Salon Kosmetyczny

elarto.pl jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-12-2011, 14:01   #6 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 14
Złoty medal Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 553
Podziękowania otrzymane: 674
DiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkie

ja rowniez mam suszarke w lampie i jeszcze ani razu jej nie uzylam i raczej nie uzyje

DiamondShine jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-01-2012, 11:38   #7 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 3
Sponsor Sponsor Sponsor 

Podziękowania wysłane: 33
Podziękowania otrzymane: 455
Nysza jest profesjonalistkąNysza jest profesjonalistkąNysza jest profesjonalistkąNysza jest profesjonalistkąNysza jest profesjonalistkąNysza jest profesjonalistkąNysza jest profesjonalistką

wg mnie suszarka, to również wielki blef ... niby mam w lampach UV ale nie używam ... zdecydowanie wolę na lakier nałożyć utwardzacz, który jednocześnie wysusza i mega nabłyszcza UV TOP COAT

Zapraszam na mój profil na FB

Nysza jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-12-2012, 23:33   #8 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 1
Podziękowania otrzymane: 0
joobler jest początkujący

A ten utwardzacz to można kupić w każdym sklepie z lakiermi? I jak się go kładzie? Od razu na lakier czy po jakimś czasie
joobler jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 31-03-2017, 05:28   #9 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 2
Gala jest początkujący

Ja nie używam suszarki również.
Gala jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-01-2018, 10:18   #10 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 0
AudreyH jest początkujący

My teraz w pracy też mamy lampę UV właśnie z trybem wiatraka do suszenia: Lampa UV do paznokci CAMRY CR 2171 Adler Group Europe W sumie przyznaję, że to całkiem wygodne rozwiązanie, wbrew pozorom jeszcze nie wszystkie klientki przychodzą tylko na manicure hybrydowy Myślę, że warto zwracać uwagę na takie dodatki przy wyborze sprzętu, bo to jednak wygodne, zwłaszcza w gabinecie.

Ostatnio edytowane przez AudreyH ; 11-01-2018 o 10:28
AudreyH jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
paznokci, suszarki

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania