Odpowiedz
stare 19-10-2011, 10:02   #1 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 14
Złoty medal Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 553
Podziękowania otrzymane: 674
DiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkie
Angielski - kosmetyka i fryzjerstwo 

Dziewczyny macie może jakieś materiały związane z zdaniami różnymi słówkami dla kosmetyczek? fryzjerek? chodzi mi o to że być moze wyjade do Londynu za dwa lata i chciałabym się dobrze nauczyć angielskiego w fachu stylistki paznokci fryzjerki itd... ale najbardziej zalezy mi z pazurkami związane

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
DiamondShine jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-10-2011, 17:09   #2 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 6

Podziękowania wysłane: 652
Podziękowania otrzymane: 735
Zuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkie
Odp: Angielski - kosmetyka i fryzjerstwo 

U mnie w szkole w bibliotece jest coś takiego... Książka nazywa się chyba Angielski dla kosmetyczek i kosmetologów, jak nie zapomne to w weekend pójdę i spiszę dokładą nazwę

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Zuuzaneczka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-10-2011, 17:36   #3 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 14

Podziękowania wysłane: 553
Podziękowania otrzymane: 674
DiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkie

oki będę bardzo wdzięczna

DiamondShine jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-10-2011, 12:24   #4 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 6

Podziękowania wysłane: 652
Podziękowania otrzymane: 735
Zuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkie

Ta książka wygląda tak: http://p.alejka.pl/i2/p_new/60/45/je...ologow_0_n.jpg

Zuuzaneczka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
DiamondShine (26-10-2011)
stare 26-10-2011, 19:28   #5 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 16
Złoty medal Wyróżnienie Wyróżnienie Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 1 060
Podziękowania otrzymane: 1 277
zyza ma reputacje ponad wszystkie
zyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkie

ktos na forum sprzedawal taka ksiazke to moze akurat jeszcze ma w sprzedazy? moze na chomiku sie znajdzie
zyza jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
DiamondShine (27-10-2011)
stare 05-11-2011, 11:49   #6 (postlink)
Kosmetyczka

Podziękowania wysłane: 183
Podziękowania otrzymane: 41
weronisiaaa88s ma niesamowite możliwościweronisiaaa88s ma niesamowite możliwości

Goroco polecam ta ksiązke. Mam ja jeszcze ze studiów bardzo dobrze sie z niej uczy. Z tego co pamietam kszt to okolo 70zl wiec warto bo jak na angielski to wydaje mi sie ze jest w miare tania.
weronisiaaa88s jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
DiamondShine (05-11-2011)
stare 11-11-2013, 22:11   #7 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 0
agness.p jest początkujący

Wiesz co polecam gorąco stronkę http://www.gettinenglish.com/codzien...ki/u-fryzjera/ Moja nauczycielka angielskiego poleciła mi tę stronkę abym ćwiczyła sobie angielski z branży fryzjerstwa i kosmetologi. No i nie tylko
agness.p jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-12-2016, 07:19   #8 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 12
Podziękowania otrzymane: 14
monkas wkrótce będzie sławna

Poszukaj na allegro - są takie materiały dla kosmetyczek. Nawet u mnie na szkoleniu prowadząca o tym wspominała, ale też nie pamiętam, jaki to dokładnie miało tytuł.
monkas jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-05-2017, 09:02   #9 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 6
Podziękowania otrzymane: 1
cass jest początkujący

Cytat:
Napisał monkas Zobacz post
Poszukaj na allegro - są takie materiały dla kosmetyczek. Nawet u mnie na szkoleniu prowadząca o tym wspominała, ale też nie pamiętam, jaki to dokładnie miało tytuł.
Widziałam,ze są tam takie ksiazki, ale moim zdaniem warto jest jednak zapisac się do szkoły językowej. Próbowałam kiedyś uczyć się angielskiego sama. Jednak jest cięzko w takim przypadku z motywacja. Ciągle wyjajdowałam sobie jakieś usprawieliwienia, zeby się tego angielskiego nie uczyć.

Jeśli chcielibyście sie na taki kurs zapisać to doradzę,ze kursy zawodowe ma Empik. Dla wielu róznych zawodów ( dopytajcie się w okolicy czy szkoła Empik ma u Was kurs dla kosmetyczek).
https://empikschool.com/

Ostatnio edytowane przez cass ; 31-05-2017 o 08:26
cass jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
angielski, fryzjerka, fryzjerstwo, kosmetyczka, kosmetyka, stylistka paznokci

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania