Odpowiedz
stare 17-03-2009, 21:51   #1 (postlink)

Podziękowania wysłane: 61
Podziękowania otrzymane: 276
seqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszczą
Na jakich żelach pracujecie 

Myślałam nad tym, ale nie chciałam eksperymentować, powiem szczerze, że urzekły mnie te żele w kulkach elegancko wyglądają, ale właśnie nie słyszałam jeszcze opini na temat tych żeli. Cena również jest bardzo kusząca, ale czy warto?
Obecnie pracuję na Grafiti, SPN, ibd...

/Post przeniesiony z wątku o cyrkoniach
Kamis
seqoya jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-03-2009, 21:57   #2 (postlink)
Wzorki Club
Otrzymane medale: 6
Wyróżnienie Serce Prezent Prezent Oskar 

Podziękowania wysłane: 584
Podziękowania otrzymane: 454
Chanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkie

Ja pracuje na zelach m.in. Activ i jestem bardzo zadowolona
Świetnie się poziomują oraz nie podchodzi powietrze.
Chanti25 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
sweetkicia84 (13-07-2010)
stare 17-03-2009, 22:33   #3 (postlink)

Podziękowania wysłane: 61
Podziękowania otrzymane: 276
seqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszczą

A pracowałaś może na tym konkretnym żelu?
ACTIV paznokcie tipsy activ żel UV hurtownia kosmetyczna zdobienie fiberglass cyrkonie szkolenia kursy stylizacja paznokci paznokcie żelowe hurtownia Wrocław Alessandro IBD Star Nails Star Nail bass
seqoya jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-03-2009, 22:51   #4 (postlink)
Wzorki Club

Chanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkie

Tak na tym też, tylko trzeba uważać przy wtapianiu ozdób, żeby nie wyciekł, gdyż jest on dość mało gęsty Acha i opakowanie jest śliczne-fakt, tylko należy często przemywać je płynem do przemywana masy bo szybko się brudzi od żelu i nie ładnie wtedy wygląda ...
Ale osobiście polecam

Chanti25 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-03-2009, 10:17   #5 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 10
Podziękowania otrzymane: 53
magoo ma niesamowite możliwościmagoo ma niesamowite możliwościmagoo ma niesamowite możliwości

Cytat:
Napisał seqoya Zobacz post
Myślałam nad tym, ale nie chciałam eksperymentować, powiem szczerze, że urzekły mnie te żele w kulkach elegancko wyglądają, ale właśnie nie słyszałam jeszcze opini na temat tych żeli. Cena również jest bardzo kusząca, ale czy warto?
Pracuję na ich żelach od roku, są trwałe, elastyczne i można kupić też nie tylko w ozdobnej limitowanej kuli, ale w normalnym słoiczku plastikowym ze złotą nakrętką, są tańsze. Klientki je chwalą.
Odpowiedź z Cytatem
Kamis (18-03-2009)
stare 18-03-2009, 21:45   #6 (postlink)
Kosmetyczka
Otrzymane medale: 8
Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 938
Podziękowania otrzymane: 528
barbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
Napisał seqoya Zobacz post
wiesz ja pracuje na activie wlasnie na tym w tej zlotej kuli i jest ok ale z tego co slyszalam to ibd o wiele lepszy ... no ale na nim nie mialam okazji... wiec nie moge doradzic
barbara_kawka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-03-2009, 08:00   #7 (postlink)
Tech admin
Otrzymane medale: 4
Diament Sponsor Sponsor Oskar 

Podziękowania wysłane: 1 623
Podziękowania otrzymane: 2 577
Kamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkie
Kamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkie

Temat przeniesiony z tego wątku http://forum.wzorki.info/ozdoby-na-p...swarovsky.html

Ps. możecie kontynuować temat o żelach

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
|
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
|
|

Kamis jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-03-2009, 08:05   #8 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 1
ppaattrryyccja1 jest początkujący

A ja pracuje na RA NAILS'ach i póki co zastanawiałam się nad próba z jakimś innym,ale nie moge sie zdecydować w sumie te nie sa takie złe
ppaattrryyccja1 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
kasiasssss (03-06-2009)
stare 19-03-2009, 09:12   #9 (postlink)
Kosmetyczka
Otrzymane medale: 8
Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 938
Podziękowania otrzymane: 528
barbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkie

a dziewczynki z jakiej firmy polecacie kamuflaz i w sumie naklada sie go podobnie jak zele kolorowe prawda jedna warstewka i koniec bo nie wiem dokladnie a lepiej sie upewnic
barbara_kawka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-03-2009, 09:44   #10 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 1
Podziękowania otrzymane: 4
trina jest na dobrej drodze

ostatnio robilam paznokcie kamuflażem z firmy Sun Flower i wyszlo elegancko,wszytsko sie trzyma i sie nie zapowietrzaja.Jezeli chodzi o o nakladanie to najpierw kladzie sie cienka wartwe przezroczystym zelem i sie utwardza,potem grubsza warstwa kamuflazu zeby zakryl niedoskonalosci ale kladzie sie tak aby zostawic miejsce na biala koncowke(jezeli oczywiscie chcemy zorbc frencha),po utwardzeniu robimy frencha i znowu do lampy a potem przezroczystym robimy brzuszek
trina jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
2 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
tipserka78 (28-07-2009), weronisiaaa88s (22-11-2010)
stare 19-03-2009, 09:49   #11 (postlink)
Współzałożyciel forum
Otrzymane medale: 3
Oskar Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 730
Podziękowania otrzymane: 1 141
mala ma reputacje ponad wszystkie
mala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkie

tez kiedys mialam kamuflaz z sf i byl ok
m,ozesz takze polozyc dwie cienkie warstwy kamuflazu zeby nie zaczal ci splywac na skorki

ZAPRASZAM
mala jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
tipserka78 (28-07-2009)
stare 19-03-2009, 10:11   #12 (postlink)
hehehehe
Otrzymane medale: 17
Złoty medal Złoty medal Wyróżnienie Wyróżnienie Wstążka 

Podziękowania wysłane: 676
Podziękowania otrzymane: 660
Agusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkie

Ja aktulanie pracuje na żelach I-nails i kamuflaż mam z SF, podkładowy nawet jeszcze z Cosmetics Beauty Lada i mieszam je i nic się nie dzieje... kolorowe mam I-nails.
Ja kiedyś źle nakładałam kamuflaż i pazurki wyglądały jak ciemna buła jak dawałam go za duzo, teraz nakładam bardzo cieniutko od skórek i potem wiecej na środku i cieniuje tak jakby i jest ok A to pazurki właśnie z tym kamuflażem...
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg konk.jpg (88.5 KB, 451 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez Agusia_pa2 ; 19-03-2009 o 10:15
Agusia_pa2 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
tipserka78 (28-07-2009)
stare 19-03-2009, 10:26   #13 (postlink)
buzi :*
Otrzymane medale: 4
Złoty medal Wyróżnienie Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 27
Podziękowania otrzymane: 207
DymciA wszyscy jej zazdroszcząDymciA wszyscy jej zazdroszcząDymciA wszyscy jej zazdroszcząDymciA wszyscy jej zazdroszcząDymciA wszyscy jej zazdroszcząDymciA wszyscy jej zazdroszczą

ja musze sobie jakis kamuflaz zakupic nie mam ale kusi kusi

ale narazie musze sobie przerwe zrobic

DymciA jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-03-2009, 12:02   #14 (postlink)
No to..wpadłam
ban

Podziękowania wysłane: 6
Podziękowania otrzymane: 19
Marzena ma niesamowite możliwościMarzena ma niesamowite możliwości

ja pracuje na ibd oraz laa femme
Marzena jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-03-2009, 18:29   #15 (postlink)
No to..wpadłam
Otrzymane medale: 2
Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 199
Podziękowania otrzymane: 201
ulala10 to imię znają wszyscyulala10 to imię znają wszyscyulala10 to imię znają wszyscyulala10 to imię znają wszyscyulala10 to imię znają wszyscy

Ja pracuje na SPN sa rewelacyjne kamuflaz wystarczy raz nakładac nie spływa.POLECAM
ulala10 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-03-2009, 19:46   #16 (postlink)
gia
Debiutantka

Podziękowania otrzymane: 0
gia jest początkujący

Fajny jest kamuflaż z Basica,dobrze kryje i jest niedrogi ok 30zł-jestem z niego bardzo zadowolona
gia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-03-2009, 23:24   #17 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania otrzymane: 0
zdanka jest początkujący

hmm a co to jest ten kamuflaż?
zdanka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-03-2009, 10:06   #18 (postlink)
hehehehe
Otrzymane medale: 17
Złoty medal Złoty medal Wyróżnienie Wyróżnienie Wstążka 

Podziękowania wysłane: 676
Podziękowania otrzymane: 660
Agusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkie

żel który kamufluje niedoskonałości płytki lub odrost wolnego brzegu że tak sie wyraże.. ma kolor naturalnej płytki..taki ciemniejszy... np taki z SF, zdjęcie zaczerpnięte z allegro..
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 46_1.jpg (5.9 KB, 182 wyświetleń)

Agusia_pa2 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
2 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
Chanti25 (20-03-2009), tipserka78 (28-07-2009)
stare 20-03-2009, 11:51   #19 (postlink)
Wzorki Club

Może to i wstyd, ale ja jeszcze nigdy nie używałam takiego żelu. . .
Już dziś Go zamówię, tylko poradźcie mi z jakiej Firmy?
stare 20-03-2009, 12:30   #20 (postlink)
No to..wpadłam
ban

Cytat:
Napisał Chanti25 Zobacz post
Może to i wstyd, ale ja jeszcze nigdy nie używałam takiego żelu. . .
Już dziś Go zamówię, tylko poradźcie mi z jakiej Firmy?
jesli pracujesz na la femme to zamow tej firmy jest super
Marzena jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-03-2009, 13:25   #21 (postlink)
SuperVIP
Otrzymane medale: 7
Wyróżnienie Kreatywność Prezent Szkolenia Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 414
Podziękowania otrzymane: 734
ivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
Napisał Agusia_pa2 Zobacz post
Ja aktulanie pracuje na żelach I-nails i kamuflaż mam z SF, podkładowy nawet jeszcze z Cosmetics Beauty Lada i mieszam je i nic się nie dzieje... kolorowe mam I-nails.
Ja kiedyś źle nakładałam kamuflaż i pazurki wyglądały jak ciemna buła jak dawałam go za duzo, teraz nakładam bardzo cieniutko od skórek i potem wiecej na środku i cieniuje tak jakby i jest ok A to pazurki właśnie z tym kamuflażem...
Pazurki pierwsza klasa. Super efekt i piękny wzorek.
Ja pracuję na star nails i spn.
ivonna70 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-03-2009, 14:17   #22 (postlink)
dawniej sylwiakolodziej1985

Podziękowania wysłane: 26
Podziękowania otrzymane: 24
Euphoria ma niesamowite możliwościEuphoria ma niesamowite możliwości

Ja początkowo pracowałam na żelach Beverlu nails.SPytacie co to za firma?Odpowiadam szczerze(obym nie została zlinczowana)-bardzo tania i żadna z renomowanych. Swój pierwszy zestaw- to lampa plus te właśnie żele kupiłam bardzo tanio. I przyznam, że mimo iż nie wierzyłam, że coś dorbego nimi zdziałam, mimo uprzedzeń i powszechnej krytyki nie są takie złe, zwłaszcza na początek. Pazurki trzymały się bardzo dobrze, żel był fajnej średnio gestej konsystencji, jedyny minus to że niesamopoziomował się dobrze. Teraz pracuje na Sun flower, tzn mam przezroczysty i różówy do frencha i jestem bardzo zadowolona. Jedyny co się zastanawiam teraz to nad białym....jest tyle odcieni, ze sama nie wiem jaki wybrać
Euphoria jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-03-2009, 14:41   #23 (postlink)
No to..wpadłam
ban

Cytat:
Napisał sylwiakolodziej1985 Zobacz post
Ja początkowo pracowałam na żelach Beverlu nails.SPytacie co to za firma?Odpowiadam szczerze(obym nie została zlinczowana)-bardzo tania i żadna z renomowanych. Swój pierwszy zestaw- to lampa plus te właśnie żele kupiłam bardzo tanio. I przyznam, że mimo iż nie wierzyłam, że coś dorbego nimi zdziałam, mimo uprzedzeń i powszechnej krytyki nie są takie złe, zwłaszcza na początek. Pazurki trzymały się bardzo dobrze, żel był fajnej średnio gestej konsystencji, jedyny minus to że niesamopoziomował się dobrze. Teraz pracuje na Sun flower, tzn mam przezroczysty i różówy do frencha i jestem bardzo zadowolona. Jedyny co się zastanawiam teraz to nad białym....jest tyle odcieni, ze sama nie wiem jaki wybrać
sa rozne kolory ,mnie osobiscie nie psauje ten zel
Marzena jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-03-2009, 14:48   #24 (postlink)
VIP
Złoty medal Diament Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 945
Podziękowania otrzymane: 547
dzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkie

a ja tam pracuję na żelach la femme
dzidzia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-03-2009, 16:52   #25 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 10
Podziękowania otrzymane: 53
magoo ma niesamowite możliwościmagoo ma niesamowite możliwościmagoo ma niesamowite możliwości

ja też używam SunFlowera i bardzo go sobie chwalę
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
jakich, pracujecie, żelach

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania