Odpowiedz
stare 28-07-2009, 14:58   #51 (postlink)
Zabierzcie jej klawiaturę ;-)
Otrzymane medale: 2
Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 1 289
Podziękowania otrzymane: 400
kasiasssss jest profesjonalistkąkasiasssss jest profesjonalistkąkasiasssss jest profesjonalistkąkasiasssss jest profesjonalistkąkasiasssss jest profesjonalistkąkasiasssss jest profesjonalistkąkasiasssss jest profesjonalistką
Odp: dlaczego tak się stało -pomocy 

nastepna brzydka atmosfera,wiemy dlaczego uciekam bo sie denerwuje

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
wszystkie marzenia sie spelniaja
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
kasiasssss jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-07-2009, 15:02   #52 (postlink)
Otrzymane medale: 14
Kreatywność Prezent Prezent Prezent Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 3 276
Podziękowania otrzymane: 1 093
farbstift ma reputacje ponad wszystkie
farbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkie

nie denerwujcie się, proszę nie warto

farbstift jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-07-2009, 15:05   #53 (postlink)
Prezent Prezent 

kasiasssss jest profesjonalistkąkasiasssss jest profesjonalistkąkasiasssss jest profesjonalistkąkasiasssss jest profesjonalistkąkasiasssss jest profesjonalistkąkasiasssss jest profesjonalistkąkasiasssss jest profesjonalistką

dziekuje kochana juz mi lepiej

Odpowiedź z Cytatem
stare 28-07-2009, 15:26   #54 (postlink)
Gość
niezalogowany

o matko i znów wszystko przeze mnie

---------- Dodano o godzinie 14:26 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:25 ----------

ja ma naprawdę całe życie pod górejak nie urok to sraczka

Odpowiedź z Cytatem
stare 28-07-2009, 15:26   #55 (postlink)
VIP
Otrzymane medale: 6
Złoty medal Diament Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 945
Podziękowania otrzymane: 547
dzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkie

oj Woszczurku nic przez Ciebie tak się samo jakoś zrobiło

Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

dzidzia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-07-2009, 15:27   #56 (postlink)
Prezent Prezent 

sraczka to chyba nic strasznego

Odpowiedź z Cytatem
stare 28-07-2009, 15:40   #57 (postlink)
Totalna maniaczka
Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 249
Podziękowania otrzymane: 143
Valia to imię znają wszyscyValia to imię znają wszyscyValia to imię znają wszyscyValia to imię znają wszyscyValia to imię znają wszyscy

nie przejmuj sie, moze jej płytka była nie ciekawa
Valia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-07-2009, 22:28   #58 (postlink)
Kreatywność Prezent Prezent Prezent Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 3 276
Podziękowania otrzymane: 1 093
farbstift ma reputacje ponad wszystkie
farbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkie

oj Woszczurku kochany, głuptas jesteś

farbstift jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-07-2009, 23:28   #59 (postlink)
Kosmetyczka
Otrzymane medale: 8
Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 938
Podziękowania otrzymane: 528
barbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
Napisał woszczur Zobacz post
o matko i znów wszystko przeze mnie

---------- Dodano o godzinie 14:26 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:25 ----------

ja ma naprawdę całe życie pod górejak nie urok to sraczka
albo przemarsz wojska

barbara_kawka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-08-2009, 16:35   #60 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 14
Podziękowania otrzymane: 3
dorotkaa2007 jest na dobrej drodze

Dorotko zapytaj ją czy ma problemy z hormonami,potliwością dłoni bądź cukrzycą u osób,które wymieniłam pazurki mogą trzymać się gorzej.Jeśli nie zmieniłaś produktów na jakich pracujesz i wszytsko zrobiłaś jak należy nie powinnaś się martwić.Zapytaj też czy sama nie grzebała przy nich bo to też się zdarza często(ale pewnie i tak zaprzeczy)

---------- Dodano o godzinie 10:21 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:18 ----------

Sylwia jak robiłam pazurki Agnieszce to właśnie zauważyłam że ma bardzo spocone łapki ( ile już robiłam pazurków tak pierwszy raz się spotkałam z takimi spoconymi łapkami ) być może to było przyczyną że jej tak szybko odpadły

NIE MA DRUGIEGO TAKIEGO!

dorotkaa2007 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-08-2009, 16:41   #61 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 36
Podziękowania otrzymane: 37
elinka ma niesamowite możliwościelinka ma niesamowite możliwości

moja kuzynka miała także bardzo spocone ręce i oczywiście tłusta płytke pazokci i na dodatek przy nich grzebała i trzymały sie jej tylko nieco ponad tydzień
elinka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-08-2009, 22:17   #62 (postlink)
Prezent Prezent 

Cytat:
Napisał dorotkaa2007 Zobacz post
Dorotko zapytaj ją czy ma problemy z hormonami,potliwością dłoni bądź cukrzycą u osób,które wymieniłam pazurki mogą trzymać się gorzej.Jeśli nie zmieniłaś produktów na jakich pracujesz i wszytsko zrobiłaś jak należy nie powinnaś się martwić.Zapytaj też czy sama nie grzebała przy nich bo to też się zdarza często(ale pewnie i tak zaprzeczy)

---------- Dodano o godzinie 10:21 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:18 ----------

Sylwia jak robiłam pazurki Agnieszce to właśnie zauważyłam że ma bardzo spocone łapki ( ile już robiłam pazurków tak pierwszy raz się spotkałam z takimi spoconymi łapkami ) być może to było przyczyną że jej tak szybko odpadły
mojej kolezance tez sie poca lapki,nawet bardzo,ale nie wplywa to na trzymanie sie zeli,potrafi je nosic poltora miesiaca,oczywiscie na obgryzionych plytkach,to moj sukces,dodam ze uzywam zelu z firmy ra nails
zapomnialam dodac,ze jesli zarzywa hormony to faktycznie moga odpadac

Odpowiedź z Cytatem
stare 04-08-2009, 22:43   #63 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 14
Podziękowania otrzymane: 3
dorotkaa2007 jest na dobrej drodze

Cytat:
Napisał kasiasssss Zobacz post
mojej kolezance tez sie poca lapki,nawet bardzo,ale nie wplywa to na trzymanie sie zeli,potrafi je nosic poltora miesiaca,oczywiscie na obgryzionych plytkach,to moj sukces,dodam ze uzywam zelu z firmy ra nails
zapomnialam dodac,ze jesli zarzywa hormony to faktycznie moga odpadac

O cholewcia to już sama nie wiem czemu jej odpadły aaa i nawet nie mam pojęcia czy bierze jakieś piguły
A może to wina żeli a używam A&P*żel jednofazowy UV 5ml*EXTRA MOCNY* 12PLN (660493753) - Aukcje internetowe Allegro używa któraś z Was takich?

NIE MA DRUGIEGO TAKIEGO!

dorotkaa2007 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-08-2009, 00:26   #64 (postlink)
Wizażystka
Otrzymane medale: 5

Podziękowania wysłane: 528
Podziękowania otrzymane: 356
Ladyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistką

Cytat:
Napisał dorotkaa2007 Zobacz post
Nie zwróciłam uwagi na jej dłonie ale gdyby miała bardzo spocone to raczej bym to zapamiętała. Sprawa dość dziwna bo zazwyczaj jeśli ktoś ma problemy z płytką to odpadają bardzo szybko a tu dopiero po tygodniu zaczęły odłazić i to nie wszystkie - część bardzo dobrze trzymała się płytki. Ja obstawiam że natłuściła je kremem albo po prostu walnęła mi tylko ściemę i tak naprawdę nie uważała na nie - a w tym czasie była w górach.
Ladyss jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-08-2009, 10:04   #65 (postlink)
Totalna maniaczka
Wyróżnienie Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 200
Podziękowania otrzymane: 153
Ewelina83 to imię znają wszyscyEwelina83 to imię znają wszyscyEwelina83 to imię znają wszyscyEwelina83 to imię znają wszyscyEwelina83 to imię znają wszyscy

Ja kiedys mialam podobny problem z dziewczyna, ktora przyszla zrobic do mnie paznokcie! Wczesniej robilam juz kilku osobom paznokcie i wszystko bylo w jak najlepszym porzadku pazurki trzymaly sie na medal no i wlasnie przyszla ta laseczka juz jak spojrzalam na jej plytke to sie troche przerazilam bo miala doslownie taki pioreczka a nie paznokcie( wynik poprzednich stylistek ktore pilowaly co nie miara) Za bardzo nie chcialam sie tego podjac bo tak przypuszczalam ze moga byc problemy no ale prosila mnie i prosila wiec zrobilam...Tym bardziej staralam sie robioc wszystko jak na lezy zeby sie trzymalo no ale coz do tygodnia paznokcie zaczely schodzic.... Zdesperowana zadzwonilam do swojej instruktorki ze szkolenia i pytam co moze byc nie tak no i ona mi odpowiedziala ze po 1 Przyczyna mogla byc juz zbyt cienka plytka ktora za bardzo juz sie wyginala na wszystkie strony 2 wlasnie zbyt mocno przetluszczajaca sie plytka podobno niektore osoby tak maja i pomimo uzycia odtluszczaczy i primerow nic nie daje paznokiec spada 3 wina klientki ktora nie uwazala w ogole na paznokcie
W kazdym razie powiedziala mi mam nie przejmowac jesli wszystko bylo dobrze zrobione to nie moja wina....

a co do tego drugiego problemu to mialam podobny na swoich ale doszlam do wniosku ze mialam za twardy zel ktory nie pracowal z moja plytka...
Ewelina83 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-08-2009, 10:39   #66 (postlink)
Wizażystka

Ladyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistką

Łatwo powiedzieć "nie przejmuj się" ale dla osoby początkującej to jest koszmar takie babsko niekumate może później opowiadać znajomym, że miała źle paznokcie zrobione i dlatego odlazły.
Ladyss jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-08-2009, 12:21   #67 (postlink)
Nałogowiec

No niektóre kobiety to są wstrętne same nie uwarzaja na łapki a potem najlepiej jest zrzucic wine na osobe która je robiła poprostu rozszarpać taka :/ tu sie człowiek stara robi jak należy a go oczernia
elinka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-08-2009, 13:28   #68 (postlink)
Totalna maniaczka

Ewelina83 to imię znają wszyscyEwelina83 to imię znają wszyscyEwelina83 to imię znają wszyscyEwelina83 to imię znają wszyscyEwelina83 to imię znają wszyscy

Cytat:
Napisał Ladyss Zobacz post
Łatwo powiedzieć "nie przejmuj się" ale dla osoby początkującej to jest koszmar takie babsko niekumate może później opowiadać znajomym, że miała źle paznokcie zrobione i dlatego odlazły.
ta osoba i tak bedzie chciala to nam zrobi opinie na miescie...
A my.... mamy jej w nieskonczonosc poprawiac te paznokci...
w koncu bedzie to wykorzystywac... wiec jedyne wyjscie jest powiedziec jej jak sprawa wyglada i albo przyjmie do wiadomosci ze spokojem i zrozumie albo pojdzie w miasto i na klepie na nas co sie jej zywnie podoba...
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-08-2009, 14:36   #69 (postlink)
Wizażystka

W życiu nie będę dorabiała komuś paznokci za darmo wiedząc że sama zrobiłam wszystko dobrze! Od tej pory nauczyłam się informować wszystkie panie o ewentualnych problemach jeśli biorą leki lub mają "tłustą" płytkę. Nie dajmy się zwariować bo w końcu zaczęły by nas właśnie wykorzystywać. Tylko raz poprawiałam dziewczynie pazurka a raczej robiłam od nowa ale nie ściemniała że uważała tylko powiedziała mi od razu że łapała spadające metalowe krzesło i po prostu kawałek tipsa się odłamał. I takie dziewczyny szanuje.
Ladyss jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-08-2009, 14:48   #70 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 7
Sponsor Sponsor Sponsor Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 233
Podziękowania otrzymane: 534
paznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkie

zgadzam się z toba w 100 % tez nie lubię jak ktos twierdzi, ze siedział oglądał tv i same odpadły, haha bardzo zabawne, ale nie dla nas
paznokietek1000 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-08-2009, 14:37   #71 (postlink)
Nałogowiec

moja przyjaciółka też robi tipsiki to do niej się dużo nauczyłam opowiadała mi ostatnio że panna przyszła do niej i powiedziała jejże ma jej naprawić paznokcie bo paznokcie zaczeły same odpadac a ona nic nie robiła to troche dziwne
elinka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-08-2009, 15:29   #72 (postlink)
Molestantka klawiatury
ban
Otrzymane medale: 4
Uznanie Prezent Szkolenia Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 178
Podziękowania otrzymane: 377
zizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistką

dziewczyny przyczyn może być wiele. źle przygotowana płytka, nadmierna potliwość, burza hormonów. ciąża.no dam wam przykład. ja zrobiłam sobie tipsiki na ślub cywilny siostry.trzymały mi się ho ho ho. robiłam tylko uzupełnienie i piłowałam żeby nie były za długie. a teraz góra dwa tygodnie i odpadają.również może na to mieć nasz stan psychiczny. nerwy. jest naprawdę bardzo duże przyczyn. więc trudno cokolwiek doradzić. jeszcze jeden przykład. zrobilam dziewczynie pazurki bo jechała na wczasy. a ja potrzebowałam kogoś na pazurki na konkurs. bo trzech czterech dniach dziewczyna mi dzwoni że niema ani jednego pazurka. kompała się w możu i wyszła bez. jedyna żecz która mogła tu tak podziałać. była sól. bo wcześniej miala miesiąc czasu pazurki tylko że je zgryzła. woda też ma du ży wplyw na pazurki. więć napawde trudno stwierdzić. mi ivonka powiedziala żeby myć naczynia w rękawiczkach. bo dłużej się trzymają. no napoczątku myłam a potem już nie. i co sięstało dwa odpadły.
zizia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-08-2009, 13:18   #73 (postlink)
Totalna maniaczka

Ja tez mam kolezanke ktorej paznokcie zelowe w ogole sie nie tzrymaja! W zeszlym roku jechala do nas na urlop i tego samego dnia poszla sobie do znajomej kolezanki stalistki zeby zrobic paznokcie... Jak jechala w samochodzie to paznokcie same spadaly tzn. pierwszy odpadl jak pociagla za pasy a reszta odchodzila jak tylko lekko podwazyla... Nie zerwala ich ani nic bo widzialam jej paznokcie nie bylo na nich sladu zelu a paznokcie przywiozla w kieszeni... i to nie pierwsza osoba jej robi i ingdy nie trzymia sie dluzej niz tydzien..
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-08-2009, 13:31   #74 (postlink)
Molestantka klawiatury
Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 954
Podziękowania otrzymane: 1 167
Jade ma reputacje ponad wszystkie
Jade ma reputacje ponad wszystkieJade ma reputacje ponad wszystkieJade ma reputacje ponad wszystkieJade ma reputacje ponad wszystkieJade ma reputacje ponad wszystkieJade ma reputacje ponad wszystkieJade ma reputacje ponad wszystkie

Ja mam dwie klientki na piatek i sobote az sie boje,musze im cala litanie powiedziec co i jak zeby znowu nie bylo ze,,bo mi odpadly,, niewiedziec czemu a prawdy i tak sie nie dowiesz.Sobie robie i zadych zapowietrzen,zero czego kolwiek.Bo mialam taka co tez powiedziala tylko ze jej dwa odpadly ale czemu do tej pory niewiem,nie widzialam.

Jade jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-08-2009, 15:03   #75 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 10
Złoty medal Złoty medal Wyróżnienie Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 382
Podziękowania otrzymane: 305
Zuzanna Rzeszewska wszyscy jej zazdroszcząZuzanna Rzeszewska wszyscy jej zazdroszcząZuzanna Rzeszewska wszyscy jej zazdroszcząZuzanna Rzeszewska wszyscy jej zazdroszcząZuzanna Rzeszewska wszyscy jej zazdroszcząZuzanna Rzeszewska wszyscy jej zazdroszcząZuzanna Rzeszewska wszyscy jej zazdroszczą

Ale jaka chorobe? Tlusta plytka paznokcia to nie jest choroba tylko uwarunkowanie...
Mnie zawsze zel odpryskuje z naturalkow. Wydaje mi sie, ze to dlatego bo pazurek jest bardziej elastyczny niz zel i wygina sie sam, bez zelu... nie wiem czy zrozumiale napisalam
Ja pokrywam naturalki na formie, robie doslownie o milimetr dluzsze zeby koncowka byla zalana i wszystko wtedy jest ok, za to z zelem jak juz powiedzialam kompletnie mi nie wychodzi.
Zuzanna Rzeszewska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
akrylu, czemu, czy, dlaczego, dzieje, dziurki, dziwne, kiepska, których, ozdoby, ozdób, paznokciu, plamki, pomocy, potrzebuję, problem, problemy, przy, robią, sprawa, stało, tematach, wiem, wina, wszystkie, wtapienie, żelem, żelu

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania