More Rules:
Nie zarejestrowany, musisz zaakceptować Regulamin zanim będziesz mogła skorzystać z niektórych funkcji forum.
Zasady na forum
Regulamin
REGULAMIN
Podstawowym celem istnienia Forum.wzorki.info jest międzyludzka wymiana wiedzy, poglądów i doświadczenia osobistego.


Osobami zarządzającymi Forum jest Administracja, czyli administratorzy i moderatorzy. 1. Użytkowanie Forum
  1. Rejestrując się na Forum akceptujesz warunki niniejszego Regulaminu, co jest równoznaczne z ich przestrzeganiem. Przeczytaj tekst ze zrozumieniem i wracaj do niego zawsze kiedy masz wątpliwości.
  2. Udzielaj się na Forum zgodnie z zasadami netykiety. Nie używaj wulgaryzmów, przekleństw, pisz poprawną polszczyzną, zachowując zasady ortografii i interpunkcji. Nie pisz wielkimi literami, udziwnioną czcionką bądź różnymi kolorami. Twoja wypowiedź "wyjątkowo zaznaczona" spowoduje tylko męczenie wzroku innych Użytkowników. Wszelkie treści pornograficzne, śmierci na żywo, nienawiści na tle rasowym czy religijnym bądź inne treści zabronione przez polskie prawo, nie będą tutaj akceptowane.
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź czy podobny już nie istnieje (np. w wyszukiwarce), wątki zakładaj w odpowiednich Działach. Nie wstawiaj tego samego postu w kilku wątkach tematycznych, zdublowane posty będą usuwane. Temat wątku musi być odpowiednio sformułowany i powinien jednoznacznie określać treść wątku.
  4. Nie spamuj! Formułuj konkretne, sensowne, treściwe, tematyczne wypowiedzi, posty w stylu "piękne", "śliczne", "ja też nie" będą usuwane. Nie cytuj długiej na pół strony wypowiedzi tylko po to, by dopisać "Zgadzam się!". Cytujmy jedynie krótkie fragmenty, mające przypomnieć, o co chodziło w cytowanej wypowiedzi. Jeśli chcesz wyrazić swoje uznanie dla stylizacji bądź pożyteczności wypowiedzi użyj punktów reputacji (zielone i różowe "ptaszki"). "Dziękujemy" TYLKO za użyteczne posty bądź zdjęcia. Nie pisz postów jeden pod drugim, jeśli coś Ci się przypomniało lub chcesz zmodyfikować swoją wypowiedź, użyj opcji EDYTUJ. Tylko Administratorzy i Moderatorzy mogą używać koloru czerwonego oraz tagów RED i GREEN. Nie wolno zmieniać lub kasować swojego postu "moderowanego" przez administrację.
  5. Podpis w profilu
   - obrazki w profilu większe niż 500x150px będą usuwane
   - łączna wysokość sygnatury nie powinna być większa niż 150px (przykład)
   - Należy unikać animowanych obrazków - chyba że animacja jest bardzo dyskretna i nie "kłuje" w oczy
   - powinien być stosunkowo krótki - najwyżej 4-5 linijek
   - podpis może zawierać maksymalnie 3 linki
  6. Na Forum umieszczaj prace swojego autortswa, posługiwanie się cudzymi stylizacjami bez podania autora i źródła jest zabronione. Wklejając zdjęcie znalezione w sieci podaj możliwie najwięcej informacji (źródło; autor; bezpośredni link), sprawdź czy nie łamiesz zakazu kopiowania fotek. Wgrywając zdjęcia na Forum zgadzasz się na możliwe wykorzystanie ich przez portal wzorki.info również w celach reklamowych. W galerii Użytkownika (albumie) umieszczamy max. 3 ujęcia jednej stylizacji (więcej można zamieścić w tematach galeryjnych) oraz max. 2 ujęcia przedmiotu hand-made/zdobionego.
  7. Wątki w dziale OGŁOSZENIA mogą umieszczać Użytkownicy, posiadający min. 30 postów na Forum. Ogłoszenie musi odpowiadać tematyce Forum. Dytsrybutorzy i Szkoleniowcy mogą reklamować swoje usługi jedynie w tematach firmowych bądź indywidualnych ogłoszeniach, przy czym informacje te nie mogą się dublować. Zakazuje się reklamy poprzez pw.
  8. Zabrania się używania dwóch lub więcej kont przez jedną osobę, wszystkie konta jednej osoby mogą zostać usunięte.
  9. Jeśli zauważysz niepokojący post, naruszenie regulaminu, zgłoś raport / problem do administracji.
  10. Obrażanie lub oczernianie użytkowników Forum, moderatorów, administratorów będzie karane ostrzeżeniami.
 2. Administrowanie i bany
  1. Administracja ma prawo rozstrzygać sporne sytuacje mające miejsce na Forum. Jeśli uważasz, że ich działanie w jakimś stopniu było niesprawiedliwe lub nieadekwatne, możesz to zgłosić do nich osobiście poprzez wiadomość prywatną. Na pewno zostanie to przeczytane i jeśli będzie niosło za sobą odpowiednie argumenty nie zostanie bez odpowiedzi. Spory pomiędzy użytkownikami wyjaśniamy poprze pw.
  2. Wszystkie wypowiedzi wyrażają punkt widzenia Użytkownika, który je pisze w danej chwili, zatem Administracja Forum nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść wiadomości.
  3. Zabronione jest podszywanie się pod administrację Forum, w tym używanie ich avatarów czy podpisów (w tym: "Administrator", "Moderator" itp ).
  4. Za łamanie regulaminu administracja będzie karać: ostrzeżeniem, zawieszeniem i banem. Administracja zastrzega sobie prawo do banowania bez ostrzeżenia użytkowników przyłapanych na notorycznym łamaniu regulaminu.
  5. Konto może zostać usunięte jedynie na pisemną prośbę przesłaną na adres usun[małpa]wzorki.info z adresu email z którego konto zostało zarejestrowane.
   W takim przypadku wszystkie prywatne dane użytkownika zostaną usunięte, autor wiadomości zostanie zmieniony na "Gość". Ta czynność nie może zostać odwrócona.
  6. Administrator ma prawo usunąć daną osobę z Forum bez podania przyczyny. Po otrzymaniu bana osoba ma 3 dni na logiczne wyjaśnienie sytuacji w przypadku gdy zaszło jakieś nieporozumienie. Po tym czasie ban jest ostateczny i nie podlega dyskusji ani tym bardziej negocjacji ze strony innych użytkowników.
  7. Zabrania się umieszczania na forum reklam (linków) innych for/portali konkurencyjnych bez zgody administracji!
   Nie dotyczy for i portali zagranicznych np. nailclub.ru Zabrania się również umieszczania bez zgody administracji linków (np: nasza-klasa.pl) do profili osób zajmujących się stylizacją paznokci, jeżeli nie są to nasze własne konta. Nie można również podawać danych osobowych takich osób ani publikować ich prac.
  8. Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany wszelakich danych w profilu Użytkownika m.in. stopki , nicka, avatara, jeżeli te naruszają regulamin.
Administracja Forum zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu i wprowadzeniu nowych zasad po uprzedniej akceptacji użytkowników.
Jeżeli nie akceptujesz powyższych warunków bądź ich nie rozumiesz - opuść Forum.

Aktualizacja regulaminu - listopad 2011
Złamanie powyższych zasad może skutkować ostrzeżeniem nałożonym na konto użytkownika lub jego blokadą (BAN).
 Przeczytałem i zgadzam się z warunkami korzystania  


 • FacebookFacebook
 • ŚledzikŚledzik
 • Facebook
 • Google Plus