Odpowiedz
stare 02-01-2018, 12:26   #26 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 7
Podziękowania otrzymane: 1
cass jest początkujący
Odp: Sposób na tańsze zakupy 

Sama nie jestem jakoś zbytnio przekonana do zamawiania na aliexpress. Przeglądałam sobie tam ubrania i owszem są tanie, ale to co na zdjęciach czasami bardzo różni sie od tego co jest w rzeczywistości. No i takie ubrania często są jakościowo kiepskie, a sama wole sobie kupić raz na jakiś czas coś droższego, ale za to lepszego jakościowo. Poza tym może być problem z rozmiarówką a jak przyjdzie coś zbyt małego albo zbyt dużego to do Chin tego nie odeślesz.....

Sama czekam zwykle do czasu kiedy pojawiają się wyprzedaże i wtedy robię wieksze zakupy Kupuję w taki sposób buty, nowe kurtki Ale na tych pierwszych wyprzedażach.Bo potem zostaje jedynie to czego nikt nie chciał albo jakieś duże rozmiary.
Fajne zniżki na buty widziałam ostatnio w Answear
cass jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-01-2018, 15:05   #27 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 0
BucikSklep jest początkujący

Jeżeli chodzi o tańsze zakupy to chyba najlepszą metodą jest szukanie promocji i rabatów w sklepach internetowych, a w styczniu nie brakuje ciekawych ofert, właśnie tak można zaoszczędzić.
BucikSklep jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-01-2018, 12:29   #28 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 1
jagnam jest początkujący

Niektorzy polecają zakupy na aliexpress, osobiscie jednak nie jestem przekonana do nich Niby ceny są niskie, ale nie są aż tyle niższe niż to co znajdziemy w polskich sklepach ( szczególnie w czasie trwania promocji) I nie mamy pewności co nam tak naprawde przyjdzie.Zarówno jeśli chodzi o rozmiar jak i o wyglad zamówionego ciuszku... Dlatego też zamawianie na alie drobiazgów - tak . Ale ubrań - nie.

Jesli chcecie zaoszczędzić na tegorocznych wyprzedażach to zerknijcie sobie do Yups. Mają tam teraz całkiem niezłe przeceny, na przykłąd na bluzy. https://yups.pl/bluzy

Ostatnio edytowane przez jagnam ; 22-01-2018 o 13:20
jagnam jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-01-2018, 21:10   #29 (postlink)
Rozkręcanko

marcela22 jest początkujący

Jak taniej to tylko przez internet. Naprawde czasami mozna znalezc takie perełki, ze glowa mala ;p tylko polowac na okazje my z mezem wlasciwie jakis czas temu koczowalismy na jednej aukcji na zmiane i praktycznie zakup mielismy w kieszeni gdyby nie przerwa w necie ;p wyobrażacie to sobie? Od tamtej pory - koniec z lokalnymi sieciami i przeszliśmy do UPC (polecam oferte - bo necik smiga a cena jest korzystna https://www.upc.pl/internet/bez-zobo...-250-standard/). Stracilismy szansę na autko dla mnie ;/
marcela22 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-01-2018, 12:30   #30 (postlink)
Rozkręcanko

BucikSklep jest początkujący

Teraz jest najlepszy czas na tańsze zakupy z racji wielu promocji i wyprzedaży, warto szukać w sklepach internetowych, dzięki temu faktycznie oszczędzamy czas oraz pieniądze.
BucikSklep jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-04-2018, 13:03   #31 (postlink)
ell
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 4
ell jest początkujący

Zwykle o wiele lepsze promocjie można upolowac w sklepach internetowych. Kiedyś nie byłam przekonana do zakupów internetowych, wolałam wybrać się do sklepu, poprzymierzać. Zobaczyć to co kupuję na żywo. Jednak im starsza się robię tym mniej czasu wolę spędzać w galeriach handlowych. Można go sobie zorganizować o wiele lepiej.

Polecam równiez nie zwracać takiej dużej uwagi na to aby kupować rzeczy firmowe. Często coś z metką jest o wiele gorszej jakósci i droższe niż coś bez metki.

Tak jest w przypadku torebek, bo są sklepy internetowe, w których torebki ze skóry możecie kupić sobie w cenie ok 200 zł. Na przykład tutaj: https://sklep-torebki.pl/

Ostatnio edytowane przez ell ; 24-04-2018 o 11:15
ell jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-04-2018, 20:57   #32 (postlink)
Wczytuje się

minika jest początkujący

Ja się ostatnio przerzuciłam na odpowiedniki znanych perfum, które wcześniej kupowałam co święta teraz już nawet nie czyham na promocję tylko raz dwa na edp24.pl i tyle po 40 zł.

A ostatnio ulubiony to Efeinity czyli odpowiednik Eternity Calvina Kleina. Ładny kwiatowy zapach, a wersji de luxe trwalością prawie dorównuje.
minika jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-04-2018, 19:10   #33 (postlink)
Rozkręcanko

Perka jest początkujący

Zawsze stawiam na jakość, szczególnie, gdy dotyczy to ubrań, czy obuwia. Najlepiej jest jednak, gdy jakość też ma odpowiednią, atrakcyjną cenę, by można było sobie spokojnie pozwolić na nowy zakup i to bez wyrzutów sumienia. Zakupy więc zaczęłam robić w sklepach internetowych, dzięki temu mam ogromny wybór, atrakcyjne ceny i zagwarantowaną jakość. Zastanawiam się ostatnio nad trampkami na koturnach https://butymodne.pl/tenisowki-damskie-c87981.html, od jakiegoś czasu mam chęć je zamówić. Pięknie się prezentują. Kupujecie buty przez internet? Wiem, że wiele osób się obawia, że rozmiar może być nie taki itd., ale powiem szczerze, że jeszcze się nie spotkałam z takim przypadkiem.
Perka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-04-2018, 10:53   #34 (postlink)
Wczytuje się

magda88 jest początkujący

Jeśli ktoś poluje teraz na dobre wyprzedaże to radzę zajrzeć na ZOiO. Moim ostatnim zakupem była tam miękka bluzka z falbanką. Jakość produktów jest zadowalająca. Przesyłki również są sprawne.
magda88 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
sposób, tańsze, zakupy

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania