Odpowiedz
stare 06-12-2013, 13:52   #26 (postlink)
Rozkręcanko
ban

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 6
Hania1 wkrótce będzie sławna
Odp: ebay - zakupy, konto, paypal, itp.... 

A Paypal pobiera jakies opłaty? drugie pytanie ważne: czy jak mi się skończy kasa na koncie paypal a coś kupię automatycznie to dolicza mi jakies odsetki na zasadzie karty kredytowej? Jest jakiś limit?
Hania1 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-12-2013, 17:25   #27 (postlink)
Naczelny Grafik Forumowy
Otrzymane medale: 2
Uznanie Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 685
Podziękowania otrzymane: 2 037
rudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkie
rudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkie

Śmieszna, co chcialabys wiedziec ?

Cytat:
Napisał Hania1 Zobacz post
A Paypal pobiera jakies opłaty? drugie pytanie ważne: czy jak mi się skończy kasa na koncie paypal a coś kupię automatycznie to dolicza mi jakies odsetki na zasadzie karty kredytowej? Jest jakiś limit?

Jesli robisz przelew w kraju to nie pobiera zadnych oplat. Placisz tyle ile Ciebie cos tam kosztuje. Nie przypominam sobie by zabierali cos przy przelewach zagranicznych, jedynie to przewalutowanie.
Jesli sie konczy kasa na koncie a masz na koncie bankowym ( PayPal sprawdze odrazu przy zatwierdzeniu ) to mozesz spokojnie zaplacic przez PayPal i nic nie pobiora wiecej ( pisze o krajowych zaplatach ), jedynie automatycznie sciagna Tobie z konta na drugi dzien. Mozesz tez sama wplacic na PayPal.
Przyklad na mnie: Mialam na PayPalu niecale 2 euro. Kupilam wozek na ebay'u, zaplacilam przez PayPal, przekierowali na strone mojego banku, gdzie zatwierdzilam, ze place z mojego konta na ktorym sa srodki, przez karte zatwierdzilam przelew i odbiorca w trybie rzeczywistym dostal zaplate a mi na drugi dzien ubylo z konta 200 euro czyli dokladnie tyle, ile mialam zaplacic za wozek
stare 09-12-2013, 16:59   #28 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 9
Wyróżnienie Uznanie Kreatywność Prezent Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 1 472
Podziękowania otrzymane: 2 173
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie

ja dostalam przelew na konto paypal i pobrali sobie 19zl :/

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Agnieszka Praska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-12-2013, 09:03   #29 (postlink)
Naczelny Grafik Forumowy
Otrzymane medale: 2
Uznanie Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 685
Podziękowania otrzymane: 2 037
rudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkie
rudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkie

Ale w krajowym ?
Moja siostra jak sle mi jakas kase bo musi cos szybko kupic, to jak wysle 100 euro to ja 100 euro dostaje.
stare 11-12-2013, 09:37   #30 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 9
Wyróżnienie Uznanie Kreatywność Prezent Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 1 472
Podziękowania otrzymane: 2 173
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie

tak w krajowym :/

Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska

Agnieszka Praska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-12-2013, 01:06   #31 (postlink)
Moderator
Otrzymane medale: 11
Złoty medal Prezent Prezent Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 3 041
Podziękowania otrzymane: 1 469
nanami7 ma reputacje ponad wszystkie
nanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkie

a ja bym chciala sobie kilka rzeczy zamowic ale dla mnie to jakies skomplikowane... moze bylby ktos chetny po swietach mi zrobic zamowienie ?

nanami7 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 25-04-2014, 16:07   #32 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 3
Podziękowania otrzymane: 3
GrotaBryza jest na dobrej drodze

Nie ma co ukrywać,że jest kilka kompikacji,dlatego też o wiele bardziej wolę kupowac w polskich sklepach internetowych,gdzie także możemy spotkac szeroki wybór oraz atrakcyjne ceny.
GrotaBryza jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-10-2014, 13:01   #33 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania otrzymane: 0
koralina89 jest początkujący

Nie wiem co za przeboje macie dziewczyny z tym paypalem

Co prawda nie wiem jak to wygląda z przelewami z zewnętrznego konta.

1. Ogólnie zakupy zaczynamy od wejścia na stronę główną ebaya z końcówką com i zakładamy sobie konto.
2. Następnie albo przechodzimy do wybranej kategorii albo od razu wpisujemy interesujące nas hasło. Oczywiście nie obejdzie się bez angielskiego.
3. Po lewej stronie jest pasek z opcjami tak jak na allegro, tu zaznaczamy dodatkowe opcje, ja polecam Buy It Now, dodatkowo mozna posortiować wyniki wg cen wraz z wysyłką: Price + Shipping lowerst first. Wtedy zazwyczaj serwis podaje nam tylko tych sprzedawców którzy wysyłają do Twojego kraju, np. do Polski.
4. Gdy wybierzemy interesujący nas przedmiot, wybieramy opcjonalnie kolor lub model,jeśli jest taka opcja, sprawdzamy koszt wraz z przesyłką
5. Zakładamy konto na polskim paypalu. Podajemy prawidłowe dane, łączymy z kontem bankowym.
6. Robimy szybki przelew środków na paypala z naszego konta. Czas oczekiwania od 10 minut do pół godziny.
7. Gdy mamy już nasze PLN na paypalu, musimy je przewalutować na $, lub inną walutę w której oczekuje zapłaty sprzedawca *nie jestem pewna ale możliwe że paypal przy zakupie robi to za nas).
8. Kupujemy na ebayu i płacimy za przedmioty.
9. Czekamy na zakupione rzeczy tyle czasu ile poda nam sprzedawca.

Plusy kupowania na Ebayu:
-mozliwość kupna tanio różnych rzeczy, najczęściej wysyłka wynosi 0 $.
-szybkie zakupy przez konto paypal

Minusy:
-dość długi czas oczekiwania od 20-60 dni, ale najczęściej jest to ten najkrótszy czas
-przesyłka może do nas nie dobrnąć, więc polecam kupować tanie rzeczy,których w razie co nie będzie nam szkoda
-przesyłka także może dojść uszkodzona
koralina89 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-10-2014, 04:00   #34 (postlink)
Debiutantka

lucystyle jest początkujący

Zakupy na ebayu są bardzo proste. Na samym początku nie mogłam się do tego przekonać, konto paypal i takie tam, ale jednak po swoim pierwszym razie z ebayem jestem zachwycona, chociaż czekałam dość długo na dostawę.

Krok po kroku powyżej - Super zrobiony!

-------------------
www.lucystyle.pl
lucystyle jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-12-2016, 00:03   #35 (postlink)
Debiutantka

patrycja24 jest początkujący

Kupuję na ebay;u naprawdę dużo rzeczy, przede wszystkim jakieś bzdety i pierdoły.
patrycja24 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 31-01-2017, 21:47   #36 (postlink)
Wczytuje się

kamienn jest początkujący

Nie lubię kupować w Internecie. Wolę towar dotknąć zanim go kupie
kamienn jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-03-2017, 16:00   #37 (postlink)
Wczytuje się

RenkaRenia jest początkujący

teraz bardzo modne sa zakupy na aliekspres
RenkaRenia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-01-2018, 13:23   #38 (postlink)
Rozkręcanko

BucikSklep jest początkujący

Poniekąd racja, natomiast umówmy się że na przesyłkę czekamy bardzo długo plus nigdy nie wiemy jakiej jakości tak naprawdę będzie dana rzecz. Zdecydowanie bardziej wolę zakupy w polskich sklepach internetowych.
BucikSklep jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-05-2018, 08:55   #39 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 7
Podziękowania otrzymane: 1
cass jest początkujący

Szczerze? To nie ma na ebayu lepszych rzeczy niż na polskim allegro. I nie kupicie na pewno w korzystniejszej cenie... Porównywałam sobie ostatnio.

Jesli szukacie ciuszków niedrogo to proponowałabym zajrzeć sobie jeszcze do hurtowni w sieci ----> https://www.openwear.pl O tutaj na przykład. Można zamawiać ubrania nie tylko hurtowo, ale równiez i indywidualnie.A ceny są korzystniejsze.
cass jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
ebay, itp, konto, paypal, zakupy

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania