Odpowiedz
stare 15-06-2010, 15:50   #1 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 0
kalinajedrusiak jest początkujący
BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie 

Dziewczyny, czy używacie może bielizny bezszwowej? Wydaje mi się, że jest ona wygodniejsza i bardziej oddychająca zwłaszcza w czasie upałów, które mieliśmy ostatnio. Planuję wybrać sobie coś w tym guście - BIELIZNA BEZSZWOWA - Bielizna erotyczna, biustonosz, gorset, stringi, bielizna damska, męska, ślubna, nocna Co sądzicie? Warto inwestować?
Kod:
Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

Ostatnio edytowane przez Emist ; 19-06-2010 o 07:20
kalinajedrusiak jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-06-2010, 15:57   #2 (postlink)
Gość
niezalogowany

Odp: Bielizna bezszwowa - opinie 

był juz gdzieś temat bielizny
wystarczy korzystać z wyszkukiwarki i w opcje SZUKAJ w prawym górnym rogu wpisać "bielizna", "majtki" czy co tam innego\

wyszukiwarka naprawde nie kopie prądem ...

Odpowiedź z Cytatem
stare 15-06-2010, 16:00   #3 (postlink)
VIP
Otrzymane medale: 11
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal 

Podziękowania wysłane: 1 894
Podziękowania otrzymane: 3 842
Emilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkie
Emilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkie

temat poprzedniej bielizny jest w koszu bo sprawdzałam o tu
http://forum.wzorki.info/kosz/3743-b...kupujecie.html

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Emilia B. jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-06-2010, 16:30   #4 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 2
Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 733
Podziękowania otrzymane: 546
hersa ma reputacje ponad wszystkiehersa ma reputacje ponad wszystkiehersa ma reputacje ponad wszystkiehersa ma reputacje ponad wszystkiehersa ma reputacje ponad wszystkiehersa ma reputacje ponad wszystkiehersa ma reputacje ponad wszystkiehersa ma reputacje ponad wszystkie

miałam kiedyś stanik bezszwowy ale z fiszbinami i był mega wygodny, gaci nie miałam nigdy, mnie tam nic nie drapie, jak ktoś ma delikatną skórę to warto kupić. Jak byłam mała to majtki i piżamy na lewa stronę nosiłam bo mnie każda niteczka drapała- tzn podobno, mama mi opowiadała, coś kojarzę ale nie pamiętam dobrze hehe
hersa jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-06-2010, 16:44   #5 (postlink)
Wizażystka
Otrzymane medale: 9
Złoty medal Uznanie Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 912
Podziękowania otrzymane: 868
kachna831 ma reputacje ponad wszystkie
kachna831 ma reputacje ponad wszystkie

Ja mam gatki bezszwowe firmy sloggi i są super szczerze mówiąc za stringami nie przepadam a nie lubię jak zwykłe galoty odznaczają mi się gdy chodzę w spodniach , a bezszwowe się nie odznaczają stanika bezszwowego nie miałam więc nie wiem czy są fajne
na tej stronce są gatki które ja mam... http://www.pasazbielizny.pl/light-short-p-1856.html

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Ostatnio edytowane przez kachna831 ; 15-06-2010 o 16:52
kachna831 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-06-2010, 18:07   #6 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 118
Podziękowania otrzymane: 84
moniska139 jest diamentem wśród kamienimoniska139 jest diamentem wśród kamienimoniska139 jest diamentem wśród kamienimoniska139 jest diamentem wśród kamieni

ja mam biustonosz taki i kilka par majteczek i są super nie drażnią skóry i sa bardzo wygodne napewno godne polecenia
moniska139 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-06-2010, 18:47   #7 (postlink)
Zabierzcie jej klawiaturę ;-)
Otrzymane medale: 14
Kreatywność Prezent Prezent Prezent Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 3 276
Podziękowania otrzymane: 1 093
farbstift ma reputacje ponad wszystkie
farbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkie

Ja bym temat podpięla do jakiegoś o ciuchach...
Miałam majtki, takie szorty bezszwowe z Triumpha i bardzo wygodne, ale wolę koronkową bieliznę, po prostu wygląda ładniej.

farbstift jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-06-2010, 19:00   #8 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania otrzymane: 2
malgorzata114 jest na dobrej drodze

ja bieliznę bezszwowa noszę do biegania i jazdy na rowerze sprawdza sie bo nie powoduje otarć jak się skóra zapoci polecam
malgorzata114 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-06-2010, 00:00   #9 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 1
Szkolenia 
Avatar AtelierStylizacji Carolla

Podziękowania wysłane: 80
Podziękowania otrzymane: 230
AtelierStylizacji Carolla wszyscy jej zazdroszcząAtelierStylizacji Carolla wszyscy jej zazdroszcząAtelierStylizacji Carolla wszyscy jej zazdroszcząAtelierStylizacji Carolla wszyscy jej zazdroszcząAtelierStylizacji Carolla wszyscy jej zazdroszcząAtelierStylizacji Carolla wszyscy jej zazdroszczą

ja mam kilka par fig bezszfowych i nie zmiaeniełabym ich na żadne inne
AtelierStylizacji Carolla jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-06-2010, 00:21   #10 (postlink)
No to..wpadłam
Prezent 

Podziękowania wysłane: 11
Podziękowania otrzymane: 35
Latika ma niesamowite możliwościLatika ma niesamowite możliwości

Ja mam kilka par ,nie odznaczja sie ale są bardziej upiete.Ja wole bawełniane majtki.Mam bezszwowe tez wyszczuplające i te się spisują,staniki są ładne dla osób z małym biustem.
stare 16-06-2010, 01:47   #11 (postlink)
Nałogowiec
Diament Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 55
Podziękowania otrzymane: 75
BasiaPazderska to imię znają wszyscyBasiaPazderska to imię znają wszyscyBasiaPazderska to imię znają wszyscyBasiaPazderska to imię znają wszyscy

Mi jakoś ta bielizna nie przypadła do gustu.
Ja wole taką bardziej kobiecą...(koronki,hafty,siateczki),nawet zwykła bawełniana ma czasami więcej seksapilu

BasiaPazderska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-06-2010, 15:32   #12 (postlink)
Debiutantka

dzięki za odzew, właśnie potrzebuję takiej bielizny pod dopasowane spodnie, a też nie przepadam za stringami, więc taka opcja byłaby najlepsza. No i faktycznie przy fitnessie czy rowerze, to też wydaje mi się lepszy pomysł. Poluję na taki model stanika Brubeck BRA i coś takiego znalazłam tutaj - BIELIZNA BEZSZWOWA - Bielizna erotyczna, biustonosz, gorset, stringi, bielizna damska, męska, ślubna, nocna jakby któraś z Was była zainteresowana.
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-06-2010, 09:23   #13 (postlink)

farbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkie

Mało ponętna ta bielizna...ale np.do spania jak ktoś nie lubi piżamek fajna, bo lepiej powietrze przepuszcza.

Odpowiedź z Cytatem
stare 18-06-2010, 11:30   #14 (postlink)
Debiutantka

no nie może wyjątkowo ponętna, ale ma inne atuty. W końcu nie musimy kusić przez 24 godziny, czasami można wskoczyć w coś wygodniejszego, a dla przyszłym mam to jest naprawdę dobra opcja. No kto co lubi, znam dziewczyny, które nie wychodzą z domu bez pełnego makijażu, więc pewnie bieliznę też wolą koronkową i super zmysłową na każdy dzień tygodnia.
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-06-2010, 15:11   #15 (postlink)

ja często wychodzę bez makijażu...ale bieliznę wolę sexowną, w końcu rzecz gustu, tak jak z ciuchami
I prośba do modów- możnaby zmienić temat na ogólnie BIELIZNA, bo po co później zakładac nowe pt.bielizna koronkowa, bielizna siateczkowa, bielizna na zimę, czy bielizna erotyczna

Odpowiedź z Cytatem
stare 18-06-2010, 15:22   #16 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 8
Wyróżnienie Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 200
Podziękowania otrzymane: 153
Ewelina83 to imię znają wszyscyEwelina83 to imię znają wszyscyEwelina83 to imię znają wszyscyEwelina83 to imię znają wszyscyEwelina83 to imię znają wszyscy

Tez mysle ze wygona jest na pewno ale chyba jak dla mnie za malo sexi Ja tez wole cos koronkowego a stringow nie cierpie>
Ewelina83 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-06-2010, 15:52   #17 (postlink)
Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 1 289
Podziękowania otrzymane: 400
kasiasssss jest profesjonalistkąkasiasssss jest profesjonalistkąkasiasssss jest profesjonalistkąkasiasssss jest profesjonalistkąkasiasssss jest profesjonalistkąkasiasssss jest profesjonalistkąkasiasssss jest profesjonalistką
Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie 

bardzo ladne na mlodym ciele bedzie nawet sexowna,ale my czterdziestolatki to musimy nosic koronkowa troche zakryc,troche odkryc

wszystkie marzenia sie spelniaja
kasiasssss jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-06-2010, 17:40   #18 (postlink)
Moderator
Złoty medal Prezent Prezent Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 3 041
Podziękowania otrzymane: 1 469
nanami7 ma reputacje ponad wszystkie
nanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkie

ja uwielbiam eksperymentować z bielizną lubię zwykłą bawełnianą, albo taką zupełnie sexy zależy ...

nanami7 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-06-2010, 21:30   #19 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 16
Podziękowania otrzymane: 29
eksnail ma niesamowite możliwościeksnail ma niesamowite możliwości

ja lubie wszystko co nie jest bez wzorków

eksnail jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-06-2010, 16:48   #20 (postlink)
Wczytuje się
ban

mulinka jest początkujący

A mi się wydaje, że w zależności od naszego nastroju, ubieramy akurat taką, a nie inną bieliznę. Ja najbardziej lubię bieliznę koronkową, ale jak mam jakiś gorszy dzień, to sięgam po sportowe komplety bielizny - wole, żeby było mi wygodnie, nic mnie nie krępowało i żebym czuła się swobodnie.
mulinka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-06-2011, 14:18   #21 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 8
Wstążka Prezent Prezent Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 700
Podziękowania otrzymane: 1 004
xsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkie
xsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkiexsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkiexsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkiexsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkie

jeśli chodzi o staniki to ja lubię bardotki
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-06-2011, 15:23   #22 (postlink)
Kosmetyczka
Złoty medal Wyróżnienie Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 683
Podziękowania otrzymane: 854
Paulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkie

ja od wielkiego swieta i na szczególne okazje zakladam koronki,stringi itp. a na codzien raczej cenie sobie wygodę

Paulka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-08-2011, 20:00   #23 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania otrzymane: 3
martusia23 jest na dobrej drodze

tak ja posiadam te majteczki bezszwowe i sa REWELACYJNE! tak sie do nich przyzwyczailam ze nie zamieniłabym ich za zadne inne mam ich 7 mega wygodne wogole nie czuje jak bym je miala na sobie
martusia23 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-08-2011, 22:19   #24 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 15
Podziękowania otrzymane: 81
KarolciaK jest diamentem wśród kamieniKarolciaK jest diamentem wśród kamieniKarolciaK jest diamentem wśród kamieniKarolciaK jest diamentem wśród kamieni

ja noszę zwykłe figi albo bokserki, ale tylko wybrane.
KarolciaK jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-08-2011, 00:33   #25 (postlink)
No to..wpadłam
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 22
Podziękowania otrzymane: 58
3524 ma niesamowite możliwości3524 ma niesamowite możliwości3524 ma niesamowite możliwości

Uwielbiam bieliznę. Na bieliznę i buty wydałabym ostatnie pieniądze . Kiedyś mi się utyło i teraz nie mogę znaleźć niczego co by na mnie pasowało. Bardzo lubię Triumpha, kiedyś lubiłam La Senze i Intimissimi, ale teraz nie mogę dostać swojego rozmiaru, więc okupuję Triumpha wyczekując limitowanych serii. Swoją drogą... widziałyście co to produkują? rozmiar D a tam nie ma jak upchnąć, bo w środku gąbka...
3524 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
bezszwowa, bielizna, lubimy, nosić, opinie

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania