Odpowiedz
stare 17-08-2010, 01:17   #1 (postlink)
Stylista Paznokci/ Wizażysta

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 1
przemekjanus jest początkujący
Męskie wpadki - czyli co mężczyznom nie przystoi 

No właśnie-jak Waszym zdaniem powinien ubierać się facet
Prawie na każdym kroku mówimy o perfekcyjnym wyglądzie, a jakie są wpadki które "biją" Was po oczach

Dla mnie podstawowy błąd to źle dobrane skarpetki do garnituru, skarpety do sandałów czy koszula w kratkę i krawat w groszki ...

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
przemekjanus jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-08-2010, 02:19   #2 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 67
Podziękowania otrzymane: 46
Tekila_18 ma niesamowite możliwościTekila_18 ma niesamowite możliwości
Odp: Męskie wpadki - czyli co mężczyzną nie przystoi 

Dla mnie porażką w ubiorze faceta czy chłopaka jest kiedy nie dobiera stroju do swojej postawy ciała. Takim przykładem jest... mój brat
Miał taki okres, że nosił spodnie rurki(które uwierały go w kroku) do tego czerwony pasek nabijany ćwiekami, fioletową bluzę ( jak dla mnie była ona damska),biało-morską czapkę z prostym daszkiem (dzięki której odstawaly mu uszy) i biało-kolorowe wysokie adidasy (czy coś w tym stylu) gdzie jedna sznurówka byla rażąco czerwona a druga pomaranczowa. Dodatkowo jego fryzura byla dluższa coś a'la Emo. Dodam, że mój brat jest wysoki bo ma jakieś 175cm i jest strasznie szczuply.
Wiec gdy ktos go widział jak stał tyłem, to większość osób uważała, że jest super laską ze zgrabnym tyłeczkiem w obcisłych spodniach.
Dla mnie jest to szok ( tym bardziej, że to moj brat) i chyba nikt nie przebije takiej męskiej- modowej porażki .
Tekila_18 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-08-2010, 08:39   #3 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 1
Prezent 

Podziękowania wysłane: 548
Podziękowania otrzymane: 123
_kasiunia_4 to imię znają wszyscy_kasiunia_4 to imię znają wszyscy_kasiunia_4 to imię znają wszyscy_kasiunia_4 to imię znają wszyscy

mnie przerażają spodnie wiszące w kroku..
_kasiunia_4 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-08-2010, 08:59   #4 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 6
Złoty medal Złoty medal Wyróżnienie Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 507
Podziękowania otrzymane: 680
RedSunset ma reputacje ponad wszystkieRedSunset ma reputacje ponad wszystkieRedSunset ma reputacje ponad wszystkieRedSunset ma reputacje ponad wszystkieRedSunset ma reputacje ponad wszystkieRedSunset ma reputacje ponad wszystkieRedSunset ma reputacje ponad wszystkieRedSunset ma reputacje ponad wszystkieRedSunset ma reputacje ponad wszystkie

a ja przeżyję wszystkie wpadki facetów, ale dla mnie jedna jedyna i najgorsza...Spotkałam kiedyś chłopaka w dresowych spodniach, białych, ( nie pamiętam nazwy materiału, taki śliski, szeleszczący) do tego miał jeansową kurtkę, beżową...ale najgorsze i do całości, na stopach zamiast adidasów lakierki!
Więc zdecydowanie dla mnie najgorsze co może być to facet w dresach i lakierkach
RedSunset jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-08-2010, 10:21   #5 (postlink)
Zabierzcie jej klawiaturę ;-)
Otrzymane medale: 14
Kreatywność Prezent Prezent Prezent Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 3 276
Podziękowania otrzymane: 1 093
farbstift ma reputacje ponad wszystkie
farbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkie

mi się nie podoba jak np.facet ma białe spodnie a spod nich przebijają ciemne slipki... Albo jak nosi spodnie tak nisko, że przy pochylaniu się widac mu przedziałek (mój poprzedni szef)

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

farbstift jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-08-2010, 11:05   #6 (postlink)
VIP
Otrzymane medale: 11
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal 

Podziękowania wysłane: 1 894
Podziękowania otrzymane: 3 842
Emilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkie
Emilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkie

oj tak wystający rowek to jest coś czego nie cierpię, jak to się mówi "plecy mu pękają"
no i sandałki a fe i totalnie zaniedbane dłonie, ze skórami na pół palca i zgryzione do połowy... ach i spodnie tzw 7/8 bądź podciągnięte prawie pod brodę. I ukrywanie na siłę łysiny-zaczesywanie itp łysi też są przystojni tyle narazie rażących wpadek sobie przypomniałam

Emilia B. jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-08-2010, 11:33   #7 (postlink)
Otrzymane medale: 13
Kreatywność Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 195
Podziękowania otrzymane: 1 247
milenka_olsztyn ma reputacje ponad wszystkie
milenka_olsztyn ma reputacje ponad wszystkiemilenka_olsztyn ma reputacje ponad wszystkiemilenka_olsztyn ma reputacje ponad wszystkiemilenka_olsztyn ma reputacje ponad wszystkiemilenka_olsztyn ma reputacje ponad wszystkiemilenka_olsztyn ma reputacje ponad wszystkiemilenka_olsztyn ma reputacje ponad wszystkie

Ja to nienawidzę skarpet do sandałów...
a najbardziej razi mnie jak ktoś obojętnie czy facet czy kobieta chce domłodzić się na siłę strojem... dla mnie np. Ibisz jest totalnym niewypałem

"Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."
milenka_olsztyn jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-08-2010, 11:49   #8 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 16
Złoty medal Wyróżnienie Wyróżnienie Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 1 060
Podziękowania otrzymane: 1 277
zyza ma reputacje ponad wszystkie
zyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkie
Odp: Męskie wpadki - czyli co mężczyznom nie przystoi 

dres i ruby lańcuch to dla mnie totalna porazka...
i zawsze kojarzy mi sie źle jakies silownie i mania zaczepiania wszystkiego co innym mezczyzna jest
ja lubie klasyke
prosto schludnie

skarpetki do sandalow to zalezy bo to akurat nie jest az tak zle....

no i nieprzystoi mezczyzna miec brzydkie czarne popekane piety ... jak moj brat lubi
zyza jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-08-2010, 11:55   #9 (postlink)
Administrator
Wyróżnienie Wyróżnienie Super Sprzedawca Serce Sponsor 

Podziękowania wysłane: 2 996
Podziękowania otrzymane: 3 276
samaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkie
samaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkie

Dla mnie nie ma nic gorszego jak brak higieny,
mam na myśli brudne, cuchnące stopy, oraz inne części ciała,
od góry popryskany jakimś pachnidłem a na dole fój.
I co z tego, że bluzeczka Dior a jeansy Versace....

samaron jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-08-2010, 12:54   #10 (postlink)
Otrzymane medale: 13
Kreatywność Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 195
Podziękowania otrzymane: 1 247
milenka_olsztyn ma reputacje ponad wszystkie
milenka_olsztyn ma reputacje ponad wszystkiemilenka_olsztyn ma reputacje ponad wszystkiemilenka_olsztyn ma reputacje ponad wszystkiemilenka_olsztyn ma reputacje ponad wszystkiemilenka_olsztyn ma reputacje ponad wszystkiemilenka_olsztyn ma reputacje ponad wszystkiemilenka_olsztyn ma reputacje ponad wszystkie

no nie wiem kiedy skarpety do sandałów mogą dobrze wyglądać...
ja to nienawidzę jak facet ma spodnie bardziej obcisłe niż ja

"Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."
milenka_olsztyn jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-08-2010, 15:56   #11 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 8
Wstążka Prezent Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 201
Podziękowania otrzymane: 413
gattina jest profesjonalistkągattina jest profesjonalistkągattina jest profesjonalistkągattina jest profesjonalistkągattina jest profesjonalistkągattina jest profesjonalistkągattina jest profesjonalistką

Facet w dresie to można jakoś znieść, chociaż nie zawsze, ale co mnie denerwuje to gdy skarpetki są na spodniach dresowych, no kurde... Jak tak można chodzić. Na dodatek skarpetki i sandały to też nie pasuje do siebie.
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-08-2010, 16:21   #12 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 14
Podziękowania otrzymane: 0
Piontkowa jest początkujący

Ja zniosę dużo, ale facet, który zakłada do garnituru trampki jest już ponad moje siły
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-08-2010, 16:31   #13 (postlink)
Totalna maniaczka

Podziękowania wysłane: 313
Podziękowania otrzymane: 309
klanat wszyscy jej zazdroszcząklanat wszyscy jej zazdroszcząklanat wszyscy jej zazdroszcząklanat wszyscy jej zazdroszcząklanat wszyscy jej zazdroszcząklanat wszyscy jej zazdroszcząklanat wszyscy jej zazdroszczą

Niewiem dlaczego ale ja nie cierpie facetow w japonkach ,koszmar
obsisłe na tyłku spodnie to tez masakra ,i nienawidze jak facet jest nawet fajnie ubrany na sportowo (spodenki, koszulka adidasy) i do tego skarpety podciagniete prawie do samych kolan
A spodenki u faceta tylko do kolan albo 3/4 broń Boże krótkie!
stare 17-08-2010, 16:41   #14 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 8
kropka wkrótce będzie sławna

Szczytem okropieństwa ,jest facet w koszulce polo z postawionym kołnierzykiem (koszulka w typowo męskim odcieniu majtkowego różu), oraz spodnie plamiaki ,sandały i o zgrozo skarpety wyciągnięte we wszystkie strony.Sam sex,drżyjcie niewiasty nadchodzę!
kropka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-08-2010, 16:45   #15 (postlink)
Administrator
Wyróżnienie Wyróżnienie Super Sprzedawca Serce Sponsor 

Podziękowania wysłane: 2 996
Podziękowania otrzymane: 3 276
samaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkie
samaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
Napisał kropka Zobacz post
Szczytem okropieństwa ,jest facet w koszulce polo z postawionym kołnierzykiem (koszulka w typowo męskim odcieniu majtkowego różu), !
Mój szwagier się tak ubiera, postawiony kołnierzyk, majtkowy róż, albo oczoj....ny turkus, albo wielki złoty napis najlepiej baaardzo markowy.
No i oczywiście przez tel jak gada że był na Majorce, to pół miasta musi słyszeć, mimo, że był na Minorce, ale nikt nie wie, co to Minorka, a trzeba się pochwalić, nie?

samaron jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-08-2010, 17:08   #16 (postlink)

farbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkie

padłam z tą Minorką-Majorką mi się podobają postawione kołnierzyki w polo, ale oczywiście koszulka musi mieć normalny, męski kolor (niebieski, brązowy, szary etc.)

Odpowiedź z Cytatem
stare 19-08-2010, 13:40   #17 (postlink)
No to..wpadłam
Otrzymane medale: 4
Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 7
Podziękowania otrzymane: 32
szerek ma niesamowite możliwościszerek ma niesamowite możliwości

Skąd wy takich facetów bierzecie?
Ja tylko mam kolege w szkole co do krótkich spodenek nosi sandały i białe skarpety- no jakos mi to starych dziadków z sanatorium przypomina i razi mnie to w oczy.
No i mój kochany ostatnio chciał wyjsc do sasiada w swetrze, krótkich spodenkach hawajkach i do tego eleganckie buty- ale sie otrzasnął

szerek jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-08-2010, 13:50   #18 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 16
Złoty medal Wyróżnienie Wyróżnienie Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 1 060
Podziękowania otrzymane: 1 277
zyza ma reputacje ponad wszystkie
zyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkie

dla mnie te skarpetki nie sa tak rażace poniewaz tak jak sam napisala brak higieny jest gorszy... ale milenko moge miec swoje zdanie prawda? nie musisz mnie negowac z racji przyjazni jaka nas łaczy

wlasnie dlatego ze wielu starszych panow i to dosc schludnych nosi skarpetki do sandalow i wygladaja normalnie... akurat za tymi panami sie nie ogladamy bo sa juz starsi ale nie gorsza widokiem bialych skrpet no
dopasowane spodnie owszem ale dopasowane tak jak milenka pisala nie ciasniejsze od damskich, nie takie ze prawie getry ja lubie popatrzec na ladna pupe meska w dopasowanych dobrze lezacych spodniach reszte pozostawmy wyobrazni

nie lubie kiedy wchodzi moda jak niedawno na paski na sweterkach i co drugi koles ma paski na sweterkach, a takze jak weszla moda na miski przy meskich kapturach... nie lubie braku indywidualnosci nosimy to bo to jest modne niekoniecznie gustowne albo pasujace do naszego stylu...
zyza jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-08-2010, 14:58   #19 (postlink)
No to..wpadłam
Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 7
Podziękowania otrzymane: 32
szerek ma niesamowite możliwościszerek ma niesamowite możliwości

Zyza nie lubisz facetów w rajtuzach? no co ty

mnie sie podoba jak mój brat się ubiera, ale u nas to jest dziwne bo w londynie wszyscy faceci chodza w płaszczach lub kurtkach dwurzędowych, w ogóle anglicy sa fajni
A u nas( nie mówie o facetach po 30) sam sportowy strój i nie lubie takiego typu wszystko z reeboka, adidasa i pumy- a laski w takich dresach to juz w ogóle:/

szerek jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-08-2010, 15:17   #20 (postlink)

mi się bardzo podobają takie eleganckie ciuszki na facetach aa i nie cierpię jak faceci noszą te takie bluzeczki z rozbieranymi kobietkami, albo takimi konturami kobiecych ciał...jakieś takie niesmaczne to jest. raz widziałam mężczyznę właśnie w czarnej obcisłej koszulce z rażąco różowymi konturami pań w różnych pozach a do tego miał mega obcisłe na tyłeczku białe spodnie, no i oczywiście japonki mało pociągający się wydawał
P.S mój mi ostatnio powiedział, żebym częściej w dresie chodziła, bo mam w nim ponętny tyłeczek a ja w nim z domu nie umiem wyjść, bo wydaje mi się, że kobiecie nie przystoi w takim śliskim z paseczkami po bokach

Odpowiedź z Cytatem
stare 19-08-2010, 18:35   #21 (postlink)
Naczelny Grafik Forumowy
Otrzymane medale: 2
Uznanie Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 685
Podziękowania otrzymane: 2 037
rudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkie
rudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkie

Madzia dlaczego nie przystoi ? ja tam uwielbiam dresowe spodnie, lekko obcisle na tyleczku ale nie az tak, zeby przy kucaniu mi sie szew rozwalil
niektorym chlopakom pasuje dres, innym garniak i sledzik, jeszcze innym tylko jeansy...

nie lubie jak chlopaki ( przewaznie blondyni ) sa obcieci na grzybka ( przyklad: Nick Carter z BSB ), za kazdym razem jak go widzialam w takiej fryzurze to mnie sciskalo... albo dlugowlosych, wydaje mi sie taki jakis niezadbany
tez nie lubie jak "dresiarze" maja podciagniete skarpety do kolan, ah jak to wyglada...fuuu...
no i czego nie znosze w ubierze facetow - dekoltu w caro, zadnego, bleee, ohyda
skarpetki do sandalow ? to nie na moje oczy zawsze sie smieje jak widze goscia tak ubranego
rudzia1985 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-08-2010, 19:02   #22 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 57
Podziękowania otrzymane: 99
betisska jest diamentem wśród kamienibetisska jest diamentem wśród kamienibetisska jest diamentem wśród kamienibetisska jest diamentem wśród kamieni

Mnie najbardziej nie podoba sie jak facet chodzi w klapkach a`la basenowych i do tego skarpetki wysoko podciągniete....a ze mieszkam nad morzem to taki widok jest bardzo czesty....
betisska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-12-2010, 23:54   #23 (postlink)
Nałogowiec
Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 220
Podziękowania otrzymane: 127
paznokietki000 jest diamentem wśród kamienipaznokietki000 jest diamentem wśród kamienipaznokietki000 jest diamentem wśród kamienipaznokietki000 jest diamentem wśród kamieni

SAAAANDAŁY trampki z 2 paseczkami bluzeczki z wyciętym dekoltem , bluzy ADIDOS ,NIKEJ , PUMAS Nienawidzę ogolonych nóg u faceta śmierdzących pach , potu pod pachami na koszulce SMRODU BLEEEH od niektórych gości tak wali
Plucie co dwa kroki , słuchanie muzyki z telefonu bez słuchawek, gadki w stylu K***a jako przecinek .
SKARPETKI NACIĄGNIĘTE NA DRESY ADIDOS TO OBCIACH I ŻAL PO CAŁOŚCI
Mogłabym tak godzinę

http://malemetamorfozy.blogspot.com/
paznokietki000 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-12-2010, 00:54   #24 (postlink)
Molestantka klawiatury
Prezent Prezent Prezent Pączek 

Podziękowania wysłane: 566
Podziękowania otrzymane: 438
rudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistką

haha moj facet niestety nosi tylko dresik, ale zawsze schludny i normalny, nie adidos ponad to bialutkie adidaski... musze je prac co tydzien i kupuje sobie skarpetki o kilka numerów mniejsze, zeby nie były jak ponczochy po kolanabo wiadomo, ze w praniu i tak sie troche rozciagna a jesli chodzi o mnie, to odpada facet w: japonkach, w razących barwach, w sandalach i skarpetach a ponad to znam chlopaka, ktory nosil czarne z froty i do tego japonki, szok nie lubie tych takich wypacykowanych megamodnych chlopców, co są słit bla bla bla powiem wam, ze w sumie czystosc i jakies takie ogolne wrazenie to podstawa...no i zero syfu pod paznokciami, np moj patryk to zapieprza w fabryce przy kapuscie, kalafiorze itd, ale pierwsze co to w domu lapki szoruje i pazurki tez)
rudzielec jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-12-2010, 01:04   #25 (postlink)
Nałogowiec
Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 220
Podziękowania otrzymane: 127
paznokietki000 jest diamentem wśród kamienipaznokietki000 jest diamentem wśród kamienipaznokietki000 jest diamentem wśród kamienipaznokietki000 jest diamentem wśród kamieni

Wzorowy facet Mój też całe szczęście dba o pazurki i dłonie , bo chyba bym się porzygała , gdyby było inaczej hehehehe
Tak , wypacykowani lalusie trzaskający sobie 50 takich samych słitaśnych fotek swojego odbicia w lustrze, co rusz w innej jaskrawej koszuleczce i wrzucający owe zdjęcia na fotka.pl gdzie dają wszystkim "dyśki i słit komcie" doprowadzają mnie do szału

http://malemetamorfozy.blogspot.com/
paznokietki000 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
czyli, męskie, mężczyzną, mężczyznom, przystoi, wpadki

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania