Forum Paznokcie Wzorki.Info

Forum Paznokcie Wzorki.Info (http://forum.wzorki.info/)
-   Moda i Zakupy (http://forum.wzorki.info/moda-zakupy/)
-   -   Lumpeksiki:) (http://forum.wzorki.info/moda-zakupy/739-lumpeksiki.html)

Jade 05-06-2009 09:40

Lumpeksiki:)

Wszystkie uwielbiamy ciuszki,buciki,paski,torebki itd.Na zakupy chodzimy do dobrych sklepow a czy lubicie buszowac po sklepikach z tania odzieza ,,lumpeksikach,,Ja powiem wam ze uwielbiam wertowac sterty takich ciuszkow bo zawsze znajde jakas,,perelke,,Co o tym myslicie?:)

ivonna70 05-06-2009 09:44

Ja czasami jeżdżę z moim tatuśkiem do jednego, w którym razem z mamuśką robią zakupy. Zawsze jest to poniedziałek rano, bo wtedy jest wymieniana cała dostawa na nową. Często są nowiutkie ubrania jeszcze z metkami i to znanych firm. Mam trochę ciuszków z tego sklepu i bardzo je lubię, a dodatkowo mam satysfakcję, że nie natknę się na kogoś, kto będzie miał taką samą garderobę.

Jade 05-06-2009 09:49

Wlasnie nikt nie bedzie mial takiej ,,unikatowej,,rzeczy jak ty:)Tutaj w anglii tez maja takie sklepiki ale troche na innej zasadzie,ludzie oddaja swoje rzeczy do takiego sklepiku,a wlasciciel wiadomo wycenia.Natomiast wszystkie pieniadze uzyskane ze sprzedazy tych rzeczy ida na cele charytatywne np,na walke z rakiem,Jak znajde chwilke to porobie foteczki takich ciuszkow i wstawie,,nowki sztuki nie smigane,,:)

ivonna70 05-06-2009 09:51

Fajny sposób na zbiórkę pieniędzy!! Czekam na fotki:)

Jade 05-06-2009 09:54

wstawie wstawie wy tez sie chwalcie jak cos macie,teraz mi sie zmniejszyla zawartosc szafy bo wywalilam bardzo duzo takich rzeczy jak tutaj wyjechalam no ale cos znajde:)

gogosobo 05-06-2009 10:07

ja tez buszuje po lupeksach i powiem , ze mozna tam kupic nie tylko ubrania ale tez sliczna porcelane i inne bardzo ladne drobiazgi

Jade 05-06-2009 10:13

no wlasnie to jajo strusie z Afryki co mam w albumie to wlasnie z takiego sklepu,mam tez kilka talerzy malowanych recznie z Japonii i Egiptu :)

Kamis 05-06-2009 10:23

ja słyszałem że dziecięce ubranka można kupić nawet :P

Jade 05-06-2009 10:26

Oczywiscie ze tak i czasami mozna wychaczyc naprawde super ,,perelki,,:)

ivonna70 05-06-2009 10:46

Cytat:

Napisał Kamis (Post 25742)
ja słyszałem że dziecięce ubranka można kupić nawet :P

Ja kupowałam mojej córce ciuszki jak raczkowała, bo zdzierała wszystko co założyłam. Choć czytałam ostatnio, że ostrzegają przed kupowaniem ubrań dla dzieci w tego typu sklepach, bo używane środki chemiczne do dezynfekcji mogą szkodzić.

Jade 05-06-2009 11:15

9 załącznik(i)
Narazie dwie rzeczy z takiego sklepiku:)ufff skonczylam

ivonna70 05-06-2009 11:20

Kurteczka fajniutka, ale bluzka jest po prostu powalająca. Masz szczęście, że daleko mieszkasz, bo może bym Cię odwiedziła i ją ukradła, bo tak mi się podoba hi hi hi.

dzidzia 05-06-2009 11:21

Świetne te rzeczy kupiłaś :)

Jade 05-06-2009 11:22

Wstawiem dalej ale zdjecia sa duze i dlugo mi to schodzi.A odwiedzic mnie mozesz serdecznie zapraszam to pochodzimy po sklepikach:)Serio!!Wakacje niedlugo:)

dzidzia 05-06-2009 11:23

ja też lubię czasami pobuszowac, kiedyś nawet pracowałam w lumpie i powiem Wam że wtedy było najlepiej przy dostawie towaru wszystkie fajne ciuszki wybierałam pierwsza :D

gogosobo 05-06-2009 11:57

sliczna kupilas porcelane

Euphoria 05-06-2009 11:58

ja ubóstwiam lumpeksiki. od nieadawna ale wciągneły mnie na maksa. mam taki jeded swój ulubiony gdzie w pn jest po 6zł nowy towar-cena za sztukę- super rzeczy można znależć ale prawda jest taka , że o 9 otwierają i trzeba już być , bo potem cięzko ;P
we wt po 3 zł(ten z pn) a w środę po 1 zł i potem od nowa czw po 6 pt po 3 i sb po 1zł. normalnie zawsze stamtąd z reklamówą wychodzę. dużo nakupiłam zasłon, prześcieradeł, poszeweczek, ręczników, i ciuszki dziecięce są tak śliczne.....że mimo iz nie mam jeszcze dziaciaczków to na parę sukieneczek się skusiłam ;p

Gość 05-06-2009 12:18

przejrzyjcie sobie stronkę
TomiTex Hurtownia Odzieży Używanej

ja tam baaaaardzo dużo kupije, a dla Dominiki to wszystko prócz majtek rajstop i bucików... tak to wiele rzezcy. teraz jestm na zajęciach i właśnie hakuję ale jak zajade do domu (tak około17) to zrobię kilka fotek ciuchów z tego kiermasz... bo tak się ten lump nazywa...

Anna Otkińska 05-06-2009 12:21

ja też lubię lumpeksiki choc dziedzi nie dają pobuszować, najwięcej dzieciom kupuje
natomiast nigdy nie kupuję z lumeksów bielizny i butów mam jakoś wstęt:o

aga 05-06-2009 12:44

Ja od dawna się już wybieram, bo jest u nas jeden taki sklep z super ciuszkami ale przerażają mnie ludzie, którzy się strasznie pchają a niekiedy nawet wyrywają sobie ubrania :blink:

Moja mama kupiła ostatnio właśnie w ciuchu dla mojej siostry bluzeczkę athmosfere to jej zabrałam hihi:P

madzialena 05-06-2009 12:45

ja mam taki swój lumpeksik ukochany w którym zawsze znajduje nowe ciuchy z anglii.. z metkami :D marks and spencer, george, roxy, atmosphere, new look :D
Kocham mojego 'Grosika' :skacze:

Gość 05-06-2009 18:52

10 załącznik(i)
wiecie co... aleście mnie zrobiły z tym tematem... ja to jestem naprawde jakaś psychocznie nienormalna:D po tym jak wam odpisłam oczywiście nie mogłam utrzymać dupy na miejscu i postanowiłąm iśc na kiemasz... zamiast (JA- matka polka, matka karmiąca) jechać do domu to mnie się na kiermasz upatrzylo. a wszyskto przez was!! mogłam się wstrzymać jeszcze tydzięń, bo włąśnie z atydzien jest nowa dostawa... ale po co?? zdając sobie sprawę z tego ze będą same resztki o ochłapy to i tak polazłam oto mój łup:) na tym kiermaszu jest o tyle fajnie ze rzeczy nie sa już wycenione ale na wagę i ile co zaważy tyle sie płaci, a kilogram kosztuje 46zł więc powiem tylko tyle że dres kosztował mnie 0,386kgx46kg=17,76 a jak widać na dołączonym obrazku dres jest z H&M i jest nowy bo została przy nim plastikowa metka, bo papierowe ściągają jak coś jest niowe:/: oprócz tego dołączam zakupy dla Dominiki i rachunek- tylko się nie przewróćcie:

zaraz jeszcze zrobię oare fotek ciuchów z tego kiermaszu i wam wrzuce...

aga 05-06-2009 19:11

woszczurku tylko tu na nas nie zganiaj :aty: niemożliwa jesteś :D
a zakupy super:)

Jade 05-06-2009 19:18

a ja jutro sobie polatam po tych ichnych sklepikach,ale lepiej zebym nic nie znalazla bo musze kuferek zamowic:)

Gość 05-06-2009 19:31

13 załącznik(i)
ha ha... jak obiecałam wrzucam fotki innych ciuchów jakie mozna sobie tam wyszperać... aha!! wszystko pięknie na osobnych wieszaczkach...a co do tych ubrań to ani jedna... powtarzam... ani jedna nie kosztowała ponad 10 zł!! co nawet powiem że te dwie wyjściowe sukienki dominiki (biała i granatowa) nie kosztowały więcej niż 6, bo są baaaardzo leciutkie:) nie wspominając juz o białym bolerku Dominiki za które dałam chyba 3 złote...

oj soryy... futerko Dominiki kosztował 15zeta...

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:31.