Odpowiedz
stare 17-01-2012, 18:40   #1 (postlink)
No to..wpadłam
Otrzymane medale: 3
Złoty medal Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 36
Podziękowania otrzymane: 59
madziorkowa ma niesamowite możliwościmadziorkowa ma niesamowite możliwościmadziorkowa ma niesamowite możliwości
Studniówka 

Zbliża się okres studniówek co radzicie rajstopy czy może pończochy?
Na pozór rajstopy banalna rzecz ale żeby się dobrze czuć należy dokonać dobrego wyboru.
madziorkowa jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-01-2012, 18:44   #2 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 14
Złoty medal Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 553
Podziękowania otrzymane: 674
DiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkie
Odp: Studniówka 

super temat zwłaszcza, ze ja mam za rok studniowke takze ja Ci nie poradze ale ja bym juz chciala wiedziec mniej wiecej jaka sukienke miec bede

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
DiamondShine jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-01-2012, 19:10   #3 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 8
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 418
Podziękowania otrzymane: 343
edusia777 wszyscy jej zazdroszcząedusia777 wszyscy jej zazdroszcząedusia777 wszyscy jej zazdroszcząedusia777 wszyscy jej zazdroszcząedusia777 wszyscy jej zazdroszcząedusia777 wszyscy jej zazdroszcząedusia777 wszyscy jej zazdroszczą

ja polecam ponczochy samonosne, jak dla mnie wygodniejsze i podwiazka fajniej wyglada;p ja tak mialam na swojej studniowce i u mnie sie to sprawdzilo. no i do kibelka wygodniej chodzic;p

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

edusia777 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-01-2012, 19:11   #4 (postlink)
No to..wpadłam

madziorkowa ma niesamowite możliwościmadziorkowa ma niesamowite możliwościmadziorkowa ma niesamowite możliwości

właśnie mam straszny dylemat czytałam na innych forach to dziewczyny przeważnie wybierały pończochy samonośne a jak oglądam zdjęcia to wiekszość dziewczyn ma rajstopy
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-01-2012, 20:56   #5 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 1
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 122
Podziękowania otrzymane: 86
honeypuff jest diamentem wśród kamienihoneypuff jest diamentem wśród kamienihoneypuff jest diamentem wśród kamienihoneypuff jest diamentem wśród kamieni

pończochy lepsze zero problemu z nimi nic nie uwiera, nie przesuwa się, no i faktycznie łatwiej do kibelka ;p (przynajmniej sobie ich nie zaciągniesz pazurkami bo nie musisz ściągać )
honeypuff jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-01-2012, 21:37   #6 (postlink)
No to..wpadłam
Wyróżnienie 

Podziękowania wysłane: 122
Podziękowania otrzymane: 118
kalaa jest diamentem wśród kamienikalaa jest diamentem wśród kamienikalaa jest diamentem wśród kamienikalaa jest diamentem wśród kamieni

też polecam pończochy, są wygodne i praktyczne ale to Ty masz czuć się dobrze, komfortowo, jeśli masz możliwość zakupu pończoch to może warto kupić,przymierzyć, sprawdzić w czym będziesz się czuła lepiej
kalaa jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-01-2012, 22:02   #7 (postlink)
Globalny Moderator
Otrzymane medale: 19
Złoty medal Wyróżnienie Kreatywność Wstążka Prezent 

Podziękowania wysłane: 3 271
Podziękowania otrzymane: 1 885
natalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkie
natalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkie

pończochy !

choć ja osobiście nienawidzę rajstop.. nie są dla mnie stworzone, nie umiem w nich chodzić, zawsze mam krok w połowie ud + nie umiem dyskretnie ich podciągnąć...

Jeśli nie masz takiego problemu to bierz to co wygodniejsze.. Od razu mówię, że nie do wszystkich sukienek ładnie wyglądają rajstopy, bo się odznaczają w biodrach...

natalia268 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-01-2012, 22:44   #8 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 15
Podziękowania otrzymane: 19
Herbaba wkrótce będzie sławna

Ja tam byłam w bardzo cienkich rajstopach, które nie przeszkadzały mi, a wyglądały o wiele lepiej od moich wszelkich pończoch (które nota bene bardzo lubię).

A jeśli już chcecie nosić pończochy, proszę, załóżcie do tego wystarczająco długie sukienki... ' To taki mój mały apel.

Ćwiczyć, ćwiczyć - raz jeszcze ćwiczyć.
Herbaba jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-01-2012, 14:13   #9 (postlink)
No to..wpadłam

Dzięki wszystkim za wyrażenie swojej opinii
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-01-2012, 23:32   #10 (postlink)
Moderator
Otrzymane medale: 11
Złoty medal Prezent Prezent Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 3 041
Podziękowania otrzymane: 1 469
nanami7 ma reputacje ponad wszystkie
nanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkie

pończochy, ale później sprawdź, czy podwiązka Tobie się nie zsuwa bo ja swoją zgubiłam (gupia ... baaardzo guupia )

nanami7 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-01-2012, 23:36   #11 (postlink)
Globalny Moderator
Otrzymane medale: 19
Złoty medal Wyróżnienie Kreatywność Wstążka Prezent 

Podziękowania wysłane: 3 271
Podziękowania otrzymane: 1 885
natalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkie
natalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkie

tak u mnie tez dużo dziewczyn gubiło, na szczescie z moich ud nie było mozliwosci by się zsunęła

natalia268 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-01-2013, 15:05   #12 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 161
Podziękowania otrzymane: 172
agaciorka93 to imię znają wszyscyagaciorka93 to imię znają wszyscyagaciorka93 to imię znają wszyscyagaciorka93 to imię znają wszyscyagaciorka93 to imię znają wszyscy

Chciałabym odświeżyć temat, bo teraz zaczął się okres studniówkowy a ja w tym roku się na nią wybieram

Studniówkę mam 1 lutego sukienka jest w trakcie szycia, jeszcze nie wiem jak będzie końcowo wyglądać,
ale ma być to długa ciemno fioletowa sukienka z odkrytymi plecami pod biustem i na plecach maja byc takie pasy ktore sa brokatowe reszta jest całkiem prosta i bez żadnych większych zdobień zdobień, sukienka będzie z satyny.

Chcialabym sie Was zapytaac jakie najlepsze byly by do niej buty makijaz i dodatki bo nie mam pomysłu, myslałam coś o czerni i złocie
agaciorka93 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-01-2013, 16:22   #13 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 2
Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 527
Podziękowania otrzymane: 286
MadaPP wszyscy jej zazdroszcząMadaPP wszyscy jej zazdroszcząMadaPP wszyscy jej zazdroszcząMadaPP wszyscy jej zazdroszcząMadaPP wszyscy jej zazdroszcząMadaPP wszyscy jej zazdroszczą

Agaciorka ja też w tym roku mam studniówkę już w ten pt i sob
A te paski brokatowe jakiego będą koloru? taki jak sukienka tak? fioletowe?
Moim zdaniem buciki czarne a dodatki albo srebrne albo złote. osobiscie wybrałabym chyba srebrne;D
Co do makijażu to chyba nie pomoge bo si nei znamP

MadaPP jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-01-2013, 17:51   #14 (postlink)
Totalna maniaczka
Złoty medal Wyróżnienie Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 630
Podziękowania otrzymane: 356
sztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszczą

Makijażu nie dobieramy do stroju, a do typu urody klientki, więc potrzebujemy zdjęcie, aby coś dobrać

Moje hobby i pasja

sztynka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-01-2013, 18:04   #15 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 14
Złoty medal Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 553
Podziękowania otrzymane: 674
DiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkie

ja mialam mocny makijaz
wrzucam wam zdj z mojej sobotniej studniowki i moje pazury

aa i 5 razy rajstopy zmienialam, myslalam,ze wyjde z siebie
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg P1050840.jpg (44.5 KB, 71 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg P1050824.JPG (113.3 KB, 67 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg P1050732.JPG (96.6 KB, 70 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg P1050822.jpg (49.8 KB, 71 wyświetleń)

DiamondShine jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-01-2013, 18:16   #16 (postlink)
Nałogowiec

agaciorka93 to imię znają wszyscyagaciorka93 to imię znają wszyscyagaciorka93 to imię znają wszyscyagaciorka93 to imię znają wszyscyagaciorka93 to imię znają wszyscy

Tak paski brokatowe sa w kolorze sukienki a pod brokatem jest czarny materiał

zdjecie mojej mordki wstawie innym razem bo teraz nie mam zadnego zdjecia
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-01-2013, 22:30   #17 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 57
Podziękowania otrzymane: 99
betisska jest diamentem wśród kamienibetisska jest diamentem wśród kamienibetisska jest diamentem wśród kamienibetisska jest diamentem wśród kamieni

Diamond ja piernicze, jaka laseczka z Ciebie paznokcie meeeega!
Wogole calosc super

betisska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-01-2013, 01:09   #18 (postlink)
Totalna maniaczka
Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 566
Podziękowania otrzymane: 822
Patrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkie

Diamond Cudnie, przepiękna fryzurka, bardzo Ci pasuje, uwielbiam sukienki bez pleców, ślicznie!

Ja rok temu stawialam na długą, powiedzialam,ze jedyny bal w życiu w ktorym mogę ubrac długa suknię Oto fotki :

- amator, samouk, zapraszam

_______
Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
napędzaną cierpliwością,
a gwarantuję Ci,
że osiągniesz to co zamierzyłeś.

Patrycja_92 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2013, 16:26   #19 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 1
karnityna jest początkujący

Piękna suknia! Wyglądałaś jak z bajki . Ja też na swoją studniówkę ubrałam długą sukienkę, ale taką bardziej przy ciele. Teraz pewnie wybrałam inaczej.
karnityna jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-01-2013, 17:29   #20 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 8
Wstążka Prezent Prezent Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 700
Podziękowania otrzymane: 1 004
xsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkie
xsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkiexsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkiexsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkiexsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkie

Patrycja, wyglądałaś rewelacyjnie, a sukienka oszałamiająca, ten dół jest boski! I jeszcze z twoją figurką, to w ogóle, oczu nie można oderwać
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-01-2013, 01:24   #21 (postlink)
Totalna maniaczka

Podziękowania wysłane: 566
Podziękowania otrzymane: 822
Patrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
Napisał karnityna Zobacz post
Piękna suknia! Wyglądałaś jak z bajki . Ja też na swoją studniówkę ubrałam długą sukienkę, ale taką bardziej przy ciele. Teraz pewnie wybrałam inaczej.
Cytat:
Napisał xsunnyolciax Zobacz post
Patrycja, wyglądałaś rewelacyjnie, a sukienka oszałamiająca, ten dół jest boski! I jeszcze z twoją figurką, to w ogóle, oczu nie można oderwać
Bardzo Wam dziękuje, bardzo mi miło)) AŻ mi głupio hihih nie przywykłam do takich komplementów

- amator, samouk, zapraszam

_______
Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
napędzaną cierpliwością,
a gwarantuję Ci,
że osiągniesz to co zamierzyłeś.

Patrycja_92 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-01-2013, 10:33   #22 (postlink)
Kosmetyczka
Prezent 

Podziękowania wysłane: 272
Podziękowania otrzymane: 551
Askar ma reputacje ponad wszystkieAskar ma reputacje ponad wszystkieAskar ma reputacje ponad wszystkieAskar ma reputacje ponad wszystkieAskar ma reputacje ponad wszystkieAskar ma reputacje ponad wszystkieAskar ma reputacje ponad wszystkieAskar ma reputacje ponad wszystkie

Patrycja, wyglądałaś cudnie Identyczną sukienkę miałam na weselu siostry, tylko srebrną
stare 19-01-2013, 17:36   #23 (postlink)
Molestantka klawiatury

Podziękowania wysłane: 773
Podziękowania otrzymane: 990
kasiulka81 ma reputacje ponad wszystkie
kasiulka81 ma reputacje ponad wszystkiekasiulka81 ma reputacje ponad wszystkiekasiulka81 ma reputacje ponad wszystkiekasiulka81 ma reputacje ponad wszystkie

DiamondShine - super laseczka z Ciebie, pięknie się prezentowałaś
Patrycja - wyglądałaś jak księżniczka super

kasiulka81 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 25-01-2013, 14:13   #24 (postlink)
Nałogowiec

No ja juz za tydzien mam studniowke sukienka prawie gotowa
Co myslicie o niej ? Mojemu chlopakowi sie nie podoba
Zdjecia rozmazane ale kroj jako tak widac

Odpowiedź z Cytatem
stare 25-01-2013, 14:42   #25 (postlink)
Kosmetyczka
Złoty medal Wyróżnienie Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 683
Podziękowania otrzymane: 854
Paulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkie

hm...baaaardzo odwazna..pewnie mu sie nie podoba bo wszyscy beda zwracac na Ciebie uwage w tym oczywiscie faceci i zazdrosc sie wkrada ja osobiscie bym sie nie odwazyla, a na miejsce tego odkrytego wszysa bym jakas delikatna siateczke...

Paulka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
studniówka

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania