Odpowiedz
stare 14-10-2009, 17:52   #51 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 4
Prezent Prezent Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 120
Podziękowania otrzymane: 230
dudejla wszyscy jej zazdroszcządudejla wszyscy jej zazdroszcządudejla wszyscy jej zazdroszcządudejla wszyscy jej zazdroszcządudejla wszyscy jej zazdroszcządudejla wszyscy jej zazdroszczą
Odp: Aranżacje wnętrz 

Aniu bardzo dziękuje za linki, przydały się i to bardzo bo jednym z problemów było to że mamy w każdych drzwiach inną szybę, bo to są szyby z wzorami np jakieś kwiaty i właśnie się zastanawialiśmy czym można to zastąpić i na tej jednej stronce były pokazane drzwi, w których szyba została zastąpiona oklejonym pleksi efekt bardzo fajny i chyba właśnie tak to zrobimy.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
dudejla jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-01-2010, 12:50   #52 (postlink)
No to..wpadłam
Otrzymane medale: 1
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 19
Podziękowania otrzymane: 15
karolinka_zuzia1989 ma niesamowite możliwości

hej dziewczyny mam taka stara kuchnie i chcialabym ja odnowic, jest w kolorze siwym, i nie mam dokladnie pomyslu jak sie do tego zabrac. Wie ktoras z was jak sie zabrac do takiej zabawy w odnawianie

karolinka_zuzia1989 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 31-01-2010, 23:30   #53 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 8
Wstążka Prezent Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 201
Podziękowania otrzymane: 413
gattina jest profesjonalistkągattina jest profesjonalistkągattina jest profesjonalistkągattina jest profesjonalistkągattina jest profesjonalistkągattina jest profesjonalistkągattina jest profesjonalistką

Chciałam trochę odnowić swój pokój na wiosne i co za tym idzie kolor ścian.
Aktualnie ściany mają kolor "lodowy błękit", a sufit "niezapominajka". Sufit jak najbardziej chce aby taki został, bo bardz mi się podoba ten kolor. Tylko jakie będa pasowały do niego ściany? Dodam, ze w grę wchodzą tylko odcienie niebieskiego, żadne inne.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Akrylit W lodowy b__kit.jpg (13.5 KB, 5 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg Akrylit W lodowy niezapominajka.jpg (13.6 KB, 4 wyświetleń)
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-02-2010, 09:22   #54 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 16
Złoty medal Wyróżnienie Wyróżnienie Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 1 060
Podziękowania otrzymane: 1 277
zyza ma reputacje ponad wszystkie
zyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkie

czekolada świetnie wygląda z niebieskim uwielbiam połączenia takich kolorów znajde gdzies inspiracje z katalogu to ci wrzuce
zyza jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-02-2010, 09:33   #55 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 8
Wstążka Prezent Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 201
Podziękowania otrzymane: 413
gattina jest profesjonalistkągattina jest profesjonalistkągattina jest profesjonalistkągattina jest profesjonalistkągattina jest profesjonalistkągattina jest profesjonalistkągattina jest profesjonalistką

Czekolada? Kurde z jednej strony niezły pomysł... Tylko ja w pokoju wszystkie dodatki oraz łózko mam niebieskie/granatowe
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-02-2010, 12:03   #56 (postlink)
Szkoleniowiec

zyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkie

znalazłam lepsze zdjęcie bo to pierwsze z katalogu telefonem robione ale zobacz to oryginalne
na tej stronie znalezione

Dekoral.pl - Biuro Prasowe
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg DSC00511.jpg (37.2 KB, 72 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg Slow+Tempo.jpg (45.2 KB, 102 wyświetleń)
zyza jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
kasiasssss (29-05-2010)
stare 01-02-2010, 17:15   #57 (postlink)
INM & RaNails Educator EF
Otrzymane medale: 17
Złoty medal Diament Kreatywność Wstążka Prezent 

Podziękowania wysłane: 2 124
Podziękowania otrzymane: 1 831
asia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkie
asia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkie

nieżle to wygląda. ja bym do nibieskiego dała granat i pomarańcz albo czerwień na przełamanie

asia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-02-2010, 12:12   #58 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 1
Prezent 

Podziękowania wysłane: 714
Podziękowania otrzymane: 233
total wszyscy jej zazdroszczątotal wszyscy jej zazdroszczątotal wszyscy jej zazdroszczątotal wszyscy jej zazdroszczątotal wszyscy jej zazdroszczątotal wszyscy jej zazdroszczą

Cytat:
Napisał Anna Otkińska Zobacz post
wprowadzając się do nowego mieszkania miałam bardzo ograniczony budżet jako że czekamy na remont niechciałam dzieciom kupowac nowych mebli- wszystko p remoncie
więc wzięłam stare meble od Taty (meble z moich młodzieńczych lat) i przerobiłam je nowsze
oczywiście docinał mi mąż resztę począwszy od matowienia do malowania i mocowania zawiasów, uchwytów zrobiłam ja sama

meble wygladały mniejwięcej tak przed przed przerobieniem z tym że moje były jasne bezowe ale wyglądały bardzo podobnie

a tak po
do tego jest jeszcze wąska szafa i jeszcze musze skończyć skrzynie na zabawki (wieko obić niebieska skają..) i dorobić wiszace półeczki na ksiązki które umocuje nad szafkami

mebeli wyglądaja naprawdę fajnie, a po skończeniu reszty juz wogóle będzie super i zaczynam się zastanawiać czy wgóle kupować dzieciom nowe meble

naprawdę polecam odnawianie starych mebli zainspirowałam sie strona:
Zrób to sam - dekoracje, inspiracje, meble - Cztery Kąty
Odnawiamy zniszczoną komodę - zdjęcie
Cudne te przerobione mebelki

total jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-02-2010, 13:59   #59 (postlink)
Zabierzcie jej klawiaturę ;-)
Otrzymane medale: 5
Wyróżnienie Uznanie Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 176
Podziękowania otrzymane: 1 385
Elizabeth76 ma reputacje ponad wszystkie
Elizabeth76 ma reputacje ponad wszystkieElizabeth76 ma reputacje ponad wszystkieElizabeth76 ma reputacje ponad wszystkieElizabeth76 ma reputacje ponad wszystkieElizabeth76 ma reputacje ponad wszystkieElizabeth76 ma reputacje ponad wszystkieElizabeth76 ma reputacje ponad wszystkieElizabeth76 ma reputacje ponad wszystkie

jeśli ma sie głowę pelną pomysłow to tanim kosztem można stworzyc cuda .Aniu naprawdę fajny pomysł z tymi mebelkami

Elizabeth76 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-02-2010, 15:03   #60 (postlink)
Kosmetyczka

Podziękowania wysłane: 303
Podziękowania otrzymane: 401
anikol jest profesjonalistkąanikol jest profesjonalistkąanikol jest profesjonalistkąanikol jest profesjonalistkąanikol jest profesjonalistkąanikol jest profesjonalistkąanikol jest profesjonalistką

to ja Wam kochane pokaże jakie cudo wymyślił mój pracuś. Ściany z kamienia kosztują majątek, jak byliśmy w castoramie i obliczyliśmy ile jest nam potrzebne metrów kamienia ozdobnego plus halogeny to wyszło ponad 2000zł (mamy duży salon 31 metrów) więc mój Dawid powiedział że zrobi kamienie sam wystarczy zwykły najtańszy tynk, daje się warstwę na ścianę i zaczyna palcami formować kamienie, palce miał do krwi biedulek pozdzierane ale jaki efekt za parę groszy zrobiliśmy dodatkowo półkę na halogeny trzeba je obsadzić ładnie, bo teraz wiszą, obrobić wszystko, pomalować kamienie i wycieniować je co da efekt prawdziwych małych głazów w ścianie. Jak skończymy to dodam fotki. Ale jak na tym etapie, a nic nie jest jeszcze skończone nie mogę oczu oderwać od ściany. Kosztowało nas to może 400zł w tym halogeny, regips na podwieszenie sufitu i tynk.

anikol jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
6 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
asia (05-02-2010), Emilia B. (14-02-2010), Emist (10-02-2010), natalia268 (24-03-2010), nieszkam78 (12-09-2011), tusia (05-02-2010)
stare 04-02-2010, 15:09   #61 (postlink)
nie draznić lwa ;)
Wstążka Prezent Prezent Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 2 870
Podziękowania otrzymane: 1 020
tusia ma reputacje ponad wszystkie
tusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkie

pięnie wyszło anikol
mnie sie podoba kamien na scianę z firmy Stegu z dekorami egipskimi. Na razie lezy w paczkach i czeka na przyklejenie
tutaj są aranżacje z tym kamieniemSTEGU - na początku był kamień...
tusia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-02-2010, 17:09   #62 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 7
Sponsor Sponsor Sponsor Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 233
Podziękowania otrzymane: 534
paznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkie

bosko ta ściana z kamienia wygląda, i kto by pomyślał ze to własna robota

paznokietek1000 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-02-2010, 17:13   #63 (postlink)
Administrator
Otrzymane medale: 14
Wyróżnienie Wyróżnienie Super Sprzedawca Serce Sponsor 

Podziękowania wysłane: 2 996
Podziękowania otrzymane: 3 276
samaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkie
samaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
Napisał tusia4ever Zobacz post
pięnie wyszło anikol
mnie sie podoba kamien na scianę z firmy Stegu z dekorami egipskimi. Na razie lezy w paczkach i czeka na przyklejenie
tutaj są aranżacje z tym kamieniemSTEGU - na początku był kamień...
Moja siostra miała w pokoju kilka fragmentów ścian z tego,
rzeczywiście świetnie to wygląda, do tego walnęła ciemno fioletowe ściany i sufit,
bardzo ciekawe połączenie

samaron jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-02-2010, 17:21   #64 (postlink)
nie draznić lwa ;)
Wstążka Prezent Prezent Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 2 870
Podziękowania otrzymane: 1 020
tusia ma reputacje ponad wszystkie
tusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkie

samaron, wow musi to wyglądac nieziemsko
tusia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-02-2010, 20:38   #65 (postlink)
Kosmetyczka

anikol jest profesjonalistkąanikol jest profesjonalistkąanikol jest profesjonalistkąanikol jest profesjonalistkąanikol jest profesjonalistkąanikol jest profesjonalistkąanikol jest profesjonalistką

dziś Dawid obrobił półke na halogeny więc niedługo malujemy je i cieniujemy
anikol jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-02-2010, 20:42   #66 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 4
Prezent Prezent Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 120
Podziękowania otrzymane: 230
dudejla wszyscy jej zazdroszcządudejla wszyscy jej zazdroszcządudejla wszyscy jej zazdroszcządudejla wszyscy jej zazdroszcządudejla wszyscy jej zazdroszcządudejla wszyscy jej zazdroszczą

Anikol zaintrygowały mnie te Twoje ściany, bardzo jestem ciekawa efektu końcowego a juz teraz wygląda świetnie

dudejla jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-02-2010, 21:12   #67 (postlink)
Otrzymane medale: 13
Kreatywność Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 195
Podziękowania otrzymane: 1 247
milenka_olsztyn ma reputacje ponad wszystkie
milenka_olsztyn ma reputacje ponad wszystkiemilenka_olsztyn ma reputacje ponad wszystkiemilenka_olsztyn ma reputacje ponad wszystkiemilenka_olsztyn ma reputacje ponad wszystkiemilenka_olsztyn ma reputacje ponad wszystkiemilenka_olsztyn ma reputacje ponad wszystkiemilenka_olsztyn ma reputacje ponad wszystkie

pięknie ta ściana wygląda

"Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."
milenka_olsztyn jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-02-2010, 12:04   #68 (postlink)
Szkoleniowiec

anka ja usiadłam z wrażenia przeciez ja widziałam to jak zaczynaliście
zyza jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-02-2010, 15:00   #69 (postlink)
Moderator
Otrzymane medale: 11
Złoty medal Prezent Prezent Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 3 041
Podziękowania otrzymane: 1 469
nanami7 ma reputacje ponad wszystkie
nanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkie

te kamienie to szybki i tani sposób, ale najpierw trzeba mieć zdolnego faceta

nanami7 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-02-2010, 14:21   #70 (postlink)
Kosmetyczka

Cytat:
Napisał zyza Zobacz post
anka ja usiadłam z wrażenia przeciez ja widziałam to jak zaczynaliście
a widzisz Dawidowi to przeczytałam milutko mu się zrobiło, dziękuje za wszystkie miłe komentarze
Izula wpadnij koniecznie na herbatkę jak będziesz przy okazji w Zielonej
Jak tylko uporam się z remontem zapraszam co by Ci się nie kurzyło i nie szkodziło fasolce
anikol jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-02-2010, 14:27   #71 (postlink)
SuperVIP
Otrzymane medale: 7
Wyróżnienie Kreatywność Prezent Szkolenia Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 414
Podziękowania otrzymane: 734
ivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
Napisał anikol Zobacz post
to ja Wam kochane pokaże jakie cudo wymyślił mój pracuś. Ściany z kamienia kosztują majątek, jak byliśmy w castoramie i obliczyliśmy ile jest nam potrzebne metrów kamienia ozdobnego plus halogeny to wyszło ponad 2000zł (mamy duży salon 31 metrów) więc mój Dawid powiedział że zrobi kamienie sam wystarczy zwykły najtańszy tynk, daje się warstwę na ścianę i zaczyna palcami formować kamienie, palce miał do krwi biedulek pozdzierane ale jaki efekt za parę groszy zrobiliśmy dodatkowo półkę na halogeny trzeba je obsadzić ładnie, bo teraz wiszą, obrobić wszystko, pomalować kamienie i wycieniować je co da efekt prawdziwych małych głazów w ścianie. Jak skończymy to dodam fotki. Ale jak na tym etapie, a nic nie jest jeszcze skończone nie mogę oczu oderwać od ściany. Kosztowało nas to może 400zł w tym halogeny, regips na podwieszenie sufitu i tynk.
Efekt jest POWALAJĄCY Ale fakt - trzeba mieć zdolnego mężczyznę, który będzie wiedział jak się do takich prac zabrać.

ivonna70 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-02-2010, 11:10   #72 (postlink)
Szkoleniowiec

Cytat:
Napisał anikol Zobacz post
a widzisz Dawidowi to przeczytałam milutko mu się zrobiło, dziękuje za wszystkie miłe komentarze
Izula wpadnij koniecznie na herbatkę jak będziesz przy okazji w Zielonej
Jak tylko uporam się z remontem zapraszam co by Ci się nie kurzyło i nie szkodziło fasolce
Aniu przy okazji to ja będe na egzaminie bo mi dupska ruszac nie wolno z domu ty nam pokazywałas to podajże na zdjęciach na aparacie pamiętasz? a to dopiero początek był
zyza jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-02-2010, 20:09   #73 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 10
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal Wyróżnienie 

Podziękowania wysłane: 318
Podziękowania otrzymane: 570
AgnieszkaSzalpuk ma reputacje ponad wszystkieAgnieszkaSzalpuk ma reputacje ponad wszystkieAgnieszkaSzalpuk ma reputacje ponad wszystkieAgnieszkaSzalpuk ma reputacje ponad wszystkieAgnieszkaSzalpuk ma reputacje ponad wszystkieAgnieszkaSzalpuk ma reputacje ponad wszystkieAgnieszkaSzalpuk ma reputacje ponad wszystkieAgnieszkaSzalpuk ma reputacje ponad wszystkie

Witam ws dziewczęta. świetne pomysly macie !
Ja tak tez chciałą bym dołączyc sie do tematu ale jako ze własne mieszkanie kupuję dopiero na wiosnę to pokaże wam czym zajmuję się w pracy
Robię obecnie aranżację studia tanecznego Trans należącego do Filipa Czeszyka jednego z choreografów You Can Dance. Jak widac na zdjęciach daleka droga jeszcze przed nami ale jak tylko się uda pokaże foty całego studia. koncepcja jest wiec powinno wyjść dobrze. Na razie prezentacja zebry malowanej przeze mnie od reki na wyciągu wielgachnym i we wnęce w której będą stały puchary hehe . Zapraszam na fotorelacje hie hie

20100205098.jpg

20100205099.jpg

20100205100.jpg

20100208102.jpg

20100208103.jpg

20100208104.jpg

AgnieszkaSzalpuk jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
3 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
farbstift (09-02-2010), natalia268 (24-03-2010), nieszkam78 (12-09-2011)
stare 08-02-2010, 20:16   #74 (postlink)
Otrzymane medale: 13
Kreatywność Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 195
Podziękowania otrzymane: 1 247
milenka_olsztyn ma reputacje ponad wszystkie
milenka_olsztyn ma reputacje ponad wszystkiemilenka_olsztyn ma reputacje ponad wszystkiemilenka_olsztyn ma reputacje ponad wszystkiemilenka_olsztyn ma reputacje ponad wszystkiemilenka_olsztyn ma reputacje ponad wszystkiemilenka_olsztyn ma reputacje ponad wszystkiemilenka_olsztyn ma reputacje ponad wszystkie

pięknie ta zebra wygląda

"Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."
milenka_olsztyn jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-02-2010, 21:51   #75 (postlink)
Kosmetyczka

Cytat:
Napisał piatyelek Zobacz post
Robię obecnie aranżację studia tanecznego Trans należącego do Filipa Czeszyka jednego z choreografów You Can Dance.
Filip Czeszyk to mój sąsiad
anikol jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
aranżacje, kolor, materiałowa, sypialni, ścian, tapeta, wnętrz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania