Odpowiedz
stare 12-12-2013, 15:57  
Meble na wymiar z sieci
monkas monkas jest nieaktywny 12-12-2013, 15:57

Czy ktokolwiek z Was zamawiał meble na wymiar z sieci? Dokładnie - meble na wymiar.
Ludzie w sieci piszą o tym - a ja chciałbym się dowiedzieć na bardziej wiarygodnym forum.
Czy to jest możliwe?

monkas
Nałogowiec
Podziękowania wysłane: 15
Podziękowania otrzymane: 14
Odwiedzin: 3743
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-08-2015, 12:59   #26 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 0
venus jest początkujący
Odp: Meble na wymiar z sieci 

Meble na wymiar to coś fajnego, najlepiej ładnie dopasowane do dywanu, ja u siebie w mieszkaniu mam tego typu dywan https://dywanwdomu.pl/kategoria/shaggy-i-kudlacze oraz ładnie dopasowane meble na wymiar to coś pięknego!
venus jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-08-2015, 08:15   #27 (postlink)
Debiutantka

h.kania jest początkujący

My poszliśmy do salonu meblowego, niestety nie mięli na stanie tej komody, którą chcieliśmy, więc zamówiliśmy ją przez internet. A takie meble na wymiar zamówione z sieci bez uprzedniego sprawdzenia firmy, to nie wchodzi w grę. Meble trzeba zobaczyć.
h.kania jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-09-2015, 21:37   #28 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania otrzymane: 2
anabel jest na dobrej drodze

Cytat:
Napisał h.kania Zobacz post
My poszliśmy do salonu meblowego, niestety nie mięli na stanie tej komody, którą chcieliśmy, więc zamówiliśmy ją przez internet. A takie meble na wymiar zamówione z sieci bez uprzedniego sprawdzenia firmy, to nie wchodzi w grę. Meble trzeba zobaczyć.
zgadzam się. Nigdy nie masz pewności czy meble na zdjęciu rzeczywiście tak wyglądaja. Ja bardzo lubie kupować meble w ikea. Najpierw wybieram sobie w internecie co najbardziej mi się podoba a pózniej oglądam to w sklepie i jeśli nadal mi się podoba to kupuje
anabel jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-10-2016, 19:05   #29 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 604
Podziękowania otrzymane: 109
reniusia1002 jest diamentem wśród kamienireniusia1002 jest diamentem wśród kamienireniusia1002 jest diamentem wśród kamienireniusia1002 jest diamentem wśród kamieni

na wymiar mebli nie zamowilabym w necie.
Widzialam kilka razy w ten sposób zamówione meble i zawsze było cos nie tak w sensie najczęściej klamki nie z tej strony co trzeba,szafka zamontowana na inna strone bez możliwości później zmiany,lub co najgorsze szafki lub meble innego wymiaru czy również blaty.jako ze mój maz miał firme budowlana i ludzie często zamawiali sami meble wlasnie w tens posob widziałam później co się dzieje gdy nie było możliwości zmiany danego detalu lub odsylanie przez co oczywiście terminy się przeciagaja.poniewaz meble na wymiar długo to trwa.wiec z wlansego doświadczenia mowie stanowczo nie.predzej poszukałabym fachowcow w danym miesice którzy zajmują się meblami na wymiar i wtedy Ty im zlecasz wszystko oczywiście płacisz za to ale temin masz podany w umowie i nie boisz się o to ze cos będzie nie tak.najczesciej tacy fachowcy sami robia te meble wiec czas nie jest taki dlugi i przedewszystkim to co zamawiasz to otrzymujesz.
reniusia1002 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-03-2017, 10:36   #30 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 15
Podziękowania otrzymane: 14
monkas wkrótce będzie sławna

Czy chodniki są jeszcze modne? W sensie - https://dywanstyl.pl/kategoria/chodniki ?
Waszym zdaniem to praktyczne? Czy nie lepiej po prostu postawić na czystą, estetyczną podłogę, jakiś parkiet? Z drugiej strony pewnie wtedy on się niszczy w astronomicznym tempie?
monkas jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-05-2017, 09:18   #31 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 7
Podziękowania otrzymane: 1
cass jest początkujący

Oj powiem Wam,że nie wiem czy zdecydowałabym się na zamawianie takich mebli na wymiar przez internet. Warto jest wybrać studio stacjonarnie. Tak aby móc się skontkaktować, obgadać cała sprawę.

Ewentualnie jeśli nie chcecie marnować czasu to polecam przejrzeć sobie katalogi mebli w sieci, a potem wybrac się do salonu tej firmy stacjonarnie.

Zerknijcie sobie do Black Red White:
www.brw.com.pl

Tam również mozna zamówić kuchnię na wymiar.
cass jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-09-2017, 18:17   #32 (postlink)
Wczytuje się

AnnaMarie711 jest początkujący

Duzo taniej wychodza gotowe meble a bez problemu je znajdziesz gotowce i tez dopasujesz Ja obecnie jestem juz za tym etapem i zostało mi wykonczenie kuchni i domu w sprzety agd. Juz znalazlam fajny sklep http://www.empik.com/dom-i-ogrod/male-agd jest tam spory wybor, a ja najbardziej lubie w sieci wlasnie kupowac takie rzeczy
AnnaMarie711 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-09-2017, 21:46   #33 (postlink)
Rozkręcanko

olkaFA jest początkujący

wiadomo że takie gotowe wychodzą taniej, ale nie każdy ma kuchnię marzeń - idealnie skrojoną pod którą każde meble z salonu będą pasowały idealnie my zamawialiśmy meble w salonie agaty bo nasza kuchnia jest naprawde niewymiarowa kompletnie - dopiero meble systemowe pozwoliły ją odpowiednio zagospodarować
olkaFA jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-10-2017, 11:27   #34 (postlink)
Wczytuje się

Okkj jest początkujący

Na wymiar są droższe.
Okkj jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-02-2018, 14:48   #35 (postlink)
ell
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 4
ell jest początkujący

Nie wiem czy kupowanie mebli na wymiar w sklepie internetowym jest dobrym pomysłem. Meble na wymiar sa drogie i jednak aby były wykonane dobrze to ktoś powinien do nas do domu przyjechać oraz wszystko dokładnie wymierzyć. My oczywisćie,że możemy coś takiego zrobić jednak taki wymiar nie będzie zbyt dokładny.

Sama zamawiałam meble w sieci, ale nie na wymiar tylko gotowy już komplet. Mam kuchnię, do której pasuje praktycznie wszystko. Jestem zadowolona. Jakościowo naprawdę ok I jeszcze ładniejsze niż na stronie www. https://meblearkadius.pl/

Ostatnio edytowane przez ell ; 01-03-2018 o 11:57
ell jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-02-2018, 12:47   #36 (postlink)
Wczytuje się

milenaczynkowicz jest początkujący

Ja w sieci zamówiłam pierwszy raz rok temu z Opinie Meble Ada Leżajsk Wiatygodne informacje o pracodawcach i bardzo dobrze trafiłam. Wszystkie meble dotarły bezpiecznie i są bardzo solidne i dobrze wykonane
milenaczynkowicz jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2018, 11:25   #37 (postlink)
Rozkręcanko

XXXYYY jest początkujący

Ja w sieci zamawiałam meble kuchenne na makrodom.pl Ale to normalnie a nie na wymiar. Nie orientuję się nawet czy robią coś takiego, ale zawsze wararto popytać. Kontakt jest na stronie sklepu, meble są naprawdę dobrej jakości także polecam
XXXYYY jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2018, 22:10   #38 (postlink)
Wczytuje się

Biska jest początkujący

Ależ wybór w tych meblach....
Biska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-03-2018, 10:26   #39 (postlink)
Wczytuje się

wioletta-dabrowska1991 jest początkujący

Ja to tylko w sklepie.
wioletta-dabrowska1991 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-03-2018, 23:21   #40 (postlink)
Rozkręcanko

kinimini jest początkujący

Cytat:
Napisał wioletta-dabrowska1991 Zobacz post
Ja to tylko w sklepie.
To w sumie podobnie jak ja jakos wole dotknac, sprawdzic, zobaczyc co i jak a potem zdecydowac sie na zakup, dlatego bardzo odpowiada mi forma salonu agata - szeroki asortyment, wiec jest w czym wybierac, a i meble maja bardzo w porzadku
kinimini jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-05-2018, 13:50   #41 (postlink)
Rozkręcanko

majanna jest początkujący

Ja kupiłam niedawno stolik pod TV, przez internet, dokładnie tutaj - https://www.wikimeble.pl/STOLIKI_RTV, choć też wcześniej się zarzekałam, że nigdy przez internet nie kupię mebli, bo jak to tak bez oglądania i dotykania A poszłam kiedyś na kawę do znajomej, która sobie cały salon urządziła właśnie meblami kupionymi w internecie. Obejrzałam, podotykałam no i zdecydowałam się kupić właśnie stolik pod telewizor. Stolik świetnie się prezentuje, a jak to wygoda, meble sobie oglądać pijąc kawkę i tylko myszką klikając W każdym razie jestem pewna, że akurat z tego sklepu jeszcze niejedną rzecz kupię.
majanna jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
meble, sieci, wymiar

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania