Odpowiedz
stare 28-10-2013, 10:09   #1 (postlink)
Biżuteria / Icon Nails- jak i czym :) ?
Lorez Lorez jest nieaktywny 28-10-2013, 10:09

Dziewczyny jestem zafascynowana icon nails natomiast nie mam pojęcia jak to ugryźć. Jak to się robi ? To są farbki akrylowe ? Liczę na odpowiedź i mam nadzieje, że nie dubluje tematu

Lorez
Wczytuje się
Podziękowania wysłane: 9
Podziękowania otrzymane: 4
Odwiedzin: 18047
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
stefcia92 (07-04-2014)
stare 28-10-2013, 15:04   #2 (postlink)
Moderator
Otrzymane medale: 11
Złoty medal Prezent Prezent Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 3 041
Podziękowania otrzymane: 1 469
nanami7 ma reputacje ponad wszystkie
nanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkie
Odp: Icon Nails- jak i czym :) ? 

Lorez tak, maluje sie farbami akrylowymi
musisz popróbowac ja duzo maluje bo moje panie są szczesliwe jak cos nowego im wyczaruje.
Co do pedzla to mam taki do cienkich kresek, a reszte robie sondą - tą kuleczką. Mam aż 3 rozmiary.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

nanami7 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
2 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
Chanti25 (07-04-2014), Evelina.J (03-02-2014)
stare 29-10-2013, 08:49   #3 (postlink)
Wczytuje się

Lorez jest na dobrej drodze

Dziękuje Ci nanami poszperałam wczoraj w necie i w efekcie po pracy pojechałam do hurtowni po farbki akrylowe własnie + sondy + pędzelki niedługo zacznę eksperymentowanie tylko brakuje mi pomysłów na wzorki.
Lorez jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-10-2013, 00:03   #4 (postlink)
Moderator

nanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkie

Lorez jest tyle inspiracji wszedzie wiec mi tu prosze nie mowic ze pomyslow brak !

nanami7 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
reniusia1002 (07-04-2014)
stare 30-10-2013, 10:06   #5 (postlink)
Wczytuje się

Lorez jest na dobrej drodze

Cytat:
Napisał nanami7 Zobacz post
Lorez jest tyle inspiracji wszedzie wiec mi tu prosze nie mowic ze pomyslow brak !
Dobra dobra już nie bij masz rację, tutaj jest tego multum ale w głowie wręcz przeciwnie
Lorez jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2014, 23:54   #6 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 1
Wyróżnienie 

Podziękowania wysłane: 470
Podziękowania otrzymane: 155
Evelina.J to imię znają wszyscyEvelina.J to imię znają wszyscyEvelina.J to imię znają wszyscyEvelina.J to imię znają wszyscyEvelina.J to imię znają wszyscy

A ja wlasnie zrobilam pierwsza próbę kolorowych Icon Nails

Ale mi sie to spodobało, teraz musze ćwiczyc, ćwiczyc, ćwiczyc

GG 11623381
Evelina.J jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-04-2014, 18:43   #7 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 4
Podziękowania otrzymane: 1
ilonka1819 jest początkujący
Zdobienie biżu i ICONIC 

Nie zlokalizowałam tu takiego tematu więc postanowiłam go założyć. Zdobienie biżu które obecnie wprowadziło INDIGO samo w sobie jest łatwe i jeśli chodzi o formowanie kształtu i efekt biżuterii jest proste....Gdyby ktoś chciał zaczerpnąć : na zmatowionym pazurku wzór malujemy czarnym żelem( nie hybrydą- zbyt sie rozlewa) chodzi o to by linie były wypukłe utwardzamy do warstwy dyspresyjnej szybkimi ruchami odciskamy folię transwerową i to daje nam efekt biżuterii ale czy któraś z Was wiem czym jest ten żel które imitują kamienie i kryształy? kiedys napotkałam filmik rosyjskiej stylistki i ona używała jakieś specjalnej masy żelowej którą mieszała z brokatami bądź kolorowymi zelami i drobinkami pyłu....podzielcie się doświadczeniem ...czy któraś próbowała zrobic te imitacje kamieni zwykłym żelem...? jak macie zdjęcia to bardzo chętnie zobaczę
ilonka1819 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-04-2014, 19:10   #8 (postlink)
Administrator
Otrzymane medale: 14
Wyróżnienie Wyróżnienie Super Sprzedawca Serce Sponsor 

Podziękowania wysłane: 2 996
Podziękowania otrzymane: 3 276
samaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkie
samaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkie
Odp: Zdobienie biżu i ICONIC 

Zdobienie ornamentowe nie jest niczym nowym, a już na pewno firma indigo go nie odkryła ani nie wymyśliła, bo istniał zanim powstała
znamy ten sposób od dawna, można jeszcze malować farbką akrylową oraz żelami i akrylami z kategorii płynny metal.
Podobnie imitacje kamieni zazwyczaj robione są z żelu bądź akrylu typu iskrzące + mocno nabłyszczone.

samaron jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-04-2014, 21:40   #9 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 150
Podziękowania otrzymane: 87
markotka jest diamentem wśród kamienimarkotka jest diamentem wśród kamienimarkotka jest diamentem wśród kamienimarkotka jest diamentem wśród kamieni

"kamyczki" można zrobić albo gotowym żelem kolorowym z drobinkami, albo po prostu gęsty żel clear mieszamy z ozdobami typu brokat, pyłek, piegi i co tam nam się podoba. Żel musi być gęsty, żeby nam się nie rozpłynął, nakładamy "glutek" i do lampy
markotka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-04-2014, 22:58   #10 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 185
Podziękowania otrzymane: 177
delyszys to imię znają wszyscydelyszys to imię znają wszyscydelyszys to imię znają wszyscydelyszys to imię znają wszyscydelyszys to imię znają wszyscy

ostatnio tez widzialam ze Reforma NAils ma GEL PAINT to sa jakies farby zelowe ktorymi tez mozna robic te wypokle zlote zawijaski no i nie tylko zastanawiam sie nad nimi ogolnie Indigio tez mnie korci
delyszys jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-04-2014, 08:53   #11 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 37
Podziękowania otrzymane: 52
rzęsowa ma niesamowite możliwościrzęsowa ma niesamowite możliwościrzęsowa ma niesamowite możliwości

ja "kamyczki"robie farbą witrażowa DECO z plastyka łączoną z akrylem clear
rzęsowa jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-04-2014, 16:44   #12 (postlink)
No to..wpadłam
Otrzymane medale: 2
Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 17
Podziękowania otrzymane: 36
sora-imagica ma niesamowite możliwościsora-imagica ma niesamowite możliwości

Cytat:
Napisał delyszys Zobacz post
ostatnio tez widzialam ze Reforma NAils ma GEL PAINT to sa jakies farby zelowe ktorymi tez mozna robic te wypokle zlote zawijaski no i nie tylko zastanawiam sie nad nimi ogolnie Indigio tez mnie korci
A Gel Paint nie jest przypadkiem po prostu kolorowym żelem, który nie pozostawia warstwy dyspersyjnej? Podpis na stronie internetowej by o tym świadczył

A co do Indigo - widziałam jakiś czas temu poruszenie na ich fanpage, gdzie jedna ze stylistek stwierdziła, że na ich żelu ornamentowym folia się nie odbija, a druga jej wtórowała. Ponoć na szkoleniu tłumaczą to tak, że po utwardzeniu żelu ornamentowego należy go przetrzeć i DODATKOWO pokryć klejem do folii transferowej...

Mnie do biżuterii kusi Art Gel z Perfect Beauty...jutro muszę wstać skoro świt i jechać na targi LNE go zakupić
sora-imagica jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-04-2014, 22:40   #13 (postlink)
No to..wpadłam

markotka jest diamentem wśród kamienimarkotka jest diamentem wśród kamienimarkotka jest diamentem wśród kamienimarkotka jest diamentem wśród kamieni
Odp: Biżuteria / Icon Nails- jak i czym :) ? 

ornament nie jest do odbijania folii, paint gel z indigo jest do odbijania i on ma właśnie bardzo lepką warstwę dyspersyjną i na niej się odbija, jak przemyjesz paznokieć, to już nie masz na czym odbić. Z tego co czytałam, że i tak niewiele folii się na paint gelu odbija i dlatego też skusiłam się na żel z PB, jak przetestuję dam znać.
markotka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-04-2014, 23:29   #14 (postlink)
No to..wpadłam
Konkursowy Konkursowy 

@markotka - No tak, napisałam, że ornamentowy, ale to ze względu na skojarzenia z wypukłą biżuterią A chodziło mi o Paint Gel i właśnie jego dotyczyła dyskusja na FB.

Dzisiaj na targach widziałam pracę z Art Gel PB i idzie to błyskawicznie, odbija się prawie za jednym zamachem. W czwartek przedstawicielka ma mi go dowieźć, bo wszystko się wczoraj wyprzedało...
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-04-2014, 10:33   #15 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 604
Podziękowania otrzymane: 109
reniusia1002 jest diamentem wśród kamienireniusia1002 jest diamentem wśród kamienireniusia1002 jest diamentem wśród kamienireniusia1002 jest diamentem wśród kamieni

Lorez
jezeli ci brak inspiracji i pomyslow popatrz na galerie NANAMi ma wiele ladnych malowanek w sensie wzorow i jej cudowna pepitka oraz pieski z disneya sliczne.u Nanami znajdziesz duzo inspiracji.
reniusia1002 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-05-2014, 22:16   #16 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 7
Złoty medal Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 359
Podziękowania otrzymane: 490
DianaT ma reputacje ponad wszystkieDianaT ma reputacje ponad wszystkieDianaT ma reputacje ponad wszystkieDianaT ma reputacje ponad wszystkieDianaT ma reputacje ponad wszystkieDianaT ma reputacje ponad wszystkieDianaT ma reputacje ponad wszystkieDianaT ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
Napisał sora-imagica Zobacz post
A co do Indigo - widziałam jakiś czas temu poruszenie na ich fanpage, gdzie jedna ze stylistek stwierdziła, że na ich żelu ornamentowym folia się nie odbija, a druga jej wtórowała. Ponoć na szkoleniu tłumaczą to tak, że po utwardzeniu żelu ornamentowego należy go przetrzeć i DODATKOWO pokryć klejem do folii transferowej...
Na paint gel z Indigo folia odciska się idealnie, a to ze trzeba przemyc i dodatkowo pokryc klejem do folii transferowej to totalna bzdura

" border="0" />
DianaT jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-05-2014, 23:51   #17 (postlink)
No to..wpadłam
Konkursowy Konkursowy 

Ja tam nie wiem, tylko przytaczam wątek przeczytany w innym miejscu
Sama pracuję na żelu do biżu z PB i nie mam porównania.
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-05-2014, 22:36   #18 (postlink)
No to..wpadłam

piszecie o dwóch różnych żelach dziewczyny paint i ornament, możliwe że na ornamencie folia się nie odbija, mam, ale nie próbowałam
markotka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-05-2014, 12:32   #19 (postlink)
No to..wpadłam
Konkursowy Konkursowy 

Cytat:
Napisał markotka Zobacz post
piszecie o dwóch różnych żelach dziewczyny paint i ornament, możliwe że na ornamencie folia się nie odbija, mam, ale nie próbowałam
Parę wypowiedzi wyżej tłumaczyłam, że pisząc "ornamentowy" mam na myśli Paint Gel. Jakoś za nic w świecie nie chce mi to z głowy wyjść
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-05-2014, 14:20   #20 (postlink)
Wolny strzelec <3
Otrzymane medale: 17
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal Wstążka 

Podziękowania wysłane: 2 412
Podziękowania otrzymane: 2 955
plushak ma reputacje ponad wszystkieplushak ma reputacje ponad wszystkieplushak ma reputacje ponad wszystkie
plushak ma reputacje ponad wszystkieplushak ma reputacje ponad wszystkieplushak ma reputacje ponad wszystkieplushak ma reputacje ponad wszystkieplushak ma reputacje ponad wszystkieplushak ma reputacje ponad wszystkieplushak ma reputacje ponad wszystkieplushak ma reputacje ponad wszystkie

Jeśli chodzi o żel z PB, to kupiłam i polecam, wszelakie folie allegrowe czy inne się odbijają bez problemu.

plushak jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-05-2014, 06:43   #21 (postlink)
Totalna maniaczka
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 190
Podziękowania otrzymane: 157
malutkaistotkaa to imię znają wszyscymalutkaistotkaa to imię znają wszyscymalutkaistotkaa to imię znają wszyscymalutkaistotkaa to imię znają wszyscymalutkaistotkaa to imię znają wszyscy

musi byc do tego specjalny klej czy zwykly?
malutkaistotkaa jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-05-2014, 09:23   #22 (postlink)
Globalny Moderator
Otrzymane medale: 19
Złoty medal Wyróżnienie Kreatywność Wstążka Prezent 

Podziękowania wysłane: 3 271
Podziękowania otrzymane: 1 885
natalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkie
natalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkie

specjalny

natalia268 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-05-2014, 23:04   #23 (postlink)
Totalna maniaczka
Konkursowy 

malutkaistotkaa to imię znają wszyscymalutkaistotkaa to imię znają wszyscymalutkaistotkaa to imię znają wszyscymalutkaistotkaa to imię znają wszyscymalutkaistotkaa to imię znają wszyscy

nie moglam odszukac innego tematu gdzi emozna co stakiego kupic macie znacie jakas strone?
https://www.google.pl/search?q=bizut...ml%3B401%3B448
widizlam spn nails wprowadzilo ale pielinie drogie po 6zl
SPN Nails - Twoje najpiękniejsze paznokcie
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-05-2014, 23:26   #24 (postlink)
Moderator

ja padlam na lopatki jak zobaczylam te ceny w spn... w lipcu planuje zakupic gdzies zza granicy, cos znalezc trzeba bo mi sie te pierdułki bardzo podobają i moim klientkom tez beda pewnie

nanami7 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-05-2014, 23:32   #25 (postlink)
Totalna maniaczka
Konkursowy 

dziisiaj widizlam je na zywo sa piekne ale przesada za sztuke 6z;;/ rozne te ceny najmneij chyba 4zl
a gdzies kokardki keidys kupowlama za 2,5 za sztuke
wiec przegiecie troszke
tylko nigdzie ich nie widze nei iwem co wpisac zeby znalezc
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
biżuteria, czym, icon, nails

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania