Odpowiedz
stare 26-08-2014, 08:41  
IBX System - paznokcie mocne od środka
stefcia92 stefcia92 jest nieaktywny 26-08-2014, 08:41

W ostatnim numerze pisma paznokcie ukazała się reklama nowych produktów wzmacniających paznokcie od środka.

Zainteresował mnie ten temat ponieważ na zdjęciu jest widoczny piorunujący efekt działania tej odżywki, i co ważne można jej używać pod stylizacje żel/ akryl !

jestem ciekawa czy w rzeczywistości po takiej kuracji paznokcie wyglądają tak jak na zdjęciach

może któraś używała , jakie są opinie, ile trzeba powtórzyć zabiegów żeby był efekt , jaka jest cena tych produktów.

źródło:
Promocje - verapro.pl

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

stefcia92
Nałogowiec
Otrzymane medale: 5
Złoty medal Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 
Podziękowania wysłane: 500
Podziękowania otrzymane: 345
Odwiedzin: 66402
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-11-2014, 21:34   #26 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 238
Podziękowania otrzymane: 89
ania38 jest diamentem wśród kamieniania38 jest diamentem wśród kamieniania38 jest diamentem wśród kamieniania38 jest diamentem wśród kamieni
Odp: IBX System - paznokcie mocne od środka 

Cytat:
Napisał stefcia92 Zobacz post
w instrukcji jest napisane żeby ogrzewać pod lampką lub suszarką.
o jaką lampę chodzi?

a trzeba matowić paznokcia przed nałożeniem tej odżywki,a po odżywce od razu hybrydę można nałożyć bez bazy? odpowie może ktoś,proszę bo jestem zainteresowana jej kupnem .tylko wcześniej chcę wiedzieć jak używać,z góry dziękuję
ania38 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-11-2014, 23:27   #27 (postlink)
Kosmetyczka

Podziękowania wysłane: 50
Podziękowania otrzymane: 13
Nefra wkrótce będzie sławna

Ja ogrzewam przy takiej małej dmuchawie,coś podobnego do dawnej farelki: ) na ulotce pisze żeby nic nie robić chyba przed nałożeniem ale ja robię normalnie manicure ,gdy potrzeba delikatnie matowie a raczej omiatam płytkę paznokcia polerką. Po nałożeniu wszystkich warstw należy przemyc cleanerem i hybryda normalnie jak zawsze z bazą.
Nefra jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
ania38 (23-11-2014)
stare 23-11-2014, 15:31   #28 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 1
Wyróżnienie 

Podziękowania wysłane: 120
Podziękowania otrzymane: 102
tomaszka jest diamentem wśród kamienitomaszka jest diamentem wśród kamienitomaszka jest diamentem wśród kamienitomaszka jest diamentem wśród kamieni

Ja też bym chciała zakupić sobie te produkty, ale jestem chyba jakaś niekumata. Nic a nic nie rozumiem co i jak sie nakłada. I jak sie ma to do hybrydy, żelu.
F:
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
tomaszka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-11-2014, 20:19   #29 (postlink)
Kosmetyczka

Podziękowania wysłane: 50
Podziękowania otrzymane: 13
Nefra wkrótce będzie sławna

Dokładna instrukcja jest przy produktach,na początek ogrzewa się produkt na paznokciach żeby bardziej wchłonął w paznokieć a potem do lampy uv. Może to być stosowane jako wzmocnienie płytki tylko do zwykłego manicure a może być tez pod hybrydę, żel chyba też.
Nefra jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 25-11-2014, 08:55   #30 (postlink)
Totalna maniaczka
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 190
Podziękowania otrzymane: 157
malutkaistotkaa to imię znają wszyscymalutkaistotkaa to imię znają wszyscymalutkaistotkaa to imię znają wszyscymalutkaistotkaa to imię znają wszyscymalutkaistotkaa to imię znają wszyscy

a jaka jezt tego cena dziewczyny widzialyscie?
malutkaistotkaa jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-11-2014, 08:37   #31 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 5
Złoty medal Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 500
Podziękowania otrzymane: 345
stefcia92 wszyscy jej zazdroszcząstefcia92 wszyscy jej zazdroszcząstefcia92 wszyscy jej zazdroszcząstefcia92 wszyscy jej zazdroszcząstefcia92 wszyscy jej zazdroszcząstefcia92 wszyscy jej zazdroszcząstefcia92 wszyscy jej zazdroszczą

Cytat:
Napisał ania38 Zobacz post
o jaką lampę chodzi?

a trzeba matowić paznokcia przed nałożeniem tej odżywki,a po odżywce od razu hybrydę można nałożyć bez bazy? odpowie może ktoś,proszę bo jestem zainteresowana jej kupnem .tylko wcześniej chcę wiedzieć jak używać,z góry dziękuję

Lampkę z żarówką 60Vat . ( instrukcja dokładna jest przy produktach - nie ma wielkiej filozofii w nakładaniu po przeczytaniu instrukcji ) nie trzeba matowić ja też robie normalnie manicure i nakładam tą odżywke. Przed każdą stylizacja należy postępować tak jakbyśmy nie nakładały nic wczesniej, czyli normalnie matowimy przed hybrydą i żelami.

malutkaistotkaa- koszt 220zł . z przesyłką 230 (w gratisie mała oliwka)

u nas w salonie jest zainteresowanie, panie same proszą żeby pod hybryde im nakładać odżywke bo fajniej sie trzyma i przy zdejmowaniu płytka wyglada o wiele lepiej , jednak jako kuracja odżywcza (tak jak zalecają tydz, po tyg, nie są za bardzo zadowolone ponieważ są niecierpliwe. Myśla że po 2 razach bedzie super efekt ( chociaż zawsze przed rozpoczęciem kuracji zastrzegam ze płytka każdej z pań jest inna i jedna wymaga wiecej druga mniej. ) niektórym klientkom odżywke nakładałam już 5 razy - widze że paznokcieć jest mocniejszy ale jadnak nadal gdzieś "po drodze " potrafi sie złamać przez co panie sie zniechęcają.

produkt jest bardzo wydajny,

stefcia92 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
3 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
chocopolish (23-04-2015), samaron (28-11-2014), sora-imagica (27-11-2014)
stare 26-03-2015, 21:58   #32 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 1
patinka246 jest na dobrej drodze

Dziewczyny podnoszę! jak opinie? widzę że firma się prężnie rozwija. Robią szkolenia itp. Ja kupilam zestawik. Zrobilam sobie 3 razy i w ogóle nie widzę różnicy... koleżance położyalam teraz pod hybrydę. Ma taką pracę że co byśmy nie robiły zwykle odchodzi jej juz hybryda po tygodniu. Teraz drugi tydzień minął i dalej trzyma się rewelacyjnie. No i teraz mam mieszane uczucia.... jak to wygląda u Was?
patinka246 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-04-2015, 19:52   #33 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 63
Podziękowania otrzymane: 8
chocopolish wkrótce będzie sławna

A mnie nurtuje pewna rzecz... Mianowicie wg filmu instruktażowego nie wolno użyć IBX na osobie, która miała jakiekolwiek alergie na kosmetyki do paznokci. W związku z tym (czysto hipotetycznie) - jeśli klientka nie miała nigdy alergii i zaaplikujemy jej IBX i zacznie odczuwać jakieś dolegliwości, okaże się, że jest uczulona na jakiś składnik, to jak zdjąć jej to z paznokci?
Nigdzie nikt nie pisze o tym czy w ogóle da się to zdjąć, a skoro wnika w płytkę to pewnie nie..
Zdarzyła się wam może klientka u której IBX wywołał jakieś skutki uboczne?
chocopolish jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
tomaszka (25-04-2015)
stare 27-04-2015, 17:36   #34 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 16
Podziękowania otrzymane: 14
monkas wkrótce będzie sławna

Nazwa nic mi nie mówi - sama twardość od środka cały czas opieram na odżywkach do paznokci
monkas jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-04-2015, 21:58   #35 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 238
Podziękowania otrzymane: 89
ania38 jest diamentem wśród kamieniania38 jest diamentem wśród kamieniania38 jest diamentem wśród kamieniania38 jest diamentem wśród kamieni

Cytat:
Napisał chocopolish Zobacz post
A mnie nurtuje pewna rzecz... Mianowicie wg filmu instruktażowego nie wolno użyć IBX na osobie, która miała jakiekolwiek alergie na kosmetyki do paznokci. W związku z tym (czysto hipotetycznie) - jeśli klientka nie miała nigdy alergii i zaaplikujemy jej IBX i zacznie odczuwać jakieś dolegliwości, okaże się, że jest uczulona na jakiś składnik, to jak zdjąć jej to z paznokci?
Nigdzie nikt nie pisze o tym czy w ogóle da się to zdjąć, a skoro wnika w płytkę to pewnie nie..
nie,nie zdarzyło mi się a chociażby coś się stało,jakieś pieczenie czy ból to pewnie samo by przeszło ,może bym kazała klientce włożyć palce do zimnej wody,albo próbowała zetrzeć ile się da,sama nie wiem...

lepiej nie mieć takiej sytuacji..
ania38 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
chocopolish (29-04-2015)
stare 28-04-2015, 19:30   #36 (postlink)
Globalny Moderator
Otrzymane medale: 19
Złoty medal Wyróżnienie Kreatywność Wstążka Prezent 

Podziękowania wysłane: 3 271
Podziękowania otrzymane: 1 885
natalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkie
natalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
Napisał chocopolish Zobacz post
Będę do szkoleniu IBX to zapytam jak nie zapomnę

__________________________________________________ ____

Zatem.. już wszystko wiem..

W produkcie zawarte są monomery, które mogą uczulać. Trzeba zapytać klientkę czy jest uczulona na któryś składnik... jeśli nie wie, warto spróbować na kawałku paznokcia.

Uczulenie na ten produkt zdażyło się do tej pory dwa razy (albo tylko 2 przypadki zostały zgłoszone firmie)
Objawia się zaczerwienieniem skórek wokół paznokcia ..... i..... produktu nie da się ściągnąć. Trzeba odczekać aż cały paznokieć odrośnie....

kiepska sprawa

Ostatnio edytowane przez natalia268 ; 11-05-2015 o 14:28
natalia268 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
chocopolish (29-04-2015)
stare 28-05-2015, 14:13   #37 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 23
Podziękowania otrzymane: 37
czuszka ma niesamowite możliwościczuszka ma niesamowite możliwości

Dziewczyny a jak się to nakłada drugi, trzeci itp. raz? tak samo jak za pierwszym razem?czy ściera się jakoś wcześniejszą warstwę?
czuszka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 31-05-2016, 17:16   #38 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 0
ewusek1984 jest początkujący

Hej dziewczyny a gdzie można kupić ten zestaw? I za jaką cenę?
ewusek1984 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-08-2016, 23:19   #39 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 2
Uznanie Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 114
Podziękowania otrzymane: 431
NiCoLa jest profesjonalistkąNiCoLa jest profesjonalistkąNiCoLa jest profesjonalistkąNiCoLa jest profesjonalistkąNiCoLa jest profesjonalistkąNiCoLa jest profesjonalistkąNiCoLa jest profesjonalistką

Też chciałam zakupić ten zestaw, ale niestety sprzedają tylko do salonów
NiCoLa jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-08-2016, 19:54   #40 (postlink)
Nałogowiec
Wyróżnienie 

Podziękowania wysłane: 120
Podziękowania otrzymane: 102
tomaszka jest diamentem wśród kamienitomaszka jest diamentem wśród kamienitomaszka jest diamentem wśród kamienitomaszka jest diamentem wśród kamieni

I całe szczęście.
F:
tomaszka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-10-2016, 17:40   #41 (postlink)
Nałogowiec

Na wzmocnienie płytki wystarczy new nails, ich odżywka. Kwestia systematycznego stosowania i paznokcie będą zdrowe, ale nie oczekujmy cudów. Wprowadzenie dużej przemiany naprawdę wymaga poświęcenia wiele czasu, jednak docelowo powinno być super.
monkas jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-05-2017, 10:42   #42 (postlink)
Nałogowiec

Dziewczyny, czy któraś z was w ostatnim czasie robiła to - Kuracja do paznokci Herome Extra Strong Nail Hardener 10ml ? Jaki to miało wpływ na paznokcie?
monkas jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
ibx, mocne, paznokcie, system, środka

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania