Odpowiedz
stare 24-03-2009, 17:01  
odpadający.....żel....dlaczego?
Euphoria Euphoria jest nieaktywny 24-03-2009, 17:01

wiem, ze temat brzmi dziwnie. ale jest prawidłowy. nie chodzi mi ani o odpadający tips, ani o odpryckujący żel. sama robię paznokietki i już kilkakrotnie zdarzylo mi się robiąc coś"pozbyć się" calego żelu z paznokcia. ciągle dotyczy to tego samego paznokcia(i nie jest to najczęsciej używany). razm mi się to zdazryło po 2 dniach od zrobienia, naprawiłam i za 3 dni znowu.nie czuję tego wogóle, nie boli po prostu patrzę i nie ma.....czy macie jakiś pomysł co może być przyczyną?podobno jak płyka jest przepilowana to może tak być?ale moja nie jest....
klientkom robię pazurki ręakwiczkach, poza tym w swojej pracy również bardzo duzo pracuje w rękawiczkach, podobno to też wpływa na zapowietrzenia?wypowiedzcie się proszę

Euphoria
dawniej sylwiakolodziej1985
Podziękowania wysłane: 26
Podziękowania otrzymane: 24
Odwiedzin: 27707
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-06-2009, 09:22   #26 (postlink)
Współzałożyciel forum
Otrzymane medale: 3
Oskar Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 730
Podziękowania otrzymane: 1 141
mala ma reputacje ponad wszystkie
mala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkie

dziekuje wam dziewczyny
wypytalam ja o leki mowila ze nic niebierze,w ciazy itp nie jest
bierze tylko antykoncepcje (cz to tez moze byc powodem?)wiem ze to hormony ale czy to tez mozebyc powod.pytalam o kremowanierak ale niepamietala.teraz przed poprawa kremowala to pow jej ze niedobrze i wyjasnilam ze nei moze tego robic.kurde mam nadzieje ze nei zadzwoni za dzien znow.
z nia razem byla dziewczyna ktorej tez robilam i jej sie trzymaja super.wczoraj byla na sciagnieciu dziewczyna po 5 tyg i tez zero powietrza nic.nie mam pojecia

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
ZAPRASZAM
mala jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-06-2009, 18:24   #27 (postlink)
Totalna maniaczka
Prezent Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 59
Podziękowania otrzymane: 53
Aneta ma niesamowite możliwościAneta ma niesamowite możliwościAneta ma niesamowite możliwości
ratunku!!!!! 

robilam dziewczynie paznokcie zelowe na formie.na drugi dzien "wszystkie"paznokcie przy jednej dloni odpadly.ona twierdzi ze samo tak sie stalo.druga trzyma sie tak jak powinna.myslalam ze moze zle przygotowalam plytke ale zastanawia mnie ze to tylko jedna dlon nie dwie.CO MOGLAM ZROBIC ZLE?(wiem ze jest wiele mozliwosci ale zastanawia mnie ze tylko jedna reka)
Aneta jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-06-2009, 18:26   #28 (postlink)
Weteran
Otrzymane medale: 6
Wyróżnienie Prezent Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 135
Podziękowania otrzymane: 142
madzialena to imię znają wszyscymadzialena to imię znają wszyscymadzialena to imię znają wszyscymadzialena to imię znają wszyscymadzialena to imię znają wszyscy

poczytaj sobie tutaj Anetko.. Mała miała podobny problem..
http://forum.wzorki.info/ogolnie-o-p...-odpadaja.html
miłośniczka akrylu
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

madzialena jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
Aneta (19-06-2009)
stare 19-06-2009, 18:33   #29 (postlink)
Totalna maniaczka
Prezent Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 59
Podziękowania otrzymane: 53
Aneta ma niesamowite możliwościAneta ma niesamowite możliwościAneta ma niesamowite możliwości

dwa dni temu mialam to samo.nie ma co porownywac mojej pracy do Twojej Mala ale dziewczynie na nastepny dzien odpadly wszystkie przy jednej dloni a druga jes ok

---------- Dodano o godzinie 15:33 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:32 ----------

teraz widze ze to mogla byc nie calkiem moja wina choc nie zaprzeczam ze moglam cos sknocic ale druga reka wyglada super i trzyma sie wszystko jak nalezy
Aneta jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-06-2009, 18:58   #30 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 105
Podziękowania otrzymane: 462
Tonija jest profesjonalistkąTonija jest profesjonalistkąTonija jest profesjonalistkąTonija jest profesjonalistkąTonija jest profesjonalistkąTonija jest profesjonalistkąTonija jest profesjonalistką

może ? klopoty z tarczyca, przyjmowanie lekow na nadcisnienie, zaburzenia hormonalne.
może coś tutaj jeszcze znajdziesz
odpadające paznokcie

Tonija jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
Aneta (19-06-2009)
stare 19-06-2009, 21:02   #31 (postlink)
Współzałożyciel forum

mala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkie

widze ze nie tylko ja mialam ten problem

ZAPRASZAM
mala jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-06-2009, 21:15   #32 (postlink)
Współzałożyciel forum

dziewczyny pomocy bo padne albo nie wiem co zrobie
dziewczyna dzwonila ze odpadly jej nastepne paznokcie tzn dorabialam jej chyb a 5 czy 6 aterz odpadly jej dwa te co robilam w sobote .nie wiem cojest grane.przyjdzie 1 lipca bo nie mam nic wolnego wczrsniej.niewiem ona chce zrobic paznokcie
powiedzcie jak mam jejzrobic podwojnie primer (teraz na poprawie tak zroilam)?czy mam wziasc kase za stylizacje czy nie?
nei mam pojecia co zrobic

ZAPRASZAM
mala jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-06-2009, 23:40   #33 (postlink)
Weteran

madzialena to imię znają wszyscymadzialena to imię znają wszyscymadzialena to imię znają wszyscymadzialena to imię znają wszyscymadzialena to imię znają wszyscy

mi sie wydaje że z paznokciami albo organizmem tej dziewczyny jest coś nie tak... moim zdaniem powinnaś ją porządnie wypytać jakie ma problemy zdrowotne itp. czy kiedyś takie coś sie zdarzało.. to napewno nie Twoja wina! może za usługe policzyłabym jej troche mniej, ale tylko troche
miłośniczka akrylu

Odpowiedź z Cytatem
stare 20-06-2009, 16:48   #34 (postlink)
Molestantka klawiatury
ban
Otrzymane medale: 4
Uznanie Prezent Szkolenia Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 178
Podziękowania otrzymane: 377
zizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistką

Cytat:
Napisał sylwiakolodziej1985 Zobacz post
hmmmmm....a gdzie jest napisane na żelu SF czy jest nylonowy?u mnie nic nie jest napisane tzn że chyba nie jest?
bo faktycznie tak jak piszesz to przy używaniu tego SF jakby częśćiej.....
już nic nie powiem.....znów mi w pracy w nocy odpadł...znów ten sam....
męczące to jest troche. najabrdziej mi żal mojej płytki, no bo nie wyglada dobrze, zwłaszcza na końcu teraz.i muszę czekać z takim brakiem
a ja mam pytanie.od jak dawna kładziesz sobie żel na pazurki zrób sobie przerwę w nakładaniu tipsów żelu i akrylu na pazurki. niech odpoczną troszkę. a jeśli pracujesz w rękawiczkach to ręce się pocą i płytka paznokcia też. po prostu może być przemęczona. i wtedy uruchamia się proces obronny i po prostu będzie odpadać.

Ostatnio edytowane przez zizia ; 20-06-2009 o 16:53
zizia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-06-2009, 17:02   #35 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 3
Podziękowania otrzymane: 1
Sethra jest początkujący

Znam osobę której też żelki nigdy się nie trzymały, po paru godzinach, góra 2 dniach odpadały bez bólu. Jak założyła sobie pazurki akrylowe, ten problem zniknął, wszystko się trzyma jak powinno.
Prawdopodobnie płytka nie przyjmuje żelu, że nie może się on z nią dobrze połączyć.

Sethra jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-06-2009, 18:00   #36 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 7
Sponsor Sponsor Sponsor Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 233
Podziękowania otrzymane: 534
paznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkie

a pracuję też czasami na nylonowym z sf i jest ok, ale to kwestia indywidualna każdego pazurka, czy się trzyma czy nie. Dobry jest z sf róż ptrzezroczysty lub twardy. a co do przerwy to ja tez tak miałam rok temu że odpadały, ale stwierdziłam, że przetrzymam i teraz juz jest nieźle, trzymaja sie ok 21,5 tyg, lub 3 tyg, potem robie mini odnowe i wypiłowuje zapowietrzenia i jeszcze 3 tyg chodzę, a pazur4ki mam długości, od 3,5 cm najmniej do 5 cm.
paznokietek1000 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-06-2009, 18:35   #37 (postlink)
Współzałożyciel forum

kurcze chyba musze isc na kursik akrylu znow

ZAPRASZAM
mala jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-06-2009, 21:44   #38 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 39
Podziękowania otrzymane: 27
stella ma niesamowite możliwościstella ma niesamowite możliwości

mala a ty nie zmienialas przypadkiem ostatnio produktow?
stella jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-06-2009, 21:21   #39 (postlink)
Współzałożyciel forum

nie wlasnie robie na moich starych
nowymi robie tylko sobie bo mam malo bo dostalam tylko probki
i to jewt to ze moje zele znam
i wiem jak trzymaja dlatego sie dziwie

ZAPRASZAM
mala jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-06-2009, 23:29   #40 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 5
Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 954
Podziękowania otrzymane: 1 167
Jade ma reputacje ponad wszystkie
Jade ma reputacje ponad wszystkieJade ma reputacje ponad wszystkieJade ma reputacje ponad wszystkieJade ma reputacje ponad wszystkieJade ma reputacje ponad wszystkieJade ma reputacje ponad wszystkieJade ma reputacje ponad wszystkie
Odp: na drugi dzien po stylizacji pazurki odpadaja 

Mala ja tez sie trochu zalamalam bo ostatnio co robilam jednej dziewczynie pazurki napisala mi ze dwa jej odpadly,ale nawet niewiem w jaki sposob bo tego nie napisala.Pretensji nie miala ale i tak sie zle z tym czuje i zastanawiam sie jak to moglo sie stac,pazurki robilam tak jak zawsze,te same produkty.Przypuszczam ze tez mogla lapki moczyc,przed i po zrobieniu.Byla na weselu wiec mogla gdzies walnac,ale kto to wie?I tez wiele sie nie dowiesz co robila przed i po zabiegu,bo prawdy moze nie powie.I tak jak piszecie moga byc rozne przyczyny wiec juz mi lepiej

Jade jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-07-2009, 22:49   #41 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 10
Złoty medal Złoty medal Wyróżnienie Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 382
Podziękowania otrzymane: 305
Zuzanna Rzeszewska wszyscy jej zazdroszcząZuzanna Rzeszewska wszyscy jej zazdroszcząZuzanna Rzeszewska wszyscy jej zazdroszcząZuzanna Rzeszewska wszyscy jej zazdroszcząZuzanna Rzeszewska wszyscy jej zazdroszcząZuzanna Rzeszewska wszyscy jej zazdroszcząZuzanna Rzeszewska wszyscy jej zazdroszczą

Dziwna sprawa z tymi pazurkami...
Ja miałam raz taką Panią, która sama sobie "dopieszczała" tipsy przy okazji podrywając żeli i podcinając krawędzie boczne, a potem do mnie dzwoniła z pretensjami, że się paznokieć złamał lub opadł... Masakra...
Zuzanna Rzeszewska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-07-2009, 01:26   #42 (postlink)
Weteran

do mnie przyszły kiedyś dwie koleżanki jednej miałam tylko zażelować naturalki i pomalować a drugiej zrobić brokaciki.. nie zdążyłam skończyć brokatów drugiej koleżance bo już musiałam poprawiać tej pierwszej.. grzebała przy tych paznokciach non stop na moich oczach
miłośniczka akrylu

Odpowiedź z Cytatem
stare 11-07-2009, 11:34   #43 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 9
Wyróżnienie Uznanie Kreatywność Prezent Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 1 472
Podziękowania otrzymane: 2 173
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie

mala moja kolzanka tak ma ze p stylizacji zelem paznokcie odpadaja na drugi dzien, miala zalozone akryle przez ta samo osobe i sie trzymaly, kumpela wlasnie czeka az skoncze kursik na akryl bo odnowy potrzebuje
Agnieszka Praska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-07-2009, 12:08   #44 (postlink)
Wizażystka
Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 528
Podziękowania otrzymane: 356
Ladyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistką

Ja miałam za to inną gigantkę paniusia kompletnie nic nie robiła w domku a tipsiki zaczęły się odpadać tak jak wcześniej opisywała mała - nawet śladu po nich nie było na płytce a ja jestem pewna że zrobiłam wszystko tak jak należało. Przyszła do mnie z pretensjami mówiąc "ja nawet nie zmywałam ręcznie bo mamy w domu 3 zmywarki!". Doskonale wiedziałam, że niekiedy zdarza się tak, że żel nie trzyma się płytki i niezależnie od tego jakby stylistka się starała to te tipsy i tak odpadną. Tym bardziej że akurat ja miałam już swoje tipsy 4 tygodnie i robiłam jej taką samą techniką jak sobie. Ale oczywiście widziałam że szanowna Pani jakoś nie mogła w to uwierzyć No i powiedzcie co z takimi robić?
Ladyss jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-07-2009, 12:27   #45 (postlink)
Weteran

niektóre przypadki są poprostu krytyczne i nic sie z nimi nie da zrobić
miłośniczka akrylu

Odpowiedź z Cytatem
stare 11-07-2009, 13:38   #46 (postlink)
Wizażystka
Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 528
Podziękowania otrzymane: 356
Ladyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistką

Ale najgorsze jest to, że ja tak naprawdę dopiero zaczynam i stałych klientek jeszcze nie mam. Żeby mieć stałe klientki muszą nabrać do mnie zaufania a taka jedna osoba może mi zszargać opinię mówiąc że jej źle zrobiłam
Ladyss jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-07-2009, 14:34   #47 (postlink)
Weteran

ja sie ostatnio tak wkurzyłam na jedną laske że wolałam o tym zapomnieć.. kupiła sobie zestaw do robienia pazurów wcześniej niż ja bo stwierdziła że ona za takie coś nie bedzie komuś płacić.. zrobila sobie paznokcie które na drugi dzień odpadły.. ze 3 razy sobie zrobiła.. tydzień temu zadzwoniła do mnie czy może przyjść na paznokcie.. zrobiłam jej forme (była zaskoczona że akryl jest taki cienki), wybrała zrobienie z muszelki kruszonej.. zrobiłam jej te paznokcie a ona do mnie "boże Madzia co Ty mi zrobiłaś?! one już nie są cienkie" tłumaczyłam jej że muszelka jest troche grubsza niż brokat.. w końcu zapytała ile to sie będzie trzymało.. powiedziałam że naszej wspólnej koleżance trzymają sie ponad miesiąc a robi nimi wszystko a ona mi na to "oby mi sie tyle nie trzymały" no myślałam że ją zabije.. w końcu powiedziałam jej żeby sama sobie robiła albo chodziła do salonu i robiła za 80 zł jak jej nie pasuje.. na szczęście nie jest zbyt lubiana wiec nie musze się bać że ksieżniczka wyrobi mi złą opinię..
miłośniczka akrylu

Odpowiedź z Cytatem
stare 11-07-2009, 16:51   #48 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 9
Wyróżnienie Uznanie Kreatywność Prezent Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 1 472
Podziękowania otrzymane: 2 173
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie

och sa rozne klientki moja jedna pazury zrywala widelcem w restauracji
wchodzac zaczepila o drzwi i zlamala wiec podczas kolacji zerwala reszte zeby glupio bez jednego nie wygladacwariatka juz widze miny gosci jak ona widelcem grzebie i podchacza i jeden po drugim zrywa
Agnieszka Praska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-07-2009, 18:17   #49 (postlink)
No to..wpadłam
Otrzymane medale: 1
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 19
Podziękowania otrzymane: 15
karolinka_zuzia1989 ma niesamowite możliwości

haha nie moge ale sie nasmialam a ta klientke z tym widelcem jest najlepszahihih super chcialabym to widziecmniam mniam
karolinka_zuzia1989 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-07-2009, 22:15   #50 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 4
Prezent Prezent Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 120
Podziękowania otrzymane: 230
dudejla wszyscy jej zazdroszcządudejla wszyscy jej zazdroszcządudejla wszyscy jej zazdroszcządudejla wszyscy jej zazdroszcządudejla wszyscy jej zazdroszcządudejla wszyscy jej zazdroszczą

Ja ostatnio miałam też niefajny przypadek. Zrobiłam pazurki siostrze, to były moje pierwsze na formie. I tak jak któraś z was pisała już na drugi dzień zaczęły odpadać z jednej reki. Dokładnie schodził cały żel. A na drugiej trzymało się wszystko jak "beton" . Pomyślałam, że skoro to moje pierwsze formy to musiałam coś sknocić ale przecież obie łapki robiłam dokładnie tak samo...Jestem pewna, że skórek nie zalałam bo naprawdę zwracam na to uwagę, zresztą przypadkiem mogłam zalać w jednym placu i nie zauważyć ale nie w pięciu!

Po przegrzebaniu licznych książek i internetu doszłam do wniosku, że przyczyna tkwi w tym że pokryłam obie łapki równocześnie primerem. Najpierw zrobiłam jedną rękę (właśnie tę na której wszystko się ładnie trzyma) a potem drugą a jak to w domu w między czasie siostra biegała otwierac drzwi, wysłac sms-a itp...poza tym spinała spinką włosy i myśle ze to jest przyczyną. Powinnam jeszcze raz zmatowic płytkę i nałożyc primer. Zrobiłam tę łapkę jeszcze raz i teraz wszystko jest cacy
dudejla jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
calosci, cały, drugi, dzien, odchodzący, odlaza, odpadaja, odpadające paznokcie, odpadającyżeldlaczego, paznokcie, paznokieć, pazurki, ratunku, stylizacji, żel

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania