Odpowiedz
stare 24-03-2009, 17:01  
odpadający.....żel....dlaczego?
Euphoria Euphoria jest nieaktywny 24-03-2009, 17:01

wiem, ze temat brzmi dziwnie. ale jest prawidłowy. nie chodzi mi ani o odpadający tips, ani o odpryckujący żel. sama robię paznokietki i już kilkakrotnie zdarzylo mi się robiąc coś"pozbyć się" calego żelu z paznokcia. ciągle dotyczy to tego samego paznokcia(i nie jest to najczęsciej używany). razm mi się to zdazryło po 2 dniach od zrobienia, naprawiłam i za 3 dni znowu.nie czuję tego wogóle, nie boli po prostu patrzę i nie ma.....czy macie jakiś pomysł co może być przyczyną?podobno jak płyka jest przepilowana to może tak być?ale moja nie jest....
klientkom robię pazurki ręakwiczkach, poza tym w swojej pracy również bardzo duzo pracuje w rękawiczkach, podobno to też wpływa na zapowietrzenia?wypowiedzcie się proszę

Euphoria
dawniej sylwiakolodziej1985
Podziękowania wysłane: 26
Podziękowania otrzymane: 24
Odwiedzin: 27707
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-11-2009, 22:56   #51 (postlink)
Współzałożyciel forum
Otrzymane medale: 3
Oskar Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 730
Podziękowania otrzymane: 1 141
mala ma reputacje ponad wszystkie
mala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkie
paznokcie odlaza w calosci 

dziewczyny prosze o pomoc bo pierwszy rqaz mi sie to zdarzylo
mam klientke ktor aprzychodzi do mnei juz z ponad pol roku.przyszla do mnie z obgryzkami.paznokcie wyprowadzilam jej ladnie tak ze nikt by nie powiedzial ze obgryzala.ale nie o to chodzi.kiedys chciala miec dlugie ale sie przeliczyla i wszedzie chaczyla.na jednej rece zrobily jej sie az krwinki pod pazurem od uderzen.wtedy skrocilismy pazurki barzdo i zrobilam jej krotkei.a ze tak odrosly to nalozylam jej zel nan aturalna plytke.(dodam ze prawie kazda klientka moja ma ten zel bo ja mam wiekszosc naturalek i super sie trzymaja)a ona do mnie przychodzi dzis i mowi ze jej wszystkoe platami odlazly.dwa jej zostaly tylko.mowila ze jej normalnie pwietrze popodlazilo i sale odlecialy.a na tych dwoch co zostaly to nic nie bylo.oczywiscie jeden pazur obgryzla strasznie.,wierze jej ze raczej sama ne obgryzla bo tego nigdy nie robila.czy moze to byc zmina zelu na zel do naturalek ze jej zel po prostu sie nie przyjal?
kurde nie wiem co sie stalo
bylo mi glupio po,iczylam ja jak za uzupelnienie.ona pow ze mam sie nie przejmowac bo zna moja prace i wie ze dobrze robie i ze znajdziemy problem
ale ja sie martwie bo nie mialam takiego czegos nigdy

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
ZAPRASZAM
mala jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-11-2009, 23:07   #52 (postlink)
Moderator
Otrzymane medale: 11
Złoty medal Prezent Prezent Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 3 041
Podziękowania otrzymane: 1 469
nanami7 ma reputacje ponad wszystkie
nanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkie
Odp: paznokcie odlaza w calosci 

mi z naturalek każdy żel złazi i też nie wiem dlaczego ... więc może ktoś doradzi ?
nanami7 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-11-2009, 23:08   #53 (postlink)
Współzałożyciel forum

mala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkie

a mi sie wlasnie zawsze trzymaja
mam to püierwszy raz
bo jakby mi zlazil caly czas to bym sie nad zelem zastanowila a tu pierwszy raz takie cus

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
ZAPRASZAM
mala jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-11-2009, 23:12   #54 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 265
Podziękowania otrzymane: 116
Anika jest diamentem wśród kamieniAnika jest diamentem wśród kamieniAnika jest diamentem wśród kamieniAnika jest diamentem wśród kamieni

Moze jakies leki zaczela przyjmowac ta Twoja klientka. Zrob wywiad.
Anika jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-11-2009, 23:13   #55 (postlink)
Moderator

nanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkie

kurczę ... sama jestem ciekawa jaki to może być powód np. mojej mamie nie odchodził a ma twarde paznokcie. a ja mam miękkie bardzo ... hm
czytałam gdzieś, że jak się przyjmuje hormony to mogą się nie trzymać
nanami7 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-11-2009, 23:14   #56 (postlink)
Współzałożyciel forum

no od razu pytalam.tabletek nie brala zadnych,w ciazy nie jest nie mam pojecia

ZAPRASZAM
mala jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-11-2009, 23:15   #57 (postlink)
Moderator

może nie wie a jest w ciąży
nanami7 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-11-2009, 23:21   #58 (postlink)
Współzałożyciel forum

hihihi a kto wie hihih

ZAPRASZAM
mala jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 25-11-2009, 02:24   #59 (postlink)
INM & RaNails Educator EF
Otrzymane medale: 17
Złoty medal Diament Kreatywność Wstążka Prezent 

Podziękowania wysłane: 2 124
Podziękowania otrzymane: 1 831
asia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkie
asia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkie

miałam raz bardzopodobną sytuację, tyle że bez wyprowadzania. robiłam klientce ponad pół roku, chyba pierwszy raz przedłużyłam, a potem już na naturalku nieco dłuższym, frenczowe. raz jej zlazł tak dziwacznie, jakby żel się w gumę zamienił. do dziś nie wiem o co chodziło, potem już było normalnue

asia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-11-2009, 22:12   #60 (postlink)
Nałogowiec

Anika jest diamentem wśród kamieniAnika jest diamentem wśród kamieniAnika jest diamentem wśród kamieniAnika jest diamentem wśród kamieni

Gumiaste paznokcie kojaza mi sie z nieutwardzonym zelem.
Anika jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-11-2009, 11:23   #61 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 5
Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 160
Podziękowania otrzymane: 75
Zgredo jest diamentem wśród kamieniZgredo jest diamentem wśród kamieniZgredo jest diamentem wśród kamieniZgredo jest diamentem wśród kamieni

Nie odczytałam się - wcześniej robiłaś jej żel, czy akryl? Żel generalnie słabiej trzyma się płytki (samej) niż na tipsie, tudzież słabiej niż akryl płytki, więc to nic niezwykłego, że czasem coś pójdzie nie tak z żelem na naturalku. Spróbowała bym jeszcze raz położyć żel, może mocniej odtłuścić... i obserwowała. Po jednym razie trudno ocenić co się w zasadzie stało, po drugim nawet, jeśli nie odkryjecie przyczyny przynajmniej dowiecie się, czy warto się w ogóle tym zajmować, tzn czy to jednorazowy przypadek czy też nie.
stare 27-11-2009, 12:36   #62 (postlink)
Moderator

ja mam przykład ponieważ do pracy nie mogę mieć żelków to sobie nałożyłam tylko żel na naturalki. I teraz stało się tak, że na niektórych się trzyma na mur beton, a na niektórych odłazi ... co Wy na to ?
nanami7 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-11-2009, 13:39   #63 (postlink)
INM & RaNails Educator EF
Otrzymane medale: 17
Złoty medal Diament Kreatywność Wstążka Prezent 

Podziękowania wysłane: 2 124
Podziękowania otrzymane: 1 831
asia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkie
asia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkie

może wsadzasz te palce w jakąś chemię? jak masz fotki to wrzucaj

asia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-11-2009, 14:02   #64 (postlink)
Naczelny Grafik Forumowy
Otrzymane medale: 2
Uznanie Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 685
Podziękowania otrzymane: 2 037
rudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkie
rudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkie

robilam sobie przedwczoraj pazurki, tak jak zawsze...i wczoraj zaczelam sie ubierac do wyjscia i kciukiem lekko zahaczylam o zamek od kurtki i caly akryl zlazl z paznokcia...nic mi nie peklo, nic mi sie nie uszkodzilo na naturalku nie wiem co sie stalo...a teraz chodze bez pazura musze go dokonczyc ale mi sie nie chce
rudzia1985 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-11-2009, 14:22   #65 (postlink)
Nałogowiec

rudzia1985osobiscie pierwszy raz slysze o takim przypadku. Ale moze zle przygotowalas naturalna plytke, moze nie byla wystarczajaco odtluszczona. Z jednej strony, jezeli wszystko dobrze zrobilas moze jest to wina samego akrylu. Wiadomo, ze produkty roznia sie jakosciowo od siebie.Z drugiej strony, na Twoim miejscu chyba skakalabym z radosci ze odszedl akryl-SAM- a nie z Twoim naturalnym paznokciem. Znam takie przypadki, paznokcie mnie bola jak nawet wspomne sobie o tym...
Anika jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-12-2009, 15:28   #66 (postlink)
Naczelny Grafik Forumowy
Otrzymane medale: 2
Uznanie Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 685
Podziękowania otrzymane: 2 037
rudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkie
rudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkie

przygotowalam go tak jak zawsze i nic nowego nie wprowadzilam
no skalalam z radosci bo zlalz nie uszkadzajac mojego naturalka a skoro juz zszedl to stwierdzilam ze dam odpoczac i reszcie wiec wszystkie sciagnelam...
za jakis czas zaloze znowu
rudzia1985 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-12-2009, 18:27   #67 (postlink)
Współzałożyciel forum

Cytat:
Napisał rudzia1985 Zobacz post
robilam sobie przedwczoraj pazurki, tak jak zawsze...i wczoraj zaczelam sie ubierac do wyjscia i kciukiem lekko zahaczylam o zamek od kurtki i caly akryl zlazl z paznokcia...nic mi nie peklo, nic mi sie nie uszkodzilo na naturalku nie wiem co sie stalo...a teraz chodze bez pazura musze go dokonczyc ale mi sie nie chce
to samo ja mialam
podobno w calosci odlazily

ZAPRASZAM
mala jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-12-2009, 20:21   #68 (postlink)
Wizażystka
Otrzymane medale: 5
Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 528
Podziękowania otrzymane: 356
Ladyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistką

Kurcze no i ja miałam taki przypadek i nadal nie wiem dlaczego tak się stało co prawda Pani miała zakładany żel pierwszy raz w życiu ale niektóre trzymały się pięknie bez najmniejszych zapowietrzeń a niektóre odpadły całe nie uszkadzając płytki... No przecież jak przygotowujemy płytkę to wszystkie pazurki traktujemy tak samo.
Ladyss jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-12-2009, 12:39   #69 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 10
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Serce Wstążka 

Podziękowania wysłane: 2 395
Podziękowania otrzymane: 3 798
dzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkie
dzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkie
Odp: na drugi dzien po stylizacji pazurki odpadaja 

Ja do problematycznych pazurkow uzywam bondera, b niektore kobitki maja bardzo tlusta plytke i zwykla jednofazowka, ktora przeciez najczesciej uzywamy zbyt malo zwieksza przyczepnosc produktu do paznokcia. Mam taka jedną dziewczyne, ktra okresowo musi brac silne leki na tarczyce. Ja traktuje tak: matowie, odpylam, primr kwasowy, primer bezkwasowy, bonder ten:

Żel UV (1) base podkładowy (bonder) 15ml :: dobrarada

i dopiero nakladam szkielecik, wszystko sie trzyma, czasem sa mikroskopijne podpowietrzenia. Dziewczyna zadowolona, bo jak sama mowi, jestem jedyna paznokciara, ktora zaklada pazurki tak, ze po trzech tygodniach noszenia nadaja sie do uzytku. Probowalam tez na niej akryl-bez skutku. ta dziewczyna jeszcze ma tzw bruzdowanie plytki, czyli wzdluz plytki ma takie linie "gora dol, gora dol", co z pewnoscia nie ulatwia zycia zelowi
A jeszcze ma do tego pazurki jak kopyta przy totalnie szczuplutkich paluszkach
dzikakura jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-12-2009, 09:39   #70 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 1
Prezent 

Podziękowania wysłane: 763
Podziękowania otrzymane: 747
luska102 ma reputacje ponad wszystkieluska102 ma reputacje ponad wszystkieluska102 ma reputacje ponad wszystkieluska102 ma reputacje ponad wszystkieluska102 ma reputacje ponad wszystkieluska102 ma reputacje ponad wszystkieluska102 ma reputacje ponad wszystkieluska102 ma reputacje ponad wszystkieluska102 ma reputacje ponad wszystkie
Odp: na drugi dzien po stylizacji pazurki odpadaja 

Wiele z dziewczyn maja problemy z trzymaniem sie zelu na paznokciach latem.

Ja tez mialam takie problemy latem.
W tym czasie dlonie i paznokcie sa bardziej tluste i wilgotne(poca sie).
Ja poprostu bardziej je zmatowalam pilnikiem i trzymalo sie ok.

Zima nie mam problemu i nie musze ich dobijac pilnikiem.

Z tego co czytalam to mialyscie problem z nietrzymaniem sie zelu wlasnie latem.
luska102 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-12-2009, 22:28   #71 (postlink)
Totalna maniaczka

Podziękowania wysłane: 144
Podziękowania otrzymane: 220
pa_pi1 to imię znają wszyscypa_pi1 to imię znają wszyscypa_pi1 to imię znają wszyscypa_pi1 to imię znają wszyscypa_pi1 to imię znają wszyscypa_pi1 to imię znają wszyscy

Mnie też się tak stało że z niektórych naturalek żel odszedł w całości, a na niektórych się trzymał. Na początku myślałam że to wina żelu, więc kupiłam silikonowy, a tu też psikus z dwóch poprostu odpadł żel po 2 tygodniach. I niewiem co zrobiłam źle
stare 11-01-2010, 21:02   #72 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 16
Podziękowania otrzymane: 1
turkusova jest początkujący
odchodzący żel - cały paznokieć 

Witam
Słuchajcie, wcześniej nie miałam tego problemu a od jakiegos czasy niektóre klientki które przchodzą na nadlanie mają połowe żelu nie przylegającego do płytki. Tak jakby zaczął odchodzić od skórek i na mniej więcej połowie pazura jest "odklejony". To nie jest zwykłe zapowietrzenie tylko normalnie jakby sie cały żelik odklejał. Co jest?:/ Wczesniej tak sie nie działo, ani metody ani żelu nie zmienialam...
co może być trego przyczyną?
turkusova jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-01-2010, 22:00   #73 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 6
Prezent Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 28
Podziękowania otrzymane: 140
bestilka007 to imię znają wszyscybestilka007 to imię znają wszyscybestilka007 to imię znają wszyscybestilka007 to imię znają wszyscybestilka007 to imię znają wszyscy
Odp: odchodzący żel - cały paznokieć 

pozalewane skórki
zle zmatowienie paznokcie
uzycie primera/ nie uzycie go
zly żel
itp, itd

o czyms takim dziewczyny juz pisaly tu
http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...-dlaczego.html
mam problem...hmm..help:(

pozdrawiam
ps.opisz dokladnie co i jak lub zrob zdjecie ;p

no to zaczynamy
bestilka007 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-01-2010, 22:22   #74 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 16
Podziękowania otrzymane: 1
turkusova jest początkujący

dzięki za odp. dokladniej.. hmm? cały zel odchodzi dosłownie jakbym pod spód oliwke nałożyla w całości, nie w czesciach.
primer mówisz.. hmmm.. wczesniej nie stosowalam niedawno zaczełam i to mniej wicej pokrywa sie z czasem odkad zaczeły odlazić... myslalam ze moze za mało czasu daje na odparowanie primerowi - kwestia 2 minut... moze to...?
turkusova jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-01-2010, 22:29   #75 (postlink)
SuperVIP
Otrzymane medale: 7
Wyróżnienie Kreatywność Prezent Szkolenia Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 414
Podziękowania otrzymane: 734
ivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkie

A co z żarówkami w lampie może są już za stare.

ivonna70 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
calosci, cały, drugi, dzien, odchodzący, odlaza, odpadaja, odpadające paznokcie, odpadającyżeldlaczego, paznokcie, paznokieć, pazurki, ratunku, stylizacji, żel

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania