Odpowiedz
stare 18-05-2009, 09:37   #1 (postlink)
krzywe palce i paznokcie.....
barbara_kawka barbara_kawka jest nieaktywny 18-05-2009, 09:37

o czyms takim tu nie czytalam a moze by sie przydalo ... czesto zdarzaja mi sie klientki ktore maja oblesnie krzywe paluchy a paznokiec w druga strone... czyli jakby sie czlowiek staral i tak bedzie krzywo... co robicie w takim przypadku .. tipsa naklejacie zgodnie z wzrostem pazura czy zgodnie z paluchem a moze znajdujecie zloty srodek no do dziela dziolszki

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

barbara_kawka
Kosmetyczka
Otrzymane medale: 8
Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 
Podziękowania wysłane: 938
Podziękowania otrzymane: 528
Odwiedzin: 7895
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-05-2009, 09:43   #2 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 5
Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 954
Podziękowania otrzymane: 1 167
Jade ma reputacje ponad wszystkie
Jade ma reputacje ponad wszystkieJade ma reputacje ponad wszystkieJade ma reputacje ponad wszystkieJade ma reputacje ponad wszystkieJade ma reputacje ponad wszystkieJade ma reputacje ponad wszystkieJade ma reputacje ponad wszystkie

Moje paluchy nie sa oblesneale mam leko wykrzywione dwa fackolce,hihiA z takimi jak piszesz sie nie spotkalam i chyba bym nie chciala bo bym nie wiedziala co robic.

Jade jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-05-2009, 10:01   #3 (postlink)
VIP

Podziękowania wysłane: 24
Podziękowania otrzymane: 22
Artlia ma niesamowite możliwościArtlia ma niesamowite możliwości

niestety ja też nie mam prostych palców i paznokci
i zawsze pazurki wychodzą mi trochę krzywe
ciekawa jestem czy macie sposoby na to

Artlia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-05-2009, 10:18   #4 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 21
Podziękowania otrzymane: 18
annie82 wkrótce będzie sławna

Cytat:
Napisał barbara_jakubik Zobacz post
o czyms takim tu nie czytalam a moze by sie przydalo ... czesto zdarzaja mi sie klientki ktore maja oblesnie krzywe paluchy a paznokiec w druga strone... czyli jakby sie czlowiek staral i tak bedzie krzywo... co robicie w takim przypadku .. tipsa naklejacie zgodnie z wzrostem pazura czy zgodnie z paluchem a moze znajdujecie zloty srodek no do dziela dziolszki
Ja zawsze pytam o to klientkę,ale zazwyczaj robię to tak by od góry (nie od spodu) było widać że pazurki są prosto, lekko koryguje się te krzywo rosnące paznokcie. Od spodu wtedy to nie wygląda ciekawie ale mało kto zagląda pod spód

---------- Dodano o godzinie 10:18 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:17 ----------

Aha, i jeszcze jedno. Jak ktoś ma krzywe palce to sie nie da tipsów dostosowac i wyprostowac palca tylko pazurki krzywo rosnące można skorygować lekko
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
Artlia (18-05-2009)
stare 18-05-2009, 10:25   #5 (postlink)
No to..wpadłam
Otrzymane medale: 1
Diament 

Podziękowania wysłane: 11
Podziękowania otrzymane: 861
Anna Otkińska ma reputacje ponad wszystkie
Anna Otkińska ma reputacje ponad wszystkie

krzywo rosnące paznokcie zawsze mozna trochę skorygować przyklejajac tipsa pod lekkim skosem zawsze to estetyczniej będzie wyglądać zdaża się tez tak że płytka nie jest równej długości ja tak mam np więc tipsy obcinam na taka samą długość co wszystkie z góry potem tego nie widać tylko od spodu się nieco różni długośc

Anna Otkińska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
Artlia (18-05-2009)
stare 18-05-2009, 10:38   #6 (postlink)
VIP

Podziękowania wysłane: 24
Podziękowania otrzymane: 22
Artlia ma niesamowite możliwościArtlia ma niesamowite możliwości

a co z formą

Artlia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-05-2009, 10:41   #7 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 111
Podziękowania otrzymane: 340
Pati88 wszyscy jej zazdroszcząPati88 wszyscy jej zazdroszcząPati88 wszyscy jej zazdroszcząPati88 wszyscy jej zazdroszcząPati88 wszyscy jej zazdroszcząPati88 wszyscy jej zazdroszcząPati88 wszyscy jej zazdroszczą

mnie informowano ze jezeli klientka ma krzywe paznokcie to nalezy przyklejac tipsa zgodnie z palcem.
Pati88 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-05-2009, 11:38   #8 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 2
Wyróżnienie Uznanie 

Podziękowania wysłane: 127
Podziękowania otrzymane: 382
donna69 jest profesjonalistkądonna69 jest profesjonalistkądonna69 jest profesjonalistkądonna69 jest profesjonalistkądonna69 jest profesjonalistkądonna69 jest profesjonalistkądonna69 jest profesjonalistką

ja robie w 99 % na formach i nakladam ja prosto z linia srodkowa paznokcia,koryguje wtedy tylko zelem lub akrylem i pilowaniem,jesli z jedne strony jest za grubo to frezuje je od dolu i nigdy nie mialam z tym problemu,
choc powiem ze zadko mi sie krzywe zdazaja.na szczescie.

donna69 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-05-2009, 11:54   #9 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 3
Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 250
Podziękowania otrzymane: 146
daruniunia to imię znają wszyscydaruniunia to imię znają wszyscydaruniunia to imię znają wszyscydaruniunia to imię znają wszyscydaruniunia to imię znają wszyscy

ja zawsze pytam się klientki jak woli. A jak nie wiem to robię tak jak palec "idzie"
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-05-2009, 15:13   #10 (postlink)
Instruktor Mistero Milano
Otrzymane medale: 7
Diament Uznanie Serce Sponsor Prezent 

Podziękowania wysłane: 1 208
Podziękowania otrzymane: 1 813
Anna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkie
Anna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkie

ja rowniez nie mam z tym problemu,moze moje poczatki dawaly we znaki ze cos tam krzywo wyszlo,ale nahjczesciej byl to problem z tipsem ale wydaje mi sie ze z pozniejszym doswiadczeniem ten problem mija sam i nawet nie przywiazujecie do tego uwagi,wiadomo problematyczne paznokcie to wiekszy problem i wieksze nasze skupienie na pracy,ja czasami mialam klijentki z krzywymi palcami i do tego paznokcie ale wszytko da sie skorygowac na formie o wiele latwiej o to zadbac jak na tipsie,tips wiecej pracy a szablon modelujecie i widzicie odrazu czy idzie prosto czy krzywo...
Anna Kosińska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-05-2009, 16:09   #11 (postlink)
Weteran
Otrzymane medale: 6
Wyróżnienie Prezent Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 135
Podziękowania otrzymane: 142
madzialena to imię znają wszyscymadzialena to imię znają wszyscymadzialena to imię znają wszyscymadzialena to imię znają wszyscymadzialena to imię znają wszyscy

ja mam całego serdecznego palca krzywego w prawej rece skręca się cały w lewo wygląda dość dziwnie.. a formę zawsze robie na nim tak jak jest bo tego sie niestety nie da wyprostować w żaden sposób
miłośniczka akrylu

madzialena jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-05-2009, 14:45   #12 (postlink)
Gość
niezalogowany

Cytat:
Napisał barbara_jakubik Zobacz post

ha ha... takie problemy to nie problemy... mój problem który opisałam to dopiero problem...
http://forum.wzorki.info/pomoc-pytan...html#post21649
ale co do krzywych palców i paznokci to ja proponuję przerzucić sie z naklejania tipsów na formy i tak dopiero dostosować odpoiwednio formując tunelik. mnie to się często zdarzają takie paluszki... i teraz już wiem co i jak.. powidzenia...

Odpowiedź z Cytatem
stare 21-05-2009, 21:43   #13 (postlink)
Kosmetyczka

barbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkie

ja niestety narazie tylko na tipsie pracuje .. jakos nie umiem tej formy podlozyc

barbara_kawka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-05-2009, 07:05   #14 (postlink)
Instruktor Mistero Milano
Diament Uznanie Serce Sponsor Prezent 

Podziękowania wysłane: 1 208
Podziękowania otrzymane: 1 813
Anna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkie
Anna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkie

Cwicz na sobie Barbaro podkladanie forma...praktykA CZYNI MISTRZA,wiecej motywacji i na pewno Ci sie uda..
Anna Kosińska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-05-2009, 07:21   #15 (postlink)
SuperVIP
Wyróżnienie Kreatywność Prezent Szkolenia Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 414
Podziękowania otrzymane: 734
ivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkie

Do tej pory obserwowałam tylko ten temat, bo nie miałam co napisać. Wczoraj miałam klientkę, która sprawiła mi sporo kłopotu. Jej palce były poprzechylane na boki, każdy w inną stronę, a do tego dwa miały wygięty ostatni paliczek w bok. Bez względu na to jak położyła dłoń w lampie, to z niektórych paznokci spływał żel na bok. Tragedia To była młodziutka dziewczyna - 20 lat. Ja nie wiedziałam jak pracować. Zeszło nam długo, bo każdy paznokieć oddzielnie wkładałam na 20 sek. do lampy, aby to miało ręce i nogi. Boję się, że znowu do mnie przyjdzie, bo była bardzo zadowolona z efektu.
ivonna70 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-05-2009, 09:44   #16 (postlink)
Kosmetyczka

barbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkie

hehehe ivonko boisz sie ze przyjdzie hehe jak to dziwnie zabrzmialo

no ja sobie dzisiaj zrobie pazurki i rzeczywiscie moze sprobuje na formie ... zobaczymy

barbara_kawka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-05-2013, 16:52   #17 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 0
marta_marteczka jest początkujący
Odp: krzywe palce i paznokcie..... 

Cześć dziewczyny!

Co do krzywych paznokci mam problem. Jako dziecko straciłam kawałek opuszki palca a co za tym idzie, paznokieć się przekrzywił. Myślicie, że na przekrzywionym paznokciu da się założyć tipsa? Niedługo wybieram się na wesele i chciałabym mieć tipsy, ale nie wiem czy to jest realne.
Jakie są wasze opinie?
marta_marteczka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-05-2013, 18:41   #18 (postlink)
Nałogowiec
Złoty medal Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 153
Podziękowania otrzymane: 319
syrena16 wszyscy jej zazdroszcząsyrena16 wszyscy jej zazdroszcząsyrena16 wszyscy jej zazdroszcząsyrena16 wszyscy jej zazdroszcząsyrena16 wszyscy jej zazdroszcząsyrena16 wszyscy jej zazdroszcząsyrena16 wszyscy jej zazdroszczą

... wprawdzie nie wiem jak wyglada to jednak jeśli jest on- to po poprawnym i estetycznym usunieciu skorek nadbudowujesz ten inny paznokieć akrylem bądz żelem tak aby zrobić kieszonkę pod formę. Jesli pazokieć jest bardzo zmodyfikowany i nie da się mu zrobić kieszonki na formę to wtedy po wyrównaniu płytki spróbuj przykleić tips i nadrobić masą akrylową lub żelową ,tak aby nadać mu maksymalnie naturalny kształt. Nie przejmuj się jeśli będzie odrobinę grubszy , bo możesz ten efekt poprawić piłowaniem , nadając mu odpowiednią budowę.
syrena16 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-05-2013, 16:22   #19 (postlink)
Totalna maniaczka
Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 566
Podziękowania otrzymane: 822
Patrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkie

Dziewczyny ja mam pytanie. Wiadomo wiekszośc z nas ma lekko skrzywionego palca wskazującego( koncówka ucieka do środka) i tutaj pada moje pytanie. Robicie stylizacje względem tego uciekającego opuszka na bok, czy względem całego palca prosto?
Ja robie względem całego palca, żeby dłoń wyglądała estetycznie i wydaje mi sie, że to to ok, ale co Wy sadzicie na ten temat?

- amator, samouk, zapraszam

_______
Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
napędzaną cierpliwością,
a gwarantuję Ci,
że osiągniesz to co zamierzyłeś.

Patrycja_92 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-01-2014, 11:24   #20 (postlink)
Debiutantka

janka54321 jest początkujący

Ja nic z tym nie robię, moja kosmetyczka też nie. Paznokieć wygląda normalnie.
janka54321 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-12-2015, 11:48   #21 (postlink)
Debiutantka

tomaszjawor10 jest początkujący

To wszystko można dobrze skorygować jeśli zabieg jest umiejętnie zrobiony. Ale na pewno nie da sie tego zrobić idealnie.
tomaszjawor10 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-07-2016, 13:22   #22 (postlink)
Debiutantka

rakamaria jest początkujący

ja też pamiętam że musiałam kiedys pracwac z dziewczyna ktora miala krzywe paznokcie, najgorsze byl to jak musialam jejprzykleic tipcy do tego jeszcze strasznie jej sie rozdwajaly paznkcie, rzez pol godziny mowila jakie to sa dla niej wazne te paznokcie i ze dba o nie i że codziennie łyka tabletki, oeparol - zapamietalam, bo nie moglam wymowic nazwy i bylo to dla mnie troche smieszne. zawsze jak jest taka osoba to nie wiem czy powiedziec ze jej nie robie paznokci, czy sie meczyc, raczej tu nie zatuszujesz krzywizny

Cytat:
Napisał Anna Otkińska Zobacz post
krzywo rosnące paznokcie zawsze mozna trochę skorygować przyklejajac tipsa pod lekkim skosem zawsze to estetyczniej będzie wyglądać zdaża się tez tak że płytka nie jest równej długości ja tak mam np więc tipsy obcinam na taka samą długość co wszystkie z góry potem tego nie widać tylko od spodu się nieco różni długośc
rakamaria jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-03-2018, 13:38   #23 (postlink)
Wczytuje się

pieknoczylibeauty jest początkujący

dobrze ze mam proste palce xd
pieknoczylibeauty jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-03-2018, 14:57   #24 (postlink)
Rozkręcanko

Puninka jest początkujący

Ojj ja też nie wiedziałabym co z takimi osobami robić A na poważnie - zdarzyło mi się parę razy, że klientka miała krzywego palucha, ale jakoś nie przeszkadzało mi to w normalnym wykonaniu pracy.
Puninka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-06-2018, 15:58   #25 (postlink)
Wczytuje się

madzialenka27 jest początkujący

tez tak mam (
madzialenka27 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
krzywe, palce, paznokcie

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania