Odpowiedz
stare 28-06-2012, 23:32  
Ombre Nails
syrena16 syrena16 jest nieaktywny 28-06-2012, 23:32

Co sąszicie kobietki i nie tylko?
Ombre Nails - najnowszy trend w manicure! - Foto - Onet Uroda

syrena16
Nałogowiec
Otrzymane medale: 3
Złoty medal Konkursowy Konkursowy 
Podziękowania wysłane: 153
Podziękowania otrzymane: 319
Odwiedzin: 53128
Odpowiedź z Cytatem
2 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
Bogusia1984 (30-06-2012), xsunnyolciax (29-06-2012)
stare 03-09-2012, 11:43   #51 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 153
Podziękowania otrzymane: 319
syrena16 wszyscy jej zazdroszcząsyrena16 wszyscy jej zazdroszcząsyrena16 wszyscy jej zazdroszcząsyrena16 wszyscy jej zazdroszcząsyrena16 wszyscy jej zazdroszcząsyrena16 wszyscy jej zazdroszcząsyrena16 wszyscy jej zazdroszczą
Odp: Ombre Nails 

... to moje pierwsze ombre+ gradient + brokat
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg IMGP1851.jpg (46.0 KB, 206 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMGP1852.jpg (49.7 KB, 147 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMGP1853.jpg (50.5 KB, 124 wyświetleń)
syrena16 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-09-2012, 20:17   #52 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 1
Wyróżnienie 

Podziękowania wysłane: 120
Podziękowania otrzymane: 102
tomaszka jest diamentem wśród kamienitomaszka jest diamentem wśród kamienitomaszka jest diamentem wśród kamienitomaszka jest diamentem wśród kamieni

Troszkę nie za dobrze widać, trzeba chyba było bardziej bliższe fotki robić.
F:
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
tomaszka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-09-2012, 09:17   #53 (postlink)
Zabierzcie jej klawiaturę ;-)
Otrzymane medale: 26
Złoty medal Wstążka Prezent Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 2 192
Podziękowania otrzymane: 1 683
Evelyn. ma reputacje ponad wszystkie
Evelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkie

malutka... ja robiłam hybrydką na żelu o taki efekt: na żółtym malina, a te pierwsze to same hybrydy
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg ombre.JPG (49.6 KB, 226 wyświetleń)

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie

kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować

kocham tą babkę

Evelyn. jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-09-2012, 11:29   #54 (postlink)
Totalna maniaczka

Podziękowania wysłane: 199
Podziękowania otrzymane: 416
malinowa jest profesjonalistkąmalinowa jest profesjonalistkąmalinowa jest profesjonalistkąmalinowa jest profesjonalistkąmalinowa jest profesjonalistkąmalinowa jest profesjonalistkąmalinowa jest profesjonalistką

hybryda na zbudowanym pazurku plus cieniowanie zwykłym żelem kolorowym plus nabłyszczacz zwykły z modeny, którego więcej nie kupię, bo szybko matowieje, efekt za żywo dużo lepszy tego cieniowania niż na zdjęciach
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg P1070346.jpg (52.5 KB, 201 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg P1070345.jpg (53.0 KB, 132 wyświetleń)
malinowa jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-09-2012, 17:23   #55 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 16
Podziękowania otrzymane: 1
Aguuu jest początkujący

Moje pierwsze ombre. W ostatecznej wersji na kciukach i serdecznych dodałam cyrkonie i efekt był dużo lepszy.

Aguuu jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-09-2012, 13:13   #56 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 1
Sponsor 

Podziękowania wysłane: 87
Podziękowania otrzymane: 368
Anna Wisz-Gancarz wszyscy jej zazdroszcząAnna Wisz-Gancarz wszyscy jej zazdroszcząAnna Wisz-Gancarz wszyscy jej zazdroszcząAnna Wisz-Gancarz wszyscy jej zazdroszcząAnna Wisz-Gancarz wszyscy jej zazdroszcząAnna Wisz-Gancarz wszyscy jej zazdroszcząAnna Wisz-Gancarz wszyscy jej zazdroszczą

A to ombre wykonane lakierami sensuale.
Morska trawa i listek mięty ;-)

Anna Wisz-Gancarz jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
3 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
MadaPP (07-10-2012), nanami7 (13-09-2012), samaron (13-09-2012)
stare 06-10-2012, 14:56   #57 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 0
liposuctionn jest początkujący

Mnie ombre nails zdecydowanie bardziej podoba się w wersji całej ręki(kazdy paznokieć w innym odcieniu),jednak wiadomo Panie w warunkach domowych nie dysponują taką ilością odcieni jednego koloru.Zdecydowanie popieram trend...teraz chyba wszystko jest ombre: włosy,paznokcie,meble,ściany,ciuchy.. WIELKIE TAK

Zapomniałam dodać,że tym efektem można świetnie wizualnie wydłużyć płytkę..same plusy
liposuctionn jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-10-2012, 23:27   #58 (postlink)
Debiutantka

cocohanel jest początkujący

zgadzam sie GRADIENT jest top 1 choc nie powiem widzac prace dziewczyn ombre czarujace
cocohanel jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-10-2012, 08:39   #59 (postlink)
Szkoleniowiec
Sponsor Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 931
Podziękowania otrzymane: 837
edytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
Napisał liposuctionn Zobacz post
Mnie ombre nails zdecydowanie bardziej podoba się w wersji całej ręki(kazdy paznokieć w innym odcieniu),jednak wiadomo Panie w warunkach domowych nie dysponują taką ilością odcieni jednego koloru.Zdecydowanie popieram trend...teraz chyba wszystko jest ombre: włosy,paznokcie,meble,ściany,ciuchy.. WIELKIE TAK

Zapomniałam dodać,że tym efektem można świetnie wizualnie wydłużyć płytkę..same plusy
Nie rozumiem dlaczego piszesz, ze w warunkach domowych Panie nie dysponują duzą ilością kolorów... ja pracuje w domu i mam ponad 100 kolorów hybryd i z 60 kolorów żeli. dodajac do tego możliwość rozjaśnienia białym lub przyciemnienia czarnym daje nam to niezliczoną liczbę kombinacji.

oraz na stronkę

edytakon jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-10-2012, 16:06   #60 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 11
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal Wyróżnienie 

Podziękowania wysłane: 456
Podziękowania otrzymane: 402
kaka80 jest profesjonalistkąkaka80 jest profesjonalistkąkaka80 jest profesjonalistkąkaka80 jest profesjonalistkąkaka80 jest profesjonalistkąkaka80 jest profesjonalistkąkaka80 jest profesjonalistką

Cytat:
Napisał kaka80 Zobacz post
trudno mi jest zeby ci wyjasnic jak cieniowac zele to trzeba chyba zobaczyc,poprostu musisz klasc mokry na mokry,chyba ze zrobisz jeden kolor na caly paznokiec zelem a po utwardzeniu i opilowaniu na koncowke pocieniujesz juz farbka w podobnym kolorze,a co do nakladania farbki na caly paznokiec to zdecydowanie nie polecam,bo zel odprysnieja z ciekawosci tak zrobilam kuzynce efekt sliczny ale niestety krotkotrwaly
moje konkursowe ombre zelami one fashe indigo nr 10 i 12,farbkowe niebieskie i EF shade nr 4 i indigo kameleon nr 5
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg omb.jpg (55.9 KB, 191 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg ombre.jpg (61.6 KB, 200 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC01606.jpg (48.2 KB, 182 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC01691 (Large).jpg (84.2 KB, 171 wyświetleń)

kaka80 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
asia (23-10-2012), pinusia6 (05-12-2012)
stare 04-12-2012, 11:20   #61 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 7
Podziękowania otrzymane: 20
Margaretka23 ma niesamowite możliwości

A to moje ombre wykonane na moich naturalnych paznokciach
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 1 034 cb.jpg (60.4 KB, 168 wyświetleń)
Margaretka23 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
pinusia6 (05-12-2012), samaron (04-12-2012)
stare 06-12-2012, 20:08   #62 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 8
Złoty medal Wstążka Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 888
Podziękowania otrzymane: 704
asiekfr ma reputacje ponad wszystkieasiekfr ma reputacje ponad wszystkieasiekfr ma reputacje ponad wszystkieasiekfr ma reputacje ponad wszystkieasiekfr ma reputacje ponad wszystkieasiekfr ma reputacje ponad wszystkieasiekfr ma reputacje ponad wszystkieasiekfr ma reputacje ponad wszystkieasiekfr ma reputacje ponad wszystkie

sliczne te zielone !

I Love This Forum
asiekfr jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-12-2012, 17:10   #63 (postlink)
Totalna maniaczka

Podziękowania wysłane: 252
Podziękowania otrzymane: 649
emila ma reputacje ponad wszystkieemila ma reputacje ponad wszystkieemila ma reputacje ponad wszystkieemila ma reputacje ponad wszystkieemila ma reputacje ponad wszystkieemila ma reputacje ponad wszystkieemila ma reputacje ponad wszystkieemila ma reputacje ponad wszystkie

Bardzo ładne przejście kolorów i ten brokacik, śliczne
emila jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-12-2012, 22:31   #64 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 7
Prezent Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 611
Podziękowania otrzymane: 711
asiek ma reputacje ponad wszystkieasiek ma reputacje ponad wszystkieasiek ma reputacje ponad wszystkieasiek ma reputacje ponad wszystkieasiek ma reputacje ponad wszystkieasiek ma reputacje ponad wszystkieasiek ma reputacje ponad wszystkieasiek ma reputacje ponad wszystkieasiek ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
Napisał edytakon Zobacz post
Nie rozumiem dlaczego piszesz, ze w warunkach domowych Panie nie dysponują duzą ilością kolorów... ja pracuje w domu i mam ponad 100 kolorów hybryd i z 60 kolorów żeli. dodajac do tego możliwość rozjaśnienia białym lub przyciemnienia czarnym daje nam to niezliczoną liczbę kombinacji.
jesteś stylistką to tyle posiadasz ale nie każda kobieta ma w domu tyle arsenału paznokciowego dziewczynki piękne pazurki

asiek jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-12-2012, 13:41   #65 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 166
Podziękowania otrzymane: 65
Evcianka jest diamentem wśród kamieniEvcianka jest diamentem wśród kamieniEvcianka jest diamentem wśród kamieni

Ja robię ombre lakierami, żelami i hybrydą.

Oto moje hybrydowe:
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg li2.JPG (46.7 KB, 133 wyświetleń)

Evcianka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
soffii25 (09-12-2012)
stare 09-12-2012, 16:22   #66 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 78
Podziękowania otrzymane: 34
kamillxx ma niesamowite możliwościkamillxx ma niesamowite możliwości

evcianka jaka metoda wkonujesz ombre hybrydami mozesz opisac?
kamillxx jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-12-2012, 17:59   #67 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 5
Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 496
Podziękowania otrzymane: 245
białaaaa wszyscy jej zazdroszcząbiałaaaa wszyscy jej zazdroszcząbiałaaaa wszyscy jej zazdroszcząbiałaaaa wszyscy jej zazdroszcząbiałaaaa wszyscy jej zazdroszcząbiałaaaa wszyscy jej zazdroszczą

przyłączam się do pytania

Blog

Zarejestruj się a będziesz mogła odebrać i Ty darmowego boxa za gwiazdki

Paatal sklep kosmetyczny

białaaaa jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-12-2012, 18:05   #68 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 4
Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 160
Podziękowania otrzymane: 1 339
soffii25 ma reputacje ponad wszystkie
soffii25 ma reputacje ponad wszystkiesoffii25 ma reputacje ponad wszystkiesoffii25 ma reputacje ponad wszystkiesoffii25 ma reputacje ponad wszystkiesoffii25 ma reputacje ponad wszystkiesoffii25 ma reputacje ponad wszystkiesoffii25 ma reputacje ponad wszystkie

super te wasze ombre
letnie

nie wiem jak evcianka robi ombre hybrydami, ale ja używam do tego gąbkę
Za ten użyteczny post podziękowali:
Evcianka (09-12-2012)
stare 09-12-2012, 18:12   #69 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 5
Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 496
Podziękowania otrzymane: 245
białaaaa wszyscy jej zazdroszcząbiałaaaa wszyscy jej zazdroszcząbiałaaaa wszyscy jej zazdroszcząbiałaaaa wszyscy jej zazdroszcząbiałaaaa wszyscy jej zazdroszcząbiałaaaa wszyscy jej zazdroszczą

ja próbowalam gąbką i nic mi nie wyszło

Blog

Zarejestruj się a będziesz mogła odebrać i Ty darmowego boxa za gwiazdki

Paatal sklep kosmetyczny

białaaaa jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-12-2012, 20:09   #70 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 166
Podziękowania otrzymane: 65
Evcianka jest diamentem wśród kamieniEvcianka jest diamentem wśród kamieniEvcianka jest diamentem wśród kamieni

- podkład utwardzam
-nakładam kolor na całość( taki jak przy skórkach), utwardzam
-nakładam kolor przy skórkach, kolor od wolnego brzegu( należy pamiętać, aby nie było za dużo materiału na pędzelku i dobrze aby kolory miały przerwę milimetra między sobą)
-pędzelkiem typu wachlarz ustawiam pod kątem 90 stopni w stosunku do płytki i delikatnie wykonuję ruchy na paznokciu które przypominają uklepywanie, ale delikatne, nie stawiamy pędzla 2 razy w tym samym miejscu tak do połączenia kolorków, utwardzamy
-powtarzamy czynność
- nabłyszczamy
mam nadzieję, że dobrze wytłumaczyłam

jeszcze jedno ombre z kamuflażu i delikatnego białego( chyba soft PB)
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg ombre.JPG (36.3 KB, 232 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez Evcianka ; 09-12-2012 o 20:32
Evcianka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
5 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
akacyjka86 (25-08-2013), amorek (06-11-2013), białaaaa (10-12-2012), Chanti25 (07-04-2014), natalilka (22-03-2013)
stare 27-02-2013, 00:40   #71 (postlink)
Molestantka klawiatury

Podziękowania wysłane: 345
Podziękowania otrzymane: 750
sandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkie

Dziś próbowałam hybryda zrobić.
W związku z tym że próbowałam na utwardzonych hybrydzie to wyszło to co wyszło
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 20130226_212739.jpg (63.3 KB, 211 wyświetleń)
sandrus jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-02-2013, 22:38   #72 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 4
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 240
Podziękowania otrzymane: 317
mania818 wszyscy jej zazdroszcząmania818 wszyscy jej zazdroszcząmania818 wszyscy jej zazdroszcząmania818 wszyscy jej zazdroszcząmania818 wszyscy jej zazdroszcząmania818 wszyscy jej zazdroszcząmania818 wszyscy jej zazdroszczą

Moje ombre , uwielbiam je robić
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg DSC04031.JPG (91.6 KB, 194 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC04047-001.jpg (48.0 KB, 180 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC04070-001.jpg (34.3 KB, 194 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC03774.jpg (44.7 KB, 180 wyświetleń)
mania818 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
4 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
Agnieszka Praska (28-02-2013), farbstift (28-02-2013), MadaPP (28-02-2013), sylla (21-03-2013)
stare 28-02-2013, 21:58   #73 (postlink)
Totalna maniaczka

Podziękowania wysłane: 199
Podziękowania otrzymane: 416
malinowa jest profesjonalistkąmalinowa jest profesjonalistkąmalinowa jest profesjonalistkąmalinowa jest profesjonalistkąmalinowa jest profesjonalistkąmalinowa jest profesjonalistkąmalinowa jest profesjonalistką

mania818 świetne przejście kolorów, to gąbeczką robisz, może dasz mały opis?
malinowa jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-02-2013, 22:17   #74 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 161
Podziękowania otrzymane: 172
agaciorka93 to imię znają wszyscyagaciorka93 to imię znają wszyscyagaciorka93 to imię znają wszyscyagaciorka93 to imię znają wszyscyagaciorka93 to imię znają wszyscy

mania twoje ombre jest rewelacyjne !
agaciorka93 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2013, 12:45   #75 (postlink)
Debiutantka

Heksa82 jest początkujący

Chylę czoła, te ostatnie zdjęcia - rewelacyjne
Heksa82 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
nails, ombre

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania