Odpowiedz
stare 05-12-2011, 14:51   #51 (postlink)
No to..wpadłam
Otrzymane medale: 1
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 32
Podziękowania otrzymane: 40
idlao ma niesamowite możliwościidlao ma niesamowite możliwości
Odp: Wanienka do pedicure 

hmmm.... czy ja wiem.... jedynie gorzej z bąbelkami, ale wibracje można spokojnie włączyć i jest super podgrzewacz to moim zdaniem podstawa.....
idlao jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-12-2011, 20:40   #52 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 11
Złoty medal Wyróżnienie Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 630
Podziękowania otrzymane: 356
sztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszczą

Jeśli robimy pedicure frezarkowy, to żaden podgrzewacz nie jest nam potrzebny. Stópki moczymy z 5 minut tak dla higieny tylko, więc lejemy ciepłą wodę i już. Inaczej się ma z pedicure Spa, tak to już wiadomo kilka masek itd, wtedy woda musi być na bieżąco ciepła.

Moje hobby i pasja
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
sztynka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-12-2011, 08:56   #53 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 0
misia662 jest początkujący

Dziewczyny ja wogóle nie mocze nóg przed zabiegiem pedicure tak mnie nauczyli na kursie spryskuje nogi tylko Incidin M Spray z Ecolabu i wszystko robię frezarkom i powiem wam, że teraz zastanawiam się nad tą miską
misia662 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-12-2011, 20:40   #54 (postlink)
No to..wpadłam
Otrzymane medale: 1
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 32
Podziękowania otrzymane: 40
idlao ma niesamowite możliwościidlao ma niesamowite możliwości

mi jakoś miska mało profesjonalnie wygląda i brzmi
idlao jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-12-2011, 21:45   #55 (postlink)
Molestantka klawiatury

Podziękowania wysłane: 345
Podziękowania otrzymane: 750
sandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkie

miska jak miska.
W sumie tez mam zdanie,ze wygląda tak sobie dlatego tez pisałam nawet tutaj o jakimś prostym urządzeniu właśnie dla samego wygladu niz dla funkcji,kiedy to stopy moczy sie dosłownie kilka chwil.
sandrus jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
idlao (04-02-2012)
stare 10-04-2012, 22:51   #56 (postlink)
No to..wpadłam
Otrzymane medale: 5
Wyróżnienie Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 25
Podziękowania otrzymane: 31
murbania ma niesamowite możliwościmurbania ma niesamowite możliwości

Cytat:
Napisał misia662 Zobacz post
Dziewczyny ja wogóle nie mocze nóg przed zabiegiem pedicure tak mnie nauczyli na kursie spryskuje nogi tylko Incidin M Spray z Ecolabu i wszystko robię frezarkom i powiem wam, że teraz zastanawiam się nad tą miską
Chyba bym się nie tknęła niewymoczonych ale może mi sie tylko tak zdaje

Miska też mi tak po domowemu wygląda ale jak komu pasuje

Ja mam Hyundai z bąblami, masazami, nakładkami masującymi i wibracjami. Bez podczerwieni i podgrzewcza.To w domu i jak na razie tylko na sobie testuje bo koleżankom topiero teraz świta że stopy na wiosne trzeba zrobić :/
W pracy taki sam sprzęt tylko jakiejś innej formy i widzę że sprawdza się w 100%, klientki zachwycone. Prosze jak mało do szczęścia potrzeba

murbania jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-04-2012, 15:56   #57 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 9
Wyróżnienie Uznanie Kreatywność Prezent Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 1 472
Podziękowania otrzymane: 2 172
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie

takie masazer jak dla mnie fajny do domu, do salonu hmmm i tak z bajerow w pelni sie nie skorzysta bo worek trzeba wsadzic do srodka

Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska

Agnieszka Praska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-06-2012, 12:19   #58 (postlink)
Kosmetyczka

Podziękowania otrzymane: 63
Camilla jest diamentem wśród kamieniCamilla jest diamentem wśród kamieniCamilla jest diamentem wśród kamieni

Ja mam ten fotel:
SKLEP YUKI FOTELE MASUJACE : FOTEL DO PEDCIURE SPA LUNA
I jak z kazdego sprzetu z firmy YUKI jestem mega zadowolona. Wanna z hydromasazem i koloroterapia , dezynfekuje ja plynem takim jak do dezynfekcji wanien z hydromasazem. A masaż pleców ma tak swietny ze wszyscy klienci mega zadowoleni.

Camilla jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-11-2012, 08:21   #59 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 19
Podziękowania otrzymane: 4
LadyJenova jest na dobrej drodze

Mam pytanie, a jak u Was z mocą tych masażerów, bo przeglądając aukcje zobaczyłam, że czasem znacznie różnią się mocą, chodzi o możliwość przegrzania się podczas pracy czy jak? Znalazłam takie i zastanawiam się nad zakupem
MASAŻER DO STÓP CLATRONIC FM 3389 + GRATIS PED EGG (2754330005) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Masażer do STÓP MPM SLT 335 Ulga dla Nóg Prezent ! (2735591702) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

LadyJenova jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-11-2012, 08:37   #60 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 4
Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 114
Podziękowania otrzymane: 113
katiaa162 jest diamentem wśród kamienikatiaa162 jest diamentem wśród kamienikatiaa162 jest diamentem wśród kamienikatiaa162 jest diamentem wśród kamieni

WANIENKA MISKA BRODZIK DO STÓP PEDICURE Z MASAŻEM (2752291373) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

bardzo fajna i podgrzewana dodatkowo co pozwoli napewno na przyjemny pedicure podczas zimy brrr hihihi
ja osobiscie zakupilam sobie peeling rowniez ,ktory podczas rozcierania rozgrzewa sie, naprawde extra- tylko nie na lato
katiaa162 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
LadyJenova (04-11-2012)
stare 13-11-2012, 15:51   #61 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 139
Podziękowania otrzymane: 73
Aniuta27 jest diamentem wśród kamieniAniuta27 jest diamentem wśród kamieniAniuta27 jest diamentem wśród kamieniAniuta27 jest diamentem wśród kamieni

Ja mam znowu coś takiego, firmy Senecor. Mąż mi kupił jak w ciąży byłam i puchły mi nogi, a jeszcze nie byłam po kursach. Teraz się przydaje.

Ma ona 3 tryby pracy:
Masaż wibracyjny
Ciepła kąpiel + masaż bąbelkowy
Masaż wibracyjny + ciepła kąpiel + masaż bąbelkowy
Ponad 400 wypustek masujących zapewnia skuteczny masaż stóp
Wbudowana grzałka utrzymująca stałą temperaturę wody
Wymienne rolki masujące w zestawie
Schowek na przewód zasilający

Kosztowała jakoś 100zł

I teraz mam pytanie do was. I co dodajecie do wanienki? Jakąś sól, jakiś płyn do zmiękczenia?
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 40009192_1.jpg (21.9 KB, 10 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez Aniuta27 ; 13-11-2012 o 22:17
Aniuta27 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Zen. (14-11-2012)
stare 13-11-2012, 18:54   #62 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 19
Podziękowania otrzymane: 4
LadyJenova jest na dobrej drodze

Jezeli robisz komus. To najpierw folia jednorazowa do pedicure, a do samej kapieli ja dodaje sol do kapieli stop z limonka i mocznikiem firmy bielenda professional:-)

LadyJenova jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-11-2012, 01:03   #63 (postlink)
Totalna maniaczka

Podziękowania wysłane: 140
Podziękowania otrzymane: 346
Zen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszczą

Aniuta maltretuj męża niech mówi gdzie kupił ten 'bulbator' (jak mawia mój chłop), szukam czegoś właśnie z grzałką
Zen. jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-11-2012, 07:58   #64 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 9
Wyróżnienie Uznanie Kreatywność Prezent Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 1 472
Podziękowania otrzymane: 2 172
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie

zen w musicpro sa z podgrzewaczem
WANIENKA MISKA BRODZIK DO STÓP PEDICURE Z MASAŻEM (2752291373) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Wanienka do stóp z wibromasażem i podtrzymywaniem temperatury wody ( brodzik , miska pedicure ) :: Musicpro

Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska

Agnieszka Praska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Zen. (15-11-2012)
stare 14-11-2012, 13:54   #65 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 139
Podziękowania otrzymane: 73
Aniuta27 jest diamentem wśród kamieniAniuta27 jest diamentem wśród kamieniAniuta27 jest diamentem wśród kamieniAniuta27 jest diamentem wśród kamieni

W Auchan Kupił, także się nie wysilił, poszedł do supermarketu
Aniuta27 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-11-2012, 00:18   #66 (postlink)
Totalna maniaczka

Podziękowania wysłane: 140
Podziękowania otrzymane: 346
Zen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszczą

dzięki śliczne dziewczyny
Zen. jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-08-2015, 18:38   #67 (postlink)
Debiutantka

kiki12 jest początkujący

Za dobra wanienke do pedicure trzeba troche dac..
kiki12 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-09-2015, 19:18   #68 (postlink)
Debiutantka

darjez jest początkujący

Ja mam wanienkę z Activ, do tego wkładam zawsze jednorazowy worek wanienka nie ma zadnych bajerów ale jest czysto i higienicznie
darjez jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-09-2015, 14:21   #69 (postlink)
Debiutantka

Cecilia jest początkujący

Jednorazowy worek? Ale jaki, taki zwykły foliowy czy jak do śmieci? Trochę nieprofesjonalnie to brzmi w każdym bądź razie Moim zdaniem najlepiej mieć co najmniej dwie lub trzy wanienki do pedicure i je wymieniać, a w międzyczasie dezynfekcja. Wiadomo, nie jest to może komfortowe i tanie, ale na pewno robi dobre wrażenie na klientkach.
Cecilia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-01-2016, 13:56   #70 (postlink)
Debiutantka

eszaj jest początkujący

Moim zdaniem nie musimy od razu wybierać najdroższej wanienki, ale takiej która będzie się dobrze prezentować i będzie ok.
eszaj jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-02-2016, 21:54   #71 (postlink)
Debiutantka

Jagódka jest początkujący

Ja wybrałam taką na stojaku z regulowaną wysokością (by móc idealnie dopasować się do wysokości fotela), masażerem (wibracja i podczerwień) i funkcją podtrzymywania temperatury wody. Zakupiłam ją w Mimari bo mam tam fajny pakiet lojalnościowy jako stała klientka Bardzo sobie chwalę ten wybór.

Jagódka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-08-2017, 10:40   #72 (postlink)
Wczytuje się

Ozdobna jest początkujący

O, jaka świetna, tez mi się taka marzy, ale póki co w fazie planów;-)
Ozdobna jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
pediciur, pediciure, pedicure, wanienka

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania