Odpowiedz
stare 02-03-2010, 06:51   #26 (postlink)
Wzorki Club
Otrzymane medale: 10
Uznanie Sponsor Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 651
Podziękowania otrzymane: 1 842
kobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkie
kobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkie
Odp: oczyszczanie cery 

tonik i mleczko z Garniera polecam, rewelacyjneoczyszczenie i nawilzenie

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
kobietazpazurem jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-12-2010, 19:35   #27 (postlink)
Zabierzcie jej klawiaturę ;-)
Otrzymane medale: 2
Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 1 289
Podziękowania otrzymane: 400
kasiasssss jest profesjonalistkąkasiasssss jest profesjonalistkąkasiasssss jest profesjonalistkąkasiasssss jest profesjonalistkąkasiasssss jest profesjonalistkąkasiasssss jest profesjonalistkąkasiasssss jest profesjonalistką

moze tu ktos mi odpowie na nurtujace mnie pytanie
jak prawidlowo jest wykonywany zabieg bio-peeling neoderma

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
wszystkie marzenia sie spelniaja
kasiasssss jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-12-2010, 02:26   #28 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 1
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 241
Podziękowania otrzymane: 598
Tosiaczek ma reputacje ponad wszystkieTosiaczek ma reputacje ponad wszystkieTosiaczek ma reputacje ponad wszystkieTosiaczek ma reputacje ponad wszystkieTosiaczek ma reputacje ponad wszystkieTosiaczek ma reputacje ponad wszystkieTosiaczek ma reputacje ponad wszystkieTosiaczek ma reputacje ponad wszystkie

Ciekawe rzeczy tu piszecie dziewuszki. Ja od przyszłego miesiąca zaczynam jeść tabletki anty-dzieciowe może hormony się wy buzują. Ale do dermatologa też będę musiała się wybrać

"Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."
Tosiaczek jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-12-2010, 18:50   #29 (postlink)
Nałogowiec
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 23
Podziękowania otrzymane: 157
Kaniusia0 to imię znają wszyscyKaniusia0 to imię znają wszyscyKaniusia0 to imię znają wszyscyKaniusia0 to imię znają wszyscyKaniusia0 to imię znają wszyscy

Mam pytanie ..... czy stanie się coś gdy pójdę najpierw 2 razy na solarium i potem pójde na oczyszczanie twarzy czy lepiej na odwrót.... ponieważ mam na przyszly piątek oczyszczanie twarzy u kosmetyczki a przed tym chialaby isc ze dwa razy na solarium (z przyszyn osobistych ) czy to nie ma znaczenia ?
Kaniusia0 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-12-2010, 19:04   #30 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 82
Podziękowania otrzymane: 65
andźka jest diamentem wśród kamieniandźka jest diamentem wśród kamieniandźka jest diamentem wśród kamieni

kaniusia jak najbardziej mozesz isc przed oczyszczaniem na solarium, najwazniejsze abys nie poszla sie opalac bezposrednio po zabiegu oczyszczania, lepiej zrobic sobie 3 dniowa przerwe
stare 08-12-2010, 22:29   #31 (postlink)
Molestantka klawiatury
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 241
Podziękowania otrzymane: 598
Tosiaczek ma reputacje ponad wszystkieTosiaczek ma reputacje ponad wszystkieTosiaczek ma reputacje ponad wszystkieTosiaczek ma reputacje ponad wszystkieTosiaczek ma reputacje ponad wszystkieTosiaczek ma reputacje ponad wszystkieTosiaczek ma reputacje ponad wszystkieTosiaczek ma reputacje ponad wszystkie

Ja byłam na oczyszczaniu twarzy u kosmetyczki i miałam szlaban na solarium przez dwa tygodnie Ja na Twoimi miejscu bym troszkę poczekała

"Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."
Tosiaczek jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-12-2010, 08:02   #32 (postlink)
Nałogowiec
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 23
Podziękowania otrzymane: 157
Kaniusia0 to imię znają wszyscyKaniusia0 to imię znają wszyscyKaniusia0 to imię znają wszyscyKaniusia0 to imię znają wszyscyKaniusia0 to imię znają wszyscy

dzięki dziewczyny.... po oczyszczaniu sobie z tydzien poczekam... ale chodzilo mi o to czy PRzed odczyszczaniem moge isc - w takim razie pojde
Kaniusia0 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-12-2010, 08:40   #33 (postlink)
Redaktor

Podziękowania wysłane: 144
Podziękowania otrzymane: 80
katherinne jest diamentem wśród kamienikatherinne jest diamentem wśród kamienikatherinne jest diamentem wśród kamienikatherinne jest diamentem wśród kamieni

Ale jak ona pójdzie na oczyszczanie po solarce to będzie miała twarz w innym kolorze niż reszta ciała. Ja jak byłam czekolada i poszłam na oczyszczanie to miałam bladą twarz jak ściana potem... a resztę dalej brązową... Ja bym Ci radziła najpierw pójść na oczyszczanie, a po 3-4 dniach zacząć wizyty w solarium.
katherinne jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-12-2011, 16:31   #34 (postlink)
No to..wpadłam
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 32
Podziękowania otrzymane: 40
idlao ma niesamowite możliwościidlao ma niesamowite możliwości

Cytat:
Napisał kasiasssss Zobacz post
moze tu ktos mi odpowie na nurtujace mnie pytanie
jak prawidlowo jest wykonywany zabieg bio-peeling neoderma
Już Ci mówię
1. Demakijaż
2. Tonizacja
3. Rozpulchnienie twarzy- wapozon
4. Ewentualne oczyszczanie manualne twarzy
5. Tonizacja
6. Nałożenie ziół, wmasowanie ich domomentu widocznej reakcji (zaczerwienienia) lub nieznośnego bólu klientki.
7. Zmycie ziół letnią wodą (mineralną- najlepiej)
8. Tonizacja
9. Maska
10. Krem
11. Blocker

Jeśli chodzi o oczyszczanie twarzy...
doskonałą alternatywą jest właśnie Bio-Peeling firmy Neoderma- dla problematycznych skór.
Ktoś kto nie ma dużych problemów wtedy oczyszczanie manualne , peeling kawitacyjny
jakoś nie wierzę w to, że domowe sposoby usuną głebokie zmiany typu zaskórniki czy grudki.... owszem.... potem można a nawet trzeba zapobiegać

wyszłam z propozycją takiego tematu gdyż interesuje mnie bardzo czy któraś z Was miała robiony taki zabieg,
jakie wrażenia po nim macie,
czy poleciły byście innym
jak u was to wyglądało, jak skóra zareagowała.
Jest to zabieg głebokiego złuszczania naskórka dla cer problematycznych i nie tylko

Ostatnio edytowane przez samaron ; 08-12-2011 o 14:52
idlao jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-12-2011, 11:09   #35 (postlink)
No to..wpadłam
Otrzymane medale: 3
Wyróżnienie Wyróżnienie Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 31
Podziękowania otrzymane: 126
MalaMi280783 jest diamentem wśród kamieniMalaMi280783 jest diamentem wśród kamieniMalaMi280783 jest diamentem wśród kamieniMalaMi280783 jest diamentem wśród kamieni
Odp: Neoderma Bio-Peeling 

wprawdzie nie miałam takiego zabiegu, ale w salonie, w którym pracowałam był namiętnie robiony.. ogólnie były krzyki bólu i miliony niecenzuralnych słów, kobietki cierpiały okrutnie, ale efekty niebiańskie lepsze niż kwasem 70tką o pH 1,0! babeczki wychodziły czerwone (nie dało rady tego zlagodzić już przy którymś zabiegu w serii) ale były zachwycone! potem minimum dwa dni siedzenia w domu, a jak był mróz czy upał odwolywałyśmy zabieg - za duże ryzyko! uważam że te ziółka potrafią cuda
MalaMi280783 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-12-2011, 11:54   #36 (postlink)
Totalna maniaczka

Podziękowania wysłane: 140
Podziękowania otrzymane: 346
Zen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszczą
Odp: Neoderma Bio-Peeling 

a czy to nie jest coś podobnego do Polskiego peelingu ziołowego z Jadwigi?
Zen. jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-12-2011, 10:50   #37 (postlink)
Totalna maniaczka
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 403
Podziękowania otrzymane: 455
germana jest profesjonalistkągermana jest profesjonalistkągermana jest profesjonalistkągermana jest profesjonalistkągermana jest profesjonalistkągermana jest profesjonalistkągermana jest profesjonalistką

u mnei w szkole właśnie robimy peeling ziołowy jadwigi..
Efekt u znajomej naprawdę rewelacyjny.
Nie wiem czy to akurat taki przypadek bo wiadomo...na każdego może różnie podziałać... ale u niej naprawdę super
germana jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-12-2011, 14:10   #38 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 9
Wyróżnienie Uznanie Kreatywność Prezent Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 1 472
Podziękowania otrzymane: 2 173
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie

Ziolowka jadwigi jest super i jest mega uzalezniajaca
jak ktos raz sprobuje to bedzie ja wykonywal pozniej caly czas

Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska

Agnieszka Praska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-12-2011, 21:58   #39 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 6
Złoty medal Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 652
Podziękowania otrzymane: 735
Zuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkie

Laseczki piszecie tak o tej ziołowej Jadwidze, możecie zdradzić więcej? Dla kogo to jest (czytam, że dla skóry tłustej, itp, itd), ale co dokładnie robi, że tak zachwalacie? To działa jak kwasy (ja mam złe wspomnienia z kwasem migdałowym)?

KOMPOZYCJA ZIOŁOWA jadwiga polski peeling zestaw (1977622005) - Aukcje internetowe Allegro
To jest to?

Zuuzaneczka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-12-2011, 00:55   #40 (postlink)
Totalna maniaczka

Zen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszczą

Zuzaneczka czemu masz złe wspomnienia z migdałem? Ja go uwielbiam( ja mam natinuel), wg mnie jest genialny na nasze młode buzie i dla pań juz nieco starszych (przykład moja mama która juz po jednym razie miala super skórę), jest dobry i dla cery trądzikowej i dla zmeczonej, ze zmarszczkami. Po nim też pieknie można sie łuszczyć, pozbyć się blizn i jakos unormować tą skórę.Wg mnie super

Tak to jest ten, choc na tej aukcji chyba muszą być jakies malutkie opakowania bo normalnie jest on sporo droższy. Generalnie można go stosować nie tylko na buzię, można na przykład na rozstępy (tylko kto to wycierpi potem? ), na buzię w celu usunięcia blizn np potrądzikowych, przebarwień, redukcji zmarszczek. Pobudza skórę do produkcji kolagenu i elastyny. Mimo tych wszystkich zalet -> nam p. magister na pracowni powiedziała że jeden zabieg tego peelingu można porównać do 10 mikrodermabrazji. Wiec jest silny i mało kto tak naprawdę może to wytrzymać bez ani jednego 'ała'. Sam zabieg troche nas wyklucza z życia bo kilka dni przed i kilka dni po mamy całkowity zakaz mycia buzi wodą, mydłem, czymkolwiek. Skóra na początku boli, jest czerwona jak burak,potem łuszczy się płatami, dosłownie pęka, i jakby to powiedzieć 'wyrasta' z niej młoda, nowa skóra. Potem kremy silnie nawilżające, obowiazkowo filtry. Można powtarzać co jakiś czas. Ale warto. Efekty są super. Bardzo ładnie można wyprowadzić buzię z bliznami, nasilonym trądzikiem itd. Oczywiscie kiedy robi się zabieg nie mogą być żadne zmiany 'aktywne', jest też kilka innych przeciwwskazań.
Zen. jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-12-2011, 11:52   #41 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 6

Podziękowania wysłane: 652
Podziękowania otrzymane: 735
Zuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkie

Kod:
Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
Aha, czyli to taki turbo peeling lepiej nie będę kombinować sama, mam jeszcze zbyt małą wiedzę. A co do kwasu migdałowego wszystko ok, fajnie, ale po 2 dniach tak mnie wysypało (przepraszam, napisze wprost: ropne, obleśne pryszcze na caaaałej twarzy, czoło, policzki, wszystko!) podczas gdy u mnie pryszcz to jest gość raz na rok i to wyłącznie w strefie T. Kwas miałam 2 tyg temu, a do tej pory leczę buzię, która bardzo ciężko się goi. Efektów pozytywnych nie zauważyłam.

Zuuzaneczka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-12-2011, 14:25   #42 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 5
Złoty medal Wyróżnienie Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 488
Podziękowania otrzymane: 871
zosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkie

To dla mnie coś takiego by się przydało bo ja juz stara i pomarszczona jestem
zosia_29 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-12-2011, 14:31   #43 (postlink)
Kosmetyczka
Otrzymane medale: 11
Złoty medal Wyróżnienie Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 683
Podziękowania otrzymane: 854
Paulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkie

ale tak to własnie jest po kwasach dosc czesto, ze wysypuje....

Paulka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-12-2011, 22:36   #44 (postlink)
Totalna maniaczka

no wlasnie to raczej normalne ze wysypuje na poczatku
Zen. jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-12-2011, 12:58   #45 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 14

Podziękowania wysłane: 553
Podziękowania otrzymane: 674
DiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkie

dziewczyny od miesiaca moze od poltora nawet nie wiem co sie dzieje mi z twarza. nigdy nie mialam takiego czegos, zawsze mialam gladka twarz... uzywam podkladu pease... i popatrzcie ale tylko naokolo ust takie cos mi sie robi okropnie to wyglada...
czym to smarowac moge? chyba jak mi nie przejdzie to po swietach ide do dermatologa.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg CIMG3772.jpg (31.3 KB, 48 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg CIMG3773.jpg (28.2 KB, 48 wyświetleń)

DiamondShine jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-12-2011, 22:46   #46 (postlink)
No to..wpadłam
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 79
Podziękowania otrzymane: 68
loginka jest diamentem wśród kamieniloginka jest diamentem wśród kamieniloginka jest diamentem wśród kamieni

Najlepiej wybierz sie do dermatologa. Wyglada to na zapalenie okoloustne lub tradzik. Moze to tez byc jakies uczulenie. Najlepiej skonsultowac sie z lekarzem, ktory zna sie na rzeczy
loginka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
DiamondShine (23-12-2011)
stare 28-01-2012, 18:20   #47 (postlink)
No to..wpadłam
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 32
Podziękowania otrzymane: 40
idlao ma niesamowite możliwościidlao ma niesamowite możliwości

Odnośnie porównania peelingu z firmy Neoderma a Jadwiga.....
Różni się pewnie składem...
Ja jestem zwolenniczką Neodermy... bo właśnie po niej widziałam niesamowite efekty...
1 zabieg Neodermy jest odpowiednikiem 5-6 zabiegom mikrodermabrazji...
Panie z cera dojrzałą ze znacznymi zmarczkami i wiotką mało już elastyczną skórą zauważyły że skóra po zabiegach staje się NAPRAWDĘ gęstsza i widać jak wspaniale zaczynają na nowo pracować komórki kolagenu i elastyny
idlao jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-01-2012, 20:33   #48 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 11
Złoty medal Wyróżnienie Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 630
Podziękowania otrzymane: 356
sztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszczą

Miałam to co Diamond i był to liszaj Dostałam leki i już po problemie, miałam w tym samym miejscu.

Moje hobby i pasja

sztynka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-01-2012, 07:15   #49 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 14

Podziękowania wysłane: 553
Podziękowania otrzymane: 674
DiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkie

sztyka ja dzis bede dzwonic sie umowic do lekarza bo masakra co zejdzie to znow wyjdzie...

DiamondShine jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-02-2012, 16:34   #50 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 0
malena86 jest początkujący

Jeśli chodzi o oczyszczanie skóry to uważam, że dobre kosmetyki to podstawa. Lepiej zainwestować pieniądze i kupić preparaty, które naprawdę działają. Ja polecam kosmetyki bardzo znanej firmy Eco Plant. Do oczyszczania twarzy obecnie używam z ich serii maseczek z sałatą morską, peeling enzymatyczny z papainą, żel punktowy na wypryski i oczywiście żele do mycia twarzy i kremy. Efekt jest niesamowity, skóra wygładzona, pory oczyszczone a co najważniejsze pozbyłam się niechcianych wyprysków. Preparaty łagodzą stan zapalny i poprawiają kondycję skóry.
malena86 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
cery, oczyszczanie

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania