Odpowiedz
stare 11-01-2011, 22:11   #76 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 1
Prezent 

Podziękowania wysłane: 26
Podziękowania otrzymane: 87
czarnyaniol121 jest diamentem wśród kamieniczarnyaniol121 jest diamentem wśród kamieniczarnyaniol121 jest diamentem wśród kamieniczarnyaniol121 jest diamentem wśród kamieni
Odp: Domowe sposoby na... 

ja bym się z chęcia pokusiła tylko ten oczar mnie zastanawia skąd go wytrzasnąć

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
czarnyaniol121 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-01-2011, 22:29   #77 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 3
Podziękowania otrzymane: 5
Kasia1989 wkrótce będzie sławna

Wiesz co patrzylam oczar mozna kupic i na allegro i w normalnych drogeriach tu link na allegro : Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
Kasia1989 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-01-2012, 20:53   #78 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 14
Złoty medal Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 553
Podziękowania otrzymane: 674
DiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkie

Kochane potrzebuje jakiegos domowego sposobu na piekna cere... mam troche wągrów , czasami wyskoczy mi pryszcz chcialabym miec gladka cere nie weim jak to zrobic

DiamondShine jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-01-2012, 10:45   #79 (postlink)
Zabierzcie jej klawiaturę ;-)
Kreatywność Prezent Prezent Prezent Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 3 276
Podziękowania otrzymane: 1 093
farbstift ma reputacje ponad wszystkie
farbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkie

a jaki masz rodzaj skóry?

farbstift jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-01-2012, 11:05   #80 (postlink)
Molestantka klawiatury
Złoty medal Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 553
Podziękowania otrzymane: 674
DiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkie

normalny ;0 nie tlusci mi sie ani nie jest sucha. raczej taka normalna.

DiamondShine jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-01-2012, 10:20   #81 (postlink)
Zabierzcie jej klawiaturę ;-)
Kreatywność Prezent Prezent Prezent Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 3 276
Podziękowania otrzymane: 1 093
farbstift ma reputacje ponad wszystkie
farbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkie

obserwuj dokładnie skórę, zwróć uwagę jak się zachowuje po danych kosmetykach, gdzie się świeci, gdzie przesusza etc. Normalna skóra to rzadkość, właściwie to głównie u dzieci można spotkać, zanim zaczną dojrzewać
Póki co zacznij od regularnej pielęgnacji:
-peeling (w zależności jak Twoja skóra reaguje na peelingi: Peeling w akcji )
-odpowiedni krem
-maseczka (Domowe sposoby na...)

Tu dziewczyny pisały o maseczce z aspiryny, ja nie ryzykowałam ze względu na wrażliwość mojej skóry, ale może u Ciebie się nada:
Domowe sposoby na...

No i pamiętaj o tym, żeby dowiedzieć się jaką masz skórę. U mnie to się sprawdziło. Uważałam, że mam skórę tłustą, bo robiły mi się wypryski, twarz miejscami się świeciła, a okazało się, że to wynik złej pielęgnacji, bo naprawdę mam suchą i wrażliwą Teraz używam odpowiednich kosmetyków, wiem na co uważać, czego nie jeść i jest lepiej.

farbstift jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
4 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
DiamondShine (15-01-2012), Honey (05-01-2015), rudzielec (15-01-2012), xsunnyolciax (15-01-2012)
stare 15-01-2012, 19:27   #82 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 3
Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 773
Podziękowania otrzymane: 990
kasiulka81 ma reputacje ponad wszystkie
kasiulka81 ma reputacje ponad wszystkiekasiulka81 ma reputacje ponad wszystkiekasiulka81 ma reputacje ponad wszystkiekasiulka81 ma reputacje ponad wszystkie

Ja co do mojej cery to już nie mam siły, wysypało mnie znowu pryszczami masakrycznie jutro idę do dermatologa, dam znać co i jak, ale bez antybiotyku się nie obejdzie

kasiulka81 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-02-2012, 19:38   #83 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 2
Mari88 jest na dobrej drodze

Polecam toniki oraz peeleing migdałowy własnej roboty, to nic strasznego, a efekty super! produkty kupuję na chemiku lub na mazidła.pl
Polecam, bo stosuję od przesło pół roku i fajnie buzia wygląda- gładsza i mniej błszyczy!
Mari88 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
2 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
farbstift (27-02-2012), Honey (05-01-2015)
stare 21-09-2012, 00:51   #84 (postlink)
Totalna maniaczka

Podziękowania wysłane: 566
Podziękowania otrzymane: 822
Patrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkie
Czy olejek rycynowy działa? 

Witam moje Kochane Dziewczynki, przeszukałam wątki i nic konkretnego nie znalazłam oprócz jakichś tam minimalnych wzmianek, więc zapytam tutaj. Jeśli to już było to przepraszam i proszę o usunięcie

Czy któraś z Was stosowała może Olejek Rycynowy na rzęsy i może mi opisać efekty? Ja stosuję już tydzień i narazie efektów chyba brak, może źle stosuję, nie wiem.
Jeśli któraś z Was ma już debiut z olejkiem na rzęsy za sobą, to proszę o odpowiedzi czy widziała efekty i po jakim czasie, buziaki
Patrycja_92 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-09-2012, 08:59   #85 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 2
Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 204
Podziękowania otrzymane: 475
bombelkowa jest profesjonalistkąbombelkowa jest profesjonalistkąbombelkowa jest profesjonalistkąbombelkowa jest profesjonalistkąbombelkowa jest profesjonalistkąbombelkowa jest profesjonalistkąbombelkowa jest profesjonalistką
Odp: Czy olejek rycynowy działa? 

Olejek nie wiem.. ale są rewelacyjne odżywki do rzęs które podobno działają cuda..

fanpage

bombelkowa jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-09-2012, 10:03   #86 (postlink)
Globalny Moderator
Otrzymane medale: 19
Złoty medal Wyróżnienie Kreatywność Wstążka Prezent 

Podziękowania wysłane: 3 271
Podziękowania otrzymane: 1 885
natalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkie
natalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkie

używałam, ale nie kojarzę by były jakieś wielkie efekty

natalia268 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
Patrycja_92 (21-09-2012)
stare 21-09-2012, 10:40   #87 (postlink)
Kosmetyczka
Otrzymane medale: 11
Złoty medal Wyróżnienie Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 683
Podziękowania otrzymane: 854
Paulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkie

pamietaj tylko zeby nie nacierac rzes olejkiem na noc, bo wstaniesz z opuchnietymi oczami

ja stosuje na rzesy tez od jakiegos czasu ale rezultatow nie zobaczylam, z tego co wiem to taka kuracja powinna trac okolo 2,3 miesiecy, nacieram tez brwi olejkiem, troche dluzej i moze moze cos jest widac...ale za to na paznokcie dziala rewelacyjnie i na wlosy

Paulka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Patrycja_92 (21-09-2012)
stare 21-09-2012, 10:50   #88 (postlink)
Globalny Moderator
Otrzymane medale: 19
Złoty medal Wyróżnienie Kreatywność Wstążka Prezent 

Podziękowania wysłane: 3 271
Podziękowania otrzymane: 1 885
natalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkie
natalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkie

jak to ? ja zawsze kładłam na noc, bo kiedy niby ? Zero opuchnięcia

natalia268 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-09-2012, 12:22   #89 (postlink)
Kosmetyczka
Otrzymane medale: 11
Złoty medal Wyróżnienie Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 683
Podziękowania otrzymane: 854
Paulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkie

ja kiedys nasmarowalam na noc i rano ledwo oczy otworzyłam, moze moje oczy sa jakos wrazliwe i dlatego tak zareagowaly, normalnie to jak siedze w domu i sie nie maluje to w opakowaniu po tuszu mam wlane i sobei smaruje, albo jak z pracy przychodze to odrazu demakijaz robie i smaruje

Paulka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-09-2012, 12:27   #90 (postlink)
Totalna maniaczka

Podziękowania wysłane: 566
Podziękowania otrzymane: 822
Patrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkie

Ahaaa, rozuiem, bo właśnie w sumie nie potrzebuje jakiegoś mega efektu, bo moje rzęski odpukać są w miare w porządku, ale chciałam zeby były troszke lepsze Dlatego nie inwestowałam w żadne droższe odżywki.
Ja też smaruje brwi i rzęsy i w sumie brwi się lepiej układają
Ja smaruje na noc i jakos mega czerwonych oczu nie mam, ale na dzień to nie dla mnie, bo mi poźniej światło się tak dobija od tych kropelek, że nic nie widze heheheh
Patrycja_92 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-11-2012, 10:43   #91 (postlink)
Nałogowiec
Złoty medal Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 153
Podziękowania otrzymane: 319
syrena16 wszyscy jej zazdroszcząsyrena16 wszyscy jej zazdroszcząsyrena16 wszyscy jej zazdroszcząsyrena16 wszyscy jej zazdroszcząsyrena16 wszyscy jej zazdroszcząsyrena16 wszyscy jej zazdroszcząsyrena16 wszyscy jej zazdroszczą

a ja polecam ten tani i jakże wydajny sposób na walkę ze zmarszczkami twarzy, oczu , itd

Przeciwzmarszczkowy masaż twarzy - video - www.mamazone.pl

wymaga konsekwencji i systematyczności ale daje efekty

Polecam
syrena16 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-11-2012, 13:21   #92 (postlink)
No to..wpadłam
ban

Podziękowania otrzymane: 16
lusia ma niesamowite możliwości

olejek rycynowy polecam jak najbardziej , wymiennie z olejkiem dla dzieci
lusia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-11-2012, 19:34   #93 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania otrzymane: 0
ania33 jest początkujący
Odp: Domowe sposoby na maseczki, peelingi 

świetny artykuł !
ania33 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-07-2013, 00:55   #94 (postlink)
Kosmetyczka

Podziękowania wysłane: 4
Podziękowania otrzymane: 5
Ewita wkrótce będzie sławna

Odświeżam ten temat! Domowy sposób na... cerę trądzikową i przetłuszczającą.
No więc z mojego doświadczenia polecam maseczkę z płatków owsianych i mleka.
Rewelacja! Najpierw polecam peeling a później nałożenie maseczki. Ja zalewam płatki owsiane ciepłym mlekiem aż napęcznieją zrobi się papka i to nakładam na buzię. Leżymy 15 minut i zmywamy maseczkę. Później tonik, krem i gotowe. Cera odświeżona i oczyszczona. Jest to sposób babciny. Moja babcia codziennie rano myła twarz wodą z płatkami owsianymi... jak to usłyszałam to mi się śmiać chciało, ale to serio pomaga jak ktoś ma problemy z trądzikiem...
A teraz moje przykre doświadczenie... Maseczka cynamonowa.
Dzisiaj ją wypróbowałam pierwszy raz. Cynamon i jogurt... No niestety, twarz jakby poparzona, za mocny jest ten cynamon wg mnie, na pewno nie do cery naczynkowej i wrażliwej. Chyba tylko do grubej bardzo tłustej skóry
Ewita jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Honey (05-01-2015)
stare 27-08-2013, 11:39   #95 (postlink)
Debiutantka

Martusia098 jest początkujący

Ja proponuję ci zaprarzyc sobie herbate z rumianku a torebki odsaczone połozyc naoczy. Pomaga bardzo.

---------- Dodano o godzinie 11:39 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:38 ----------

ja pamietam tylko syropy z cebuli i czaosnku. Jak pamietam to onemi pomagały, ale nie przepadałam za nimi.
Martusia098 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-01-2015, 10:05   #96 (postlink)
Wczytuje się

kiranka jest początkujący

Dzięki za mądre słowa, pozdrawiam!
kiranka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-01-2015, 15:04   #97 (postlink)
kar
Debiutantka

kar jest początkujący

A próbowałaś coś na trądzik czy blizny? Np. pierwsza pozycja w tej aptece Leki na trądzik i inne choroby skóry | PRO Apteka często takie maści, kremy są dużo bardziej skuteczne niż sterydy, które mają tyle skutków ubocznych
kar jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-03-2017, 16:21   #98 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania otrzymane: 1
Minotaura jest początkujący

Domowe sposoby domowymi sposobami, ale jednak leki też warto mieć też w apteczce jakieś leki - https://www.zaufane-apteki.pl/grypa-przeziebienie-24/ . Czasem lepiej wziąć jakiegoś gripexa, a nie tylko herbata z cytryną.
Minotaura jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-07-2017, 23:06   #99 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 1
Podziękowania otrzymane: 2
JadziaDax jest na dobrej drodze

Cytat:
Napisał syrena16 Zobacz post
a ja polecam ten tani i jakże wydajny sposób na walkę ze zmarszczkami twarzy, oczu , itd

Przeciwzmarszczkowy masaż twarzy - video - www.mamazone.pl

wymaga konsekwencji i systematyczności ale daje efekty

Polecam
Na zmarszczki to przede wszystkim krem Anti Aging Floslek, nic innego.
JadziaDax jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-07-2017, 09:23   #100 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania otrzymane: 1
milenaczynkowicz jest początkujący

Po domowemu na problemy skórne polecam aloes. Świetnie nawilża i skóra jest potem taka gładka i miękka. Usuwa też niedoskonałości.
milenaczynkowicz jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
aspirynowa, domowe, maseczka, maseczki, peelingi, sposoby

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania