Odpowiedz
stare 28-11-2012, 22:20   #51 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 2
Podziękowania otrzymane: 0
MeryMacom jest początkujący
Odp: Rozstępy 

Niestety nie ma 100% kuracji na pozbycie się rozstępów. Można je jedynie trochę rozjaśnić, ale usunąć się raczej nie da. Chyba, że laserowo. Domowe sposoby to peeling, masaż zimną wodą i gąbką i wcieranie dobrego kremu lub balsamu na rozstępy.

Ostatnio edytowane przez MeryMacom ; 13-12-2012 o 19:23
MeryMacom jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2013, 15:17   #52 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 1
karnityna jest początkujący

Nigdy nie miałam problemów z rozstępami, ale słyszałam, że pomaga na nie żel z Ziaji z serii Rebuild. Sama zresztą mam taki żel, ale na cellulit i jest naprawdę niezły.
karnityna jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2013, 19:18   #53 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 1
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 121
Podziękowania otrzymane: 129
karchola jest diamentem wśród kamienikarchola jest diamentem wśród kamienikarchola jest diamentem wśród kamienikarchola jest diamentem wśród kamieni

Rozstępy da się prawie całkowicie zlikwidować ale tylko w stadium zapalnym - kiedy dopiero się pojawiają i mają piękne sino-czerwone kolorki. Niestety wymagają ogromnego wkładu. Stosowanie co najmniej 2 preparatów (mustella, fissan, olejku z włoskich orzechów) ok. 3/4 razy dziennie... Dobrze jest wspomóc się mezoterapią.

Na rozstępy, które już mamy można zastosować kwasy - pobudzą głęboką regenerację naskórka oraz mezo która ją odżywi. Nie są to jakieś mega drogie zabiegi (w porównaniu do ostrzykiwania np.), a na pewno nieco zmniejszą widoczność "blizn".
karchola jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2013, 19:26   #54 (postlink)
Totalna maniaczka

Podziękowania wysłane: 140
Podziękowania otrzymane: 346
Zen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszczą

na świeże rozstępy, mikrodermabrazja, mezoterapia, fale radiowe, dermomasaż, laser, peelngi ziołowe.

Na stare białe rozstępy w zasadzie podziała tylko laser ale NIGDY nie usunie się starego rozstępu, można go tylko trochę zmniejszyć, pamietajcie że to jest tkanka łaczna ( czyli de facto blizna) a nie 'normalna' skóra'.
Zen. jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2013, 21:17   #55 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 6
Złoty medal Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 652
Podziękowania otrzymane: 735
Zuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkie

Na rozstępy kwas glikolowy 70%+mezoterapia igłowa preparatem wypełniającym rozstępy. Pomaga, choć tak jak pisze moja zacna koleżanka powyżej, rozstęp to efekt rozerwania wiązań kolagenowych, a to jest trwałe

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
Zuuzaneczka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-03-2013, 23:00   #56 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 7
Podziękowania otrzymane: 6
choco-lashes wkrótce będzie sławna

A ja z calego serca polecam Głęboki peeling ziołowy np. Jadwiga (polski peeling ziołowy)
Ja zabieg sobie robie sama,preparaty kupiłam po przejściu szkolenia.
Jest to dość ,,drastyczna metoda'' skóra jest obficie zaczerwieniona, bardzo piecze oraz czuć jakby kłucie, w następnym etapem skóra złuszcza się płatami. UWAGA -dlaczego głęboki?-ponieważ dochodzi aż do warstwy podstawnej naskórka. Zabieg ten zastępuje okolo 10 zabiegów mikrodermabrazji
Efekty są widoczne, moje głębokie rozstępy na pośladku po pierwszym zabiegu zmniejszyły się az o 50% (zrobiłam na razie na jednym pośladku aby zobaczyć różnice, porównać obydwa ,bo na jednym i drugim miałam tak samo dużo i tak samo głębokie rozstępy,i naprawdę JEST EFEKT)

Zdjęc nie bede wstawiać no wiecie tak troche głupio hehe Ale musicie mi uwierzyć na słowo,jako przyszłej Pani kosmetolog
choco-lashes jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-03-2013, 23:21   #57 (postlink)
Molestantka klawiatury

Podziękowania wysłane: 345
Podziękowania otrzymane: 750
sandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkie

Ja swoje urocze rozstępy goszcze na brzuchu już 13 lat.
W pierwszej ciąży chyba ok 8 miesiąca mnie napady i do dziś
A raczej do grobowej deski już ze mną .
Jednym słowem przesrane.
sandrus jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-03-2013, 21:27   #58 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania otrzymane: 9
Miłosna wkrótce będzie sławna

Na rozstępy nie ma nic lepszego niż kolagen. Osobiście nie wierzyłam w jego działanie, ale poza pewnym czasie stosowania naprawdę zauważyłam różnicę. Ja kupuję go na Kolagen naturalny - aktywny kolagen naturalny Inventia Colway gdyby któraś z Was była zainteresowana.
Miłosna jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-05-2013, 15:22   #59 (postlink)
Debiutantka

ludwiczkaLL jest początkujący

Ja stosuję systematycznie sprawdzony krem na rozstępy. Oczywiście z zabiegów też często korzystam.

-----------
Moje ulubione preparaty
ludwiczkaLL jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-05-2013, 15:13   #60 (postlink)
Zabierzcie jej klawiaturę ;-)
Otrzymane medale: 14
Kreatywność Prezent Prezent Prezent Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 3 276
Podziękowania otrzymane: 1 093
farbstift ma reputacje ponad wszystkie
farbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
Napisał choco-lashes Zobacz post
A ja z calego serca polecam Głęboki peeling ziołowy np. Jadwiga (polski peeling ziołowy)
Ja zabieg sobie robie sama,preparaty kupiłam po przejściu szkolenia.
Jest to dość ,,drastyczna metoda'' skóra jest obficie zaczerwieniona, bardzo piecze oraz czuć jakby kłucie, w następnym etapem skóra złuszcza się płatami. UWAGA -dlaczego głęboki?-ponieważ dochodzi aż do warstwy podstawnej naskórka. Zabieg ten zastępuje okolo 10 zabiegów mikrodermabrazji
Efekty są widoczne, moje głębokie rozstępy na pośladku po pierwszym zabiegu zmniejszyły się az o 50% (zrobiłam na razie na jednym pośladku aby zobaczyć różnice, porównać obydwa ,bo na jednym i drugim miałam tak samo dużo i tak samo głębokie rozstępy,i naprawdę JEST EFEKT)

Zdjęc nie bede wstawiać no wiecie tak troche głupio hehe Ale musicie mi uwierzyć na słowo,jako przyszłej Pani kosmetolog
A szkolenie robiłaś bezpośrednio pod marką Jadwiga? Jak mozesz to podziel się wrażeniami. Zastanawiam się nad zakupem produktów Jadwiga, dostałam kiedyś do testów serum i jestem mega pozytywnie zaskoczona. No i uważam, że zawsze fajnie działać na innych kosmetykach niż większość, bo jednak w polskich gabinetach dominuje Bielenda, Clarena, czasem Ziaja Pro a inne marki jakoś nieczęsto.

farbstift jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-05-2013, 20:21   #61 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 9
Wyróżnienie Uznanie Kreatywność Prezent Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 1 472
Podziękowania otrzymane: 2 173
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie

ja robilam szkolenie w jadwidze z ziolowki
tak sie luszczyla moja kolezanka jak zrobilam jej zabieg
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Ziołówka.jpg (42.3 KB, 17 wyświetleń)

Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska

Agnieszka Praska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-05-2013, 20:54   #62 (postlink)

farbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkie

i jak Aga? Jesteś zadowolona ze szkolenia?

Odpowiedź z Cytatem
stare 03-05-2013, 20:58   #63 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 9
Wyróżnienie Uznanie Kreatywność Prezent Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 1 472
Podziękowania otrzymane: 2 173
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie

bardzo bez szkolenia w zyciu bym sie za ten zabieg nie zabrala

Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska

Agnieszka Praska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-05-2013, 21:14   #64 (postlink)

ja bym się bała bez szkolenia dzięki Aga, pomyślę nad kursem jak już na rzęski zrobię
a jest popyt na ten zabieg? co jeszcze wykonujecie na rozstępy?

Odpowiedź z Cytatem
stare 02-10-2015, 10:57   #65 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 1
Podziękowania otrzymane: 2
JadziaDax jest na dobrej drodze

Spróbujcie STRETCH-CURE Efektimy. Zarówno tam gdzie już są rozstępy i tam gdzie mogą się pojawić.
JadziaDax jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-10-2015, 19:52   #66 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania otrzymane: 1
Zyta2367 jest początkujący

Gabinety kosmetyczne prześcigają się w propozycjach zabiegów chemicznych i mechanicznych, dzięki którym rozstępy znikają, lub chociaż się spłycają. Najczęściej stosowanym zabiegiem jest bezbolesny peeling chemiczny z użyciem kwasu glikolowego, w wyniku którego zostaje złuszczony naskórek, a tym samym spłycają się rozstępy. Zabiegiem, który również polega na ścieraniu naskórka jest mikrodermabrazja. Przeprowadza się ją specjalnym aparatem, który przy pomocy diamentowej głowicy ściera skórę warstwę po warstwie, aż do uzyskania pożądanego efektu. Aby skutecznie zredukować rozstępy, można też wybrać mezoterapię, czyli wstrzykiwanie igłą w zmienione miejsca substancji leczniczych, które spłycają rozstępy lub laseroterapię, polegającą na podgrzaniu i odparowaniu kolejnych warstw rozstępów. W czasie zabiegu nie tylko spłycają się rozstępy, ale również wyrównuje się kolor rozstępu.
Zyta2367 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-02-2016, 15:25   #67 (postlink)
No to..wpadłam

Acha, chociaż rozstępów raczej nie da się pozbyć całkowicie, można je trochę ukryć. Moja siostra jest po ciąży i chwali sobie pomoc od kosmetyków z serii Mama Care.
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-03-2016, 17:02   #68 (postlink)
Wczytuje się

Kilibera jest początkujący

Jest jeszcze opcja skorzystania z takich nici liftingujących Nici liftingujące zapewniające ujędrnianie i lifting twarzy One też właśnie radzą sobie z rozstępami.
Kilibera jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-03-2016, 11:58   #69 (postlink)
No to..wpadłam

Jest taki cudny olejek Body Stretch Stopper, który znalazłam w sklepie Alqvimia. Po tygodniu wcierania rozstępy wyglądały już inaczej, a skóra była bardziej napięta. Cudo normalnie.
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-05-2016, 11:58   #70 (postlink)
No to..wpadłam

A ja odkryłam olejek na rozstępy w sklepie Alqvimia, bodajże pod nazwą Body Stretch Stopper. Najlepsze pieniądze jakie wydałam na kosmetyki. Różnicę widać było na skórze po 10 dniach.
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-09-2016, 19:03   #71 (postlink)
No to..wpadłam

Chociaż Mama Care też działa naprawdę dobrze.
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-01-2017, 23:58   #72 (postlink)
No to..wpadłam

Kuracja na rozstępy mama care z Efektima. Potem długo, długo nic.
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-01-2017, 18:52   #73 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 20
Glue jest początkujący

Niestety też mam, kremy odrobinę pomogły ale skala problemu jest spora
Glue jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-04-2017, 10:16   #74 (postlink)
No to..wpadłam

U mnie najlepiej sprawdził się stretch free z Floslek. Używałam całą ciążę i jeszcze później trochę.
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-04-2017, 09:45   #75 (postlink)
Rozkręcanko

Sara91 jest początkujący

Hej, czy ktoras z Was byla na zabiegu laserowego usuwania rozstepow? Mam odlozone pieniazki, maz mnie bardzo wspiera, ale mam watpliwosci co do zabiegu
Sara91 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
rozstępy

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania