Odpowiedz
stare 10-12-2009, 23:36   #51 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 8
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 337
Podziękowania otrzymane: 434
dzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkie
Odp: Pielęgnacja piersi 

Cytat:
Napisał ivonna70 Zobacz post
(...)
Zamieszczam rysunek obrazujący sposób masowania biustu po nałożeniu kremu Pulanna.
Ivonko jeszcze pytanko ile czasu trzeba robić ten masażyk wsmarowując ten krem? bo w końcu się zaopatrzyłam

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Zapraszam
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
dzoana jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-12-2009, 23:41   #52 (postlink)
SuperVIP
Otrzymane medale: 7
Wyróżnienie Kreatywność Prezent Szkolenia Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 414
Podziękowania otrzymane: 734
ivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkie

Ja to robiłam tak na wyczucie, czyli do póki krem się nie wchłonął. Jakieś 5 minut

ivonna70 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
dzoana (11-12-2009)
stare 04-01-2010, 12:05   #53 (postlink)
Molestantka klawiatury

dzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkie

Używałam tego kremu i kurcze powiem Ci,że efekty raczej nie są powalające... i nie wiem czy w ogóle jakieś są... wszystko robiłam tak jak opisywałaś, więc co może być nie tak?

Zapraszam
dzoana jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-01-2010, 21:54   #54 (postlink)
SuperVIP
Otrzymane medale: 7
Wyróżnienie Kreatywność Prezent Szkolenia Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 414
Podziękowania otrzymane: 734
ivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkie

Ostatnio się dowiedziałam, że u kobiet z dużym biustem są problemy przy tym kremie. Ja miałam miseczkę B czyli wypierdki, więc szybko się podniosły do góry. Może trzeba zrobić podwójną kurację bez przerwy.
Przykro mi, że się zawiodłaś na tym preparacie.

ivonna70 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-02-2010, 23:57   #55 (postlink)
Molestantka klawiatury

ja podobnie jak Ty Ivonko, nie mam dużego biustu właśnie, B/C no cóż, może jeszcze kiedyś spróbuję wiesz co może jakieś efekty dał, a ja tego po prostu nie zauwazyłam... troszkę poćwiczę i może będzie git (sorki,że tak późno,ale zapomniałam o tym temacie)

Zapraszam
dzoana jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-02-2010, 23:21   #56 (postlink)
buzi :*
Otrzymane medale: 4
Złoty medal Wyróżnienie Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 27
Podziękowania otrzymane: 207
DymciA wszyscy jej zazdroszcząDymciA wszyscy jej zazdroszcząDymciA wszyscy jej zazdroszcząDymciA wszyscy jej zazdroszcząDymciA wszyscy jej zazdroszcząDymciA wszyscy jej zazdroszczą

ja usg piersi mialam w wieku 21lat. sama sie prosilam a teraz planuje co rok sie sprawdzac

DymciA jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-02-2010, 16:06   #57 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 1
Prezent 

Podziękowania wysłane: 26
Podziękowania otrzymane: 87
czarnyaniol121 jest diamentem wśród kamieniczarnyaniol121 jest diamentem wśród kamieniczarnyaniol121 jest diamentem wśród kamieniczarnyaniol121 jest diamentem wśród kamieni

ja mam podobnie rozmiar D i żadne kremy mi nie pomagaja a do tego jeszcze doszły rozstępy
macie jakies sposoby zeby sie ich pozbyc albo żeby nie tworzyły sie nowe
czarnyaniol121 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-02-2010, 16:40   #58 (postlink)
Wzorki Club
Otrzymane medale: 14
Uznanie Prezent Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 206
Podziękowania otrzymane: 1 722
julcia88 ma reputacje ponad wszystkiejulcia88 ma reputacje ponad wszystkie
julcia88 ma reputacje ponad wszystkiejulcia88 ma reputacje ponad wszystkiejulcia88 ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
Napisał DymciA Zobacz post
ja usg piersi mialam w wieku 21lat. sama sie prosilam a teraz planuje co rok sie sprawdzac
ja też miałam i też sama się prosiłam
i wszystko ok było

julcia88 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-02-2010, 20:37   #59 (postlink)
Molestantka klawiatury

kurcze mi się to tak dłuży.. jestem półtora roku po ciąży, rok karmiłam i jeszcze nie byłam zbadać piersi... muszę się w końcu zebrać i iść..

Zapraszam
dzoana jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-07-2010, 16:49   #60 (postlink)
Wczytuje się
ban

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 0
mulinka jest początkujący

Jak ma się problemy z biustem po ciąży, to najlepiej udać się na jakiś zabieg, który pomógłby ujędrnić piersi. Niedawno przeczytałam na stronie hotelu Primavera z Jastrzębiej Górze, że robią taki jeden zabieg, u nich nazywa się to Perfect Biust. Myślę, że każda matka po okresie karmienia piersią, powinna się na coś takiego udać, jeżeli chce mieć ładniejszy biust.
mulinka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-02-2011, 15:07   #61 (postlink)
Molestantka klawiatury
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 241
Podziękowania otrzymane: 598
Tosiaczek ma reputacje ponad wszystkieTosiaczek ma reputacje ponad wszystkieTosiaczek ma reputacje ponad wszystkieTosiaczek ma reputacje ponad wszystkieTosiaczek ma reputacje ponad wszystkieTosiaczek ma reputacje ponad wszystkieTosiaczek ma reputacje ponad wszystkieTosiaczek ma reputacje ponad wszystkie

Hej dziewczyny co o tym specyfiku myślicie?
Powiększanie biustu bez operacji jest już faktem.

Bo zastanawiam się nad kupieniem, jest to w postaci kremu.

"Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."
Tosiaczek jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-02-2011, 15:43   #62 (postlink)
Globalny Moderator
Otrzymane medale: 19
Złoty medal Wyróżnienie Kreatywność Wstążka Prezent 

Podziękowania wysłane: 3 271
Podziękowania otrzymane: 1 885
natalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkie
natalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkie

hmm.. jakos trudno mi w to uwierzyć, że biust staje się wiekszy...Że jędrniejszy to moze jeszcze uwierze, ale ze wiekszy to juz moim zdaniem bujda. Ogólnie na temat biustu mam jedno zdanie, że trzeba pokochac swoj biust takim jaki jest. No ale jak sie pokusisz to daj znac oraz chetnie poczytam inne opinie na ten temat.

natalia268 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-02-2011, 16:07   #63 (postlink)
Administrator
Otrzymane medale: 14
Wyróżnienie Wyróżnienie Super Sprzedawca Serce Sponsor 

Podziękowania wysłane: 2 996
Podziękowania otrzymane: 3 276
samaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkie
samaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkie

Patrząc na te "cudowne" składniki aktywne, ten sam efekt osiągniesz spożywając potrawy z soi, sorbitol nadaje się do słodzenia, a nie do powiększania piersi, izoflawony, fitoestrogeny owszem są aktywne biologicznie, jeśli się je przyjmuje doustnie, względnie dojelitowo, nie sądzę, żeby tak duża cząsteczka mogła przeniknąć przez skórę, dostać się do pożądanych komórek i tam działać.
Jednym słowem pic na wodę.

samaron jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 25-02-2011, 21:38   #64 (postlink)
Molestantka klawiatury
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 241
Podziękowania otrzymane: 598
Tosiaczek ma reputacje ponad wszystkieTosiaczek ma reputacje ponad wszystkieTosiaczek ma reputacje ponad wszystkieTosiaczek ma reputacje ponad wszystkieTosiaczek ma reputacje ponad wszystkieTosiaczek ma reputacje ponad wszystkieTosiaczek ma reputacje ponad wszystkieTosiaczek ma reputacje ponad wszystkie

A ja lubię nie słuchać się innych I go kupię, mam kasy trochę na rozpuszczenie więc się skuszę. Będę pisała czy coś pomogło, bardziej zależy mi na uformowaniu i ujędrnieniu ich a nie powiększeniu.. Ale na większe też bym nie narzekała Ale może coś podziała, pożyjemy zobaczymy

Ale znalazłam inną firmę

"Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

Ostatnio edytowane przez Tosiaczek ; 25-02-2011 o 22:37
Tosiaczek jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-07-2012, 17:30   #65 (postlink)
Wczytuje się

Mar-Kos_pl jest początkujący

Na piękny biust pomagają przede wszystkim ćwiczenia. Ale także, dobrze dobrany stanik. Warto udać się do dobrego sklepu z bielizną, gdzie pomogą nam dobrać odpowiedni stanik. Warto też stosować dobre kremy ujędrniające na biust.
Mar-Kos_pl jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-11-2012, 23:23   #66 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 2
MeryMacom jest początkujący

Na piękny biust pomagają przede wszystkim ćwiczenia. Ale także, dobrze dobrany stanik. Warto udać się do dobrego sklepu z bielizną, gdzie pomogą nam dobrać odpowiedni stanik. Warto też stosować dobre kremy ujędrniające na biust. Do tego raz w tygodniu porządny peeling i masaże podczas kąpieli.
MeryMacom jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-12-2012, 20:26   #67 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 2
MeryMacom jest początkujący

A tu jeszcze klika cennych wskazówek dotyczących biustu:

Odżywiaj się racjonalnie, unikaj gwałtownych zmian wagi ciała. Szybkie rozciąganie skóry piersi prowadzi do ich zwiotczenia, sprzyja powstawaniu rozstępów, skutkuje opadaniem biustu. Zapobieganie nadmiernemu rozciągnięciu skóry polega na działaniach wzmacniających tkankę łączną (zwłaszcza włókien sprężystych) - racjonalne odżywianie, zewnętrzne stosowanie preparatów wzmacniających strukturę skóry, przyjmowanie suplementów witaminowych.

Utrzymuj prawidłową, prostą postawę ciała.
Wybierz idealnie dopasowany biustonosz gwarantujący pełne wsparcie dla piersi. Sprawa doboru właściwego biustonosza nie jest właściwie doceniana przez kobiety, choć niejednokrotnie biustonosz decyduje o estetycznym wyglądzie biustu na wiele lat. W trakcie uprawiania jakiejkolwiek formy sportu zawsze zakładaj odpowiedni biustonosz - nadmierne rozciągnięcie się powięzi otaczającej gruczoł to jedna z przyczyn opadania piersi.

Unikaj gorącej wody - wysusza skórę, doprowadza do jej zwiotczenia. Zamiast gorącej kąpieli weź letni prysznic, kończąc go zimnym natryskiem - najskuteczniejszym i zarazem najtańszym sposobem ujędrniania piersi.

Zacznij regularnie ćwiczyć mięśnie klatki piersiowej - choć ćwiczenia nie będą miały wpływu na wielkość Twoich piersi, delikatnie umięśniona klatka piersiowa sprawi, że Twój biust będzie lepiej się prezentował. Świetnie działa pływanie.

Unikaj spania na brzuchu, jeśli masz bardzo duży biust.

Nie opalaj biustu, jeśli pragniesz przez długie lata zachować gładką, sprężystą skórę.
MeryMacom jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-03-2013, 11:38   #68 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 261
Podziękowania otrzymane: 80
marylin jest diamentem wśród kamienimarylin jest diamentem wśród kamienimarylin jest diamentem wśród kamienimarylin jest diamentem wśród kamieni

Nie chcę zakładać nowego tematu, jeśli żle wpisałam,to bardzo przepraszam i proszę o zmianę.
Moja siostra zadzwoniła do mnie wczoraj po wizycie u ginekologa,że ma guzka na piersi,tłuszczowego,tzn.włókniak.Lekarz powiedział,że to nic takiego,ale trzeba zrobić punkcję-u niego to koszt 500zł. Chciałam spytać czy taki zabieg jest refundowany przez NFZ i co to w ogóle za zabieg?Koszt 500 zł dla niej jest astronomiczny, a ja nie mogę nic znależć na ten temat w google.

Trochę się wyjaśniło,rozmawiałam z siostrą,że nic nie mogę znaleźć na temat punkcji,jedynie o biopsji,siostra stwierdziła ,że się pomyliła,chodzi o biopsję. Na szczęście jest refundowana,poradziłam jej,żeby wzięła dokumenty i zapytała w swojej przychodni,tam wyznaczą jej termin zabiegu.

Ostatnio edytowane przez marylin ; 03-04-2013 o 15:01
marylin jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-04-2013, 12:21   #69 (postlink)
Debiutantka

blumarine jest początkujący

Ja zaczęłam od wymiany wszystkich staników. Bo mam rozmiar 65 C, a wszystkie jakie do tej pory nosiłam to 75B... Teraz tylko dobry kosmetyk i masaże :-)
blumarine jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-05-2013, 12:46   #70 (postlink)
Szkoleniowiec
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 208
Podziękowania otrzymane: 350
Mysiaczeq wszyscy jej zazdroszcząMysiaczeq wszyscy jej zazdroszcząMysiaczeq wszyscy jej zazdroszcząMysiaczeq wszyscy jej zazdroszcząMysiaczeq wszyscy jej zazdroszcząMysiaczeq wszyscy jej zazdroszcząMysiaczeq wszyscy jej zazdroszczą

marylin, punkcja a biopsja to jedno i to samo. przy pomocy igły pobiera się material do badania histopatologicznego z guza. zabieg jest refundowany przez NFZ. koleżanka miała, przeprowadzili zabieg usunięcia i wszystko jest cacy tłuszczak to nic złego

Blog:

Fanpage:
Mysiaczeq jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
marylin (03-05-2013)
stare 03-05-2013, 11:39   #71 (postlink)
Nałogowiec

marylin jest diamentem wśród kamienimarylin jest diamentem wśród kamienimarylin jest diamentem wśród kamienimarylin jest diamentem wśród kamieni

Mysiaczqu dziękuję za troskę,już dużo się naczytałam na ten temat,siostra nie ma internetu a od lekarzy trudno się czegoś dowiedzieć,wszystko jej opowiedziałam,na szczęście jest dużo rzetelnych informacji na ten temat i już po sprawie- na szczęście wszystko ok.

marylin jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Mysiaczeq (04-05-2013)
stare 13-07-2013, 23:44   #72 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania otrzymane: 1
Moniiiika jest początkujący

Ja uważam, że dużo pomagają ćwieczenia i masaże zimną wodą pod prysznicem, a zaraz po nich wsmarowanie kremu by nawilżyć skórę.
Moniiiika jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-07-2013, 15:22   #73 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 57
Podziękowania otrzymane: 38
Selenna ma niesamowite możliwościSelenna ma niesamowite możliwości

Dziewczyny wystarczy myć piersi na przemian raz zimną raz ciepłą wodą,po miesiącu już są jędrniejsze,ja wieczorem biorę jeszcze hantelki 2kg i 5 minut unoszę je do góry i pomalutku opuszczam.Piersi mam ładniutkie Nie wierzę w kremy,żele cud
Selenna jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-07-2013, 19:45   #74 (postlink)
Nałogowiec

Oczywiście,kremy ujędrnią tylko skórę, nie dostaną się do mięśni i "tkanki gruczołowej".Ćwiczenia to dobry pomysł, swego czasu dużo ćwiczyłam, jedynym minusem jest znaczny przyrost mięśni ramion i bicepsów,ale-nic za darmo

marylin jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-07-2013, 20:50   #75 (postlink)
Debiutantka

Selen jest początkujący

Odpowiednio dobrane ćwiczenia pod względem ilościowym i jakościowym zagwarantują wysmuklenie oraz ujędrnienie mięśni a nie ich rozrost. Poza tym nie u każdego z taką łatwością można wyrzeźbić bicepsy oraz pozostałe partie ciała. Jest to w pewnej mierze uwarunkowane genetycznie oraz rodzajem stosowanej dietą. I tak na przykład osobom chcącym wyrzeźbić mięśnie zalecana jest dieta białkowa gdyż białko stanowi budulec tkanki mięśniowej. Oprócz hantli można wykorzystać również inne sprzęty, np. piłkę, na której ćwiczenia oprócz ujędrnienia biustu dodatkowo wzmocnią nasz brzuch. Dziewczyny pamiętajcie że nawet najlepsze kosmetyki nie zdziałają cudów jeżeli będą stosowane bez ćwiczeń.
Selen jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
pielęgnacja, piersi

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania