Odpowiedz
stare 24-06-2009, 09:33   #1 (postlink)
Tech admin
Otrzymane medale: 4
Diament Sponsor Sponsor Oskar 

Podziękowania wysłane: 1 623
Podziękowania otrzymane: 2 577
Kamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkie
Kamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkie
Podróż do okoła świata 

kto o tym myślał ?

O podróży dookoła świata informacji kilka

ciężko mi sobie to wyobrazić nawet żeby na taki czas odciąć się od naszej szarej rzeczywistości, ciekawe jak to się potoczy

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
|
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
|
|

Kamis jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-06-2009, 11:28   #2 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 5
Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 954
Podziękowania otrzymane: 1 167
Jade ma reputacje ponad wszystkie
Jade ma reputacje ponad wszystkieJade ma reputacje ponad wszystkieJade ma reputacje ponad wszystkieJade ma reputacje ponad wszystkieJade ma reputacje ponad wszystkieJade ma reputacje ponad wszystkieJade ma reputacje ponad wszystkie

Ja myslalam,gdybym miala lub wygrala tyle kaski to bym z checia chciala pozwiedzac kazdy zakatek swiata.Zawsze zadzdroscilam podroznika ze moga poznac inna kulture,zwyczaje,sprobowac jedzonka.Ale niestety nie realnechyba ze palcem po mapie

Jade jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-06-2009, 11:40   #3 (postlink)
Tech admin
Otrzymane medale: 4
Diament Sponsor Sponsor Oskar 

Podziękowania wysłane: 1 623
Podziękowania otrzymane: 2 577
Kamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkie
Kamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkie

Jak tyle kaski przecież oni autostopem będą jeździć, tylko planują wrócić w przeciągu 3-5 lat

|
|
|

Kamis jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-06-2009, 11:44   #4 (postlink)
Globalny Moderator
Otrzymane medale: 19
Złoty medal Wyróżnienie Kreatywność Wstążka Prezent 

Podziękowania wysłane: 3 271
Podziękowania otrzymane: 1 885
natalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkie
natalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkie

ja bym chyba jakos tak nie mogła...

natalia268 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-06-2009, 14:40   #5 (postlink)
aga
Nie spamuj bo strzelam :)
Otrzymane medale: 21
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal 

Podziękowania wysłane: 655
Podziękowania otrzymane: 1 035
aga ma reputacje ponad wszystkie
aga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkie

Ja bym się trochę bała, że się gdzieś zagubię albo nie przypadnę do gustu jakimś tubylcom i....

SHINYBOX

aga jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-06-2009, 18:23   #6 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 48
Podziękowania otrzymane: 1
gogosobo jest na dobrej drodze

mnie by do podrozy autustopem nikt nie namowil ale podziwiam ludzi , ktorzy na taka podroz sie odwaza
gogosobo jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-06-2009, 19:03   #7 (postlink)
SuperVIP
Otrzymane medale: 7
Wyróżnienie Kreatywność Prezent Szkolenia Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 414
Podziękowania otrzymane: 734
ivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
Napisał gogosobo Zobacz post
mnie by do podrozy autustopem nikt nie namowil ale podziwiam ludzi , ktorzy na taka podroz sie odwaza
Niestety to nie dla mnie. Zbyt mocno stąpam po ziemi i nie nadaję się do takich szalonych pomysłów.
ivonna70 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-07-2009, 10:47   #8 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 0
easyrider jest początkujący
Odp: Podróż do okoła świata 

Eeeech. Pomarzyć tylko można o takiej podróży :-(
easyrider jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-07-2009, 12:35   #9 (postlink)
Totalna maniaczka

Podziękowania wysłane: 100
Podziękowania otrzymane: 25
moniczka690 ma niesamowite możliwościmoniczka690 ma niesamowite możliwości

ja tez bym się nie odważyła na podróż autostopem
moniczka690 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-04-2010, 01:38   #10 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 265
Podziękowania otrzymane: 116
Anika jest diamentem wśród kamieniAnika jest diamentem wśród kamieniAnika jest diamentem wśród kamieniAnika jest diamentem wśród kamieni

Podroz dookola swiata brzmi niezle ALE moim z marzeniem jest wycieczka na Wyspy Galapagos
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-04-2010, 14:54   #11 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 5
Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 160
Podziękowania otrzymane: 75
Zgredo jest diamentem wśród kamieniZgredo jest diamentem wśród kamieniZgredo jest diamentem wśród kamieniZgredo jest diamentem wśród kamieni

Na razie widzę, że podróżują 9 m-cy a relacje żadne się jeszcze nie urodziły Mam nadzieję, że za te 3-5 lat znowu trafię na tego bloga, aby przyjrzeć się ich podróży.
Jeszcze niedawno (no, ze 2 lata temu) zmiana miejsca pobytu z dnia na dzień na czas różny, czasem na zawsze nie była mi obca, nawet przenosiny do mojego partnera i obcych mi wtedy rodziców jego nastąpiła spontanicznie i też z drogi (choć to pikuś przecież)... akurat wracałam z Karkowa i pomyślałam, że znowu trzeba coś zmienić Podobnie jest z moimi zainteresowaniami, lubię wszystko, póki tego nie znam, bo mnie nuuuudzi... ale na taką podróż bym się nie poważyła już dziś. Zestarzałam się, dzieci mi rodzić należy a nie po świecie się włuczyć.
stare 03-05-2010, 19:59   #12 (postlink)
Wzorki Club
Otrzymane medale: 10
Uznanie Sponsor Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 651
Podziękowania otrzymane: 1 842
kobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkie
kobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkie

o matko tyle czasu poza rodzinnym miastem i poza życiem swoim własnym... Ale pewnie wspomnienia które by się przywiozło by były bezcenne. Ja nie myślałam nigdy o takiej podróży, wole jednorazowe 'wypady', Paryż już mam zaliczony teraz chce jechać gdzieś gdzie ciągle ciepło Wole zwiedzać świat małymi kroczkami a nie tak ; na raz', za bardzo jestem domowniczka.

kobietazpazurem jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-04-2017, 10:53   #13 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 6
Podziękowania otrzymane: 1
cass jest początkujący

Oj super byłoby się wybrac. Swoja drogą to jakie egzotyczne kierunki polecacie na taką wycieczkę?
cass jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-04-2017, 12:34   #14 (postlink)
ell
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 4
Podziękowania otrzymane: 0
ell jest początkujący

Indie - niesamowite kontrasty
Chiny - Wielki mur robi świetne wrażenie
Japonia - drogo ale klimat nie do porównania

NO i sama bardzo chciałabym polecieć do Australii.Jest to moje marzenie praktycznie od zawsze:
travelin.pl/panstwo/australia

Leży po zupelnie drugiej stronie globu. I jednocześnie ciągnie mnie tam najbardziej
ell jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-05-2017, 18:48   #15 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 2
anabel jest na dobrej drodze

Jak ktoś planuje taki wyjazd to polecam zakup jakiegoś dobrego ubezpieczenia podróżnego tym bardziej jeśli planujemy tą podróż autostopem lub lokalnymi środkami transportu publicznego. Tak naprawdę nigdy nie wiadomo co może nam się stać podczas tych kilku tygodni podróżny. W różnych krajach koszty leczenia wyglądają różnie. Nawet zwykła wizyta u lekarza w sprawie niestrawności lub ugryzienia owada może nas kosztować kilkaset euro. Nie wspominając już o jakiś poważniejszych urazach czy wypadkach.
Drugą ważną rzeczą to ubezpieczenie naszych dokumentów i bagażu. W różnych firmach ubezpieczeniowych wygląda to różnie. Należało by najpierw się zapoznać z ogólnymi warunkami ubezpieczenia i przekonać się na jaką pomoc możemy liczyć w przypadku gdy zostaniemy okradzeni.
Przed taką wyprawą do okołaświata jest bardzo wiele rzeczy, które warto przemyśleć.
anabel jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
okoła, podróż, świata

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania