Odpowiedz
stare 16-06-2016, 20:56   #801 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 1
Wyróżnienie 

Podziękowania wysłane: 120
Podziękowania otrzymane: 102
tomaszka jest diamentem wśród kamienitomaszka jest diamentem wśród kamienitomaszka jest diamentem wśród kamienitomaszka jest diamentem wśród kamieni
Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE? 

Nailsperfect, budowanie własnej marki to bardzo długotrwały proces. Konkurencja jest ogromna. Życzę Ci wszystkiego najlepszego, ale proszę zwróć uwagę na pisownię. W Twoim poście są pewne błędy , mogące świadczyć, że może jesteś cudzoziemcem. Ale błąd ortograficzny na stronce sklepu : " żadki " nie usprawiedliwia i sprawił, że odebrałam firmę jako mało profesjonalną. Sorry...
F:
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
tomaszka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-06-2016, 11:34   #802 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 0
ladymakbet jest początkujący

Do stylizacji paznokci- u mnie pierwsze skrzypce gra EM Nail przyklad na to, ze tani produkt nie oznacza gorszy a testowalam wiele lakierow żelowych, hybrydowych i najlepiej sprawują sie wlasnie te z EM nail trwale, nie sprawiaja problemow przy aplikacji i masa kolorow do wyboru
ladymakbet jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-08-2016, 14:58   #803 (postlink)
Debiutantka

Sandzi20 jest początkujący

Witajcie nigdzie nie znalazłam opini na temat żelow uv firmy kompleks urody, ciekawią mnie one, bo jest chyba 30ml za ok. 20zl, czy któraś z Was używa te żele? Co o nich sądzicie? Na YouTube jest filmik jak dziewczyna wykonuje paznokcie tymi zelami i powiem szczerze że bardzo ładnie wygląda.
Sandzi20 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-08-2016, 18:52   #804 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 1
Wyróżnienie 

Podziękowania wysłane: 120
Podziękowania otrzymane: 102
tomaszka jest diamentem wśród kamienitomaszka jest diamentem wśród kamienitomaszka jest diamentem wśród kamienitomaszka jest diamentem wśród kamieni

Ja używam żeli Kompleks Urody. Są naprawdę super. Trwałe , łatwo się nakłada i co najważniejsze ZERO pieczenia. Kupuje je u mnie w sklepie 30ml - 22zł.
F:
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
tomaszka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-08-2016, 01:04   #805 (postlink)
Debiutantka

Mmania91 jest początkujący

Witam serdecznie. Jestem posiadaczką pięknych paznokci wykonywanych przez najwyraz świetną stylistke. Niestety mam straszny problem. W związku z tym Piszę do Pan z takim zapytaniem, może mi Panie pomogą. Otóż nabłyszczacz który używa moja stylistka sprawia że moje paznokcie sie brudzą bardzo już po tygodniu, jasne kolory na paznokciach są u mnie zakazane. Podpytalam stylistke czy mogłabym kupić żelowy nabłyszczacz i może to pomoże (ona używa kolorów hybrydowych z indigo i na to hybrydowego nabłyszczacza z firmy SPN). Odradziła mi żelowy nabłyszczacz gdyż hybryda zacznie pękać, moje pytanie brzmi, czy jest dla mnie jakikolwiek ratunek aby jasne paznokcie nie wyglądały u mnie po tygodniu jak po ciężkiej pracy w ogrodzie? Przyznam że kiedyś byłam u innej Pani i nie było tego problemu, niestety nie pamiętam na jakich produktach pracowała. Zrozumiem jeśli Panie nie odpisza, w końcu jakaś tam baba zadaje dziwne pytania w ogóle nie związane z tematem, ale to jedyna nadzieja żeby dowiedzieć się z bardzo dobrego źródła czy jestem skazana na same ciemne kolory. Pozdrawiam serdecznie.
Mmania91 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-08-2018, 16:24   #806 (postlink)
Rozkręcanko

majanna jest początkujący

Z takich rzeczy, które ostatnio wbiły mi się w głowę, to atrapa kamery z czujnikiem ruchu przed dom Mieliśmy tak dużo różnych dziwnych sytuacji, że musieliśmy jakoś zareagować. Znajoma poleciła nam firmę Fonex, a Ci zaproponowali właśnie taką atrapę, mówiąc, że powinna zrobić robotę. No i zrobiła
majanna jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
firmy, jaki, jakie, ktore, mozecie, oraz, polecacie, polecic, produkty, sadzicie, tych, witrazowe, zelach, zele, żel

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania