Odpowiedz
stare 29-09-2010, 19:16   #51 (postlink)
Wczytuje się
ban

Podziękowania wysłane: 9
Podziękowania otrzymane: 3
konczitaluzmarijaidolres jest na dobrej drodze
Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie. 

do mnie przychodzą Panie regularnie co 3-4 tygodnie. ale zdarzyło mi się kilkakrotnie że była Pani z 7tygodniowym odrostem już na samym koniuszku
konczitaluzmarijaidolres jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-09-2010, 19:23   #52 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 1
Prezent 

Podziękowania wysłane: 742
Podziękowania otrzymane: 704
luska102 ma reputacje ponad wszystkieluska102 ma reputacje ponad wszystkieluska102 ma reputacje ponad wszystkieluska102 ma reputacje ponad wszystkieluska102 ma reputacje ponad wszystkieluska102 ma reputacje ponad wszystkieluska102 ma reputacje ponad wszystkieluska102 ma reputacje ponad wszystkieluska102 ma reputacje ponad wszystkie

Do mnie regularnie przychodza dziewczyny co 4 tygodnie,ale jedna pani nie czesciej niz co 7 tygodni.Wszystkie maja pazurki na miejscu(czysami zdarza sie jakis uszkodzony).
Z nozkami to tak ok 6-8 tygodni.
luska102 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-11-2010, 21:16   #53 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 2
Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 197
Podziękowania otrzymane: 175
Drapi to imię znają wszyscyDrapi to imię znają wszyscyDrapi to imię znają wszyscyDrapi to imię znają wszyscyDrapi to imię znają wszyscy

jesli chodzi o mnie to 3-10 tygodni na rekach sie trzymaja, a jak stopy robie to do 5 miesiecy az paznokiec nie odrosnie caly ale zdazaja sie klientki ktote po 2 tyg przychodza bo polamaly tipsa z paznokciem swoim i wtedy "aaaa..... ratujmy gooo, ja nie chcialam..." i takie tam hihihihi
Drapi jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-01-2011, 21:58   #54 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 6
Złoty medal Wstążka Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 147
Podziękowania otrzymane: 841
meg19791 ma reputacje ponad wszystkiemeg19791 ma reputacje ponad wszystkiemeg19791 ma reputacje ponad wszystkiemeg19791 ma reputacje ponad wszystkiemeg19791 ma reputacje ponad wszystkiemeg19791 ma reputacje ponad wszystkiemeg19791 ma reputacje ponad wszystkiemeg19791 ma reputacje ponad wszystkiemeg19791 ma reputacje ponad wszystkie

moje klientki odwiedzają mnie co 4 tyg. i nic się nie zapowietrza, paznokcie raczej się nie łamią. Rekord -trzy miesiące babeczka nosiła aż same jej odrosły
meg19791 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-02-2011, 18:33   #55 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 2
aneta-galecka jest na dobrej drodze

Ile się trzymają? No moje cały czas się trzymają. Wiec pytania za bardzo nie rozumiem. Nigdy nie mialam przypadku ze paznokiec odpadł. A jesli chodzi o najdłuzsze noszenie bez uzupełniania to mam kilka klientek ktore noszą pazurki po 2-rekord 4 miesiace. Przychodzą do mnie zrobić pazurki przeważnie przed wyjazdem za granice do pracy i uzupełniają jak wrócą do Polski Niektórym za ten czas odrasta juz swój pazurek i zel obcinają a niektore chodza z takim odrostem ale wszystko sie trzyma jak ta lala
aneta-galecka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-02-2011, 20:50   #56 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 4
Prezent Prezent Prezent Pączek 

Podziękowania wysłane: 565
Podziękowania otrzymane: 438
rudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistką

moje sie trzymaja zanim ich nie zdejme, ale takie urazy to moze sie pojawiaja okolo 6-7tyg.
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-02-2011, 21:15   #57 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 9
Złoty medal Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 571
Podziękowania otrzymane: 875
zołzella ma reputacje ponad wszystkiezołzella ma reputacje ponad wszystkiezołzella ma reputacje ponad wszystkiezołzella ma reputacje ponad wszystkiezołzella ma reputacje ponad wszystkiezołzella ma reputacje ponad wszystkiezołzella ma reputacje ponad wszystkiezołzella ma reputacje ponad wszystkiezołzella ma reputacje ponad wszystkie

ja mam mało klientek które trzymają pazurki "do bólu" może tez dlatego że ja mam takie podejście że ni o to tu chodzi bo jeśli sie robi to po to by miec ładne...ale skoro o rekordach mowa to naturalki prawie 4-miesięczne (wygladały obrzydliwie) ale były wszystkie i na miejscu, taki dłuższe przenoszenie bez uszczerbku to max 7 tygodni, generalnie chodza regularnie co ok 4 tygodnie
zołzella jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-02-2011, 21:40   #58 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 10
Podziękowania otrzymane: 10
Luthvian wkrótce będzie sławna

Ja mam obecnie żel na naturalnej płytce i powiem że trzymają się bardzo dobrze i długo ostatnio miałam miesiąc i nawet nie podeszło powietrze ale odrost nie wyglądał zbyt ładnie wiec musiałam się nim zająć

A jak robię klientką to również jest to ok miesiąca a później uzupełnienie tylko i ewentualna zmiana wzorków.

Ale muszę przyznać że moja mama to jest rekordzistka do łamania tipsów i potrafiła to w pracy zrobić mimo bardzo krótkich ledwie wychodzących za opuszki.A jak ja zaczęłam się zajmować pazurkami i zrobiłam jej żele tak trzymają się jej miesiąc i dłużej(z korektą odrostu) ale właśnie mówiła że mimo jakichś poważnych uderzeń, nadmiernego moczenia rąk itd dalej się jej trzymają aż jestem w szoku
stare 01-02-2011, 22:04   #59 (postlink)
Zabierzcie jej klawiaturę ;-)
Otrzymane medale: 26
Złoty medal Wstążka Prezent Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 2 192
Podziękowania otrzymane: 1 682
Evelyn. ma reputacje ponad wszystkie
Evelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkie

ja wręcz zalecam wizytę co miesiąc... trochę mnie wkurzają takie klientki z ośmio tyg. odrostem, pazury wyglądaja już brzydko, naskrobać się je trzeba i namęczyć(za odnowę biorę dużo mniej-a pracy więcej niż przy nowych), bo zwykle robią odnowe, a nie ściąganie i nowe... mam też jedną która na większości pazurów ma na środku fioletowe sińce, bo robi długie, przenosi, a trzymają jej się wzorowo, więc to też dla zdrowia naturalków niekorzystne
kocham tą babkę
http://stylowe-pazurki.blogspot.com/
Evelyn. jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-03-2011, 10:17   #60 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 0
NeoNail jest początkujący

A u mnie jest naprawdę różnie,jeżeli zrobię sobie sama i nie narażam ich zbytnio,to trzymają się jakieś 4 tygodnie. Jeżeli intensywnie pracuje to oczywiście krócej bo około 3 tygodni.
NeoNail jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-04-2011, 10:14   #61 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 7
Podziękowania otrzymane: 4
anetk jest na dobrej drodze

a moje osobiste zmieniam co 2 tygodnie bo szybko mi się wzorki nudzą i kombinuję coś nowego - wytrzymać nie mogę hehehe, ale u Klientek trzymają się długo a to najważniejsze - średnio co 4 tygodnie uzupełniam i nie ma z nimi problemu
anetk jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-04-2011, 11:13   #62 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 3
Złoty medal Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 72
Podziękowania otrzymane: 137
Candynails to imię znają wszyscyCandynails to imię znają wszyscyCandynails to imię znają wszyscyCandynails to imię znają wszyscy

mi się trzymają cały czas, ale czasami zamiast zrobić uzupełnienie to je ściągam bo już mam ich dość;p;p klientkom też trzymają się cały czas, przychodzą na uzupełnienie albo ściągnąć. W sporadycznych przypadkach zdarzy się, że coś odpadnie, ale to raczej urazy mechaniczne. Kiedyś wiadomo, odpadały i miałam reklamacje;p ale to były moje początki i produkty też nie za bardzo;p
Teraz siedzą aż za mocno;p ostatnio bardzo mocno się uderzyłam w pazury;p robiłam bukiet ze 100 róż;p chciałam go mocno związać, pociągnełam z całej siły i rafia do wiązania pękła, a moja ręka z rozmachem wylądowała na ścianie myślałam, że umre z bólu. Paznokcie "niestety" nie odpadły, tylko płytka bolała mnie przez cały dzień a w nocy nie mogłam spać Pod kamuflażem nie bardzo było widać co się dzieje, wreszcie je sciągnęłam sama i były pod spodem całe sine....a jeżeli chodzi o sedno tej opowiastki, no to pazurki są nie do zdarcia;p;p
Candynails jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-04-2011, 15:07   #63 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 6
Podziękowania otrzymane: 15
ania_niusia:) wkrótce będzie sławna

Candynails to co Ty masz za żele?
ania_niusia:) jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-04-2011, 15:37   #64 (postlink)
Szkoleniowiec

Podziękowania wysłane: 72
Podziękowania otrzymane: 137
Candynails to imię znają wszyscyCandynails to imię znają wszyscyCandynails to imię znają wszyscyCandynails to imię znają wszyscy

te akurat były zrobione kamuflażem z NSI i budującym z basica, ale myślę, że to też kwestia świetnego odtłuszczacza Prep Step inm, od kiedy go uzywam tak świetnie się trzymają
Candynails jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-04-2011, 16:11   #65 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 6
Podziękowania otrzymane: 15
ania_niusia:) wkrótce będzie sławna

ooo widxisz cenna wskazówka warto zaopatrzyć się
ania_niusia:) jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-04-2011, 16:46   #66 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 11
Złoty medal Wyróżnienie Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 628
Podziękowania otrzymane: 354
sztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszczą

Cytat:
Napisał Luthvian Zobacz post
Ja mam obecnie żel na naturalnej płytce i powiem że trzymają się bardzo dobrze i długo ostatnio miałam miesiąc i nawet nie podeszło powietrze ale odrost nie wyglądał zbyt ładnie wiec musiałam się nim zająć

A jak robię klientką to również jest to ok miesiąca a później uzupełnienie tylko i ewentualna zmiana wzorków.

Ale muszę przyznać że moja mama to jest rekordzistka do łamania tipsów i potrafiła to w pracy zrobić mimo bardzo krótkich ledwie wychodzących za opuszki.A jak ja zaczęłam się zajmować pazurkami i zrobiłam jej żele tak trzymają się jej miesiąc i dłużej(z korektą odrostu) ale właśnie mówiła że mimo jakichś poważnych uderzeń, nadmiernego moczenia rąk itd dalej się jej trzymają aż jestem w szoku
Dziewczyno jak Ty wytrzymujesz miesiąc bez zmieniania wzoru? he he podziwiam ja bym co tydzień zmieniała, ale staram się najkrócej 2-3 tygodnie wytrzymać. Moja mam ostatnioz awaliła w drąg z drzewa to jej odlazł naturalek od palca , ale żel się trzyma do dziś.
Ja wolę kiedy klientki mają większy odrost. Wiem jestem odmieńcem, ale i tak zawsze zmieniają wzorek , więc tak to mam godzinę piłowania. Kiedy jest 2 cm odrostu to wolny brzeg skracam gilotynką i mam 5 minut roboty i zaczynam od nowa. I tak zyskuję bo nie muszę przedłużenia robić szablon/tips więc jest świetnie. Ostatnio robiłam 7 marca naturalki i dopiero klientka dzwoniła na 19 kwietnia na uzupełnienie. Pytałam się czy coś tam jeszcze ma na tych pazurach, a ona , że tak tylko odrost duży ha ha
sztynka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-04-2011, 09:45   #67 (postlink)
Kosmetyczka
Otrzymane medale: 11
Złoty medal Wyróżnienie Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 676
Podziękowania otrzymane: 853
Paulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkie

moje niestety trzymają się jeszcze króciutko...uczę się sama robić pazurki wiec pewnie dlatego...zrobiłam moje sister to miała ponad tydzień ale strasznie grzebała przy nich jak widziała zapowietrzenia, a ja jeszcze wtedy nie wiedziałam ze można "zakleić" taki efekt...poza tym niezwyczajna była nosić tipsy i o...no ale i tak muszę jeszcze ćwiczyć dokładność przy skórkach, no i uklepywanie
Paulka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-04-2011, 19:43   #68 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 5
Złoty medal Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 485
Podziękowania otrzymane: 307
stefcia92 wszyscy jej zazdroszcząstefcia92 wszyscy jej zazdroszcząstefcia92 wszyscy jej zazdroszcząstefcia92 wszyscy jej zazdroszcząstefcia92 wszyscy jej zazdroszcząstefcia92 wszyscy jej zazdroszcząstefcia92 wszyscy jej zazdroszczą

masz racje też zależy dużo od tego" jak kto dba tak ma"

3-4 tyg. i raczej przychodzą na uzupełnienie. dzisiaj miałam klientkę rekordzistkę z 7tyg. odrostem. Ja moim klientkom zawsze tłumacze że powinny przyjść mniej więcej co 3-4 tyg. na uzupełnienie a jeśli nie chcą to na zdjęcie ponieważ jeśli pazurek odrośnie juz do lini stresu to może nie przyjemnie sie złamać i bardzo boleć, poleje sie krew i się narobi. Przeważnie mnie słuchają

Paulka - wprawisz sie, na pewno
stefcia92 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
Paulka (20-04-2011)
stare 16-04-2011, 20:22   #69 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 42
Podziękowania otrzymane: 9
justi02912 wkrótce będzie sławna

ja robilam pazurki narazie tylko szwagierce i siostrze i trzymaly sie 2 tygodnie ale jedniego pazurka ****la i musialam jej dorobic ,,ciekawe ile teraz beda sie trzymaly bo jestem tego bardzo ciekawa..
justi02912 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-04-2011, 09:56   #70 (postlink)
Naczelny Grafik Forumowy
Otrzymane medale: 2
Uznanie Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 685
Podziękowania otrzymane: 2 037
rudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkie
rudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkie

Ja jak robilam wczesniej to oczywiscie odpadaly mi po tygodniu, czasami sie lamaly
Teraz trzymaja sie po 3-4 tygodnie, co prawda powietrze ciut wchodzi ale nie tak duzo jak kiedys
2 tyg temu robilam kumpeli i trzymaja sie do teraz, co rzadko sie zdarza bo ona nalogowa obgryzaczka zelu i naturalsow No i jestem zadowolona, ze sa na miejscu
stare 20-05-2011, 10:53   #71 (postlink)
No to..wpadłam
Otrzymane medale: 1
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 103
Podziękowania otrzymane: 36
xjotkax ma niesamowite możliwościxjotkax ma niesamowite możliwości

Moje paznkcie kobiety nosza róznie 3 tyg i zdjemuja i robią nowe albo 2 miesiacę i przyhcodzą na uzupelnienie keidy to trzebabybylo juz zdjąć .

A na uzupełnienia przychodzą zazwyczaj co 2 tygodnie, bo skoro się robi paznokcie to chyba po to żeby ładnie wyglądać a nie chodfzic 8 tyg z odrostem.
stare 09-06-2011, 00:27   #72 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 97
Podziękowania otrzymane: 110
kinga741 jest diamentem wśród kamienikinga741 jest diamentem wśród kamienikinga741 jest diamentem wśród kamienikinga741 jest diamentem wśród kamieni

u mnie tez przychodza co dwa tygodnie a co 4 lub 5 tygodni sciagaja i klada nowe
kinga741 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-06-2011, 12:20   #73 (postlink)
Totalna maniaczka

Podziękowania wysłane: 252
Podziękowania otrzymane: 648
emila ma reputacje ponad wszystkieemila ma reputacje ponad wszystkieemila ma reputacje ponad wszystkieemila ma reputacje ponad wszystkieemila ma reputacje ponad wszystkieemila ma reputacje ponad wszystkieemila ma reputacje ponad wszystkieemila ma reputacje ponad wszystkie

Oj ja bym chciała, żeby przychodziły co 3 tyg. na odnowę, albo co dwa tyg. na uzupełnienie, ale chyba sie nie doczekam, zawsze przychodzą po 5-8 z takim odrostem że hej i zazwyczaj bez jednego czy dwóch paznokci
emila jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-06-2011, 12:49   #74 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 5
Złoty medal Wyróżnienie Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 485
Podziękowania otrzymane: 868
zosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkie

Moje klientki chodzą nawet po 2 miesiące ale to nie dobrze bo płytka bardzo osłabiona swoja jest...
zosia_29 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-06-2011, 17:22   #75 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 6
Złoty medal Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 652
Podziękowania otrzymane: 732
Zuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkie

Większość klientek przychodzi do mnie po 5 tyg i albo są wszystkie paznokcie, albo z jednego czy dwóch coś tam odpadnie. Z reguły robimy od nowa, albo żelujemy naturalki. Panie, które przychodzą regularnie co 3 tyg, nawet po takim czasie mają ładne pazurki i wystarczy drobna korekta, żeby znów były idealne niechlubnymi klientkami są panie, które zjawiają się po 2 miesiącach i to tylko dlatego, że w końcu któryś pazurek nie wytrzymuje ciężaru i pęka w połowie, auć!

Tagi
czasu, ile, paznokcie, przez, sie, trzymaja, zrobione

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania