Zobacz wyniki ankiety: jak robimy french?
sonda 92 18.97%
pedzelkiem 393 81.03%
Głosujących: 485. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
stare 17-03-2009, 22:55   #1 (postlink)
VIP

Podziękowania wysłane: 24
Podziękowania otrzymane: 22
Artlia ma niesamowite możliwościArtlia ma niesamowite możliwości
najpopularniejszy sposob wykonywania frencha 

też robie sondą
ale mojemu do śliczności to jeszcze daleko
Artlia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-03-2009, 23:19   #2 (postlink)
Współzałożyciel forum
Otrzymane medale: 3
Oskar Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 730
Podziękowania otrzymane: 1 141
mala ma reputacje ponad wszystkie
mala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkie

oj moj tez czasem jest krzywy
do tego trza cwiczyc i cwiczyc

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
ZAPRASZAM
mala jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-03-2009, 11:12   #3 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 7
Podziękowania otrzymane: 17
kala0704 wkrótce będzie sławna

Ja linię uśmiechu przeciągam czystym pędzelkiem i do lampki
kala0704 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-03-2009, 11:28   #4 (postlink)
hehehehe
Otrzymane medale: 17
Złoty medal Złoty medal Wyróżnienie Wyróżnienie Wstążka 

Podziękowania wysłane: 676
Podziękowania otrzymane: 660
Agusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkie

Ja jakoś sondą nie umiem ale moze mam za grube te kulki..hmm Zazwyczaj robię to czystym pędzelkiem ale mam taki maciupeńki z plastycznego i tym się mi robi ekstra... i zawsze na zmatowionym pazurku to wtedy się mi nic nie rozlewa...

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Agusia_pa2 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
2 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
natala11620 (12-09-2010), nieszkam78 (14-12-2009)
stare 18-03-2009, 11:55   #5 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 10
Podziękowania otrzymane: 53
magoo ma niesamowite możliwościmagoo ma niesamowite możliwościmagoo ma niesamowite możliwości

Ja frencha nakładam dopiero na jedną cieniusieńką warstwę przezroczystego podkładu. Nie rozlewa się, ładnie sie układa i od razu pięknie wygładza. Dodatkowo jest trwalszy bo żel z pigmentem białym jest bardziej kruchy i łatwiej odpryskuje od naturalnej płytki lub doklejonej końcówki.
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-03-2009, 16:06   #6 (postlink)
Współzałożyciel forum

mala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
Napisał Agusia_pa2 Zobacz post
Ja jakoś sondą nie umiem ale moze mam za grube te kulki..hmm Zazwyczaj robię to czystym pędzelkiem ale mam taki maciupeńki z plastycznego i tym się mi robi ekstra... i zawsze na zmatowionym pazurku to wtedy się mi nic nie rozlewa...
to chyba kwestia przyzwyczajenia bo ja znow pedzelkiem nie umiem

ZAPRASZAM
mala jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-03-2009, 20:04   #7 (postlink)
Rozkręcanko
Otrzymane medale: 1
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 2
Podziękowania otrzymane: 41
Śnieżynka ma niesamowite możliwościŚnieżynka ma niesamowite możliwości

Ja podobnie jak mago , najpierw nakładam cieniutka warstew przezroczystego zelu na koncowke, potem frenczyk, a zeby wyrownac przejezdzam linie usmiechu pedzelkiem zamochonym w clenerze i jest picuś glancuś W frenczykach brokatowych natomiast pomagam sobie patyczkiem
Śnieżynka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-03-2009, 21:34   #8 (postlink)
Współzałożyciel forum

ja tak samo
do frencha brokatowego potrzebuje patyczka

ZAPRASZAM
mala jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-03-2009, 21:48   #9 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 27
Podziękowania otrzymane: 26
kingaaa ma niesamowite możliwościkingaaa ma niesamowite możliwości

Dla dziewczyn, które maja problem z nakladaniem frencha przy pomocy sondy, polecam drewniany patyczek. Jego koncowka jest cienka i ostra, wiec czasem latwiej jest nim nalozyc bialy zel na koncowke, niz za pomoca sondy (szczegolnie, gdy kuleczka jest wieksza). Ja osobiscie szaleje z sonda Sprobujcie! Moze sie uda!
kingaaa jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-03-2009, 21:50   #10 (postlink)
Nałogowiec
Serce Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 105
Podziękowania otrzymane: 132
jolanta to imię znają wszyscyjolanta to imię znają wszyscyjolanta to imię znają wszyscyjolanta to imię znają wszyscy

Czesc,
Ja natomiast frencha korykuje korektorem w sztyfcie namoczonym w cleanerze.Mi wychodzi nawet dosc dobrze.
jolanta jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-03-2009, 09:04   #11 (postlink)
Kosmetyczka
Otrzymane medale: 8
Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 938
Podziękowania otrzymane: 528
barbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkie

ja frencha nakładam różnie... zależy od głębokości , pazurków klientki i mojego halo w tym momencie raz pędzelkiem raz sondą...
barbara_kawka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-03-2009, 13:52   #12 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 4
Podziękowania otrzymane: 11
agusiaani wkrótce będzie sławna

a sondą jeszcze nie próbowałam za to nakładam pędzelkiem i koryguje korektorem namoczonym w zmywaczu
agusiaani jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-03-2009, 13:58   #13 (postlink)
Wzorki Club
Otrzymane medale: 6
Wyróżnienie Serce Prezent Prezent Oskar 

Podziękowania wysłane: 584
Podziękowania otrzymane: 454
Chanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkie

ja nakładam french pędzelkiem i potem drugim czystym pędzelkiem koryguję linie uśmiechu
A sonda jeszcze NIGDY nie robiłam-jak to się robi?
stare 24-03-2009, 14:06   #14 (postlink)
buzi :*
Otrzymane medale: 4
Złoty medal Wyróżnienie Prezent Konkursowy 

Podziękowania otrzymane: 207
DymciA wszyscy jej zazdroszcząDymciA wszyscy jej zazdroszcząDymciA wszyscy jej zazdroszcząDymciA wszyscy jej zazdroszcząDymciA wszyscy jej zazdroszcząDymciA wszyscy jej zazdroszczą

ja tez pedzelkiem
sondy nawet nie mam i nigdy w rece nie mialam

DymciA jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-03-2009, 18:04   #15 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 2
Fusil jest na dobrej drodze

ja tez tylko pędzelkiem i wychodzi wszystko ładnie i zgrabnie sondy także nigdy nie trzymałam w dłoni
Fusil jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-03-2009, 20:54   #16 (postlink)
Wzorki Club
Wyróżnienie Serce Prezent Prezent Oskar 

Podziękowania wysłane: 584
Podziękowania otrzymane: 454
Chanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkie

no ekstra, same pędzelki może znajdzie się ktoś, kto sonda pracuje i udzieli wskazówek jak się nią pracuje?
stare 24-03-2009, 22:29   #17 (postlink)
Kosmetyczka
Otrzymane medale: 8
Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 938
Podziękowania otrzymane: 528
barbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkie

ja raz tak raz tak .... a sonda.... macza sie kuleczke zabierajac troszke zelu i rozprowadza w miejscu frencha.... czyli podobnie jak pedzlem
barbara_kawka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-03-2009, 22:34   #18 (postlink)
Współzałożyciel forum

nakladacie zelik na kuolke-bierzecie macacie kulke sondy w zelu
rysujecie usmiech tak jak patyczkiem
maczacie znow sonde w zelu i malujecie reszte frecha
nie wiem jak wytlumaczyc
ale metoda jest dobra przy krotkich pazurkach b9o 0przy dlugich dluuuuuuuugo to trwa
jak ktos mi powie jak wkleic filmik tu to wam wkleje

ZAPRASZAM
mala jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
3 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
lelena69 (27-08-2010), Maremi (28-08-2011), pinaaa87 (20-04-2010)
stare 24-03-2009, 23:18   #19 (postlink)
Tech admin
Diament Sponsor Sponsor Oskar 

Podziękowania wysłane: 1 623
Podziękowania otrzymane: 2 577
Kamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkie
Kamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkie

Tutaj wklejam wykonanie patyczkiem ale zasada jest identyczna jak sondą
przewińcie do 2 minuty
Kod:
Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

|
|
|

Kamis jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
15 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
andziuska1 (28-10-2009), cgtokd (21-07-2010), cocaine258 (11-06-2010), Kamysiaa (12-08-2009), katrina89 (03-07-2013), lelena69 (27-08-2010), Malvva (20-08-2014), Maremi (28-08-2011), nails-make-up gosjes (24-02-2012), NataliaNY (15-12-2009), pinaaa87 (20-04-2010), Roks_ana (15-06-2010), roza_44 (25-06-2009), tanulka (31-01-2011), weronisiaaa88s (31-01-2011)
stare 24-03-2009, 23:34   #20 (postlink)
Tech admin
Diament Sponsor Sponsor Oskar 

Podziękowania wysłane: 1 623
Podziękowania otrzymane: 2 577
Kamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkie
Kamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkieKamis ma reputacje ponad wszystkie

A co powiecie na maczanie paznokcia w akrylu ?
Kod:
Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
albo takie coś:
Kod:

|
|
|

Kamis jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
4 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
pinaaa87 (20-04-2010), Roks_ana (15-06-2010), roza_44 (25-06-2009), tusia (08-11-2009)
stare 25-03-2009, 00:26   #21 (postlink)
VIP
Złoty medal Diament Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 945
Podziękowania otrzymane: 547
dzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
Napisał DymciA Zobacz post
ja tez pedzelkiem
sondy nawet nie mam i nigdy w rece nie mialam

ja tak samo jeszcze sondy w ręce nie miałam ,ale jak dla mnie pędzelek to coś wspaniałego jesli chodzi o frencha
dzidzia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-03-2009, 09:27   #22 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania wysłane: 1
Podziękowania otrzymane: 0
Angelikus_1987 jest początkujący

Hej dziewczynki ja jeszcze osobiscie spnda nie robiłam ale robiłam patyczkiem drewnianym bo jakos tak pędzelkiem to mi nie wychodzi
Angelikus_1987 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-03-2009, 10:14   #23 (postlink)
hehehehe
Otrzymane medale: 17
Złoty medal Złoty medal Wyróżnienie Wyróżnienie Wstążka 

Podziękowania wysłane: 676
Podziękowania otrzymane: 660
Agusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkie

hmm musze spróbować patyczkiem bo w sondzie mam za grube kulki..musze sobie zakupic z mniejszymi..

Agusia_pa2 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-03-2009, 10:45   #24 (postlink)
buzi :*
Złoty medal Wyróżnienie Prezent Konkursowy 

Podziękowania otrzymane: 207
DymciA wszyscy jej zazdroszcząDymciA wszyscy jej zazdroszcząDymciA wszyscy jej zazdroszcząDymciA wszyscy jej zazdroszcząDymciA wszyscy jej zazdroszcząDymciA wszyscy jej zazdroszczą

z to do kamisaaa mala hihii

DymciA jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-03-2009, 11:06   #25 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 14
Podziękowania otrzymane: 4
sylwias jest na dobrej drodze

Ja też zawsze frencha nakladam pędzelkiem. Mam sonde ale do tej pory nie wiedzialam jak się nią robi frencha. teraz dzięki wam dziweczyny będe mogła spróbować to zrobić i może faktycznie mi będzie łatwiej. A ozdoby takie jak cyrkonie jak się nakłada sondą?
sylwias jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
frencha, najpopularniejszy, sposob, wykonywania

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania