Odpowiedz
stare 01-11-2012, 10:23   #51 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 10
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Serce Wstążka 

Podziękowania wysłane: 2 395
Podziękowania otrzymane: 3 798
dzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkie
dzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkie
Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek 

evenese, honey, kurde, to nie znaczy, ze te z aluminiowymi Wam sie zlozy, nooo, mnie trzasnęło.. zostałam z pincetami w powietrzu na wysokości miejsca, gdzie powinna być Pani twarz, a tam tej twarzy nie było, ale Pani naprawdę była słusznej postury ale to było z trzy lata temu, te łózka też pewnie teraz lepsze robią
dzikakura jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-11-2012, 23:27   #52 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 5
Złoty medal Wyróżnienie Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 244
Podziękowania otrzymane: 179
śmieszna to imię znają wszyscyśmieszna to imię znają wszyscyśmieszna to imię znają wszyscyśmieszna to imię znają wszyscyśmieszna to imię znają wszyscy

dzięki dziewczyny za porady, mnie tez wydaje się , że to z drewnianymi nogami może byc trwalsze. Honey dzieki za linki..oj cos czuje , że tez sie skuszę na to pierwsze
śmieszna jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-11-2012, 01:35   #53 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 27
Podziękowania otrzymane: 18
evenense ma niesamowite możliwości

jezusiu ja bym chyba padła jakby mi cos się w trakcie złozyło... mąż leżał a to nie małe chłopisko i na razie git..wiec nadzieja...
evenense jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-11-2012, 21:14   #54 (postlink)
Szkoleniowiec

dzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkie
dzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkie

evenense, niech się troche powierci
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-11-2012, 17:29   #55 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 78
Podziękowania otrzymane: 34
kamillxx ma niesamowite możliwościkamillxx ma niesamowite możliwości

kochane poleccie mi jakie rzeski zakupic dobra jakosc za dobra cene najlepiej na tasmie...
kamillxx jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-11-2012, 19:28   #56 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 3
Złoty medal Złoty medal Złoty medal 

Podziękowania wysłane: 1 933
Podziękowania otrzymane: 1 162
marchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkie
marchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkie

dobrą jakość za dobrą cenę i na taśmie kupisz w Secret Lashes, Evo Lashes, Magnitica i Noble Lashes. cena za opakowanie około 60zł. na jednym pasku około 200 rzęs grubości 0,20, zazwyczaj mają 16 rzędów w opakowaniu. są pięknie wyprofilowane i bardzo wydajne.

marchewkowy_las jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
2 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
kamillxx (16-11-2012), śmieszna (21-11-2012)
stare 16-11-2012, 21:21   #57 (postlink)
No to..wpadłam

dziekuje za odpowiedz
kamillxx jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-11-2012, 00:12   #58 (postlink)
Szkoleniowiec

Kamilx, no i ja bym jeszcze podpowiedziała, że na początek najlepsze są miksy, możesz sobie spróbować miksa, który ma w jednym pudełeczku rzesy o długości (6-14 mm, bez dziewiątek) nie musisz wydawac kupy kasy, aby miec wiele długości na raz. Spróbujesz, ocenisz, potem możesz dokupić tzw uzupełnienia, czyli kasetki z jednym rozmiarem rzesy
Odpowiedź z Cytatem
3 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
jealousgirl (14-07-2014), kamillxx (17-11-2012), śmieszna (21-11-2012)
stare 17-11-2012, 10:13   #59 (postlink)
No to..wpadłam

tak dziakura wiem dziekuje za cenne rady....
milo ze w tak zyczliw sposob dzielicie sie swoja wiedza i doswiadczeniem
do tej pory zalozylam 5 par rzesek oraz 3 razy uzupelnialam
zakladalam sl c 0,2 j,02 i c 0,15 ale te ostatnie to byly mink z takiej kasetki (zakladalam rzesy salonowe na pracownikach) klej sl ultra plus raz zakladalam z tej tasmy i fajnie ulatwialo prace...
chcialabym teraz zakupic rzeski wlasnie na paskach dobre jakosciowo i wprzystepnej cenie ,dobre pesety ,platki klej, odltuszczacz i cos do zdejmowania rzesek ale tego jeszcze nie stosowalam

pozdrawiam
kamillxx jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
dzikakura (19-11-2012)
stare 21-11-2012, 16:57   #60 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania wysłane: 2
Podziękowania otrzymane: 0
Kaskaa92 jest początkujący

Hej jestem tu nowa, 6 grudnia ide na szkolenie przedłużania rzęs 1:1 jednak chciałabym już wszysto kupić przed szkoleniem, najważniejsze jest JAKI KLEJ NAJLEPIEJ KUPIĆ ponieważ słyszałam że dla nowicjuszy te szybko schnące nie są zbyt dobre prosze o pomoc \. czy ten zestaw jest dobry ?http://allegro.pl/kuferek-73-element...803029012.html
Kaskaa92 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-11-2012, 17:08   #61 (postlink)
Szkoleniowiec
Sponsor Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 931
Podziękowania otrzymane: 837
edytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkie

Kasia przejrzyj watek dokladnie, dziewczyny polecaja co warto miec na start a czego mozna uniknąc na poczatek, warto przesledzic te kilka stronek

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

oraz na stronkę

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
edytakon jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-11-2012, 18:29   #62 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania wysłane: 2
Podziękowania otrzymane: 0
Kaskaa92 jest początkujący

Cytat:
Napisał edytakon Zobacz post
Kasia przejrzyj watek dokladnie, dziewczyny polecaja co warto miec na start a czego mozna uniknąc na poczatek, warto przesledzic te kilka stronek

ale nie ma nic na temat kleju
Kaskaa92 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-11-2012, 18:58   #63 (postlink)
Szkoleniowiec
Sponsor Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 931
Podziękowania otrzymane: 837
edytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkie

Kasiu bo to zalezy od Twojego szkoleniowca czy bedzie Cie uczyl na wolnoschnacym czy na 2-3 sek. Ja ucze na szybkoschnacym, ale mysle ze kaxdy inaczej.

oraz na stronkę

edytakon jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-11-2012, 23:21   #64 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 2
Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 204
Podziękowania otrzymane: 475
bombelkowa jest profesjonalistkąbombelkowa jest profesjonalistkąbombelkowa jest profesjonalistkąbombelkowa jest profesjonalistkąbombelkowa jest profesjonalistkąbombelkowa jest profesjonalistkąbombelkowa jest profesjonalistką

Cytat:
Napisał edytakon Zobacz post
Kasiu bo to zalezy od Twojego szkoleniowca czy bedzie Cie uczyl na wolnoschnacym czy na 2-3 sek. Ja ucze na szybkoschnacym, ale mysle ze kaxdy inaczej.
prawda to u mnie hs5 od razu git

fanpage

bombelkowa jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 25-11-2012, 23:38   #65 (postlink)
Gandzia
niezalogowany

Ja jestem dopiero przed kursem i jak na razie chciałam się zorientować i poszukać jakiegoś ciekawego zestawu do przedłużania rzęs, gdzie już będzie wszystko na mały ale dobry początek. Czy możecie polecić jakieś zestawy dla początkujących? Czy może to być zestaw jakiś z Allegro np:
1) http://allegro.pl/secret-lashes-kufe...821900233.html
2) http://allegro.pl/zestaw-do-przedluz...813175542.html
3) http://allegro.pl/kuferek-przedluzan...817874640.html

Kuferka w zasadzie nie potrzebuje, a co do zestawów to może znacie jakieś tańsze bo te co podałam wyżej nie powiem wydaje mi się że są za drogie na początek.

Ostatnio edytowane przez Gandzia ; 25-11-2012 o 23:45

Odpowiedź z Cytatem
stare 26-11-2012, 10:22   #66 (postlink)
Izi
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 8
Wyróżnienie Prezent Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 296
Podziękowania otrzymane: 323
Izi wszyscy jej zazdroszcząIzi wszyscy jej zazdroszcząIzi wszyscy jej zazdroszcząIzi wszyscy jej zazdroszcząIzi wszyscy jej zazdroszcząIzi wszyscy jej zazdroszcząIzi wszyscy jej zazdroszczą

Gandzia moim zdaniem kupowanie zestawu nie jest dobrym pomysłem, lepiej samemu stworzyć sobie taki zestaw i zakupić to czego będziesz potrzebować. Tym bardziej że 1000-1400 zł MAŁY POCZĄTEK? Szkoda kasy. W takich zestawach znajdują się przedmioty za które płacisz a których najprawdopodobniej nie będziesz potrzebować - wiem to bo sama na początku kupiłam "kuferek" i z prespektywy czasu wiem że to nie było dobre rozwiązanie. Najważniejsze: klej, rzęsy, cleanser, primer, remover, mikroszczoteczki, małe szczoteczki, płatki, podstawka do kleju, pęsety i wsio! (chyba o niczym nie zapomniałam) Materiały higieniczne to i tak osobno bo w zestawach raczej nic nie ma. A jeśli chodzi o rzęsy to mega rozwiązaniem są paletki w mixach (kilka rozmiarów danego skrętu i grubości w jednym pudełeczku). Ale to tylko MOJE zdanie

INSTRUKTOR stylizacji rzęs
FB

Izi jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-11-2012, 12:52   #67 (postlink)
Gandzia
niezalogowany

Izi - Czyli rzęsy zakupić jak najlepszej jakości np z Secret Lashes, EvoLashes lub z Nouvealu Lashes i podobnie z klejem.
A pozostałe rzeczy to już mogę zakupić z Allegro.

A czy któraś z was może wytłumaczyć czym się różnią rzęsy syntetyczne-norki od poliestrowo-jedwabnych ?
Jakie najlepiej zakupić?
A i nie kumam zbytnio rzęs typu Y, W, V o co tu chodzi.
Szukam na forum i ciężko mi znaleźć, ale szukam nadal

---------- Dodano o godzinie 11:52 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:18 ----------

Już znalazłam odpowiedz a propos rzęs typu "Y" , "W" I "V"

Ostatnio edytowane przez Gandzia ; 26-11-2012 o 13:07

Odpowiedź z Cytatem
stare 26-11-2012, 13:53   #68 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 1
pazurerek jest początkujący

Cytat:
Napisał dzikakura Zobacz post
evenese, honey, kurde, to nie znaczy, ze te z aluminiowymi Wam sie zlozy, nooo, mnie trzasnęło.. zostałam z pincetami w powietrzu na wysokości miejsca, gdzie powinna być Pani twarz, a tam tej twarzy nie było, ale Pani naprawdę była słusznej postury ale to było z trzy lata temu, te łózka też pewnie teraz lepsze robią
wyobraziłam to sobie, i śmieję się caly czas! ale z drugiej strony szkoda babki;p
pazurerek jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-11-2012, 13:53   #69 (postlink)
Izi
Szkoleniowiec

Izi wszyscy jej zazdroszcząIzi wszyscy jej zazdroszcząIzi wszyscy jej zazdroszcząIzi wszyscy jej zazdroszcząIzi wszyscy jej zazdroszcząIzi wszyscy jej zazdroszcząIzi wszyscy jej zazdroszczą

Co do rzęs Secret Lashes i Evolashes mogę polecać bo korzystam i są OK, kleje też. Pęsetki też bym Ci radziła kupić jakieś... no nie pierwsze lepsze bo to jest coś co będzie Ci służyć dłużej. Ale może wstrzymaj się do kursu? Tam zobaczysz wszystko z bliska, sprawdzisz co jest dla Ciebie najwygodniejsze. Bo wiesz np. pęsetki mają różne kształty i każdy wybiera je pod siebie - na kursie powinni mieć różne i będziesz mogła poćwiczyć i je sprawdzić.
Rzęsy typu Y,W... odradzam raczej. One są na dole sklejone, dodatkowo Ty też je wkładasz do kleju i łatwo o powstanie nieładnego "glutka"

FB

Izi jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
marchewkowy_las (26-11-2012)
stare 26-11-2012, 14:25   #70 (postlink)
Gandzia
niezalogowany

Izi - wiesz co do kursu to jeszcze nie wiem gdzie pójdę nie mam jeszcze upatrzonego a powiem że nie chciałabym trafić na taki kurs jak na kurs z stylizacji paznokci gdzie nic się nie nauczyłam i więcej nauczyłam się dzięki takim forum jak właśnie to.
I interesuje mnie kurs w Krakowie, a tych kursów jest bardzo wiele i z różnymi cenami, a ja bym chciała trafić na nie za drogi ale rzetelny i konkretny gdzie się wszystkiego nauczę.

Odpowiedź z Cytatem
stare 26-11-2012, 14:55   #71 (postlink)
Izi
Szkoleniowiec

W tym temacie to Ci raczej nie pomogę tym bardziej że nie mój rejon Ja robiłam kurs w Warszawie w SL, po wyjściu wydawało mi się że było fajnie, dopiero z czasem zauważałam jak wielu rzeczy nikt mi na nim nie powiedział a wydają się istotne. Tym bardziej że każdy robi tak naprawdę po swojemu. Od trzymania pęset przez sposób przyklejania do podklejania dolnych. Minimalne różnice ale istotne dla własnej wygody. Jeśli jeszcze tego nie robiłaś to jestem pewna że nauczysz się dopiero po kursie na siostrach, ciotkach i koleżankach Kurs jest potrzebny, ale ciężko znaleźć ten jeden wyjątkowy. Zawsze można zapisać się później na tzw. doszkolenie. Ćwiczyć, ćwiczyć i efekty same nadejdą

FB

Izi jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-11-2012, 21:09   #72 (postlink)
No to..wpadłam

dziewczyny szukam dobrego i taniego lozka do masazu aby wykorzstac je do rzesek ... mozecie podac jakie akuratwy posiadacie?
kamillxx jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-11-2012, 21:15   #73 (postlink)
Gandzia
niezalogowany

Dziewczęta a czy możecie mi jeszcze powiedzieć jakie rzęsy najlepiej zakupić, profil, grubość?
Bo jak wyczytałam to w sumie do uniwersalnych to mogą być C,J 0,10; 0,15 i 0,20 no i 0,25 można by w razie w po prostu mieć na wszelaki wypadek, oraz D.

Ostatnio edytowane przez Gandzia ; 26-11-2012 o 21:50

Odpowiedź z Cytatem
stare 27-11-2012, 01:38   #74 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 1
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 121
Podziękowania otrzymane: 129
karchola jest diamentem wśród kamienikarchola jest diamentem wśród kamienikarchola jest diamentem wśród kamienikarchola jest diamentem wśród kamieni

No ja powiem, że na J to raczej mało chetnych, Najbardziej uniwersalne jest B i tu wzielabym najwiecej grubosci, troche C i jezeli miałabym sie ograniczac to celowałabym w 0,15 potem 0,20. I ewentualnie D dla tych ekstremalnych Pań.
karchola jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-11-2012, 10:53   #75 (postlink)
Szkoleniowiec
Złoty medal Złoty medal Złoty medal 

Podziękowania wysłane: 1 933
Podziękowania otrzymane: 1 162
marchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkie
marchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkie

Jeżeli rzęski sypane, to u mnie najszybciej się kończą C-0,15 x 10mm i 11mm. Jeżeli w palecie, to (niestety, każda firma ma inne stopnie B i C) B-0,10x 10mm i 11mm, C-0,10 x 11mm, 10mm i 12mm. B-0,15 x11mm, 10mm, 12mm, 9mm. prawie każdą aplikację zaczynam od B-0,15 x 7mm i 8mm, krótkie są bardzo wydajne. Zauważyłam, że grubości też są inne, dostałam teraz z Looksus Lashes rzęski 0,20 i 0,25 w paletkach i są miękkie

marchewkowy_las jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
dobry, początek, rzĘsy, zestaw, zestaw rzęs

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania