Odpowiedz
stare 03-02-2012, 11:10   #1 (postlink)
Administrator
Otrzymane medale: 14
Wyróżnienie Wyróżnienie Super Sprzedawca Serce Sponsor 

Podziękowania wysłane: 2 996
Podziękowania otrzymane: 3 276
samaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkie
samaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkie
[Rzęsy] Zestaw na dobry początek 

W tym wątku zbieramy informacje na temat produktów niezbędnych do rozpoczęcia pracy, czyli jak powinien wyglądać kuferek początkującej stylistki rzęs.

samaron jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2012, 12:50   #2 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 3
Sponsor Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 931
Podziękowania otrzymane: 837
edytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkie
Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek 

1. paletki rzęs lub rzesy sypkie
2. klej szybkoschnący lub wolno... hm jak kto woli
3. podkładki kolagenowe
4. Primer/cleaner
5. komplet pęset
6. kamień nefrytu
7. szczoteczka dla stylistki plus szczoteczki dla klientek
8. remover w płynie lib w żelu

To radze na poczatel

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

oraz na stronkę

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
edytakon jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2012, 13:13   #3 (postlink)
Totalna maniaczka

Podziękowania wysłane: 140
Podziękowania otrzymane: 346
Zen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszczą

dodałabym :
-taśmę medyczną
-pierścien na klej i pojemniczki jesli ktoś nie chce kleju na kamieniu trzymać
-płyn do demakijażu jak nam klientka przyjdzie w pełnym make-upie
Zen. jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2012, 21:23   #4 (postlink)
Rozkręcanko
Otrzymane medale: 1
Sponsor 

Podziękowania wysłane: 62
Podziękowania otrzymane: 94
katii777 jest diamentem wśród kamienikatii777 jest diamentem wśród kamienikatii777 jest diamentem wśród kamienikatii777 jest diamentem wśród kamieni

absolutna koniecznosc- gotowy plyn do dezynfekcji penset w spray'u, nie wyobrazam sobie robienie klientki po klientce "brudnymi" pensetami
katii777 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2012, 21:26   #5 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 2
Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 401
Podziękowania otrzymane: 164
minimouse to imię znają wszyscyminimouse to imię znają wszyscyminimouse to imię znają wszyscyminimouse to imię znają wszyscyminimouse to imię znają wszyscy

i te małe szczoteczki do primera
minimouse jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2012, 22:24   #6 (postlink)
Totalna maniaczka

Podziękowania wysłane: 140
Podziękowania otrzymane: 346
Zen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszczą

to akurat w zależnosci od firmy, ja primer, odtłuszczacz mam w płatkach specjalnych więc nie potrzebuję tego wynalazku
Zen. jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
Justynaaa (14-12-2016)
stare 04-02-2012, 02:53   #7 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 10
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Serce Wstążka 

Podziękowania wysłane: 2 395
Podziękowania otrzymane: 3 798
dzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkie
dzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkie

Płyn do dezynfekcji -najlepiej Skinsept, a czasem można sobie pensety pomoczyć w lisoforminie w sensie w roztworze-nie zaszkodzi (lisoformina zostala z niektorych województw wycofana , w tym z mojego, ale ja uzywam, bo zabije kazde mikro zycie)

ja bym jeszcze radziła jesli nie od razu lozko do robienia rzęs, to na pewno dobrą lampę z zimnym bezcieniowym światłem(nie musi byc od razu lampa-lupa)

Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 04-02-2012 o 03:03
dzikakura jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
nadiuszka (01-11-2012)
stare 04-02-2012, 18:01   #8 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 9
Wyróżnienie Uznanie Kreatywność Prezent Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 1 472
Podziękowania otrzymane: 2 173
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie

do peset to predzej aerodesin2000 i incidur niz skinsept
skinsept do skory jest przeznaczony nie nie dziala na wszystkie ustrojstwa ktore sie gromadza na narzedziach

Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska

Agnieszka Praska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-02-2012, 19:37   #9 (postlink)
Szkoleniowiec

dzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkie
dzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkie

z Insidurem zgadzam się z przedmówczynią, aerodesin bardziej do powierzchni niż do narzędzi

A moja ulubiona lisformina to co, to pies?
tylko po lisoforminie w wodzie wyplukac i zostawic do osuszenia(pisze jakby kto probowal)

(za chwile mnie admin wyrzuci za offtopy)

Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 04-02-2012 o 19:43
Odpowiedź z Cytatem
kiwaczek2 (20-03-2013)
stare 02-04-2012, 21:40   #10 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 13
Podziękowania otrzymane: 1
fantazjapaznokcie jest początkujący

a co myślicie o takim kuferku:ZESTAW STARTOWY S – BASIC SecretLashes - ZESTAW STARTOWY S – Basic – 549zł ( bez kuferka )
Warto czy raczej nie?
fantazjapaznokcie jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-05-2012, 10:19   #11 (postlink)
Nałogowiec
Serce Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 105
Podziękowania otrzymane: 132
jolanta to imię znają wszyscyjolanta to imię znają wszyscyjolanta to imię znają wszyscyjolanta to imię znają wszyscy

Ja ten zestaw mam i jak na poczatek to jest ok, tylko rzes jest maly zestaw i stwierdzilam ze trzeba troche dokupic.

jolanta jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-05-2012, 11:09   #12 (postlink)
Zabierzcie jej klawiaturę ;-)
Otrzymane medale: 5
Wyróżnienie Uznanie Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 176
Podziękowania otrzymane: 1 385
Elizabeth76 ma reputacje ponad wszystkie
Elizabeth76 ma reputacje ponad wszystkieElizabeth76 ma reputacje ponad wszystkieElizabeth76 ma reputacje ponad wszystkieElizabeth76 ma reputacje ponad wszystkieElizabeth76 ma reputacje ponad wszystkieElizabeth76 ma reputacje ponad wszystkieElizabeth76 ma reputacje ponad wszystkieElizabeth76 ma reputacje ponad wszystkie

a od czego zalezy wybranie grubosci rzęs czy jest jakas grubosc uniwersalna

Elizabeth76 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-05-2012, 12:23   #13 (postlink)
Szkoleniowiec
Złoty medal Złoty medal Złoty medal 

Podziękowania wysłane: 1 933
Podziękowania otrzymane: 1 162
marchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkie
marchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkie

ja dobieram grubość do stanu rzęs klientki. są panie, które mają cieniusieńkie rzęski, i żeby przedłużone nie wykręcały się i nie opadały, ewentualnie, żeby nie obciążyć naturalnych, dobieram cienkie rzęsy syntetyczne. jeżeli klientka ma sztywne, grube i mocne rzęski, a do tego gęste rzęsy (brwi też), daję grubsze, i to wygląda prześlicznie a zarazem nawet całkiem naturalnie. za uniwersalną grubość uznałabym 0,15. aczkolwiek mam kilka klientek, którym zakładam cieńsze, i kilka, którym zakładam grubsze, i za nic nie zgodziły by się na 0,15. ja posiadam i używam grubości 0,10; 0,15; 0,20. gdzieś mam 0,25, ale nie używałam od kilku lat, bo moim zdaniem, rzęsy 0,25 wyglądają na oku sztucznie.
marchewkowy_las jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
9 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
CaffeeLatte (01-12-2013), Elizabeth76 (02-05-2012), Happyhandy (03-05-2012), ingusia_sz (15-08-2013), Iwona Oleksy (05-05-2012), jealousgirl (14-07-2014), kiwaczek2 (20-03-2013), nadiuszka (01-11-2012), qatrycja (30-09-2015)
stare 02-05-2012, 21:06   #14 (postlink)
Szkoleniowiec

Ja uwazam, ze w metodzie 1:1 to jednak 0,2 jest uniwersalna, ale to tez zalezy jakich klientek masz wiecej, mlodszych starszych, z grubszymi rzęskami, z rzeskami slabszymi, tak naprawde fajnie jakby w kuferku startowym na początku znalazly się o,15 tki i 0,2 ale to wszystko zalezy od tego jaki chcesz dac klientkom wybor i od zawartosci Twojego portfela rowniez, choc to naporawde nie ejst az takie drogie i szybko sie zwraca.
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-05-2012, 01:11   #15 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 106
Podziękowania otrzymane: 165
Happyhandy to imię znają wszyscyHappyhandy to imię znają wszyscyHappyhandy to imię znają wszyscyHappyhandy to imię znają wszyscyHappyhandy to imię znają wszyscy

A mnie już kilka razy przydały się małe nożyczki, gdy dolna mikro-rzęska, praktycznie niewidoczna dla oka, skleiła się z górną i trudno to było rozdzielić. Być może narażam się na baty, bo to nieprofesjonalne, ale zamiast bidulę szarpać po omacku, po prostu ją unicestwiłam
Myślę, że warto też mieć sól fizjologiczną w małych ampułkach (ok 0,25 zł/szt), przydaje się przy podrażnieniu kolagenem lub innym dziadostwem.

---------- Dodano o godzinie 00:11 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:04 ----------

Cytat:
Napisał marchewkowy_las Zobacz post
ja dobieram grubość do stanu rzęs klientki. są panie, które mają cieniusieńkie rzęski, i żeby przedłużone nie wykręcały się i nie opadały, ewentualnie, żeby nie obciążyć naturalnych, dobieram cienkie rzęsy syntetyczne. jeżeli klientka ma sztywne, grube i mocne rzęski, a do tego gęste rzęsy (brwi też), daję grubsze, i to wygląda prześlicznie a zarazem nawet całkiem naturalnie. za uniwersalną grubość uznałabym 0,15. aczkolwiek mam kilka klientek, którym zakładam cieńsze, i kilka, którym zakładam grubsze, i za nic nie zgodziły by się na 0,15. ja posiadam i używam grubości 0,10; 0,15; 0,20. gdzieś mam 0,25, ale nie używałam od kilku lat, bo moim zdaniem, rzęsy 0,25 wyglądają na oku sztucznie.
Marchewko, fajnie to gdzieś wytłumaczyłaś z dobieraniem grubości rzęsy syntetycznej do naturalnej. W teorii logicznie to brzmi, ale dopiero w praktyce miałam okazję sprawdzić jaka to święta prawda Mialam ostatnio 2 koleżanki z dosyć cienkimi rzęsami. Gdy zakładałam 0,15, miejscami bujały sie od razu na boki i ześlizgiwały. 0,1 siedziały, jakbym je tam zabetonowała
Happyhandy jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
3 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
ingusia_sz (15-08-2013), jealousgirl (14-07-2014), marchewkowy_las (03-05-2012)
stare 27-05-2012, 21:43   #16 (postlink)
Rozkręcanko
Konkursowy 

Podziękowania otrzymane: 37
charolina ma niesamowite możliwościcharolina ma niesamowite możliwości

Cytat:
Napisał edytakon Zobacz post
1. paletki rzęs lub rzesy sypkie
2. klej szybkoschnący lub wolno... hm jak kto woli
3. podkładki kolagenowe
4. Primer/cleaner
5. komplet pęset
6. kamień nefrytu
7. szczoteczka dla stylistki plus szczoteczki dla klientek
8. remover w płynie lib w żelu

To radze na poczatel
czyli mogę używać tylko primera bądź tylko cleanera? włąśnie w EVO widziałam zestaw w którym jest opcja wyboru primer/cleaner i tak się nad tym zastanawiam
charolina jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-05-2012, 22:50   #17 (postlink)
Szkoleniowiec

marchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkie

możesz, ale rzęsy mogą się krócej trzymać. radzę używać razem, wtedy klientki będą zadowolone

Odpowiedź z Cytatem
stare 27-05-2012, 23:39   #18 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 6
Złoty medal Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 652
Podziękowania otrzymane: 735
Zuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
Napisał dzikakura Zobacz post
Ja uwazam, ze w metodzie 1:1 to jednak 0,2 jest uniwersalna, ale to tez zalezy jakich klientek masz wiecej, mlodszych starszych, z grubszymi rzęskami, z rzeskami slabszymi, tak naprawde fajnie jakby w kuferku startowym na początku znalazly się o,15 tki i 0,2 ale to wszystko zalezy od tego jaki chcesz dac klientkom wybor i od zawartosci Twojego portfela rowniez, choc to naporawde nie ejst az takie drogie i szybko sie zwraca.
Też uważam, że 0,2 jest najbardziej uniwersalne, ja kleję prawie same 0,2 Nie polecam 0,25, to już grube, sztywne rzęsiska... Jedynie mojej mamie i jednej znajomej kleiłam 0,15, szczerze mówiąc to nawet nie wyobrażam sobie pracować na cieńszych, bo...kiepsko je widzę!

Zuuzaneczka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-07-2012, 14:13   #19 (postlink)
Nałogowiec
Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 276
Podziękowania otrzymane: 330
Gorzkajakmokka wszyscy jej zazdroszcząGorzkajakmokka wszyscy jej zazdroszcząGorzkajakmokka wszyscy jej zazdroszcząGorzkajakmokka wszyscy jej zazdroszcząGorzkajakmokka wszyscy jej zazdroszcząGorzkajakmokka wszyscy jej zazdroszcząGorzkajakmokka wszyscy jej zazdroszczą

Dziewczyny a jakie macie te lampy?Intensywnie dumam nad kursem i zastanawia mnie ile mnie więcej wychodzi taki wstępny dobry wkład.
Patrzyłam na all ale na chwilę obecną to czarna magia nadal
Gorzkajakmokka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-07-2012, 15:04   #20 (postlink)
Szkoleniowiec

ja mam lampę LED firmy Activ za 299zł. tu możesz zobaczyć mój sprzęt:
Lashmaker: Stanowisko pracy

wygodne też są lampy z świetlówkami po bokach, np
Kod:
Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
mocowane do blatu są tańsze. pracowałam z różnymi lampami, w jednym z gabinetów w salonie jest lampa, która po jakimś czasie zaczyna mrugać wychodzę po pracy z oczami jak wampir dobre światło jest bardzo ważne

Odpowiedź z Cytatem
nadiuszka (01-11-2012)
stare 09-07-2012, 15:05   #21 (postlink)
Rozkręcanko
Konkursowy 

Podziękowania otrzymane: 37
charolina ma niesamowite możliwościcharolina ma niesamowite możliwości

no np. ja kupiłam zestaw z Evo -niecałe 400zł, lampa(taka przyczepiana do biurka)-160zł, do leżenia kupuję takie zwykłe łóżko do masażu- ok.250zł, kurs-500zł no to łącznie wychodzi ok. 1300zł powolutku i wszystko się da
charolina jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-07-2012, 16:25   #22 (postlink)
Kosmetyczka

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 63
Camilla jest diamentem wśród kamieniCamilla jest diamentem wśród kamieniCamilla jest diamentem wśród kamieni

Witam dziewczyny
Czy może któraś probowała tych rzęs:

Rzęsy Ellipsoidal Eyelash B 12mm - Nowość ! (2438337052) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jest napisane iz niby maja 0,20 grubości a zakupiłam je i sa tak cieniutkie mniej niz 0,1 ale za to super mieciutkie jak norki prawie.

Camilla jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-07-2012, 23:44   #23 (postlink)
Szkoleniowiec

ja kupiłam, to są najgorsze rzęsy w palecie, jakie widziałam. odesłałam z powrotem moje miały być grubości 0,08mm a były 0,15-0,20. miała być długość 10mm a mają długość 12-13mm. odradzam.

Odpowiedź z Cytatem
stare 10-07-2012, 00:15   #24 (postlink)
Kosmetyczka

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 63
Camilla jest diamentem wśród kamieniCamilla jest diamentem wśród kamieniCamilla jest diamentem wśród kamieni

No odsyłac nie bede bo faktura vat , zaduzo zamieszania ale masakara myslałam ze cos fajnego a tu taki badziew , chyba jednak rzeski z evo sa najlepsze i nie bede kombinować.

Camilla jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
edytakon (10-07-2012)
stare 10-07-2012, 15:01   #25 (postlink)
Szkoleniowiec

ja tam cały czas kombinuję lubię testować, sprawdzać, szukać. te rzęski pewnie zużyjesz, nie będziesz miała, może, zachwycającej aplikacji, ale coś da się zrobić, trenować możesz i na takich rzęskach. kiedy ja zaczynałam swoją przygodę z rzęsami, to nie było firm jak Evo czy Secret Lashes, dostępne były 3 rozmiary rzęs jednej grubości. a teraz tyle firm ma świetne produkty

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
dobry, początek, rzĘsy, zestaw, zestaw rzęs

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania