Odpowiedz
stare 03-02-2012, 10:17   #1 (postlink)
Administrator
Otrzymane medale: 14
Wyróżnienie Wyróżnienie Super Sprzedawca Serce Sponsor 

Podziękowania wysłane: 2 996
Podziękowania otrzymane: 3 276
samaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkie
samaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkie
Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd) 

Dzielimy się wiedzą dotyczącą produktów sprawdzonych, przetestowanych, polecanych oraz tych na których się zawiodłyśmy.

samaron jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
Evelina.J (08-02-2012)
stare 08-02-2012, 12:27   #2 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 10
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Serce Wstążka 

Podziękowania wysłane: 2 395
Podziękowania otrzymane: 3 798
dzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkie
dzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkie
Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd) 

Może nie powinnam tu pisać, bo mamy sklep, ale absolutnie nie polecam rzęs z firm Alle paznokcie i firmy ABC (mam nadzieje, ze nie bedzie procesu)

sam plastik fun tastic

Grube zle wyprofilowane, plastikowe , ich cena to jedyna wartość, ale cena jako wartość sama w sobie, eeeee, troche mało

Reasumujac, zly niechlujny, chinski produkt dobrze nadający się do zestawów startowych po 100 zlotych z allegro, zreszta najczesciej w te zestawy wkładany

Tak ładnie wyglądają dwa gramy rzęs 0,15 wyzej wymienionych firm, elektryzuja sie, są matowe... ładne gniazdko czyzyka? hyyyyy
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 2012-02-08 12.30.30.jpg (33.0 KB, 364 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 08-02-2012 o 12:33
dzikakura jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
4 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
karo_lisia (04-02-2013), natalia268 (12-02-2012), patka_przedluzanie_rzes (07-01-2013), trendy77 (11-02-2012)
stare 08-02-2012, 13:26   #3 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 6
Złoty medal Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 652
Podziękowania otrzymane: 735
Zuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkie

Ooo to chyba wełniany pompon mi instruktorka odradzała Diamond Lashes, ale na mojego nosa to jest to samo co ABC...

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
Zuuzaneczka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-02-2012, 13:38   #4 (postlink)
Administrator
Otrzymane medale: 14
Wyróżnienie Wyróżnienie Super Sprzedawca Serce Sponsor 

Podziękowania wysłane: 2 996
Podziękowania otrzymane: 3 276
samaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkie
samaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkie

Hyyy, mi to przypomina resztki / odpady z zabiegu kosmetycznego, ściślej mówiąc depilacji, męskiej części ciała

samaron jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
marchewkowy_las (10-02-2012), natalia268 (12-02-2012), Patios (15-09-2013), Zuuzaneczka (08-02-2012)
stare 08-02-2012, 15:03   #5 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 2
Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 401
Podziękowania otrzymane: 164
minimouse to imię znają wszyscyminimouse to imię znają wszyscyminimouse to imię znają wszyscyminimouse to imię znają wszyscyminimouse to imię znają wszyscy

o tak gamur lashes zupełnie odpada .... masakra a u mnie w salonach na tym robią ... żenada
minimouse jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-02-2012, 18:45   #6 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 9
Wyróżnienie Uznanie Kreatywność Prezent Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 1 472
Podziękowania otrzymane: 2 173
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie

to ja jeszcze cosik dorzuce
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg roznicav.jpg (31.0 KB, 537 wyświetleń)

Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska

Agnieszka Praska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
3 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
dzikakura (10-02-2012), edytakon (08-02-2012), marchewkowy_las (10-02-2012)
stare 08-02-2012, 23:07   #7 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 11
Podziękowania otrzymane: 101
monia_sc jest diamentem wśród kamienimonia_sc jest diamentem wśród kamienimonia_sc jest diamentem wśród kamienimonia_sc jest diamentem wśród kamieni

o tak tak też przez to przeszłam tzn przez abcnails Zaczynając swoją przygodę z rzęsami kupiłam ileś tam w cenie jednej abcnails. Większość nie nadawała się do niczego, ale 2 opakowania sobie zostawiłam. Oczywiście rozmiary są dziwne, ale np c 0,15 8mm jest jak 0,15 10mm z SL, a c 0,2 11mm jak 0,2 11mm SL. Profil taki sam, giętkość ta sama. Resztę, która mi nie odpowiadała sprzedałam na allegro. Zakup rzęs była dodatkiem do podstawowych akcesoriów z których byłam zadowolona. Odtłuszczacz, remover(co do działania jestem zadowolona, choc mogę przyczepić się do tego że włosie pędzelka po pierwszym użyciu rozczapirzyło się na wszytskie strony i po tem musialam używać patyczków kosmetycznych- wole removery w żelu), kamień nefrytu, podkładka pod rzęsy- tu chyba nie ma różnicy z jakiej firmy sie kupi. Najważniejsze wg mnie są rzęsy, klej i pęsety.

---------- Dodano o godzinie 23:07 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:01 ----------

Polecić mogę rzęsy z secret lashes(blink lash and stylit) i klej od nich ultra plus. Jednak pojemność kleju 10ml to stanowczo za dużo i nigdy nie zużyłam go do końca bo konczyła się jego przydatność (ok 3mies). Mogę jednak polecić klej 3ml ultra plus który mają w ofercie kura i edyta. Nie miałam skarg, rzęsy się trzymają jest ok. Zdecydowanie przerzuciłam się na niego.

monia_sc jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
2 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
marchewkowy_las (10-02-2012), Zuuzaneczka (19-02-2012)
stare 10-02-2012, 20:28   #8 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 3
Złoty medal Złoty medal Złoty medal 

Podziękowania wysłane: 1 933
Podziękowania otrzymane: 1 162
marchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkie
marchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkie

ja z kolei polecam klej Nouveau Lashes ultra bonding pro 5 albo pro 10. Jest to jedyny klej, po którym nie puchną mi powieki, nie swędzą, nie łuszczą się przy rzęsach. oprócz kleju szybkoschnącego zawsze mam buteleczkę NL dla klientek z alergią albo wrażliwymi oczami. ten klej nie jest łatwy w użyciu, bo jest bardziej gęsty, i dłużej schnie. ale absolutnie nie szypie oczka, jest idealny do blinka. a za to, że tolerują go moje powieki - uwielbiam
marchewkowy_las jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
dzikakura (10-02-2012), Eminailbar (03-07-2016), Patios (15-09-2013)
stare 11-02-2012, 12:53   #9 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 28
Podziękowania otrzymane: 14
monnails wkrótce będzie sławna

Nie wiem czy już ktoś o to pytał, ale co sądzicie o rzęsach Black Lashes? Czy są podobne do tych sprzedawanych na Allegro, czy można się zastanowić nad ich kupnem? Jaka jest wasza opinia?
monnails jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-02-2012, 17:13   #10 (postlink)
Totalna maniaczka

Podziękowania wysłane: 140
Podziękowania otrzymane: 346
Zen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszczą

Z tego co ja widzialam to mają ząb w ząb to samo to secret lashes. Wiem to stąd że na niektórych produktach prześwitywaly spod ich naklejek naklejki sl, z rzęsami podejrzewam jest tak samo. Przy 'macaniu' pojedynczych rzęs na stoisku w sklepie wydawały się ok, ale pełnej apllikacji nie robiłam nimi to ciężko powiedzieć...
Zen. jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
monnails (11-02-2012)
stare 18-02-2012, 08:08   #11 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 1
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 190
Podziękowania otrzymane: 157
malutkaistotkaa to imię znają wszyscymalutkaistotkaa to imię znają wszyscymalutkaistotkaa to imię znają wszyscymalutkaistotkaa to imię znają wszyscymalutkaistotkaa to imię znają wszyscy

hey dziewczyny wczoraj bylam na kursie. metody blink express
jakie kleje polecacie i rzeski na pasku
malutkaistotkaa jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-02-2012, 16:10   #12 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 8
Podziękowania otrzymane: 10
lilia wkrótce będzie sławna

a jaki klej polecała ci trenerka? musiałaś chyba wykonać aplikację. a jakich rzęs do tego użyłaś?
lilia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-02-2012, 19:06   #13 (postlink)
Szkoleniowiec

dzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkie
dzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkie

nooo, wlasnie? Szkolic z jakiejs metody i nie powiedziec jakiego kleju do tego uzywamy?

Klej dla alergików kochana.... bo praca na otwartym oku, a rzesy na pasku, no coz Ci mogę powiedziec... zerknij do nas
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-02-2012, 08:07   #14 (postlink)
Totalna maniaczka
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 190
Podziękowania otrzymane: 157
malutkaistotkaa to imię znają wszyscymalutkaistotkaa to imię znają wszyscymalutkaistotkaa to imię znają wszyscymalutkaistotkaa to imię znają wszyscymalutkaistotkaa to imię znają wszyscy

to wszystko wiem
mowila polecala oczywiscie rzeczy swojej firmy
chodzilo mi o to jakie wy polecacie
bo napewno macie juz cos sprawdzonego
malutkaistotkaa jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-02-2012, 17:33   #15 (postlink)
Nałogowiec
Wyróżnienie 

Podziękowania wysłane: 470
Podziękowania otrzymane: 155
Evelina.J to imię znają wszyscyEvelina.J to imię znają wszyscyEvelina.J to imię znają wszyscyEvelina.J to imię znają wszyscyEvelina.J to imię znają wszyscy

Dziewczyny jakie rzęski polecacie do zagęszczania Znalazłam takie:

SecretLashes - Rzęsy Y Czarne
SecretLashes - Rzęsy W Czarne
rzęsy mink Y do zagęszczania NOWOŚĆ! (2102577608) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
RZESY Y do zagęszczania mink (2150385391) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Chciałabym mamci zagęścić bo u niej kiepsko z naturalkami ale zupelnie nie wiem gdzie i jakie zakupić do tego celu rzęski.

GG 11623381
Evelina.J jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-02-2012, 18:17   #16 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 3
pauliinkaa jest na dobrej drodze

hej Dziewczyny :-) powoli rozkręcam się z przedłużaniem rzęs. Dzisiaj dostałam zamówienie z rzęskami z Secret Lashes i Magnitica.. Długo się zastanawiałam nad M, ale w końcu postanowiłam spróbować, bo słyszałam o nich dobre opinie. To co narazie mogę powiedzieć to, że M są zdecydowanie bardziej błyszczące i jakby to powiedzieć - "bardziej czarne" i jest ich zdecydowanie więcej w pudełku niż SL. Poza tym M lepiej się zdejmuje z taśmy Ale nie jestem jeszcze do końca przekonana do M, bo jeszcze ich nie zakładałam. Ale przy następnej aplikacji na pewno je wypróbuje. I podzielę się spostrzeżeniami. Nie wiem czy można ale wrzucę zdjęcie dla porównania.. Zaznaczam, że obydwie palety to mix C 0,2 :-)
A jeśli chodzi o klej z SL to czasami boli mnie po nim głowa. I klientki skarżą się na intensywny zapach.. którego ja sama nie czuję bo mam alergie i wiecznie zatkany nos hehe następnym razem kupię klej z M )
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg DSCN7049.jpg (43.3 KB, 336 wyświetleń)
pauliinkaa jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Evelina.J (21-02-2012), Iraa (06-04-2012), marchewkowy_las (28-02-2012)
stare 21-02-2012, 22:34   #17 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 165
Podziękowania otrzymane: 168
Joannah to imię znają wszyscyJoannah to imię znają wszyscyJoannah to imię znają wszyscyJoannah to imię znają wszyscyJoannah to imię znają wszyscy

Dziewczyny jesli przy aplikacji, albo po aplikacji łapie was uciążliwy katar to jest to pierwszy obajw alergii na klej.
Jestem fanka kleju z Looksus Lashes, jak dla mnie byl super, wziazal, szybki w uzyciu i nie cuchnął.
Ale nieświadomie uczulał mnie cały czas, po zabigu z nosa mi doslownie kapalo.

Dzis bratowa powiedziala mi ze jej kolezance dzialo sie to samo, pozniej miala wiecej aplikacji i zaczely jej puchnac powieki. Doszlo do tego ze wyglada jakby ktos ja pobil. Takze ja chyba tez zagustuje niedlugo w Evo, bo juz mam dosyc szukania produktow metoda prob i bledow.

To jest dzialanie niepożadane, które możemy dostrzec fizycznie. A to co sie dzieje w naszych plucach, a idac tym tropem w calym ciele- a w tym w mózgu, pozostaje zagadką. Czy mogą to być substancje rakotwórcze? Nie wiemy.
Czy mają wpływ na płodność- nie mamy zielonego pojecia, bo nikt takich badań się nie podejmuje. Musimy chronić siebie i swoje zdrowie, nie oszczędzajmy na produktach, bo to sie absolutnie nie opłaca.
Joannah jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
dzikakura (22-02-2012), edytakon (22-02-2012), mucha (15-06-2013), Patios (15-09-2013)
stare 21-02-2012, 23:01   #18 (postlink)
Nałogowiec
Wyróżnienie 

Evelina.J to imię znają wszyscyEvelina.J to imię znają wszyscyEvelina.J to imię znają wszyscyEvelina.J to imię znają wszyscyEvelina.J to imię znają wszyscy

Szczerze to ja od paznokci zauważam zmiany. Jak weekend jest to jest ok ale w tyg jak tylko zaczynam robic pazurki to zapchany nos i to tak dziwnie że nie idzie tego wydmuchac nawet z najwiekszą siła (sory że tak troche obrzydzam hehe) MASAKRA. Jakby zatoki ale czuje ze to cos gorszego...

GG 11623381
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-02-2012, 00:35   #19 (postlink)
Szkoleniowiec

ja mam takie objawy o ktorych mowicie katar taki rzadki po ultra plusie z sl i niestety po naszym ultra plusie z evo tez

dlatego przerzucilam sie na d plus i ultra(bez plusa)moge sobie lubic jakis klej ale to pociaganie nosem mnie irytuje i mam wrazenie-lekko degustuje klientki
Odpowiedź z Cytatem
Iraa (06-04-2012), Joannah (22-02-2012)
stare 22-02-2012, 09:50   #20 (postlink)
Szkoleniowiec
Sponsor Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 931
Podziękowania otrzymane: 837
edytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkie

no juz sobie wyobrażam, musyczka w tle, ciepełko... lezy klientka na wygodnym lozeczku... a nad nią my... pociagające w kroplami kataru hehe obcierajace sie husteczką... nie ma to jak pelen profesjonalizm...

oraz na stronkę

edytakon jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-02-2012, 12:14   #21 (postlink)
Totalna maniaczka
Złoty medal Prezent Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 023
Podziękowania otrzymane: 421
sylla jest profesjonalistkąsylla jest profesjonalistkąsylla jest profesjonalistkąsylla jest profesjonalistkąsylla jest profesjonalistkąsylla jest profesjonalistkąsylla jest profesjonalistką

Faktycznie to może być nieprzyjemne tak dla klientki jak i dla nas. Paznokcie to ja z katarem już robiłam ale rzęsy...
Nie polecam.

sylla jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-02-2012, 15:51   #22 (postlink)
Nałogowiec
Wyróżnienie 

Dziewczyny rzęski polecacie rzęski do zagęszczania plisss... Nie mam pojcia gdyie i jakie kupic

GG 11623381
Odpowiedź z Cytatem
natalia.gras (25-11-2015)
stare 23-02-2012, 16:06   #23 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 4
Prezent Prezent Prezent Pączek 

Podziękowania wysłane: 566
Podziękowania otrzymane: 438
rudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistką

ewelina chyba kurka pisała cosik na ten temat o ile to o to sie rozchodzi
Evolashes - rzesy, kleje, removery, norki, rzesy z norek
rudzielec jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
dzikakura (25-02-2012), Evelina.J (28-02-2012)
stare 28-02-2012, 22:18   #24 (postlink)
Nałogowiec
Wyróżnienie 

Dziewczyny co powiecie o tym kleju

SecretLashes - Klej Ultra Plus 5ml

Polećcie klej szybkowiążący i długo utrzymujący się.

Kurko a wasz bardzo mocny klej "półsekundówka" będzie dostępny

GG 11623381
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-02-2012, 22:51   #25 (postlink)
Szkoleniowiec
Złoty medal Złoty medal Złoty medal 

Podziękowania wysłane: 1 933
Podziękowania otrzymane: 1 162
marchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkie
marchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkie

ultra plus - to bardzo dobry klej. schnie szybko, rozprowadza się bez grudek, długo trzyma rzęsy. jedyna jego wada - śmierdzi. nie każdemu ten "wyczuwalny zapach" przeszkadza, nie każda stylistka ma zatkany nos, katar, albo drapanie w gardle. musisz spróbować, czy dobrze będzie się na nim pracowało, ja polecam!

a rzęski do zagęszczania typu Y albo W nie polecam. może ja nie umiem zdejmować je z taśmy, bo u mnie przy łapaniu rozdzielały się na pojedyncze rzęski. ja wolę sama stworzyć tego rodzaju rzęski, o czym pisałam w części 1 ogólnego wątku
marchewkowy_las jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Evelina.J (29-02-2012)
Odpowiedz

Tagi
kleje, polecamy, polecane, polecane or, produkty, rzęs, rzĘsy, stylizacji

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania