Odpowiedz
stare 09-05-2013, 12:09   #1476 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania wysłane: 7
Podziękowania otrzymane: 0
kingak2222z@gmail.com jest początkujący
Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2 

Cytat:
Napisał agulusia Zobacz post
jesli klej wymienia na swierzy to bedziesz zadowolona na SL pracowalam dlugo i co jak co nie mam im nic do zarzucenia
jesli szukasz innego dobrego kleju to przejzyj tematy firmowe, oglaszaja sie tam rozne firmy(wkoncu sa po to zalozone zeby reklamami nie spamowac calego forum)

a czy twój klej z SL tez był taki twardy mojego nawet nie dało sie nacisnac. juz sobie mysle ze nie umiałam sie nim obsłużyc

aaaa i nie miałam kursu w SL tylko w jednej z firm szkoleniowej

---------- Dodano o godzinie 12:09 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:58 ----------

Cytat:
Napisał Izi Zobacz post
Kinga z opinią o tym kleju Ci nie pomogę - bo go nie znam, ale jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś to polecę Ci przeczytanie wątków rzęsowych na tym forum. Wiem że trochę tego jest ale wierz mi trochę poświęcisz czasu a zyskasz ogrom wiedzy. Tym bardziej że chyba robiłaś kurs w SL, tak? Nie wiem jak jest teraz ale nie podejrzewam żeby się dużo zmieniło. Ja też robiłam tam kurs 1:1 i tak sobie myśle że gdyby nie to forum to pewnie rzuciłabym to wszystko w cholerę. Starałam się robić wszystko dokładnie tak jak pokazywała mi instruktorka nie wiedząc że można robić inaczej, lepiej, łatwiej. Znajdziesz tu wiele odpowiedzi na pytania, które Cie zastanawiają jak i odpowiedzi na te na które nawet byś nie wpadła żeby zapytać Znacznie ułatwi Ci to start.

czytam was wczoraj i oglądam wasze cudne prace dopiero trafiłam na to forum troche mi to zajmie zanim przebrnę przez wszystkie posty ale czytam was bardzo chętnie mam nadzieje ze dużo sie od was dowiem bo jeszcze jak by nie bylo jestem zielona ;/
kingak2222z@gmail.com jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-05-2013, 13:28   #1477 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 252
Podziękowania otrzymane: 102
Agula Hol jest diamentem wśród kamieniAgula Hol jest diamentem wśród kamieniAgula Hol jest diamentem wśród kamieniAgula Hol jest diamentem wśród kamieni

Kingak- czas kursu bardzo krótki, nie dziwię się że nie skończyłaś aplikacji, powinnyście ją dokończyć na kursie bo to trochę dziwnie że modelka wyszła z niedokończoną aplikacją. Kleju na Twoim miejscu bym nie używała, co do tego nowego który kupiłaś to nie mam pojęcia bo nigdy go nie miałam.
Agula Hol jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-05-2013, 13:41   #1478 (postlink)
INM & RaNails Educator EF
Otrzymane medale: 17
Złoty medal Diament Kreatywność Wstążka Prezent 

Podziękowania wysłane: 2 124
Podziękowania otrzymane: 1 831
asia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkie
asia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkie

ja na sl pracowalam i bylam zadowolona
asia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-05-2013, 16:18   #1479 (postlink)
Debiutantka

dziewczyny duzo z was zachwala klej d + to o tej chodzi ? klej do rzęs
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-05-2013, 16:28   #1480 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 9
Wyróżnienie Uznanie Kreatywność Prezent Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 1 452
Podziękowania otrzymane: 2 106
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie

Moj u+ z sl byl rzadki jak woda
To prawda co do skonczonej aplikacji jesli kursantka nie ma juz sily powinien instruktor skonczyc

Akademia Stylizacji Obsesja
Centrum Szkoleniowe
Agnieszka Praska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
kingak2222z@gmail.com (09-05-2013)
stare 09-05-2013, 17:05   #1481 (postlink)
Debiutantka

ale ja nie miałam twardego zelu tylko bardzo twarde opakowanie i po nacisnieciu zrobiła sie dziurka w plastikowym pudełku czy wasze pudełeczka 5 ml z sl tez byly takie twarde ?
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-05-2013, 18:33   #1482 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 1
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 191
Podziękowania otrzymane: 297
Mysiaczeq wszyscy jej zazdroszcząMysiaczeq wszyscy jej zazdroszcząMysiaczeq wszyscy jej zazdroszcząMysiaczeq wszyscy jej zazdroszcząMysiaczeq wszyscy jej zazdroszcząMysiaczeq wszyscy jej zazdroszczą

kingak2222z@gmail.com tak o ten d+ chodzi
Mysiaczeq jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-05-2013, 18:35   #1483 (postlink)
Szkoleniowiec

Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie

Jak potrzasasz klejem slyszysz chlupanie? Ja juz nie pamietam jaka byla buteleczka najprostszy test sciagnij dziubek i sprawdz

Centrum Szkoleniowe
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-05-2013, 20:11   #1484 (postlink)
Debiutantka

Cytat:
Napisał agulusia Zobacz post
Jak potrzasasz klejem slyszysz chlupanie? Ja juz nie pamietam jaka byla buteleczka najprostszy test sciagnij dziubek i sprawdz

tak chlupało ale butelka była tak twarda ze nie dało jej sie nawet nacisnac bo plastik był taki twardy. wydaje mi sie ze klej byl stary i zsychał od srodka bo gdy mocniej nacinełam to pudełko wystrzeliło ;/
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-05-2013, 20:26   #1485 (postlink)
Szkoleniowiec

Cytat:
Napisał kingak2222z@gmail.com Zobacz post
tak chlupało ale butelka była tak twarda ze nie dało jej sie nawet nacisnac bo plastik był taki twardy. wydaje mi sie ze klej byl stary i zsychał od srodka bo gdy mocniej nacinełam to pudełko wystrzeliło ;/
to calkiem mozliwe ze dziubek sie zakleil bo klej jak zgestnieje to nie chlupie a zeby klej wycisnac wcale nie tzeba sciskac mocno bulelki. moglas igielka sprobowac ptzepchac

Centrum Szkoleniowe
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-05-2013, 20:53   #1486 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 3
Złoty medal Złoty medal Złoty medal 

Podziękowania wysłane: 1 933
Podziękowania otrzymane: 1 144
marchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkie
marchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkie

moje buteleczki z klejami 3ml i 5ml też są twarde, nie da się ich mocno ścisnąć, ale nigdy nie miałam problemu z tym, by umieścić kroplę na kamyku. wystarczy odwrócić buteleczkę noskiem w dół nad kamykiem i wstrząsnąć - będzie piękna kropelka-kopuła. D+ można porównać do ultra bonding, mają podobną lepkość i czas schnięcia. siła wiązania ultra bonding jest lepsza.

ja mam za sobą dużo kursów rzęsowych i mogę śmiało powiedzieć, że czas i skończona/nieskończona aplikacja nie są wyznacznikami dobrego kursu. kończyłam aplikacje na beznadziejnych kursach i nie zawsze kończyłam aplikacje na rewelacyjnych kursach. mój pierwszy kurs trwał bardzo długo, ale nie mogę go zaliczyć do dobrych.

Ostatnio edytowane przez marchewkowy_las ; 09-05-2013 o 22:33
marchewkowy_las jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
7 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
Agnieszka Praska (09-05-2013), AnastazjaB (10-05-2013), asia (12-05-2013), Bogusia1984 (23-05-2013), Gorzkajakmokka (10-05-2013), mini89 (10-05-2013), PatiOrlik (04-09-2013)
stare 10-05-2013, 00:06   #1487 (postlink)
No to..wpadłam

Agula Hol jest diamentem wśród kamieniAgula Hol jest diamentem wśród kamieniAgula Hol jest diamentem wśród kamieniAgula Hol jest diamentem wśród kamieni

też miałam kleje z twardą buteleczką, ale nigdy nie ściskam butelki tyko przechylam i kropelka sama leci
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-05-2013, 11:51   #1488 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 657
Podziękowania otrzymane: 455
mucha jest profesjonalistkąmucha jest profesjonalistkąmucha jest profesjonalistkąmucha jest profesjonalistkąmucha jest profesjonalistkąmucha jest profesjonalistkąmucha jest profesjonalistką

Ja też tylko przechylam i wylewa się kropelka.

Zauważyłam ostatnio, że po nalaniu kropelki kleju i odwróceniu buteleczki do pionu zasysa się klej i wylatuje. Co zrobić żeby nie marnowało się tyle kleju? Próbowałam stukać o stolik denkiem po wymieszaniu ale przed nalaniem tej kropli, ale nic nie daje, dalej się zasysa i wylatuje. Dużo wylatuje mam te małe 3 ml buteleczki. Też Wam się tak robi?
stare 12-05-2013, 18:55   #1489 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 3
Złoty medal Złoty medal Złoty medal 

Podziękowania wysłane: 1 933
Podziękowania otrzymane: 1 144
marchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkie
marchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkie

ja lubię większe krople, więc to jest coś w sam raz dla mnie. poza tym wymieniam kroplę dość często, i na koniec wyrzucam buteleczkę, zanim klej się skończy. czyli absolutnie nie oszczędzam na kleju. jedna buteleczka 3ml nie kosztuje dużo, a wolę zawsze mieć świeży

marchewkowy_las jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
AnastazjaB (12-05-2013)
stare 12-05-2013, 20:00   #1490 (postlink)
Wizażystka
Otrzymane medale: 4
Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 316
Podziękowania otrzymane: 116
AnastazjaB jest diamentem wśród kamieniAnastazjaB jest diamentem wśród kamieniAnastazjaB jest diamentem wśród kamieniAnastazjaB jest diamentem wśród kamieni

Ja podobnie, najczęściej wyrzucam resztę kleju jak widzę, że zaczyna gęstnieć

Pojemność kleju 3ml kosztuje ok 30-35zł, nie są to duże pieniądze.

Ja nawet nie zastanowiłam się czy pojemniczki z klejem są twarde czy miękkie... wystarczy wstrząsnąć i wylać kroplę, nie trzeba nic naciskać
Mój blog: thebestmakeupartist.blogs pot.com
AnastazjaB jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-05-2013, 21:11   #1491 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 10
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Serce Wstążka 

Podziękowania wysłane: 2 394
Podziękowania otrzymane: 3 787
dzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkie
dzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkie

Mucha - Robi się, bo zaczyna być ciepło, kleje zaczynają trochę pracować, ja sobie radzę z tym tak, że kropelka na szkiełko lub papierek i od razu dziubek wycieram o recznik papierowy, ale w poziomie. Zawsze jednak troche wyleci
stare 13-05-2013, 15:00   #1492 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 130
Podziękowania otrzymane: 10
nitko wkrótce będzie sławna

Czy używałyście płatków pod oczy z folii tytanowej?

W wielu przypadkach nie mogę używać płatków kolagenowych bo są za grube. Czasami jak zakrywam nimi dolne rzęsy, to jak klientka zamknie oczy, to górne też mi się pod nie chowają lub zaginają
Natomiast jak trochę obniżę płatek, to sklejam oko
nitko jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-05-2013, 15:31   #1493 (postlink)
No to..wpadłam

Mucha mi to nie sprawia problemu ponieważ robię podobnie jak marchewkowy, daję wieksze kropelki, potem przecieram chusteczką, nigdy nie zuzywam kleju do konca, klej 3 ml mam zazwyczaj na 1-2 miesiące i wyrzucam, nigdy nie zużyłam całego.

Nitko, ja pracuję na kolagenowych i jest mi z nimi wygodnie, nie są grube, nie wylewają się. Musisz wypośrodkować poziom płatka miedzy tym jak ci się zaginają górne rzęski a tym jak wychodzą dolne spod płatka, to jest dosłownie minimialny ruch.
Odpowiedź z Cytatem
nitko (13-05-2013)
stare 13-05-2013, 16:27   #1494 (postlink)
Szkoleniowiec
Złoty medal Sponsor Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 485
Podziękowania otrzymane: 514
nadiuszka ma reputacje ponad wszystkienadiuszka ma reputacje ponad wszystkienadiuszka ma reputacje ponad wszystkienadiuszka ma reputacje ponad wszystkienadiuszka ma reputacje ponad wszystkienadiuszka ma reputacje ponad wszystkienadiuszka ma reputacje ponad wszystkienadiuszka ma reputacje ponad wszystkie

nitko, polecam temat o separowaniu na moim blogu.
tytanowe nie są najlepsze do podklejania.

Zapraszam do mojego rzęskowego świata
http://lashstylist.blogspot.com
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy
nadiuszka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
3 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
Cataleya 1981 (13-05-2013), Mysiaczeq (13-05-2013), nitko (13-05-2013)
stare 13-05-2013, 20:14   #1495 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 130
Podziękowania otrzymane: 10
nitko wkrótce będzie sławna

Bardzo dziękuje Wam za opinie.
Nadiuszka, przeczytałam, dobra lektura, poszerzyła moją dotyczasową wiedzę. Dzięki
nitko jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
nadiuszka (13-05-2013)
stare 13-05-2013, 22:14   #1496 (postlink)
Szkoleniowiec
Złoty medal Sponsor Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 485
Podziękowania otrzymane: 514
nadiuszka ma reputacje ponad wszystkienadiuszka ma reputacje ponad wszystkienadiuszka ma reputacje ponad wszystkienadiuszka ma reputacje ponad wszystkienadiuszka ma reputacje ponad wszystkienadiuszka ma reputacje ponad wszystkienadiuszka ma reputacje ponad wszystkienadiuszka ma reputacje ponad wszystkie

ależ proszę. po to ten blog jest stworzony, aby dzielić się doświadczeniem, na forum nie da się wszystkiego napisać.

Zapraszam do mojego rzęskowego świata
http://lashstylist.blogspot.com
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy
nadiuszka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
3 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
Honey (17-05-2013), nitko (04-06-2013), tomaszka (15-05-2013)
stare 21-05-2013, 10:24   #1497 (postlink)
No to..wpadłam

Ale mam okropny czas, jestem niesamowicie wkurzona bo mam problem z certyfikatem, cały czas go nie otrzymałam, miał przyjść pocztą i dupa, czekam od września. Mimo szkolenia robie cały czas bez certyfikatu. I już go raczej nie dostanę bo to wielkie oszustwo chyba było. Kobieta takie ściemy puszcza że masakra, a niby wszystko wyglądało legalnie. Ja naiwna. Zależy mi niesamowicie na certyfikacie a nie mam możliwości wyjazdu do PL aby zrobić to u sprawdzonej osoby, alez jestem wściekła, musiałam się wyżalić
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-05-2013, 10:33   #1498 (postlink)
Nałogowiec
Złoty medal Wyróżnienie Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 237
Podziękowania otrzymane: 172
śmieszna to imię znają wszyscyśmieszna to imię znają wszyscyśmieszna to imię znają wszyscyśmieszna to imię znają wszyscyśmieszna to imię znają wszyscy

a gdzie ten kurs robiłaś?
śmieszna jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-05-2013, 13:37   #1499 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 8
Złoty medal Wstążka Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 888
Podziękowania otrzymane: 704
asiekfr ma reputacje ponad wszystkieasiekfr ma reputacje ponad wszystkieasiekfr ma reputacje ponad wszystkieasiekfr ma reputacje ponad wszystkieasiekfr ma reputacje ponad wszystkieasiekfr ma reputacje ponad wszystkieasiekfr ma reputacje ponad wszystkieasiekfr ma reputacje ponad wszystkieasiekfr ma reputacje ponad wszystkie

À nie mozesz przyjsc sie tam gdzie robilas kurs?Powiedz ,ze bez papiera nie wyjdziesz.

http://www.spn-nails.fr/

Instruktor, Dystrybutor SPN Nails-Francja.

I Love This Forum
asiekfr jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-05-2013, 15:33   #1500 (postlink)
Kosmetyczka

Podziękowania wysłane: 15
Podziękowania otrzymane: 7
chic.chick wkrótce będzie sławna
Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd) 

dziewczyny powiedzcie mi, chyba że to jest jakieś głupie pytanie, ale dlaczego i co w sobie mają rzęsy, i produkty z nouveau lashes, że takie ceny są ! Wybieram się na takie szkolenie pokazowe, gdzie między innymi jest prezentacja ich metody itd, i z ciekawości poszperałam w necie i mnie wmurowało w fotel! pracuje któraś z Was na nich? Napiszcie 3 słowa. Jeśli już gdzieś ktoś pisał, to sorki, postaram się znaleźć. Pozdrowionka

aha i jeszcze jedno - czy skręt C z Noble lashes jest taki jak w secret, czy mocniejszy w praktyce?

Ostatnio edytowane przez chic.chick ; 21-05-2013 o 16:14
chic.chick jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
cz2, ogólny, przedłużanie, rzęs, wątek

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania